مثلث برمودا رازي در آسمان و دريا


مثلث برمودا رازي در آسمان و دريامثلث برمودا رازي در آسمان و دريا
مثلث برمودا رازي در آسمان و دريامثلث برمودا رازي در آسمان و درياموقعیت مثلث برمودا مثلث برمودا واقعا یک مثلث نیست، بلکه شباهت بیشتری به یک بیضی (و شاید هم دایره‌ای بزرگ) دارد که در روی بخشی از http://<u><b><font color="#003399">.../font></b></u> در سواحل جنوب شرقی آمریکا واقع است. راس آن نزدیک برمودا و قسمت انحنای آن از سمت پایین فلوریدا گسترش یافته و از پورتوریکو گذشته ، به طرف جنوب و شرق منحرف شده و از میان http://<u><b><font color="#003399">.../font></b></u> عبور کرده و دوباره به طرف برمودا برگشته است. http://<u><b><font color="#003399">.../font></b></u> در قسمت غرب مثلث برمودا 80 درجه است، بر روی خطی که http://<u><b><font color="#003399">.../font></b></u> و http://<u><b><font color="#003399">.../font></b></u> بر یکدیگر منطبق می‌گردند. در این نقطه هیچ انحرافی در قطب نما محاسبه نمی‌شود.

وینسنت گادیس که مثلث برمودا را نامگذاری کرده، آن را به صورت زیر توصیف می‌کند: « یک خط از فلوریدا تا برمودا ، دیگری از برمودا تا پورتویکو می‌گذرد و سومین خط از میان باهاما به فلوریدا بر می‌گردد. »

این محل فتنه‌انگیز و تقریبا باور نکردنی اسرار غیر قابل توصیف جهان را به خود اختصاص داده است. مثلث برمودا نامش را در نتیجه ناپدید شدن 6 هواپیمای نیروی دریایی همراه با تمام سرنشینان آنها در پنجم دسامبر 1945 کسب کرد. 5 فروند از این هواپیماها به دنبال اجرای ماموریتی عادی و آموزشی ، در منطقه مثلث ، پرواز می‌کردند که با ارسال پیامهایی عجیبی درخواست کمک کردند. هواپیمای ششم برای انجام عملیات نجات ، به هوا برخاست اما بعد از 23 ثانیه پرواز ناگهان از صفحه رادار محو شد که هر شش هواپیما به طرز فوق‌العاده مشکوکی مفقود شدند.

آخرین پیامهای مخابره شده آنها با برج مراقبت حاکی از وضعیت غیر عادی ، عدم روئیت خشکی ، از کار افتادن قطب نماها یا چرخش سریع عقربه آنها و اطمینان نداشتن از موقعیتشان بود. این در حالی بود که شرایط جوی برای پرواز مساعد بود و خلبانان و دیگر سرنشینان افرادی با تجربه و ورزیده بودند. با وجود مدتها جستجو هیچ اثری از قطعه شکسته ، لکه روغن ، آثاری از اجسام شناور ، خدمه یا تجمع مشکوکی از کوسه‌ها دیده نشد. هیچ حادثه‌ای چه قبل و چه بعد از آن ، تا این حد حیرت‌آورتر از ناپدید شدن دسته جمعی هواپیماهای مذکور نبوده است. در حوادثی مشابه در این منطقه ‌قایقها و کشتیهایی مفقود شده‌اند (قربانیان مثلث برمودا)، در برخی موارد هم فقط خدمه و سرنشینان ناپدید گشته‌اند.


ر اثر مرور زمان سیل شایعات در باره این منطقه قوت گرفت. شایعاتی از قبیل وجود یک هیولای عظیم الجثه در انجا، وجو معبری به جان دیگر، وجو یک نیروی مغناطیسی قوی در انجا و .... که اکثرا زائده تخیل مردم و منجمله روزنامه‌نگاران بود.

