شخصیت متولدین ماه ها


شخصیت متولدین ماه هاشخصیت متولدین ماه ها
زن یا دختر مهر ماه ( برج میزان )


شخصیت متولدین ماه ها زن متولد مهر ماه استخوان بندی درشتی خواهد داشت و نسبتا سنگین وزن خواهد بود. اما برغم تمام این خصوصیات زنانه، شما بارها در او علائمی از قدرت اراده و جدیت و تصمیم می بینید كه با ایجاد و خوی زنانه كمتر سازگاری دارد.
از نظر طرز فكر شباهت های زیادی بین او و مردها مشاهده می گردد و به هنگام بحث و گفت و گو برداشت های او درباره موضوعات مختلف خیلی مردانه به نظر می آید. از شنیدن این حرف ها دستپاچه نشوید و خیال نكنید كه اگر با یك زن متولد مهر ماه ازدواج كنید،‌ یك قاضی یا یك دادستان مرد را به خانه خواهید آورد. به هیچ وجه اینطور نیست، ظرافت های زنانه او آنقدر زیاد، جالب و دل انگیز است كه هرگز باعث سلب آسایش شما نخواهد شد.
زن متولد مهر در هر موقعیتی، چه جزئی و چه مهم،‌ هوشیاری، انصاف و قدرت استدلال خود را ظاهر می سازد. این موقعیت ها ممكن است از اینكه شما چرا نباید پیراهنی كه دكمه سر دست ندارد بپوشید، چرا در اداره موفق نشده اید كه پست بهتری بدست بیاورید باشد.( در این مورد آخر،‌ گناه آن عدم موفقیت را چنان ماهرانه بین شما و رئیس شما تقسیم می كند كه به هر كدام بیش از سه دانگ بیشتر نرسد). در زن مهرماه این قابلیت وجود دارد كه حتی با شخص خود منصفانه موضوعی را مورد بحث و گفت و گو برنامه دهد و مسئله مورد نظر را در ترازوی سنجش و استدلال خویش بگذارد.
خیال نكنید كه داشتن یك چنین همسر سنجیده و دقیقی حوصله شما را سر خواهد برد، درست بر عكس، شما در جوار یك چنین زنی ناگهان متوجه می شوید كه بیش از یك ساعت است دارید به حرف های او گوش می دهید بدون اینكه متوجه گذشت زمان شده باشید و از حرف ها و استدلالهای او به راه حل های باور نكردنی رسیده اید. علت هم این است كه او در تمام طول مدتی كه مشغول بحث در اطراف موضوعی است، ‌لحظه ای لبخند دلنشین و معروف خود را فراموش نمی كند و شاید رعایت همین ظاهر مطلوب و چاشنی كردن همین لبخندهای ملیح و بكار بردن جملات دلنشین و متقاعد كننده است كه موجب می شود موفقیت های زیادی در قبولاندن منطق خویش به دیگران كسب كند. او برای قانع كردن دیگران مطلقا از منطق استفاده نمی كند، البته در وهله اول چنین به نظر می رسد كه زن مهر ماه با قدرت كلام خود غرور مرد را جریحه دار خواهد ساخت،‌ در حالی كه این توهم عاری از حقیقت است زیرا او خیلی راحت جراحت شكست دادن در بحث را با لبخند و حركات ظریف و دوستانه خود التیام می بخشد، از آن گذشته این را هم باید دانست كه اكثرا حق با اوست و رأی را می توان رأی دیوان عالی دانست. او برای ارضای خودخواهی خود منطق و دلیل نمی چیند، بلكه همه چیز را با ترازوی عقل می سنجد.
اگر او یك مخبر سیاسی و نویسنده باشد، در فصل انتخابات می تواند قابلیت بی نظیر خود را در مقایسه جناح های مختلف و احزاب گوناگون و نقاط ضعف و قدرت هر یك از آنها به بهترین وجه ممكن به منصه بروز برساند. صرف نظر از قابلیت و علاقه ذاتی كه در زن متولد مهر برای سبك كردن رویدادها وجود دارد، از نظر امور احساسی، رفاقت و صمیمیت نیز او یك زن تمام عیار است. حتی تمایل او به بحث كردن در واقع مبتنی بر این علاقه باطنی اوست تصمیم نهایی درباره هر موضوعی باید چنان اتخاذ شود كه به دوست، به محبوب و به فرد مورد علاقه او آسیب و ضرری وارد نیاید. هرگز سعی نمی كند نظر شخصی خود را به كسی تحمیل كند و در استدلال های خویش احساسات و عواطف شخصی خود را به میزان وسیع نادیده می گیرد.
برای آنكه بتوانید خصوصیات اخلاقی زن متولد مهر را بهتر درك كنید، ‌شاید بی مناسبت نباشد كه مثالی بزنیم و مقایسه ای بین او و زنان دیگری كه در ماه های مختلف سال متولد شده اند، به عمل بیاوریم. فرض كنیم شما در بین دوازده زن كه هر كدام در یكی از ماه های سال متولد شده اند نشسته اید( ه خود یك موقعیت بسیار جالب و استثنایی خواهد بود) و راجع به این موضوع صحبت می كنید كه آیا برای فلان مهمانی باید از كارت دعوت استفاده بشود یا نه؟‌ مدعوین را به وسیله تلفن،‌ پیغام یا كارت دعوت به مهمانی فراخواند. ابراز نظر خانم ها در این باره به این صورت خواهد بود.
زن متولد فروردین: هیچ احتیاجی به كارت نیست، من از تلفن استفاده می كنم.
زن متولد اردیبهشت: كمتر اتفاق می افتد كه من مجبور به دعوت از دیگران بشوم. معمولا دوستان من خودشان به دیدن من می آیند.
زن متولد خرداد: كارت دعوت؟ چه حوصله ای، كی وقت این كارها را دارد؟
زن متولد تیر ماه: ارسال كارت دعوت خیلی خشك و رسمی است، من ترجیح می دهم با نامه دوستانه مهمانان را دعوت كنم.
زن متولد مرداد: خوب اگر این كارت ها جالب و خیلی زیبا باشند، ‌ارسال آنها عیبی نخواهد داشت.
زن متود شهریور: من باید بروم از دوستم بپرسم ببینم نظر او چیست.
زن متولد آبان: اگر من تلفن بكنم و آنها منزل نباشند،‌ میهمانی مرا از دست خواهند داد. من كارت را ترجیح می دهم.
زن متولد آذر: خدای من مگر هنوز هم از وسیله كارت استفاده می شود؟
زن متولد دی: ارسال كارت سنت خوبی است، اما باید تزئین آن ساده و معمولی باشد.
زن متولد بهمن: من تصمیم خودم را موقعی می گیرم كه بدانم روز مهمانی هوا ابری یا آفتابی خواهد بود؟
زن متولد اسفند: برای من فرستادن كارت یا استفاده از وسایل دیگر علی السویه است، من همیشه حس می كنم كه چه كسانی مایل به دیدن من هستند و چه كسانی مایل نیستند. برای دعوت دسته اول، ممكن است از هر وسیله ای استفاده كنم.
و اما زن متولد مهر: خوب این بستگی به موقعیت زمان و مكان دارد، راه درستش این است كه آدم كارت بفرستد،‌به نظر من این كار، یك كار فوق العاده جالب است اما از طرف دیگر این روزها استفاده از این وسیله ممكن است حمل بر خود نمایی و تظاهر بشود و عده ای از دوستان صمیمی انسان برنجند كه چرا كارت فرستاده ایم و تلفن نكرده ایم. از این گذشته زن امروزی هم گرفتارتر از آن است كه وقت این همه تلفن كردن را داشته باشد. طبیعی است كه آدم باید به دلایلی كه در ورای سنت ها وجود دارند نیز توجه كند. در اینجا نیز هستند كسانی كه نمی توانند از كارت دعوت استفاده كنند، برای مثال اگر خرید كارت و تمیز كردن و ارسال آن تحمیلی به بودجه خانواده بشود، نباید از آن استفاده بشود و جه بسا كه خرج تلفن كردن آسان تر باشد، از سوی دیگر من نمی توانم منكر این حقیقت بشوم كه استفاده از كارت یك كار شیك و عمل دوست داشتنی است كه ارزش آن را دارد كه آدم قدری از پول خود را خرج آن بكند،‌ حتی اگر مجبور بشود از خرج های دیگر خود بزند. به نظر من كارت دعوت باید چاپی باشد، البته اگر كسی هنرمند باشد، می تواند آن را خودش طرح ریزی و نقاشی كند طبیعی است در ارسال یك چنین كارتی باید كمال دقت را به عمل آورد زیرا برخی از طبقات جامعه ممكن است مورد سوء تعبیراتی برنامه بگیرند. برای مثال اگر یك چنین كارت دعوتی را برای اوناسیس بفرستید، خوشش نمی آید، اما كدامیك از ما اوناسیس را دعوت می كند؟ دوستان نزدیك و صمیمی این جور كارت ها را خیلی دوست دارند. زیرا خیلی خصوصی تر از كارت های چاپی است، در حالی كه كارت های چاپی بیشتر رایج و قابل قبول می باشند، و یا لااقل به نظر من چنین است.
ملاحظه میكنید كه او چطور خودش با خودش به بحث و گفتو گو می نشیند و از دیدگاه های مختلف و نقطه نظرهای گوناگون مسئله را می سنجد و بررسی می كند؟ او در این كار آنقد پیش می رود تا سر انجام بتواند به یك تصمیم نهایی كه كلیه جوانب امر در آن منظور شده باشد، برسد.
در آشنایی و دوستی خود با یك زن متولد مهر خیلی زود به این حقیقت پی می برید كه او جدا از انصاف و قضاوت بی طرفانه نمی تواند زندگی كند. به نظر او هر كاری و هر تصمیمی باید انسانی و عادلانه باشد. طبیعی است كه راجع به فرستادن یا نفرستادن كارت دعوت این همه فلسفه می چیند، كاری دشوار و خسته كننده است، اما دیری نمی گذرد كه با توجه شدید او به رعایت انصاف و قابلیت چشمگیر او در قضاوت صحیح ایمان شما را به هوشمندی او جلب می كند.
معمولا زن ها به هنگام گفت و گو درباره یك موضوع نه تنها نظر شخصی خود را بیان می دارند، بلكه این نظر بسته به موقعیت زمان و مكان تحت تأثیر شدید احساسات ایشان برنامه می گیرد و منظور شان توأم با اغراض احساسی است در حالی كه این امر در مورد زن متولد مهر به هیچ وجه صدق نمی كند. برای او نظر شما،‌ دوستانش، خودش و دیگران ارزش مساوی دارند كه هر كدام می توانند گوشه تاریكی را روشن سازند، به شرط آنكه عادلانه و منطقی باشند.
بیشتر زنان متولد مهر چه قبل از ازدواج، و چه بعد از ازدواج مشغول كار هستند زیرا برای خرید چیزهایی كه سخت به آن ها علاقمند هستند، نیازمند به پول می باشند. او عاشق تجمل است و دلش می خواهد كه گرانبها ترین لباسها زیبا ترین اسباب خانه ها و كمیاب ترین عطر را داشته باشد و به همین دلیل می رود كار می كند تا پول كافی در دسترس داشته باشد. او پول را برای یك منظور دیگر هم لازم دارد و آن ایجاد رفاه برای مرد زندگی و مورد علاقه اش می باشد. اگر در گنجینه دل یك زن متولد مهر یك جواهر گران قیمت و بی نظیر وجود داشته باشد، زن مهر ماه از انزوا و تنهایی تنفر دارد. همیشه در میان جمع حلقه دوستان است. به اصل دوستی و صمیمیت معتقد بوده و حق دوستی را ادا می كند. همراهی،‌ چه در كارها و چه در امور احساسی نیاز واقعی وی محسوب می شود. او دوست ندارد كه تنها كار كند و عملا قادر به زندگی بدون شریك نیست. زنان متولد مهر كه به نزد فالگیر می روند، فقط دو سئوال از او می كنند. چه موقع یك آدم همرنگ برای همكاری صمیمانه قلب دوستش داشته باشم؟ و چه موقع یك آدم همرنگ برای همكاری صمیمانه پیدا خواهم كرد؟ از نظر او ازدواج یك معامله پایاپای و متقابل دیگری واجب و لازم الاجراست.
شما ریاست هیئت مدیره انجمن را به عهده دارید، این افتخار از آن شمامی باشد، و او هم مدیر عامل انجمن می باشد و وظیفه دارد كه جلو اشتباهات شما را با روش خاص خود بگیرد، در كارها بین عشق و دوستی و منطق و انصاف و عمل تفاوت می گذارد و حساب آن دو را اصلا به همین دلیل خواهان آن است كه تا سر حد امكان در كارها و فعالیت های اجتماعی شوهر خود شركت داشته باشد. او می خواهد كه قائم مقام شوهرش محسوب بشود و در عین حال آنقدر منطق و هوشمندی دارد كه رهبری شوهر را از جان و دل قبول داشته باشد و یا وقتی مرد می خواهد شغل و حرفه خود را عوض كند و یا دست به فكر جدیدی بزند، از وی حمایت كند و راه و چاه را به او نشان بدهد. یك چنین اموری را جزو وظایف خاص همسری خویش می داند و در این گونه مواقع به همواركردن راه پیشرفت و موفقیت شوهر و جلوگیری از اشتباهات احتمالی وی می پردازد.خصوصیات بر اساس روز تولد

