کمپانی Capcom از مدت زمان نصب Devil May Cry 4 بر روی کنسول PS3 دفاع کرد.


کمپانی Capcom از مدت زمان نصب Devil May Cry 4 بر روی کنسول PS3 دفاع کرد.کمپانی Capcom از مدت زمان نصب Devil May Cry 4 بر روی کنسول PS3 دفاع کرد.
به علت داشتن فضای مناسب در هارد دیسک PS3 بیشتر توسعه دهنده های بازی از فایل های ذخیره با حجم بالا و یا نصب کوچکی از بازی در این کنسول استفاده می کنند . یک نمونه از این بازی ها بازی Devil May Cry 4 بوده که در اجرای اول بازی زمانی تقریبا حدود 20 دقیقه طول میکشد تا بازی بر روی کنسول نصب شود و تقریبا چیزی حدود 5 گیگ حافظه را اشغال خواهد کرد . بسیاری از طرفداران XBOX 360 این موضوع را ضعف PS3 میدانستند و حتی تعدای از کاربران PS3 نیز از این موضوع انتقاد میکردند .

کمپانی Capcom از مدت زمان نصب Devil May Cry 4 بر روی کنسول PS3 دفاع کرد.

آقای Chris Kramer مقام ارشد ارتباطات عمومی capcom اعلام کرد که این مدت زمان نصب زمان مناسبی برای مرور کردن داستان این بازی می باشد .
در جواب انتقاد هایی مانند اینکه چرا این بازی 20 دقیقه طول میکشه تا نصب بشه یا اینکه انگار بازی برای PC بوده جوابهای زیادی داده شده.

در جواب این حرفها که یه جورایی از طرف طرفدارهای XBOX 360 برای انتقاد و خراب کردن نسخه PS3 این بازی بود جوابهایی داده شد که منجر به سکوت طرفداران 360 شد . در این جواب ها گفته شد که حداقل از اینکه شما رو مجبور به عوض کردن دیسک کنن بهتره ، نصب این بازی و حتی بازیهای دیگه مثل Unreal Tournament شما شاهد اجرای بهتر بازی خواهید شد .

یک بار نصب میکنید و تا تمام کردن بازی راحت خواهید بود و سرعت بارگذاری آن بسیار نزدیک به سرعت بالای Nintendo می باشد . شما کاملا در شگفت خواهید بود که مرحله ها به چه سرعتی بارگذاری خواهد شد .
سرعت گذر تصاویر در اکشن ها و تغییر نمایش آن قدر بالا خواهد بود که به هیچ عنوان آن را حس نخواهید کرد که این سرعت در بارگذاری تصاویر در هنگام عبور از اتاق ها نیز تاثیر خواهد گذاشت .Need for Speed جدید برای کنسول‌های نسل بعد تایید شد.

1:

من اين بازي رو خيلي دوست دارم همشو مخصوصا 3و4 رشو البته 2 يكم چرت بود من اين بازي روتو 360 بازي كردم و خبري در اين موضوع نداشتم ولي يه 20 دقيقه تحمل كنن نميميرند كه


Modern Warfare 4 همزمان با GTA 5 عرضه می شود

2:

آره 20 دقیقه چیزی نیست اما بالاخره بهونه ای بود تا یکم به PS3 گیر بدن که خوب Capcom اینجوری جوابشونو داد .


کدامیک از این کنترلرها برای ps4 خواهد بود ؟


Ps4 امسال راهی بازار می شود

3:

ولي دمش گرم خيلي بد حال گيري كرد اونايي كه360 دارن الان چه حالي دارن


53 out of 100 based on 38 user ratings 1213 reviews