تا این که فکر کنم یک سال پیش بود که در اخبار اعلام شد که دانشمندان پی به دلیل علمی ناپدید شدن کشتی ها در مثلث برمودا پی بردند. انها با عکسبرداری هوایی و ماهواره ای از منطقه پی به وجود گسلها و دهانههایی آتشفشانی بزرگی در منطقه بردند که از آنها گاز متان بیرون می‌آمد.

جریان این گاز مکررا از دهانه این آتشفشان های ادامه داشته و موجب به ساطع شدن گاز از کف آب می‌شود. سقوط هواپیماها هم احتمالا به علت وجود گاز متان به نسبت زیاد در هوای اطراف هواپیما بوده و باعث توهم خلبان می‌شود. و موجب بیهوشی و یا گاه مرگ او می‌گردد. شاهد این مدعا هم وجود کف سفید رنگ در ساحل بر اثر خروج حباب های متان است که خلبانها بارها به آن اشاره کردند.

اين مثلث برمودا هنوز يک راز بزرگه گاز متان و آتشفشان ممکنه باشه اما علت اصلي نيست هنوز کسي نتونسته اونجا رو ببينه تصاوير ماهواره اي هم منطقه ي متلث شکلي رو نشون ميدن که تقريبا به صورت يه خشکيه که وسطش يه حالتي مانند گرداب بشدت عظيم وجود دارهاینترنت در حال سبقت گرفتن از تلویزیون

1:

منطقه وحشت

همه روزه هواپیماهای متعددی بر فراز مثلث برمودا پرواز می‌نمايند.


دختر ایرانی، یکی از ۱۰ مغز برتر آمریکا + عکس
کشتیهای بزرگ و کوچک در آبهای اون در حال تردند و افراد زیادی برای بازدید ، به این منطقه مسافرت می‌نمايند، بدون اونکه اتفاقی بیفتد.


نحوه عملکرد تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه
از طرف دیگر ، در دریاها و اقیانوسها در سراسر دنیا ، کشتیها و هواپیماهای زیادی مفقود شده و می‌شوند.


جان سخت ترین دانشمندان جهان
پس چرا فقط مثلث برمودا از بقیه مناطق تفکیک شده هست.


نقدی بر نظریه تکاملی داروین
علت این هست که اولا هیچ امیدی برای یافتن حتی اثر و نشانه‌ای وجود ندارد.


قليان usb دوستدار محيط زيست!+عکس
ثانیا در هیچ منطقه دیگر چنین ناپدید شدنهای بی دلیل ، بیشمار و نامعلوم روی نداده و به این خوبی ثبت نشده هست.


تصویر چاپگری که غذای شما را چاپ می کند!Love dart - تیر عشق حلزونها!

2:

مشاهدات و گزارشات
در بیشتر اتفاقات مثلث برمودا ، اکثر هواپیماها در حالی ناپدید شده‌اند که تماس رادیویی خود را با ایستگاههای مبدا و مقصدشان تا آخرین لحظه حفظ کرده‌اند و یا برخی دیگر در لحظات آخر پیامهای غیر عادی مخابره کرده‌اند که حاکی از عدم کنترل اونان بر روی دستگاه و ابزارها بوده هست و یا چرخش عقربه‌های قطب نما به دور خود و تغییر رنگ آسمان اطراف به زردی و مه آلودی ، اون هم در روز صاف و آفتابی و یا تغییراتی غیر عادی در آبها که تا لحظاتی قبل آرام بوده‌اند، بدون بیان هیچ دلیل روشنی از چگونگی این وقایع.

این پیامها رفته رفته ضعیف‌تر و غیرقابل تشخیص‌تر شده و یا سریعا قطع شده‌اند.

دقیقا مثل اینکه چیزی ارتباط رادیویی را قطع کرده باشد و یا چنانچه اظهار عقیده شده، در حال دور شدن و عقب رفتن از فضا و وقت بوده و دورتر و دورتر شده‌اند.

در برخی موارد گزارشها حاکی از اون بود که نوری ناشناخته و غیر قابل تشریح روئیت شده هست.