1:

شما باید حتم داشته باشید كه یك چنین زنی از عهده انجام این مشاورات به خوبی بر می آید و لیاقت اون را دارد كه به وی میدان فعالیت و ابراز وجود داده شود.


ببیان عیادت روشنک ...
زن متولد مهر به هیچ وجه مایل نیست كه به صورت باری روی گرده شوهر خود باشد.


چیستان
او بیشتر میل دارد كه موانع سر راه همسر خود بر طرف سازد.


بالایی رو با یک کلمه نشون بده !!!
او به این خواسته طبیعی خویش با ظریف ترین وجه ممكن جامه عمل می پوشاند( مگر اینكه والدین او متولد فروردین باشند كه در این صورت باید فرمود گاهی اوقات با مشكلات جدی مواجه هست).


3 تا آرزو کن... سررررریع !!!

زن متولد برج تراز به طور كلی بسیار فهمیده هست و قدرت تجزیه و تحلیل فراوان دارد و می تواند در حل مشكلات اداری و یا تجاری فوق العاده مفید باشد.


وقتـی که عشــق و آغــوش معـجــزه می‌کنـد...
كمتر اتفاق می افتد كه از روی احساسات تصمیمی بگیرد و یا در اخذ تصمیم عجله به خرج بدهد و نظریاتی كه او به شما ارائه می دهد، اغلب خیلی بهتر و عملی تر از نظریات وكیل مدافع شماست.


محبوب ترین هم میهنی

الهه حاكم بر این زن ونوس هست و هم او هست كه وی را وادار می سازد، و یا بهتر هست بگویم این قابلیت را به او می دهد كه گوهر گرانبهای عقل و درایت خویش را بر تارك زیباترین انگشترهای جهان به انگشت همسر خود بكند.


چيستان
اگر نخواهیم مطلب خود را در قالب جملاتی این چنین ادیبانه بیان كنیم، می توان فرمود كه دست آهنین او در یك دستكش مخملی برنامه دارد و چنان با قدرت و در عین حال نرمی و لطافت در موقع حساس به میان می آید كه به سرعت مانع از اشتباهات و ندانم كاری ها می گردد.

مردان متولد فروردین، آبان، مرداد و اردیبهشت معمولا یك چنین زنی را شریك صادق و عاقل و دانای خود می بینند و به پرستش و ستایش وی مشغول می شوند، اما یك چنین ستایشی یك جانبه نیست زیرا او نیز شوهر خود را می پرستد.

دوستان و اقوام با دیدن زندگی خانوادگی این زن با شوهر و بچه هایش بی اختیار به یاد زندگی پر از صلح و صفای آدم و حوا خواهند افتاد.


شما در زندگی مشترك با زن متولد مهر از مزایای اخلاقی زیادی برخوردار خواهید بود.

او هرگز نامه شما را باز نخواهد كرد زیرا اصلا مایل نیست كه غرور و شخصیت خود را بشكند.

او هم چنین هیچگاه اسرار شما را به دوستتان بازگو نخواهد كرد و یا در مقابل رئیس اداره تان به شما بی احترامی و یا كم محلی نخواهد كرد.

او در همه حال رازدار و وفادار و حرمت نتگه دار هست.

بسیاری از خردهایی كه زنان متولد مهر دارند، ترقی خود را مرهون رفتار زن خویش می دانند.

مثلا چه این زن بدون اینكه كوچكترین انحرافی از جاده وفاداری پیدا كند، به هنگام مواجه شدن با كار فرما یا رئیس همسر خویش درست از همان لبخند و ظرافتی هستفاده می كنند كه روز اول برای آب كردن دل پسر مورد علاقه خود بكار برده بود.

او با شرم و جذابیتی كه دارد، در بین دوستان و همكاران برای شوهر خویش دوست یابی می كند و می كوشد كه با ایجاد یك روابط عمومی گرم و دلچسب راه موفقیت شوهر خود را هموار بسازد.

او عشق خود را نسبت به شما عملا به اثباب می رساند.

و در ناز و نوازش مغازله هرگز كوتاهی نخواهند كرد.

زبان نرم او و جملات بجا و زیبای او هر دل سنگی را نرم می كند.


داشتن یك چنین همسری مترادف هست با داشتن یك خانه بسیار جالب و مرتب.

درتزئین منزل از رنگ های شاد هستفده می كند و در تركیب اونها چنان هستادی از خود نشان می دهد كه گویی یك نقاش هست.

مبل ها و اثاثیه منزل او نیز در نوع خود بسیار زیبا خواهند بود.

تابلوهایی كه به دیوارها آویزان می شوند، یه تنها از روی سانتیمتر، بلكه از روی میلیمتر نصب می گردند.

غذای شما و بچه های در اغلب موارد سر ساعت سرو می شوند و تنوع لازم در طبخ اون ها به دقت مراعات خواهد شد.


علاوه بر اینها، زن متولد مهر را با انواع گل ها وگلدانها و سایر لوازم تزئینی می آراید و در عین حال از ترتیب دادن گهگاه یك شام دو نفره عاشقانه در زیر نور شمع غافل نمی ماند.

برای زن متولد مهر خانه داری یك شغل تمام وقت و برای تمام عمر محسوب می گردد.

شغلی كه بر خود فرض لازم و واجب می داند در اون به حد كمال برسد.

اما همزیستی او تا وقتی شاعرانه و صمیمانه و نرم و لطیف هست كه شما نیز احترامات مقابله اش را حفظ كنید و جانب عدل و انصاف را نگه دارید.

پناه به خدا اگر بخواهید نقش فرمانده و آمر برای او بازی كنید و هی راه بروید و ایراد بگیرید و دستورات بی سر و ته صادر كنید و از همسر خود بخواهید كه مثل یك كنیز از فرامین و هوس های شما اطاعت و فرمانبرداری كند و از ترس خشم سرور خویش جرأت نكند جز بله چیز دیگری بگوید.

اگر خداینكرده از زمره این قبیل شوهران باشید كه او با یك نقشه بسیار زیركانه شما را از تحت فرماندهی به زیر می كشد و زندگی با حقوق مساوی را در كنار شما آغاز می كند و شما یك وقت چشم باز می كنید و می بینید كه از پشت بام عدم مساوات كم كم پایین آمده اید و نه تنها با او سر یك سفره نشسته و هم تراز او شده اید، بلكه چه بسا كه رتق و فتق امور را نیز هرگز بدون صلاحدید او انجام نمی دهید.

اون دست آهنین با دستكش های مخملی كه فرمودم یادتان هست؟ زن مهر ماه از این دست پولادین مخمل پوش به موقع و با تدبیر هستفاده می كند و بدون جنگ و كشمكش وجنجال، عدم تعادل ها را از میان بر می دارد.

این زن تنها مخلوقی هست كه از فولادی به نرمی موم ساخته شده هست و مشابه اون به طور حتم در هیچ یك از ماههای دیگر سال دیده نمی شود.


قدرت بی مانند او در آرام ساختن عصبانیت ها و ناراختی های شما ممكن هست موجب ایجاد این فكر در شما بشود كه او موجودی ضعیف وبیش از اندازه صلح جوست و در مقابله با رویدادهای ناگهانی به كلی درمانده می شود.

بگذارید از همین الان بگویم كه اگر چنین می اندیشید، سخت در اشتباه هستید.

