بررسی اثرات برگزاری مسابقات بین‌المللی شنای دهه فجر از سال 60-68 بر کیفیت مهارت شناگران و شناخت عملکرد فدراسیون شنا برای حضور در این مسابقات


بررسی اثرات برگزاری مسابقات بین‌المللی شنای دهه فجر از سال 60-68 بر کیفیت مهارت شناگران و شناخت عملکرد فدراسیون شنا برای حضور در این مسابقات
یکی از مهمترین مسابقاتی که هر ساله در رشته شنا پس از پیروزی انقلاب اسلامی انجام گردیده و مسابقات بین‌المللی دهه فجر هست .


تأثیر تمرینات هوازی بر حافظه سالمندان
این مسابقات همه ساله در سالگرد طلوع فجر و دهه پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران با حضور ورزشکاران کشورهای خارجی انجام می‌گردد.


ارتباط تصویر سازی و کارایی تیمی در ورزشکاران رشته های تیمی
اولین دوره این مسابقات در سال 1366 انجام شد و در مجموع این مسابقات در 3 دوره انجام گرفت .


بررسی عوامل و منابع تنش زای شغلی، سازمانی و فردی کارکنان ادارات تربیت بدنی استان اردبیل
پس از برگزاری سه دوره از مسابقات بین‌المللی شنای دهه فجر ، این سئوال برای دست اندرکاران و انجام نمايندگان ، پیش آمده که اثرات برگزاری این مسابقات در ابعاد مختلف چگونه بوده هست ؟ و فدراسیون شنای جمهوری اسلامی در تدارک حضور در این مسابقات چگونه عمل نموده هست .


بررسی تأثیر سه روش مدالیته درمانی، تمرینات منتخب ورزشی و ترکیب مدالیته درمانی و تمرینات منتخب ورزشی بر درمان کمر درد مکانیکال مزمن در زنان
جهت پاسخگویی به این سئوالات دفتر تحقیقات و آموزش ساوقت تربیت بدنی به پژوهش و بررسی در این راستا پرداخت و اقدام به انجام تحقیق حاضر نمود.


ارتباط بین عوامل فردی و بلوغ حرفه ای کارکنان سازمان تربیت بدنی
موضوع این تحقیق بر مبنای سئوالات مطروحه و ابهامات موجود عبارت هست از: بررسی اثرات برگزاری مسابقات بین‌المللی شنای دهه فجر بر کیفیت مهارتی شناگران و شناخت چگونگی عملکرد فدراسیون شنا ، برای حضور در این مسابقات .


بررسی عوامل بازدارنده مشارکت در فعالیتهای ورزشی و تفریحی معلمان (زن) شهرستان پارس آباد
اهداف تحقیق: الف : اهداف عمومی تحقیق اهداف عمومی تحقیق شناخت اثرات برگزاری مسابقات شنای دهه فجر بر کیفیت مهارتی شناگران و شناخت چگونگی عملکرد فدراسیون شنا برای حضور در این مسابقات هست .


مقایسه اثر مکمل روغن زیتون و ورزش با شدت متوسط بر شاخص های چربی خون زنان غیر ورزشکار


بررسی رابطه سرمایه اجتماعی و موقعیت شغلی دانشجویان کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی


66 out of 100 based on 41 user ratings 416 reviews