همچنین توده سیاه و تاریکی در سطح دریا که پس از مدتی ناپدید شده ، در جریان اتفاقات مزبور نقل شده هست.

در مواردی هم نقل شده که نقطه تاریک بزرگی در میان ستارگان در آسمان دیده شده که نوری متحرک از طرف زمین به اون قسمت وارد شده و سپس هر دو ناپدید شده‌اند.

در تمام مدت دیده شدن تاریکی ، دستگاهها و سایر ابزارهای قایق‌های ناظر از کار افتاده بودند که پس از رفع تاریکی آسمان ، دوباره شروع بکار کرده‌اند.

در یک مورد هم پیامی عجیب از یک کشتی باری ژاپنی بدین مضمون دریافت گردید.

"خطری همانند یک خنجر هم اکنون ...

به سرعت می‌آید ...

ما نمی‌توانیم فرار کنیم ..." در هر حال بدون اینکه مشخص شود خنجر چه بود، کشتی ناپدید شد.


3:

علل واقعه

علل فرضی طبیعی
توضیحات و علل فرضی مختلفی درباره حوادث مثلث برمودا ارائه شده هست که معمول‌ترین فرضیات بر پايه مرگ غیر طبیعی (زیرا هیچ جسدی تا کنون بدست نیامده هست.) بنا شده هست.

این توضیحات عبارتند از:

جزر و مد ناگهانی دریا در نتیجه زلزله در اعماق دریا ، وزش بادهای مخرب و اختلالات جوی ، گویهای آتشفشان که موجب انفجار هواپیماها می‌شود، گرفتار آمدن در جاذبه یک گرداب یا گردباد که باعث سقوط و انهدام هواپیماها یا انحراف مسیر کشتیها و مفقود شدن اونها در آب می‌شود، تحت تاثیر نیرویی مغناطیسی برنامه گرفتن و اختلالات امواج الکترومغناطیسی، ولی این دلایل توجیه قابل قبولی برای ناپدید شدن هواپیماها و کشتیهای متعدد در یک منطقه نیست.علل فرضی غیر طبیعی
دستگیری و ربوده شدن به وسیله زیردریایی یا بشقاب پرنده‌هایی متعلق به کراتی دیگر که برای تحقیق درباره حیات و زندگی باستان و حال ما انسانها به کره زمین آمده‌اند، می‌تواند علتی غیر طبیعی برای توجیه وقایع باشد.

یکی از عجیب‌ترین پیشنهادات در این مورد بوسیله ادگار کایس ، پیشگو و روانکاو و حکیم در دهه پنجم قرن بیست ، ارائه شده هست.

به عقیده وی قرنها قبل از کشف اشعه لیزر ، بومیان سواحل اقیانوس اطلس از کریستال به عنوان یک منبع انرژی و قدرت هستفاده می‌کردند.

به نظر کاین نوعی نیروی شیطانی القا شده از سوی اونها ، در عمق یک مایلی در قسمت غرب اندروس غرق شده که هنوز در برخی مواقع باعث از کار انداختن لوازم و وسایل الکتریکی کشتیها ، هواپیماها و در نهایت نابودی اونها می‌گردد.

ام.

ک.

جساپ که یک فضانورد ، منجم و متخصص کره ماه هست، در کتابش به نام « در مورد بشقاب پرنده‌ها » لوازم می‌دارد که ناپدید شدن کشتیهای مشهور در مثلث برمودا ، به وسیله اجسام پرنده صورت گرفته هست.

وی مفقود شدن خدمه اونها را نیز به اجسام مزبور ربط می‌دهد.

به عقیده جساپ یوفوها هر چه هستند، حوزه مغناطیسی موقتی ایجاد می‌نمايند که دارای طرحی یونیزه شده هست و می‌تواند باعث متلاشی شدن یا ناپدید شدن هواپیماها و کشتیها گردد.

او روی این سوال کار می‌کرد که چگونه نیروی مغناطیسی کنترل شده و می‌تواند باعث نامرئی شدن گردد.

نظریه میدان واحد انیشتین او را مجذوب کرده بود.