در سطور بالا اشاره كردم باطن زن مهر ماه از فولاد ساخته شده هست و اگر ملاحظه می كنید كه این چنین نرم و ملایم و ظریف هست، به این علت هست كه از جنگ و جدال بیزار هست، و اگر چه خودش گاهی در مظان این اتهام برنامه می گیرد كه جنگ افروز هست ولی اگر خوب دفت كنید،‌ متوجه می شوید كه در پشت این ظاهر ملایم اراده ای قوی و روحی مقاوم و دلیر پنهان هست و در بحرانی ترین و سخت ترین لحظات كشتی خانواده را روی امواج متلاطم دریا هستوار نگه می دارد و قدرت مبازه ای شگرف از خود نشان می دهد.


پس از مدتی زندگی با یك زن متولد مهر متوجه می شوید كه خیلی بیش از حد تصور به كمك های او، مخصوصا به هنگام گرفتاری نیازمند هستید.

دستپاچه نشوید و فورا نگویید من با یك چنین زنی ازدواج نمی كنم چون نمی خواهم محتاج زنی باشم، زن ظرفیت اینجور چیزها را ندارد و در زندگی مرتب سركوفت كمك های خود را به من خواهد زد.

یك چنین فكری مطلقا اشتباه هست زیرا او نه تنها چیز مهمی كه او در زندگی از شما انتظار دارد، داشتن انصاف و مهربانی و رعیت مسئولیت ها و وظایف همسری هست.

عجیب اونكه خود نیز مسئولیت های فراوانی را به عهده می گیرد.

این زن نه تنها خرید و تهیه غذا و مرتب نگاه داشتن منزل و لباسشویی و اطو را به درست شخصا عهده دار می گردد بلكه چه بسا رسیدگی به گل های باغچه و آب دادن اونها را نیز به این مسئولیت ها می افزاید.


زن متولد برج تراز به كودكان خوب می رسد و از نثار عشق خود به ایشان ذره ای مضایقه ندارد، اما از نظر میزان عشق و علاقه اونها را خیلی خیلی سپس شما برنامه می دهد.

بچه ها قسمت های وسیعی از قلب او را اشغال می كنند اما هرگز موفق به رخنه با اون گوشه دنج و اختصاصی كه متعلق به شما هست، نخواهندشد.

یك چنین مادری به كودكان خود پوشش های بسیار جالب و زیبا می پوشاند و شما اونها را همیشه در كمال نظافت می بینید.

مادر متولد مهر معمولا خیلی مهربان هست اما سهل انگار نیست و در صورت لزوم خیلی هم جدی و سخت گیر هست.

روان شناسان معتقدند او فقط به این دلیل بچه دار می شود كه بتواند موجبات نشاط بیشتر شوهرش را در منزل فراهم بیاورد.

یكی از اولین جملاتی كه او به بچه های خود یاد می دهد این هست كه : خدایا پدر ما را سالم نگاه دار.

او هرگز این امكان را به كودكان خود نمی دهد كه احترام پدر را نگاه ندارند، و در عین حال آغوش او همیشه پناهگاه بسیار مطمئنی برای كودكانی هست كه بیش از حد لزوم مورد تنبیه و توبیخ پدر برنامه گرفته اند.


علاقه ذاتی متولد ین مهر به شیرینی جات و انواع تنقلات اون ها را همیشه در معرض خطر چاقی برنامه می دهد و شما اگر از زمره مردان نادری هستید كه از وجود یك پرده گوشت روی بدن زن خوشتان نمی آید، بهتر هست مراقب ناخنك زدن های دائمی او به ظرف شكلات باشید.


راستی، گاهگاهی اتفاق می افتد كه شما در او نوعی حالت فرماندهی احساس می كنید، به این موضوع خیلی اهمیت ندهید زیرا یك چنین حالتی فقط در او دیده می شود كه از نظر احساسی تعادل بین دو كفه ترازو در او به هم خورده باشد و وقتی علت ناراحتی او از بین رفت، خیلی زود موفق به بربرنامه كردن تعادل می گردد و دوباره همان آدم معقول و منصف و آرام سابق خواهد شد.


اگر شما یك زن متولد مهر در خانه دارید، سعی كنید تعادل شاهین ترازوی او را به هم نزنید

2:

مرد یا پسر مهر ماه ( برج میزان )


شخصیت متولدین ماه ها از ویژگیهای مرد متولد مهر ماه می توان، انصاف،‌ متعادل، زن پرست، خوش سلیقه و گاهی تنبل و بی اعتنا نسبت به زندگی را نام برد.


اگر شوهر متولد مهر ماه دارید، همیشه به سر و وضع خود برسید، خانه را تمیز و مرتب نگه دارید و در محیط آرام خانه سر و صدا راه نیندازید و حتما در یكی دو اتاق پرده آبی رنگ آویزان كنید.

اگر شوهر شما متولد مهر هست،‌ می توانید به خود ببالید كه هوشمند ترین مشاورین جهان را در جوار خود دارید، او مناسب ترین و منطقی ترین راه حل ها را برای مسائل شما پیدا می كند،‌ اما این حرف مفهومش این نیست كه به خواسته های كودكانه شما نیز جواب مثبت بدهد، در یك چنین مواردی او راه چاره خوبی عرضه می دارد.

تعدادی از این خواسته ها را منطقا رد می كند.

و درباره تعدادی دیگر با شما به بحث و فرمود و گو می نشیند.

مرد متولد مهر ممكن هست دمدمی مزاج باشد و عادت او به هستدلال و منطق چنان شدید و همیشگی هست كه گاهی واقعا آدم را دیوانه می كند، او حتی در امور عاشقانه نیز از منطق ودلیل پیروی می كند.


با وجود این باید به اطلاع برسانم كه لازم هست سخت مرقب خود باشید زیرا به تجربه ثابت شده هست كه دختری كه در دام عشق یك چنین مردی افتاده هست،‌ دیگر هرگز نتوانسته خود را خلاص كند.

می دانید چرا؟ برای اینكه اگر بخواهید او را ترك كنید، چنان با دلیل و منطق غلط بودن این فكر را به شما ثابت می كند كه نه تنها در لحظاتی كه مقابل او نشیته اید و به حرف هایش گوش می دهید،‌ خود را محكوم احساس می كنید بلكه ذكاوت و هوشمندی او در دلایلی كه عرضه می كند، چنان نرمش، احساسات و خونگرمی از خود نشان می دهد كه شما طبیعت دمدمی او را كه گاهی سخت موجب ناراحتی می گردد،‌ به كلی فراموش می كنید.


او خیلی راحت می تواند قلب و نظر شما را به سوی خود جلب كند.

در كشمكش و مبارزه متولد مهر ماه اكثر اوقات شما بازنده هستید، اما این باختن با شكست خوردن از زمین تا آسمان فرق دارد زیرا دیری نمی گذرد كه می بینید آرزوهایتان آرزوهای او، و خواسته هایتان خواسته های اوست و در دنیا هیچ چیز بیشتر از خوشحال كردن او برایتان ارزش ندارد.

لبخند او برای شما حكم یك سبد گل قرمز را كه غنچه های اون در حال شكوفا شدن هست را پیدا می كند،‌ سبد گلی برای بدست آوردن اون تلاش می كنید و دیگر بدون اون نمی توانید به زندگی ادامه بدهید.

تنها زنانی كه قلبی از سنگ خارا دارند، می توانند در مقابل لبخندهای یك مرد متولد مهر مقاومت كنند، اون هم به شرطی كه علاوه بر یك چنین قلبی، اراده ای از فولاد آبدیده داشته باشند.


زنانی كه عاشق یك مرد متولد مهر هستند، هیچكدام نمی توانند بگویند« نمی دانم چرا دوستش دارم».

از سوی دیگر گاهی اوقات وضع به كلی تعییر پیدا می كند و شما برای وادار كردن او به كارهایی نظیر جواب دادن به تلفنی كه پنج دقیقه هست زنگ می زند، و یا بلند شدن از روی مبل و روشن كردن چراغ اتاق باید فریاد بزنید، دستش را بگیرید و بكشید.

به این ترتیب به هیچ وجه انتظار این را نداشته باشید كه او سالی 365 روز و هر روز هم 24 ساعت نقش یك عاشق را ایفا كند.

قبلا فرموده شد كه متولدین این ماه، اعم از مرد یا زن تحت نفوذ ونوس هستند و اگر كتاب اساطیر یونان را خوانده باشید، خوب می دانید كه در زندگی این الهه عشق نیز روزهای بدون عشق فراوان وجود دارد و یك چنین بحران هایی وقتی در مرد متولد مهر مشاهده می گردد كه تعادل دو كفه ترازوی صورت فلكی او به هم می خورد.

بدیهی هست كه بالا و پایین رفتن كله ها ابدی نیست و در هر حركت مقداری از نوسان كاسته می شود تا دوباره تعادل بربرنامه می گردد و زندگی شما یك بار دیگر سرشار از شور و نشاط و غرق در شادی و خنده می شود.


مرد متولد مهر در عقیده خود بسیار راسخ و ثابت قدم هست، اما فرق بین او و دیگر كسانی كه دارای ثبات قدم می باشند این هست كه به محض اونكه منطقا تشخیص داد عقیده اش اشتباه هست،‌فورا اون را تغییر می دهد.


یكی دیگر از اختصاصات مرد متولد مهر قدرت عجیب و باورنكردنی او در جلب نظر كسانی هست كه با وی كدورتی پیدا كرده اند.

اسلحه اصلی او در رفع كدورت همان لبخند معروف می باشد.

او صادقانه دست دوستی به سوی كسی كه از وی دلگیر شده هست، دراز می كند و در همان حال صادقانه و از صمیم قلب این كار را باز هم تكرار می كند و چون به قول معروف « حرفی كه از دل برآید، به دل می نشیند»‌، سرانجام صداقت او كار خودش را می كند و كدورت ها برطرف می گردد.

دو كلمه عشق و مهر مترادف هم هستند و این امر نه تنها از نظر لغوی، بلكه از نظر نجومی و حتی آماری نیز صادق هست، بر طبق برخی اساطیر باستان، ماه هفتم سال را به اون جهت مهر می نامند كه عشق در اون به وجود آمده و راه خود را به دل تمام موجودات عالم باز كرده هست.