جساپ هر دو اینها را کلیدی می‌دانست برای ظهور و محو شدن ناگهانی بشقاب پرنده‌ها و ناپدید شدن کشتیها و هواپیماها.

ولی مرگ امکان ادامه فعالیت و نتیجه گیری را از جساپ گرفت و تحقیقاتش نیمه تمام ماند.


4:

گذشته و آینده برمودا
به نظر می‌رسد که این منطقه طی وقتهای متمادی گذشته نیز در افسانه‌ها به منزله مکانی ترسناک وجود داشته و حتی خیلی قبل از تاریخ کشف اون و سپس اون تاریخ تا صدها سال با عناوین «دریایی از مقبره‌ها» ، «مثلث شیطان» ، «مثلث مرگ» ، «دریای بدبختی» ، «گورستان آتلانتیک» نامیده می‌شده هست.


شومی و بدشگونی مثلث برمودا حتی در عصر فضا نیز باعث تعجب انسانهایی چون کریستف کلمب و فضانوردان آپولو 13 که یکی کاشف در زمین و دیگری در فضاست، شده هست.

اینکه چرا وقایع عجیب این منطقه نقل نمی‌شود، شاید به دلیل ایجاد رعب و وحشت عمومی باشد، شاید هم چون دلیل اصلی وقایع معلوم نیست، اتفاقات مربوطه بازتاب نمی‌یابد.

البته در اغلب گزارشات ارائه شده هم سانسورهایی وجود دارد که اصل وقایع را سرپوشیده نگه می‌دارد.تصاویر کشتیهایی که در وقتهای مختلف در برمودا ناپدید شدند اولین 1780 میلادی و آخرین سال 1999 میلادی
http://www.bermuda-triangle.org/html/lost_ships.html

تصاویر هواپیماهای گرفتار در برمودا اولی 1942و آخری همین سال 2002
http://www.bermuda-triangle.org/html/lost_aircraft.html

5:

یک داستان عجیب و واقعی :

در سال 1965 در يك ظهر تابستان پرستاران يك بيمارستان در ايالت آلوها Aloha آمريكا شاهد هجوم ناگهاني نظاميان به اون بيمارستان بودند .

كل بيمارستان و همه بخشها در عرض فقط 5 دقيقه پر شد از سربازان تا دندان مسلح .

براي رفتن به هر اتاقي نياز به اجازه فرمانده بود .
فرمانده سربازان سرهنگ چالز مورتي به سربازان دستور اكيد داده بود كه هيچ شخصي حق ورود و يا خروج از بيمارستان را ندارد .

حدود 20 دقيقه بعد پس از بحث هايي كه ميان فرمانده و مدير بيمارستان آقاي دكتر سوهانگ انجام شد طي يك تماس بيسيم فرمانده دستور آمدن آمبولانس را صادر نمود.
در كمال حيرت يك آمبولانس نظامي طي تدابير شديد امنيتي ظاهر ميشود و دو برانكارد از اونها خارج يشود و مستقيم وارد اتاق جراحي ميشود.
تعجب پرستاران از اين بود كه حتي حمل برانكارد را خود سربازان انجام دادند و تا 5 دقيقه هم در اتاق ماندند- اجسادي مانند جسد بچه (12 تا 15 ساله) رايشان برانكارداها بود البته خود اجساد ديده نميشد زيرا درون يك كيسه بودند.
پس از 5 دقيقه 4 پزشك جراح به اتاق وارد ميشوند و 2.30 دقيقه درون اون ميمانند .

در اين مدت تدابير شديد امنيتي بر بيمارستان حاكم هست .

حتي اجازه تماس هيچ يك از افراد به خارج از بيمارستان داده نميشود.
پس از خروج پزشكان از اتاق عمل همه شاهد قيافه هاي درهم و متعجب و وحشت زده اونها ميشوند اما كسي را ياراي سخن فرمودن نيست .

پس از 5 دقيقه دوباره همان برانكاردها به آمبولانس نظامي برگشت داده ميشود و پس از 20 كل بيمارستان تخليه ميشود .
اما وضع عجيبي بر بيمارستان حاكم هست اون 4 پزشك بشدت زير سوال همكاران برنامه دارند .

زنگهاي بيمارستان به صدا در آمده و بلافاصله موجي از خبرنگاران و روزنامه نگاران به شهر و بيمارستان سرازير ميشود.
پزشكان هيچ كدام حاضر به جواب گايشاني نيستند اما در برار فشار بيش از حد همكاران اولينحرفها ظاهر ميشود.
جوانتيرن پزشك يعني دكتر هستوارت از موجوداتي حرف ميزند كه بشكل آدم هستند اما با صورتي كشيده و كله اي بمراتب بزرگتر از حد معمول .
اونها رو بافت هاي بدن اين موجودات آزمايشهايي انجام داده اند كه تركيب اون را بسيار شبيه بدن انسان ديدند.
گوشت و پوست درست مانند انسان فقط بجاي هستخوان چيزي مانند غضروف برنامه دارد.
شكل ضاهر مانند انسان دو پا و دو دست اما با تمايز هاي پايه ي - پاهايي كشيده و لاغر مانند - دستاني دراز - گلايشاني بدون هنجره و چشماني درشت تقريبا 4/1 صورت را اشغال كرده.
اما ديگر هيچ چيزي بروز نميكند .

پزشكان ميگايشانند به اونها اكيد دستور داده شده كه حق هيچ گونه اظهار نظري را ندارند.(اما بلاخره خبر درز ميكند)
از اون روز به اين طرف خيلي حرفا زده شده اما يك حرف بسيار جدي و مستند هست .
درست شب قبل از حادثه يك اتفاق عجيب امت را به بيرون از خانه هايشان ميكشد.
در افق دور دست حدود ساعت 5 بعدازظهر در آسمان انفجاري مهيب رخ ميدهد ، انفجاري كه صداي اون در منطقه بوضوح شنيده ميشود - نيرايشان هوايي آمريكا اون را سقوط يكي از هواپيماهاي خود فراخوان ميكند .

اما امت از نور بسيار شديد تر خبر ميدهند چيزي مانند انفجار اتمي در آسمان.
------------------
پس از اين ماجرا تحقيقات گسترده اي توسط افراد و روزنامه نگاران انجام گرفت كه طي اون يكي از روزنامه نگاران مجله ورلد ساينس به نام بيل كاراگ به حقايقي پي برد كه با طرح گوشه هايي از اون اقدام به افشاگري نمود.
اين روزنامه نگار كه برادرش در نيرايشان هواي امريكا كار ميكرد از طريق او از اين قضيه آگاه شد كه درست روز انفجار رادارهاي نيرايشان هوايي علايمي را نمايش دادند كه در اون شيي نسبتا بزرگ در محدوده فضايي هاوايي درحال پرواز ميباشد پس از فراخوان و اخطارهاي مكرر به اين نتيجه ميرسند كه اين شي خارج از برنامه هاي عادي پرواز در اون مكان برنامه دارد لذا بلافاصله ساوقت جاسوسي آمريكا و دفتر رياست جمهوري از اين امر آگاه ميشوند .

بلافاصل جنگنده هاي(2 جنگنده) نيرايشان هوايي براي شناسايي شي اقدام به پرواز ميكنند .
در پرواز هاي انجام شده در صورتي كه رادار ها همه وجود شيي را نشان ميدادند ولي هيچ چيز ديده نميشد اما خلبانان اظهار ميدارند توده ابري بزرگ و سفيد درست در منطقه نمايش داده شده در رادار ظاهر شده هست و بصورتي مرموز حركت مينمايد.

يكي از خلبانان به نام جاناتان هوك در اقدامي به سايشان ابر حركت ميكند و بقيه داستان را از زبان خلبان جنگنده ديگر شنيدنيست:
جاناتان باهام تماس گرفت و فرمود من ميخوام برم ببينم اين چيه ، بهش فرمودم براي اينكار لازمه ارتفاعت رو خيلي تغيير بدي بهتره قبلش نظرت رو به فرماندهي بگي و اونم با برج تماس گرفت و كسب اجازه كرد.