در عمل ثالت شده كه مرد متولد مهر اگر بخواهد به دل دختری راه باز كند، چنان این كار را طبیعی و بدون زحمت انجام می دهد كه موجب حیرت می گردد، اما پس از این مرحله دوره سرگردانی او شروع می شود، تعادل كفه های ترازو به هم می خورد و این دودلی شدید در وی به وجود می آید كه از این پیروزی خود چگونه باید بهره برداری كند، عشق فرشته ای دارد و شیطان نیز از جمله فرشتگان بوده هست و درست به همین دلیل هم هست كه فرشته عشق هرگز صد در صد ملكوتی نیست و باز به همین دلیل هم هست كه مرد متولد مهر پس از به دست آوردن دل یك دختر بر سر یك دوراهی برنامه می گیرد و از خود می پرسد كه آیا باید فقط چند صباحی او را نگاه دارم یا اینكه از وی تقاضای ازدواج كنم و یا هیچكدام؟ این حالت چندان دوام نمی آورد و كفه ترازو خیلی زود با كمك وزنه های منطق و هستدلال تعادل خود را به دست می آورند و تكلیف روشن می شود.

علاقه او به زن قبل از نود سالگی از بین نمی رود، این امر را حمل بر هوسبازی او نكنید، او ممكن هست صمیمانه و با تمام وجود عاشق زن خود باشد و حتی فكر بی وفایی یا خیانت هم از مخیله اش عبور نكند، اما این موضوع دلیل اون نمی شود كه در مجالس و میهمانی ها خیلی زودتر و بهتر از دیگران زنان هوس انگیز را تشخیص ندهد.


از طرف دیگر مرد متولد مهر خیلی زودتر از هم سن و سال های خود به وجود جنس مخالف پی می برد تا جایی كه بر طبق آمار موجود پسران متولد مهر18 ماه زودتر از پسران دیگر به سن بلوغ می رسند.

بروز یك جنین بلوغ زودرسی، همراه با ورزیرگی ذاتی و طبیعی او در امور عشقی و قدرت بی نظیری كه در جلب نظر زن ها دارد، بالطبع موجب می گردد كه زندگی اش از جریانات عاشقانه باشد.


كسی كه در ماه مهر متولد شده باشد، به هیچ صورت مایل به رنجاندن دیگران نیست و اگر مشاهده می كنید كه گاهی تا پای رنجش خاطر با دیگران به بحث و جدل می پردازد، حتم داشته باشید كه از عواقب اون به كلی غافل هست.

او هرگز نمی خواهد از كلمه « نه » هستفاده كند در حالی كه نمیداند در بسیاری از موارد فرمودن این كلمه به مراتب بهتر از كج دار و مریض رفتار كردن هست.

تمایل شدید و غیر قابل اجتناب او از دست به دست كردن و سبك و سنگین كردن امور گاه موجب پیدایش كدورت می گردد،‌ در حالی كه او اگر فقط احساس كند كه عواطف كسی را جریحه دار كرده هست، و یا حتی اگر پس از سالها پی ببرد كه عشق كسی را نادیده گرفته به شدت آرزده خاطر و دلگیر می شود.

در نظ گرفتن انصاف یكی دیگر از اعتقادات ذاتی و عمیق مرد متولد مهر ماه هست.

او بی انصافی و جنایت را در یك ردیف برنامه می دهد.

ترس از این حالت گاهی موجب می شود كه از دختری كه كاملا مطابق دلخواهش نیست، در خواست ازدواج كند و در نتیجه در سراسر عمر از یك ازدواج بدون عشق رنج ببرد.

به این ترتیب ملاحظه می كنید كه وضع و خخالت او مثل یك شمشیر دو دم هست كه هم می تواند او را از یك عشق واقعا حقیقی برخوردار سازد و هم او را از اون به كلی محروم نماید.

دمدمی مزاجی مرد متولد مهر را باید جدی گرفت زیرا اگر خوب دقت كنیم می بینیم كه در او، مخصوصا در ایام جوانی، نوعی بازیگوشی و یكدستی گرفتن مشاهده می گردد، از اون گذشته، برای این شخص مرزهای بین یك دوستی ساده و عشق سخت در یكدگر ادغام شده و مغشوش به نظر می آید، در نتیجه اصلا جای تعجب نخواهد بوداگر مشاهده كنیم كه تا رسیدن به پای سفده عقد قلبش بارها شكسته باشد.

او خیلی دیر عشق های خود را، كه احتمالا هرگز حقیقی نبوده اند، فراموش می كند و پس از متولدین برج كماندار ( آذر ) و دو پیكر ( خرداد ) از هر كس دیگر از شكست های عاشقانه رنج می برد، اما خوشبختانه عامل قضاوت صحیح سرانجام به وی كمك می كند تا عمیقا بر غم خویش پیروز شود و اون را به كلی از خاطر ببرد تا جایی كه كمتر اتفاق می افتد اثر ناگواری از این قبیل عشق ها در وی باقی بماند مگر اینكه موضوع به گونه ای واقعا هستثنایی و غیر عادی بوده باشد.

او برای پی بردن به اسرار درونی شما علاقه ای از خود نشان نمی دهد، در حالی كه در دیدار نخست عكس این امر به نظر می رسد، و شما او را مردی كنجكاو و جست و جو گر می بینید.

او اغلب اوقات به وقایعی كه درست مقابل چشم هایش رخ می دهند، پی نمی برد، در صورتی كه دیگران همه متوجه اون می شوند.

به همین جهت گاه هستعداد فریب خوردن دارد.

اگر در بحث و فرمود و گو با شما پیشقدم شد، هدفش صرفا فرمود و گو و آشنایی هست نه اینكه می خواهد به اسرار شما پی ببرد.

نظریات و دلایل او به گونه ای خیره كننده منطقی هستند و نتیجه گیری های وی پیوسته درست ترین و مخصوصا منصفانه ترین نتیجه گیری هاست، قدرت قضاوت صادقانه و عملی او به قدری زیاد هست كه در بسیاری از كتب نجوم از متولدین این ماه به عنوان سلیمان صور فلكی نام برده شده هست، اونچه در قضاوت های او جلب توجه می كند این هست كه در این كار دخالت نمی دهد.

برای او فقط توجه به حقایق مهم هست.

به نظر او زندگی افرادی نظیر متولدین فروردین و اسفند كه صد در صد تابع احساسات خویش می باشند، فاقد صافی و خلوص واقعی می باشد.


3:

اگر شما آدم اسرافكاری باشید، برداشت او چنین خواهد بود كه قدر پول را نمی دانید و اون را مثل ریگ خرج می كنید و در نتیجه نمی توانید مسئول بودجه خوبی باشید، در یك چنین حالتی او اصلا به این امر توجه نمی كند كه این كار شما ممكن هست علت روانی داشته باشد.

برای وی دلائل روانی صد در صد قانع كننده نیستند و نمی توان برای انجام یك قضاوت صحیح و بدون عیب و نقص به اون هستناد جست، به همین ترتیب اگر خساست به خرج بدهید، برداشت و هستنباط او این خواهد بود كه باید از پول های صرفه جویی شده برای خرید پوشش های زیباتر و زیادتر هستفاده بكنید، بی برنامه بودن را آشفتگی می داند، و از بی بند و باری متنفر هست.

در نتیجه هر موضوع غیر متفادل و ناهماهنگی روی قضاوت نهایی او تأثیر می گذارد.


یكی دیگر از ویژگی های ذاتی مرد متولد مهر قابل اعتماد بودن اوست شما می توانید به طور دربست و كامل به او اعتماد بكنید، تنها گاهی اوقات از اینكه می بینید نمی توانید احساسات درونی شما را چنانكه مایل هستید درك كند، ممكن هست دلخور بشوید.

توجه داشته باشید كه قصور او در این مورد به هیچ صورتی جنبه عمد و یا بی توجهی ندارد، او واقعا نمی خواهد كه موجبات رنجش شما را فراهم بیاورد،‌منتها به طور طبیعی قادر به درك نیازهای عاطفی ابراز نشده هیچكس نیست.

عاشق پیشگی و تبحر او در به دست آوردن دل زن ها و قابلیت فراوان او در علاقه مند كردن ایشان به خود الزاما مفهومش این نیست كه می تواند رابطه ای مستقیم با تمام عوالم رویایی ایشان داشته باشد.

شما با هیجان تمام نزد او می روید تا بگویید چطور فلانی احساسات شما را جریحه دار كرده هست و امیدوار هستید كه حداكثر همدردی ممكن را از وی مشاهده كنید، در حالی كه به محض اونكه حرف هایتان تمام شد، از شما می پرسد: « مگر با او چه كردید كه شما را رنجانیده هست؟» و سپس با دقت و مو شكافی تقصیرات و گناهان شما و او را در معرض سنجش برنامه می دهد و هیچ ابایی هم نخواهد داشت كه در این امر جانب شما را رها كند و جانب او را بگیرد.

شما می توانید فریاد بزنید و اعتراض كنید، ‌اما مطمئن باشید كه هیچ یك از این اعمال نمی تواند او را حتی برای یك سانتیمتر هم از جاده عدل و انصاف و یك قضاوت صحیح و بیطرفانه منحرف سازد.


عدم قابلیت او در درك عواطف، ‌احساسات و نیازهای باطنی جنس مخالف( خواه همسر،‌ خواه دوست دختر ) اغلب اوقات برایش دردسرهایی درست می كند.

برای اغلب زن ها باور كردن این مطلب مشكل هست كه مردی كه این چنین منطقی و با انصاف هست و با دیدی این چنین وسیع و همه جانبه به امور محتلف جهان می نگرد، پرا از درك نیازهای باطنی دیگران این چنین عاجز هست،‌در حالی كه طبیعت او این چنین هست.


اگر به هنگام تولد او قمر در عقرب نبوده باشد، از نظر امور مالی خساست نشان نمی دهد.

در حقیقت باید فرمود كه تأثیر صورت فلكی تراز بر متولدین این ماه موجب نوعی دست و دلبازی می باشد.

مرد متولد مهر معتقد هست كه پول را باید خرج اموری كرد كه زیبایی یا شادمانی به همراه داشته باشد.

اگر می خواهید بر سر سفره عقد بنشینید و برای زنا شویی با او بله بگویید، لازم هست كه برای زندگی در خانه ای كه سفره اون همیشه گسترده هست و پذیرایی از میهمانانی كه تقریبا همیشه در منزل شما بسر خواهند برد، قبلا خود را آماده كنید.


خانه این مرد،‌ جز در طی روزهایی كه در لاك هستراحت و تنبلی خود فرو می رود، همیشه مملو از میهمان هست، و اون وقت همین آدم از رفتن به نقاطی كه عده زیادی در اون جمعند و سر و صدای زیاد تعادل احساسات او را به هم می زند، جدا بیزار هست.حضور در میان جمعی كه ایشان را خوب نمی شناسد، برای وی غیر قابل تحمل هست.

از اون گذشته یك خاصیت دیگر نیز در او وجود دارد كه به فرار او از اجتماعات كمك میكند و اون این هست كه به هیچ وجه مایل به برنامه گرفتن در محلی نیست كه مرتبا از دیگران تنه بخورد، یا به شانه و پهلوی او فشار وارد بیاید و تماس جسمانی با سایرین پیدا كند.

او از همهمه و جدال و ازدحام متنفر هست.

مرد متولد مهر ماه خواهان معاشرت و دوستی با تمام افرادی هست كه از هوش، معلومات و درایت فراوان برخودارند، اما همین قدر كه تعداد یك چنین افرادی در دور ور وی از ده دوازده نفر تجاوز كند، دچار نفس تنگی می شود و در صدد فرار می افتد او ممكن هست ناگهان شما را در یك مهمانی بزرگ شلوغ تنها بگذارد و بدون هیچ خبری ناپدید شود.


سریع ترین راه به دادگاه طلاق برای زنانی كه شوهر متولد مهر دارند، خانه بدون نظم و ترتیب هست،‌ و اگر مایل به مرافعه و بد خلقی نیستید، صدای رادیو و تلویزیون را كم كنید، نگذارید بوی غذا تمام منزل را فرا بگیرد و اگر خواستید در غذایی سیر یا پیاز به كار ببرید، قبلا اسپری خوش بویی در اتاق ها بزنید تا نكند بوی پیاز و سیر به مشام فوق العاده حساس او برسد.

زنی كه نان را در ظرف مخصوص به سر سفره نمی آورد، شیشه های شیر و ظرفهای غذا را توی ظرف شویی روی هم می ریزد، قوطی های ادویه را پس از برداشتن از فقسه در جایی میگذارد كه جلوی چشم باشند، خیلی زودتر از اونچه كه تصور می كند، ورقه طلاق را از دست شوهر متولد مهر خود دریافت می دارد.نكته جالب در این مورد این هست كه او خودش ممكن هست حداكثر بی نظمی را در منزل داشته باشد، اما به هیچ وجه نمی تواند یك خانه گردگیری نشده، بچه های كثیف و اسباب و اثاثیه در هم و برهم را تحمل كند.

او ممكن هست در مواجهه با یك چنین وضعی فورا به دادگاه خانواده نرودو تقاضای طلاق نكند، اما مطمئن باشید كه منشی او در اداره روزبروز به نظرش جالب تر و جذاب تر خواهد آمد.

بقیه جریان را خودتان می توانید حدس بزنید.


مرد متولد مهر از درهم برهمی امور واقعا متنفر هست و در مقابل شیفته هم آهنگی و نظم و ترتیب می باشد.

خانه او باید مأوای دنج و راحتی باشد كه بتواند پس از فرار از غوغای دیوانه كننده دنیای خارج به اون پناه بیاورد و اگر جز این بود، تعادل ذاتی و طبیعی خود را از دست می دهد.

از اونجا كه این شخص به جست و جوی علت دیر آمدن های او به خانه و یا صرف كردن تمام وقت آزاد خود به مطالعه كتاب و یا دراز كشیدن روی تختخواب بپردازید.

او هرگز به شما نخواهد فرمود كه دوست ندارد هر وقت به منزل می آید، شما را در پوشش راحتی،‌ با موهای بسته و صورت آرایش شده ببیند.

راستش را بخواهید او حتی گاهی متوجه نمی شود كه بر آمدنش از رفتن به یكی از اتاقهای منزل به این علت هست كه شما در اون اتاق پرده نارنجی آویزان كردن اید و او این رنگ را دوست ندارد، به همین ترتیب او ممكن هست درست نداند كه چرا به هنگام ترك منزل و یا مراجعت به اون فراموش می كند شما را ببوسد، ذات قاضی منشش او، به او می گوید كه یك جای كار خراب هست و تعادل لازم وجود ندارد و همین امر او را به طور ناخودآگاه ناراحت می كند.

وقتی ساعت مراجعت او نزدیك شد، اسباب بازی بچه ها را از كف اتاق ها جمع كنید، عطر خوشبویی به خود بزنید، صدای تلویزیون را كم كنید، چند شاحه گل آبی رنگ روی میز بگذارید و اون وقت ببینید كه چطور در بهشت باز می شود و یك شوهر ایده آل از اطاق بهشت برای شما بر روی زمین می افتد.


كودكان یك مرد متولد مهر از ویژگی عدل و انصاف پدر خود وسیعا بهره مند می گردند.

او كاری می كند كه هیچ یك از بچه های خود را نسبت به دیگران برتر و عزیزتر احساس نكند، انضباط را با قدرت تمام به موقع اجرا می گذارد، و اگر لازم شد كه ایشان را تنبیه كند، قبلا دلایل این كار را برای اونها بازگو می كند و تقریبا هرگز این كار را با عصبانیت انجام نمی دهد.

بچه ها نیز مثل شما سخت مجذوب او می گردند، و باز هم مثل شما دائما در معرض بحث های مداوم او درباره هر چیز برنامه می گیرند.

اونچه عجیب هست كه مرد متولد مهر پس از ازدواج چندان اشتیاقی به بچه دار شدن از خود نشان نمی دهد، ‌اما پس از اونكه اون ها به دنیا آمدند، یك عشق كامل پدرانه را نثار ایشان می سازد، هرگز نمیگذارد به ایشان احساس تنهایی دست بدهد، ‌از صمیم قلب نقش خود را به عهده میگیرد و ایفا می كند و خلاصه كاری می كند كه همه او را یك پدر نمونه بدانند.

با وجود همه اینها، و برغم توجه شدید او به بچه های خود،‌ شما می توانید یقین داشته باشید كه حتی اگر پای یك دو جین بچه هم در میان باشد، مقام و منزلت خاص خود را نزد او حفظ و نگاهداری خواهید كرد.

در واقع پایه های تخت سلطنت شما بر قلب او چیزی نیست كه به این آسانی ها متزلزل بشود.

اصلا برای متولدین مهر، اعم از زن و مرد یا زن، ‌جفت و همسر در مرحله اول اهمیت و كودكان پس از او برنامه می گیرند.

شما یقین داشته باشید كه او اون گوشه دنجی را كه در قلب خود به شما اختصاص داده هست، نه تنها هرگز به كس دیگری واگذار نخواهد كرد، بلكه حتی پنجره اون را هم به كسی نشان نخواهد داد تا نیم نگاهی به درون اون بیندازد و البته این به شرط اون هست كه شما خانه را تمیز نگاه دارید، همیشه مرتب و زیبا باشید، موهایتان آرایش كرده باشد و از آویزان كردن پرده آبی رنگ در اتاق ها خودداری نكرده باشید.

او رنگ آبی را خیلی دوست می دارد.


توصیه دیگر هم درباره مرد متولد مهر به شما این هست كه اگر شما عاشق یك چنین مردی هستید و یقین دارید كه او هم شما را دوست دارد، ‌هر چه دل تنگتان می خواهد بگویید و هر پیشنهادی دارید، از جمله پیشنهاد ازدواج، فورا اون را رو كنید و مطمئن باشید از اینكه شما پیشقدم شده اید سخت خوشحال خواهد شد

4:

مرد متولد اردیبهشت

هیچ موجودی در دنیا به اندازه گربه و مرد متولد اردیبهشت در مقابل ناز ونوازش نرمش از خود نشان نمی دهد.در پدر بودن مردی هست بی نظیر و برای بچه های خود در یك دستش زر و در یك دستش شلاق هست .

وای به روزی كه برنجد ، وای اگر قهر كند.مرد مترلد اردیبهشت دیر ناراحت می شود واگر ناراحت بشود دنیا را به هم می ریزد.او زنی شوخ وشنگ ، ظریف وزنانه ، عاقل و سیاستمدار، و مطیع و خانه دار را به سر حد پر ستش دوست دارد.لابد تصور می كنید كه یك مرد متولد برج ثور آدمی هست آرام ، اهل عمل ،حساس و همانند صخره ای عظیم پابرجاست.

این تصور شما كاملا درست هست و با حقیقت وفق می دهد .

شما به علاوه ممكن هست متوجه این نكته نیزشده باشید كه آدمی هست محتاط و مصمم ،ضمنا اصلا رویایی نیست واحكام قلبش بر مغزش حكومت نمی كند.

یك مرد متولد اردیبهشت ممكن هست برای انتخاب شما به عنوان یك همسر مدت ها وقت صرف نمایداو وقتی هم كه فهمید شما همانی هستید كه می خواهد ، وقتی تصمیم گرفت كه شما را بدست بیاورد ، اون وقت جوزای عاشق پیشه هم در مقابلش لنگ می اندازد، او حتی كاری می كند كه اسد پر جنب و جوش و عقرب آتشی مزاج هم در مقابلش احساس حقارت بكنند.

این موجود آرام و مصمم و اهل عمل می تواند هر روز صبح برای شما یك دسته گل سرخ فوق العاده زیبا بفرستد و این كار را اونقدر ادامه بدهد و تا اینكه در مقابلش تسلیم بشوید و حاضر به ازدواج با او بشوید .

او حتی ممكن هست یك شعر عاشقانه هم بگوید و یا یك قطعه شلعرانه هم بنویسد ولی از فرط كمرویی اون را بدون امضا برایتان ارسال نماید.مرد اردیبهشت می تواید یك عاشق بیبرنامه ، صمیمی و حامی معشوق باشد .

طبیعت شهوانی اش او را نسبت به عطرهای محركی كه بكار می برید ، نرمی موهایتان و یا لطافت پوست بدنتان سخت آسیب پذیر می سازد .

او ممكن هست نتواند این احساس خود را با كلمات و جملات رایج عشاق بر زبان بیاورد، اما به هر حال راهی برای القای اون به شما پیدا می كند.

حساسیت او به نوازش خارق العاده هست .

وجود علائمی از وابستگی به زمین در مجمع الكواكب ثور موجب می شود كه در زمینه های عشقی تناقضاتی در كارش دیده شود.یك اردیبهشتی دوست دارد شما را در یك پالتوی پوست قیمتی و زیبا ببیند.