سپس چند ثانيه بهش فرمودن بره و داخل ابره بشه چرا كه فرماندهان و ساوقت سيا فكر ميكردند يكي از هواپيماي جاسوسي و مدرن روسي هست كه با هستتار خودش درحال جاسوسي هست .بلافاصله جاناتان به سمت ابر ميره شايد چيزي حدود 500 متري ابر كه ميرسه ناگهان يه چيزي مثل رعد و برق ميزنه و به هواپيماي جاناتان اصابت ميكنه .

هواپيماي جاناتان در يك لحظه بصورت كامل نابود ميشه و من هم خبر رو به مركز ميدم كه دستور بازگشت سريع رو بهم ميدن.

ديگه نفهميم چي شد .
-----------------
بيل به دنبال بقيه ماجرا بود تا اينكه سپس گذشت يكسال يك شب كسي بهش زنگ ميزنه و بهش ميگه حاضر هست اسناد و مداركي راجب اون روز ارايه بده و جلايشان يك كافه برنامه براي ساعت 10 شب گذاشته ميشه.
ساعت 10 شب درست جلايشان كافه فقط بيل رفته بوده و چيزي حدود يك ربع استقامت ميكنه تا اينكه از طريق گارسون كافه بهش خبر ميدن تلفن باهاش كار داره .

پشت تلفن همون شخص به اون ميگه سراغ سطل آشغال بره و تايشان سطل كيفي هست ميتونه برش داره و سريع هم از محل دور بشه.
مدارك داخل كيف از حقيقتي پرده برميداشت كه هرگز براش قابل تصور نبود.

بله نيرايشان هوايي آمريكا پس از انفجار هواپيماي جاناتان اقدام به فراخوان وضعيت جنگي ميكنه و سه موشك رو به سمت ابر نشانه گيري ميكنه و شليك ميكنه كه يكي از موشكها با شي برخورد ميكنه و اون انفجار بزرگ (هموني كه امت ديدند) رخ ميده .

بلافاصله نيرايشان دريايي به محل اعزام ميشه تا باقي مانده شي رو جمع آوري كنه و به پايگا بياره تا بررسي كنن اما با كمال تعجب فقط يه جعبه حدود 3 متري يافت ميكنن كه توش دو تا آدم نما برنامه داشته كه مرده بودند .
اما اين خبرنگار شجاع درست فرداي اون روز بصورت مرموزي كشته شد(ماشينش ته دره پيدا شد در صورتي كه الكل خونش بالا بوده) ولي اين خبرنگار با زيركي تونسته بود قسمتي از اطلاعات بدست آورده رو قبل از مرگش به آدرس پستي نامزدش بفرسته كه اونها بعدا توسط ايشون منتشر ميشه.


6:

سلام من پايشانا هستم

خيلي وقت بود دونبال مطالبي كامل و جامع در مورد مثلث برمودا بودم

كه به لطف شما به اون دسترسي پيدا كردم و از شما و زحماتي كه كشيديد

كمال تشكر را دارم .

اميدوارم بتونيم با هم ارتباط داشته باشيم چون من خيلي دنبال اينگونه

مطالب هستم .

من خيلي وقت دنبال مطالبي در مورد باغهاي معلق بابل و


دين قبل از زرتشت در ايران به نام ميترا و تاريخچه پيدايش اون هستم لطفا"

اگر شما اطلاعاتي در اين زمينه داريد با من هم در ميان بگذاريد.

منتظر ارتباط شما هستم فعلا" خدانگهدار


7:

هنوز این مثلث برمودا حل نشده!؟ من چندین سال پیش کتابش رو خوندم.
آیا هنوز هم اتفاقات عجیب مثل قبل (با همون کیفیت و کمیت و شدت) در اون منطقه روی میده؟

8:

بله

9:

http://www.bermuda-triangle.org/

سايت ايشانژه بررسي وقايع ناحيه مثلث برمودا.