او ممكن هست در یك روز بهاری از پیر زنی كه در خارج شهر گل بنفشه می فروشد، یك دسته گل برایتان بخرد و چند برابر قیمت اون به وی پول بپردازد، فقط به این علت كه شباهت زیادی بین او و مادرش دیده هست ( اما این را یقین داشته باشید كه شما او را هرگز یاد مادر و خواهرش نمی اندازید، مگر به هنگام حمایت از شما برنامه بگیرد) موسیقی شدیدا بر روح او باثیر دارد و احساسات عاشقانه ای را بر می انگیزد .

او مسلما به آهنگ بخصوص، كه عشقش را در خاطرش زنده می سازد، دلبستگی فراوان دارد، عشقی كه هیچ بعید نیست خود شما باشید.اگر شما می خواهید دلایل بیشتری از وجود عشق در اعماق روح او به دست بیاورید ، به هدایایی كه در روز تولدتان و یا روز عید برایتان می خرد و مقایسه اون را با امكاناتش توجه كنید.

چند بار دیده و شنیده اید كه او اظهار تمایل كرده هست با هم تنها باشید ؟ زیر نور مهتاب به گردش بروید ، و در خیابان های خلوت زیر نور ستارگان به قدم زدن بپردازید.

وقتی یك اردیبهشتی نسبت به شما ابراز عشق می كند، این كار را واقعا و از صمیم قلب انجام می هد و منظورش به هیچ صورت چاپلوسی نیست .

او شما را در هر موقعيتی كه به دست بیاورد، به رستوران دنجی كه با نور روشن شده و موسیقی آرامی داشته باشد، می برد و هرگز اولین روزی كه با شما آشنا شده هست را ازخاطر نمی برد.

آیا باز هم دلایل بیشتری از حقیقی بودن عشق او می خواهید؟ مرد متولد اردیبهشت مثل یك دلو (بهمن) شدیدا رویایی نیست ، او هرگز قاپ شما را نمی دزدد و هرگز مانند متولد برج حمل به شما وعده زندگی در قصر شاه پریان و خوابیدن بر روی بستری از گل های سرخ را نمی دهد.

اما بر عكس این امكان خیلی وجود دارد كه نامزدش كه به دیدنش آمده هست، به سر میز كارش ببرد و نقشه منزلی را كه در نظر دارد بسازد تا پس از ازدواج در اون ساكن بشود، به وی نشان بدهد و توضیح بدهد كه برای این كار چقدر پول دارد و از چه امكانات عملی می تواند هستفاده كند.او احتمالا قبل از اونكه به فكر نامزدی بیفتد، مقداری از اسباب و اثاثیه خانه را تهیه كرده و پیش قسط خرید یك آپارتمان را هم داده هست .

او همیشه كارش از روی حساب هست .

وقتی شما را از خانه پدر و مادرتان بر می دارد و به منزل خود می برد ، بدون اینكه فرموده باشد شمار را به یك قصر افسانه ای می برد ، می توانید مطمئن باشید كه فكر پرداخت اقساط اون را كرده هست.او تقریبا هرگز به چیزی اعتراض نمی كند و از شما ایرادی نمی گیرد و دیری نمیگذرد كه شما با دیدن خود در خانه ای كه می توانید هر كاری دلتان خواست در اون انجام بدهید و احساس اطمینان از اینكه شوهرتان همیشه فكر همه چیز را می كند، از خود می پرسید كه چرا قبل از ازدواج رویاهای طلایی زندگی در ابر ها را در سر داشته اید ؟ و یا لااقل اونقدر كار منزل و مخصوصا رسیدگی به حساب و كتاب و دخل و خرج خواهید داشت كه تقریبا مجالی پیدا نمی كنید برای آرزو های طلا یی بر آورده نشده خود اشك حسرت بریزید.

این هست خصوصیت یك مرد متولد اردیبهشت برای زنی كه روی خصوصیات خوب یك شوهرش تكیه می كند و چقدر جای تاسف خواهد بود اگر چنین نكند .

یك مرد متولد اردیبهشت نقشه كارهای فردای خود را با كمال دقت و احتیاط برنامه ریزی می كند، او مثل سنجاب مقداری از آذوقه خود را برای زمستان ذخیره خواهد كرد.وسوسه دیگران و یا رویدادهای ظاهری فریب هرگز نمی توانند او را از تعقیب هدفی كه برای خود تعیین كرده هست ، منصرف سازد .

با وجود یك چنین دوراندیشی ، اگر وضع مالی اش اجازه بدهد، خیلی راحت تر از متولد ماههای دیگر با رفتن زن و بچه اش به تعطیلات كنار دریا و یا سفرهای تفریحی موافقت می كند.


طبیعی هست كه او نقاط ضعفی هم دارد .

چه چیز و یا چه كسی را می شناسید كه بی عیب باشد؟ از یك نظر شما باید همیشه سعی بر اون داشته باشید كه زنی باشید با تمام ظرافت های زنانه .

اگر شما نظریه قاطعی در سر دارید، سعی نكنید اون را به زور پیش ببرید و یا راجع به قدرت فكری خود در مقابل دیگران با او به جدل بر نخیزید .

او در خلوت احترام خیلی زیادی برای یك زن هوشمند قائل هست ( كه البته در این حالت هم باز یك پله بالاتر را برای خود خالی نگاه می دارد).وقتی در جمع هستید و با او می رقصید، بگذارید او « فرد برتر» باشد .

وقتی در جمع دوستان و یا اقوام راجع به موضوعی ابراز عقیده می كند، شما مانند یك ناظر بیطرف رفتار كنید و از او حمایت نكنید تا غوغا برپا شود.

یكی از این دو عكس العمل را از او خواهید دید: اگر او یك اردیبهشتی خالص باشد، كه اغلب هم همینطور هست، همان جا كاری خواهد كرد كه واقعا موجب تعجبتان شود و حتی ممكن هست سپس مراجعت به منزل عملی از وی سر بزند كه اصلا انتظارش را نداشته باشید و چه بسا كه برای این كار استقامت هم نمی كند به منزل برسد، اما اگر خیلی صاف و ساده نباشد ، اون وقت ممكن هست اخم هایش را در هم بكشد و تمام شب را در گوشه ای بنشیند و دیگر با هیچكس صحبتی نكند و به این كار خود با چنان حالت بدی ادامه بدهد كه آرزوی كنید ای كاش زمین دهان باز كرد ه و شما را در خود فرو می برد .

رفتار او( بهتر هست بگویم كناره گیری مطلق او از جمع) در این گونه مواقع چنان خواهد بود كه شركت كنندگان در مجلس را هم ناراحت خواهد كرد .

او خیلی راحت می تواند عیش یك مجلس را از بین ببرد اما چه در مورد اول ، و چه در مورد دوم، هرگز به شما نمی گوید كه علت این رفتارش چه بوده هست.

او صمیمانه توقع دارد كه شما خودتان بدانید چه باید بكنید ، او می خواهد كه زن مورد علاقه اش در همه حال پشتیبان و حامی او باشد و برایش فداكاری كند.در مواقع خشم و رنجش طبیعی هست كه شما سعی می كنید اوقات او را از بین ببرید اما سعی شما هر قدر هم زیاد باشد ، تا او به انتهای خط نرسد ، عملا بی فایده و بی ثمر خواهد بود.

این كار درست مثل جابجا كردن صخره جبل الطارق هست.

در حقیقت اگر شما سعی كنید كه او را به حال عادی برگردانید، متوجه می شوید كه ای كاش این كار را نمی كردید و می گذاشتید كه اوقات تلخی اش سیر عادی خود را طی می كرد و به انتهای خط می رسید، بیشتر سربه سرش بگذارید و بیشتر اذیتش كنید تا ناگهان از یك ثور آرام و متین موجودی خشمگین و منهدم كننده به وجود بیاید و چیز هایی را با فریادهای رعد آسا بگوید كه تا سال ها هم سپس به خاطر آوردنشان صورتتان از خجالت سرخ بشود.

مرد متولد اردیبهشت هرگز از خانه اش قهر نمیكند ولو اینكه شما او را به شدت عصبانی كرده باشید ، اما ممكن هست رفتا شما طوری باشد كه او سعی كند حتی المقدور در خانه نباشد و یا بدتر اینكه ممكن هست بدون اینكه از ظاهرش خیلی معلوم باشد، جسمش نزد شما باشد و روحش در جای دیگری .

به همین ترتیب قهر كردن شما هم نمی تواند كوچكترین تاثیری روی او بگذارد .

اگر او دچار خشم شد و رنجش عمیق پیدا كرد، شما مجبورید تا وقتی كه همسرش هستید ، با او در یك منزل و زیر یك سقف زندگی كنید و روی یك تختواب كنار هم بخوابید ، ولی هیچوقت مالك قلب و روح او نخواهید شد.

دخالت های مادر زن آخرین چیزی هست كه اصلا قادر به تحملش نمی باشد.

به احتمال زیاد اولین قهر شما از منزل او، آخرینش هم می باشد .

یك بار كه این تجربه صورت گرفت، هم خوتان وهم پدر و مادرتان می فهمند كه با این چاقو نمی توان سر گاوی را برید

5:

مرد اردیبهشتی را كه زن بسیار تند خویی دارد راه حل بسیار جالبی برایش پیدا می كند، حتی المقدور با او از خانه خارج نمی شود ، و در منزل هم كمتر راجع به موضوع جدی و مهمی با وی حرف می زند.

او چهار پنچم ساعات بیداری اش را در خارج از منزل می گذارند.

در این مورد فشار غیر قابل مقاومت زنش به جسم غیر منقولی، یعنی او ، برخورد كرده هست .

این زن می تواند هر جادلش می خواهد برود و هر وقت دلش می خواهد به منزل برگردد.

وقتی از او پرسیدم كه آیا زنت را واقعا دوست داری ؟ جواب مثبت داد و فرمود كه زندگی شان جریان عادی و طبیعی دارد، احترام یكدیگر را نگاه می داریم، اما تا وقتی كه او نداند نسبت به من چه رفتاری باید داشته باشد و تا وقتی كه نتواند جلوی پرخاشگری را بگیرد و بالاخره تا وقتی كاملا درك نكند كه كی مرد هست و كی زن ، وضع به همین منوال خواهد بود.

یك چنین سرنوشتی در انتظار تمام زنانی كه همسر مرد متولد اردیبهشت می شوند ، نشسته هست.

وای به حال اون ها اگر در جمع به مرد خود توهین كنند ، مثلا در رستوران جلوی دوست و آشنا صورت غذا را از دست او بیرون بكشند و یا بالای حرف او حرفی بزنند .

در این مورد شما نباید یك اردیبهشتی را سرزنش كنید.