10:

مثلث برمودا ی جنگ روانی برای در اختیار گرفتن قلب زمین یا هارت لند، الانم که قلب زمین تا سال 2024 به خاور میانه منتقل شده و سپس اونم به اقیانوس آرام که بین جنوب آفریقا و آمریکای جنوبی برنامه داره منتقل میشه
....

قلب زمین به جایی میگن که اگه شما اون رو در اختیار داشته باشید می تونید به خیلی از نقاط دنیا حکومت کنید یا تاثیر مستقیم بزارید
منابع زیر زمینی ، اقتصادی و راهی ، heart land رو به جود میران
......

دوستان اگه تمایل دارن می تونن به سخنرانی های دکتر حسین عباسی رئیس مرکز تحقیقات هستراتژیک ایران و امنیت بدون مرز مراجعه کنن
ایشون تنها ادم زندگی هستن که دکترینشون توی دانشگاههای آمریکایی تدریس میشه و آمریکایی ها بهش میگن کیسینجر ایران

سخنرانی درباره قلب زمین توی اینترنت موجود هست و اگه خواستم می تونن پست خصوصی بزنن من بهشون ایمیل کنم

11:

یادش بخیر !!!

ما دبستانی بودیم این داستان های دروغین و خالیبندی های مثلث برمودا رو می خوندیم !!!

همون وقت ها بود که دروغ نویسی های نویسنده شارلاتان و کلاه بردارش افشا شد .و مشخص شد این انسان شیاد با جعل حوادث و نزدیک کردن تاریخ و وقت رویدادها و سوانح طبیعی و همینطور جعل محل اتفاق افتادن اینها ، یک داستان خیالی در مورد منطقه برمودا ساخته و اتفاقا در همان امریکا تونسته هزاران نفر را فریب بدهد ...

اما چه فایده که تا خبرش به گوش من و توی جوون ایرانی درحال توسعه بخواهد برسد ، سالهای سال سر کار خواهیم بودو بعد این همه مدت مدیر خوبمون هم هنوز درگیر چنین اخباریست !!!

12:

البته منم شنیدم که کل مطالب مربوط به این مکان دروغی بیش نبوده .الله اعلم

13:

اين يكي خيلي جالب بود،حسن عباسي در برمودا

14:

عجب چیزایی ادم میبینه و میشنوه !

15:

تاپیک مال سال 2006 هست و اون موقع نه ایشون مدیر بود نه خبر جعلی بودن مثلث برمودا به ایران رسیده بود
دوستن زحمت کشیدند یکی از تاپیک های زیر خاکی رو بالا آوردن

16:

البته هنوز مشخص نشده كه دقيقا دلايل اتفاق هايي كه در برمودا رخ ميده،عاديه يا غير عادي.ولي خوب افراد شياد زيادي از اين موضوع سو هستفاده كردند و ميكنند

17:

بله به این دقت نکرده بودم ...

البته سال 2006 هم خبر این شیادی به ایران رسیده بود .
عرض کردم اون موقع ما دبستانی بودیم .
پس با این حساب من الان باید اواخر دوره راهنمایی باشم

18:

تاپیک مال سال 2006 هست و اون موقع نه ایشون مدیر بود نه خبر جعلی بودن مثلث برمودا به ایران رسیده بود
دوستن زحمت کشیدند یکی از تاپیک های زیر خاکی رو بالا آوردن

19:

البته هنوز مشخص نشده كه دقيقا دلايل اتفاق هايي كه در برمودا رخ ميده،عاديه يا غير عادي.ولي خوب افراد شياد زيادي از اين موضوع سو هستفاده كردند و ميكنند

20:

بله به این دقت نکرده بودم ...

البته سال 2006 هم خبر این شیادی به ایران رسیده بود .
عرض کردم اون موقع ما دبستانی بودیم .
پس با این حساب من الان باید اواخر دوره راهنمایی باشم


70 out of 100 based on 45 user ratings 270 reviews