ایجاد خوی او به راستی با علامت برجی كه در اون به دنیا آمده تشابه دارد.او اگرچه با تمام قدرت از ازدواج خود مراقبت به عمل می آورد و مانع از هم پاشیدن اون می گردد ، ولی شما ممكن هست خود را خیلی خوشبخت نبینید، و اگر نمی خواهید چنین باشد ، سر به سرش نگذارید و با وی لجبازی نكنید.
یك مرد اردیبهشتی اگر چه فوق العاده صبور هست اما نمی خواهد كه حلقه ای به بینی اش انداخته شود، و به این طرف و اون طرف كشیده شود ، اما این حرف مفهومش این نیست كه خواهان زنی می باشد كه خود را مثل كنه به او بچسبانید.

او خیلی مرد عمل هست و بیش از اون خواهان آزادی هست كه اجازه بدهد زنی مثل گردن بند خودش را به او آویزان كند .

او می خواهد كه زنش موجودی سرشار از شادی و نشاط باشد .

یك چنین زنی او را هم به وجد می آورد و توازنی بین روح و جسمش ایجاد می كند.

او به تبسمی شیرین بسان عاشق شیدایی كه مشغول تماشای معشوقه اش باشد، به چنین زنی كه شادمانه وظریف به این سو و اون سو می رود و شادی به اطراف می پراكند،نظاره می كند.

در این حالت او بسان كسی هست كه بچه گربه ای كوچك و دوست داشتنی را كه با كلاف رنگارنگ پشم بازی كند و از حركات او خوشش می آید ، اما بچه گربه ای كه باید خوب بداند وقتی نخ كشیده شد، وقت اون هست كه كلاف را رها كند و به صدای ارباب خود گوش دهد.مسلما هیچ مردی مهربان تر ، صمیمی تر و شكیبا تر از یك متولد برج اردیبهشت نیست به شرط اونكه مردانگی و احترامات او مورد تهدید برنامه نگیرد.

او در این دنیا برای زنی كه دوستش دارد هر كاری ممكن هست بكند مگر اینكه روی پایش بیفتد.

از متولد اردیبهشتی گاهی حركاتی سر می زند كه انسان را به یاد دلقك های سیرك می اندازد ، قلب بی ریای او جایی برای كینه توزی و دوز و كلك چیدن ندارد اما یادتان نرود كه دلقك سیرك سپس اتمام برنامه دیگر دلقك نیست.برای اونكه دیگ بخار یك اردیبهشتی به جوش بیاید ، مدتی وقت لازم هست، اما این دیگ اونقدر بزرگ هست كه وقتی به جوش آمد و تركید، خرابی های جبران نا پذیری به بار می آورد.

همین حالت در مورد امور عشقی وی نیز صادق هست .

ممكن هست مدتها با دختری رفت و آمد داشته باشد و كوچكترین ابراز عشقی به وی نكند، اما وقتی تصمیمش را گرفت ، اون وقت دیگر مسلما هیچ چیز جلو دارش نخواهد بود.

او حتی در این حالت فراموش می كند كه باید معقول و محتاط باشد .

یك اردیبهشتی واقعی وقتی هدفی را انتخاب كرد، نسبت به تمام خطرات احتمالی كه ممكن هست سر راهش برنامه بگیرند، بی اعتنا می ماند.

هر قدر دوستان واطرافیانش موانع كاری را بیشتر برایش توضیح بدهند، او در انجام دادنش مصمم تر می گردد و این دوستان واقعا اگر او را خوب بشناسند، خوب می دانند كه تصمیم او چه مفهوم دارد.

طبیعی هست كه یك چنین آدمی در معرض رویدادهای ناگوار برنامه دارد با اینكه سنی از وی بگذرد و تجربیات بیشتری كسب كند، از سوی دیگر به راحتی برای كسی كه از موانع نمی هراسد، احتمال كسب موفقیت هم خیلی زیاد هست.

از نظر مالی وضع مالی متولد این ماه معمولا عالی هست .

كمتر مرد متولد اردیبهشت را می توان دید كه برای روز های دیگرچیزی ننهاده باشد و اغلب ایشان كسانی هستند كه از ثروت بهره كافی دارند.

برخی از اون ها هم فكر اقتصادی قوی دارند و در كارهای تجارتی موفقیت بسیار بدست می آورد و به احتمال خیلی زیاد عاشق طبیعت، فوتبال ماهیگیری هستند و اگر این چنین نباشد ، به گلكاری ، درست كردن باغچه ها و مسافرت و پیاده روی علاقمندی می دهند .

او مطالعه كتاب های مربوط به قهرمانان افسانه ای و بنیانگذاران امپراطوری های بزرگ را به كتب فلسفی ترجیح می دهد.

بیشتر متولدین این ماه مجلات متعددی را مشترك هستند كه تعدادی از اون ها مربوط به كارهای عملی مثل باغبانی و غیره هست و تعدادی هم از اون هایی هست كه در هر صفحه چندین عكس سكسی دارند.او عاشق خرید كردن هست ولی از فروشگاه های خلوت وشیك خوشش می آید نه از فروشگاه های چند طبقه كه در اونها امت از سر و كول هم بالامی روند.

مرد متولد اردیبهشت در هر كجا باشد، به این اصل قدیمی كه مرد، مرد هست و زن ، زن، اعتقاد قلبی دارد.

پس سعی نكنید كه به بهانه اینكه آرایشگاه بوده اید سر وته ناهار و یا شام را با یك غذای حاضری و یك فیجان چای و یك شیشه نوشابه به هم بیاورید.

او مایل هست غذایش به همان شیوه های سنتی در آشپزخانه پخته بشود و به سر سفره آورده شود ، درست به همان صورتی كه مادرش و مادر بزرگش این كار را می كرده اند .

سعی كنید كه دست پختتان تا حد امكان خوب و لذیذ باشد .

تمایل به غذاهای خوب مفهومش این نیست كه از رفتن بیرون و صرف غذا در رستوران بدش می آید ، درست برعكس او شما را هفته ای یكی دو بار به رستوران می برد زیرا به هیچ صورتی نمی خواهد كه زنش خیال كند آشپز اوست، اما در انتخاب رستوران مسلما جایی را انتخاب می كند كه بتواند راحت روی صندلی اش نیمه دراز كشیده بنشیند و موسیقی ملا یمی در فضای اون پخش بشود.

از نظر پدر بودن مردی هست بی نظیر، او فكر می كند كه هر مردی باید پسری داشته باشد تا نسلش حفظ بشود و اسم خانواده باقی بماند اما عاشق دختر بچه های كوچك و ظرافت و مهربانی های مخصوص ایشان هست.

او پدری هست كه بدون تظاهر به بچه هایش عشق می ورزد و گرمترین احساسات را نسبت به ایشان دارد .

اما در عین حال اصول و مقرراتی را برای ایشان وضع می نماید كه با كمال دقت و وسواس برچگونگی اجرایشان نظارت می كند.

او معتقد هست كه بچه هایش در عین حال كه باید او را دوست و رفیق خو بدانند ، نباید یادشان برود كه وی پدرشان هست.

او پدری صبور به شمار می رود.اگر بچه هایش شاگرد اول نباشند، برایش مهم نیست، اما باید در امتحان قبول بشوند.

عقیده اش بر این هست كه بچه ها به تدریج باید چیز یاد بگیرند و به حد رشد و كمال برسند .

شما ممكن هست از پول توی جیب زیاد و هدایایی گران قیمتی كه این كار موجب ضایع شدن بجه ها می گردد ، اما هیچ دلواپس نباشید زیرا بو به موقع خود ایشان را به درس مطالعهو انجام تكالیفشان نیز وادار می سازد و خلاصه روش چنان هست كه دست تنبیه كننده و دست نوازش كننده هر دو از یك آستین بیرون می آیند.

خلاصه ، بچه هایی كه پدرشان در ماه اردیبهشت متولد شده باشد ، از محبت ها و نوازش های پدرانه چیزی كم و كسر نخواهند داشت اما لوس وبیكاره هم بار نمی آیند.

مرد متولد برج ثور از نظر همسری،شوهری هست پر اغماض كه به راحتی از خطاهای زنش چشم می پوشد.

او اگر برایش امكان داشته باشد، از ساختن یك خانه راحت، خرید پوشش های زیبا، عطرهای گران قیمت، مبل و اثاثیه خوب ( اما به درد بخور ) خودداری نمی كند.

او به هیچ صورتی و در هیچ موردی از خود خساست به خرج نمی دهد، به علاوه عاشق چیزهای زیبا هست اما در تمام حالات حساب كار دستش هست و نمی خواهد كه كلاه سرش برود.پشتكار یك چنین مردی واقعا تعجب آور و برای برخی ها باور نكردنی هست و به همان نسبت هم وقتی ساعت هستراحتش فرا رسید، می خواهد كه این هستراحت كامل و همه جانبه باشد.

پس مواظب باشید كه وقتی خسته هست، خودتان یا بچه ها مزاحمش نشوید زیرا در این حالت خیلی سریع تر شر و بد ایجاد می گردد.

هرگز به جانش نق نزنید كه آدمی تن پرور و تنبل هست، این كار درست مثل تكان دادن یك پارچه قرمز رنگ جلوی یك گاو نر هست.

او كارش را خوب و مستمر انجام می دهد و هر گز لازم نمی بیند عجله ای به خرج بدهد.

سرعت سنج او روی قسمت « آهسته و پیوسته » ثابت مانده هست.

تهییج و ترغیب او به درگیر شدن با كارهایی كه لازمه اش شتابزدگی و شوك زیاد هست ، قطعا با شكست مواجه می گردد.

شاید به علت داشتن یك چنین خصوصیاتی هست كه بیشتر مایل هست میهمان به منزلش بیاید تا خودش به میهمانی برود، و در ضمن از نقاط شلوغ و پر سر وصدا هم بیزار هست.

دوستان قدیمی و كسانی را كه در زندگی دارای هدف ها و آرزوهای مشخص هستند ، به منزل دعوت كنیدو ببینید كه چطور رفتارش با ایشان صمیمی و دوستانه خواهد بود و در مقابل با كسانی كه به قول معروف چیزی بارشان نیست و سر به هوا و سبك سر هستند، مراوده و دوستی بربرنامه كنید و ببینید كه چطور خودش را از دور معاشرت خارج می كند و تنهایتان می گذارد.

او با آدمهای جلف و سبك سر و بی انضباط میانه ای ندارد.

یادتان باشد كه شلوار برای او مناسب تر از شما هست، او می خواهد زنش زنانه بپوشد و زنانه رفتار كند، سعی كنید به مفهوم واقعی كلمه، زنش باشید و اون وقت خواهید دید كه بهتر از او شوهری در دنیا پیدا نمی شود زیرا عملا هیچ یك از متولدین ماههای دیگر نمی تواند زنش را چنین واقعی دوست داشته باشد.عشق مرد متولد اردیبهشت صادقانه، ساده، عمیق و مخصوصا بی تظاهر هست.

به هیچ صورتی متظاهر نیست وظاهر و باطنش تا حد ناراحت كننده ای یكی هست.

در عشق بسیار پابرجاست و جای مخصوص شما را در قلبش به كسی دیگر واگذار نمی كند، اما این حرف مفهومش این نیست كه جاهای كوچك دیگری در قلبش برای دیگران وجود ندارد، جاهایی كه بعید نیست موقتا در اختیار دیگران برنامه بگیرند.

این صفت او را همیشه مقام مخصوص شما را در قلبش نگاه می دارد، با دور اندیشی مالی، صداقت و احساسات عمیق و دست و دلبازی اش جمع كنید و ببیینید كه او به راستی می تواند بهترین شوهرهای دنیا باشد؟ او البته كله شق و لجباز هست اما یادتان باشد كه استقامت وتحمل بی نظیرش شاخه ای از همین یكدندگی اش می باشد.وقتی خسته و كوفته و احیانا ناراحت، از سر كارش بر می گردد، كنارش بنشیند و نوازشش كنید و ببینید كه چطور در مقابل این كار شما صمیمانه تشكر می كند.

در دنیا هیچ موجودی به اندازه یك گربه و یك مرد متولد برج ثور در مقابل نوازش از خود نرمش نشان نمی دهند

6:

طالع بینی شخصی
مشخصات كلی متولدین آبان ماهقوی و قدرتمند ، مصمّم و با اراده پولادین ، ورزشكار ، هوشیار ، حسّاس و خجول ، در ظاهر آرام ولی در باطن خروشان ، انتقامجوی شدید ، پر انرژی ، واقعاْ كوشا ، عاشق ماورالطبیعه ، اهل معنویّات ، عاشق مسائل مرموز ، هر كاری را به پایان می رساند ، مشكوك و كنجكاو و تودار ، مجری بسیار خوب ، پایدار و با ثبات ، محقّق ورزیده ، كاشف و دانشمند ، علاقه مند به تفتیش عقاید ، فكر سایرین را می خواند ، دارای روح قوی ، واقعاْ امیدوار ، فرمانده و سیاستمدار ، مقاوم و پر تحمّل ، فنا ناپذیر ، عدّه كمی را وارد زندگی خود می كند ، عاشق تولّد مجدّد ، دارای اهداف عالی ، بلند پرواز ، علاقه‌مند به روانكاوی و روانشناسی ، پر شور و حرارت ، پدری فداكار ، عاشق نصیحت كردن دیگران ، دارای افكار تخیّلی و ایده آل ، زیبا ، حسود ، موقع شناس ، جاه طلب ، خشن ، قابل اعتماد ، متنفّر از دروغ ، با وقار ، منطقی ، ماجراجو ، عاشق اسرار حیات و جهان ، با اعتماد به نفس ، شجاع و دلیر ، كمال گرا ، اهل معنویّات و واقعاْ قاطعانه عمل می كند .
مرد متولد آبان
تیز هوش، با اراده، خواستار هدفهای بزرگ، پدری دلسوز و مهربان، مواظب باشید كه هرگز به مرد متولد این ماه دروغ نگوئید و احساسات او را جریحه دار نكنید و یا بر خلاف غرور مردانه او رفتار و فرموداری نداشته باشید زیرا كه انتقام و عكس العمل خشمگینانه او بسیار سوزنده و خطرناك هست.
زن متولد آبان
طناز و زیبا، خانه دار و گرم، حسود و انتقامجو، راز دار و خود دار، موقع شناس و گاه جاه طلب، جذاب و مغرور و با اعتماد به نفس، برای متولد این ماه اندكی علاقه و یا اندكی تنفر مفهوم ندارد یا عاشق هست یا دشمن و در غیر اینصورت كاملا بی تفاوت و بی اعتناست.

طالع بینی ازدواج
مرد متولد آبان
مرد متولد آبان را می توان تیز هوش، بااراده، خواستار هدفهای بزرگ و پدری دلسوز و مهربان ذكر كرد.

اگر عاشق مردی هستید كه در آبان ماه به دنیا آمده هست و شما از كلمه هیجان می ترسید، بهتر هست كه نامزدی خود را با او فورا لغو كنید، زیرا مرد متولد آبان چه در زندگی و چه در كار و حرفه خود مردی با اراده، قوی و نیرومند و مملو از هیجان و بلند پروازی هست و روحیات او با آرامش و سكون و بی حالی سازگاری ندارد و مدام در جست و جوی هدف های تازه و ترقی و تعالی دادن كار خود و بالا بردن سطح درآمد و زندگی خود و خانواده هست.

اگر نامزد متولد آبان ماه شما، ظاهری آرام، ساكت و كم حرف دارد، این دلیل بر آرامش روح و باطن او نیست و در زیر این چهره خونسرد و آرام باطنی گرم و سوزان و اراده ای قوی و پولادین و افكاری بلند و ترقی خواهانه و حسود دارد كه چون دیگ می جوشد و نیرو و حرارت تولید می كند.

عقل و دانایی و احساس و هیجان هر دو بر رفتار او حكومت دارد و در ارائه هر دوی اونها مهارت و هستادی و زیركی خاص دارد.

او بیش از حد باهوش هست و به فلسفه و تفكر درباره راز و رمز زندگی و اسرار حیات علاقمند می باشد و بسیاری از اوقات این توانایی و فراست كه جواب سئوالات مشكل و دست نیافتنی را پیشاپیش بدهد و با كمك حس ششم درباره نیامدها و ندیده ها پیشگویی نماید.بعضی از مردان متولد آبان ماه دارای این قدرت و هستعداد هستند كه زندگی مرتاضانه پیشه كنند و با حداقل معیشتی بسازند، در روی حصیر و مقداری غذای كم به زندگی ادامه بدهند و به دلایل روحانی و معنوی دست از مال دنیا بشویند ولی این عده تعدادشان در اقلیت هست زیرا اكثر متولدین آبان ماه از لحاظ صورت فلكی خواهان رفاه و آسایش عادی هستند و از اینكه زندگیشان توأم با تجمل باشد احساس امنیت و رضایت خاطر می كنند.اگر شوهر شما متولد آبان ماه هست بدانید كه كشش و جاذبه ستاره پلوتو در سرنوشت فلكی او به قسمی هست كه از هیجانات عاشقانه لذت می برد و مردی هست قوی و پرجاذبه و پرتمنا كه در زن ها ایجاد كشش می كند و شما باید مطلقا موجودی غیر حسود و آرام باشید و این صفت را در وجود او تحمل كنید و به اون خرده نگیرید كه هر گونه حسادت و مبارزه ای برای خنثی كردن این كشش و نیروی طبیعی بلا اثر هست زیرا روحا از باختن نفرت دارد و چون هدف های بلند پایه را تعقیب می كند، همیشه می كوشد كه در عرصه های گوناگون پیروز و برنده نهایی باشد.

او روحیه ورزشكاری دارد و به همین جهت كمتر در عرصه كار و زندگی خسته و ناامید جلوه می كند و همیشه با آمادگی و اطمینان و اعتماد به نفس با مشكلات زندگی در كشمكش و نبرد هست.

او در مقابله با حوادث با مهارت و قدرت بسیار‌، آرمش و متانت خود را حفظ می كند و قیافه و برخوردش با وقایع زندگی خانوادگی و حوادث شغلی توأم با خونسردی و آرامش تمام هست، اما در پشت این متانت دنیایی پرجنب و جوش و پر غلیان وجود دارد كه ناشی از جاذبه ستاره نیرومند پلوتو هست.مواظب باشید كه هرگز به شوهر متولد این ماه دروغ نگویید و احساسات او را جریحه دار نكنید و یا برخلاف پرستیژ و غرور مردانه او رفتار و فرموداری موهن نداشته باشید زیرا كه انتقام و عكس العمل خشمگینانه او بسیار سوزنده و خطرناك هست.

در میان مردان متولد آبان ماه گل مردان خدا با ایمان كه عمر و زندگی خود را وقف خدمت به ایجاد می كنند و با فداكاری و جانبازی در راه سعادت امت می كوشند، یافت می شوند كه مردانی هستثنایی و بزرگوارند و با رهبری به شانه اونها هموار می شود و در نهایت عقل و درایت به وظایف انسانی خود عمل می كنند و موجب خیر و بركت می شوند.شوهر متولد آبان ماه شما مردی هست با عزم راسخ كه با عقاید و نظریات خویش پای بیدی بسیار دارد و حرف و شایعه و اظهار نظر دیگران در تغییر مسیر تصمیمات او كمتر اثر می كند.

نفوذ مادر شوهر و خواهر شوهر در افكار او ناچیز هست و شما می توانید مطمئن باشید كه نه دوست و نه بستگان افكار پايه ی او را نمی توانند تغییر دهند و یا نظریات مهم او را كه شخصا به اون ها عقیده و ایمان دارد، تعویض كنند.

او در همه جا مردی پا بر جا و با اعتماد به نفس هست.

شجاعت و هستقلال فكر از مشخصات صورت فلكی این ماه هست.

شوهر متولد آبان ماه شما در برخورد با مشكلات به جای غر زدن، ترسیدن و اظهار گله كردن و عجز كردن، با شجاعت قدم به میدان مبارزه می گذارد و عجیب اونكه همیشه در دل خود بر این عقیده هست كه پیروزی نهایی از اون او خواهد بود.

چنین مردی می تواند سپر و محافظ قابل اطمینانی برای حمایت از خانواده باشد.

او با علاقمندی بسیار خواستار كشف راز و رمز هاست و به همین جهت كمتر اتفاق می افتد كه شما بتوانید راز و رمزی را از چشم های تیز بین او و یا ذهن كنجكاو و متجسس او پنهان نگه دارید.

با این وجود باید بدانید كه در عرصه زندگی زناشویی پیش ما و او هیچ رازی سر به مهر باقی نخواهد ماند.طبع او عالی هست و به همین جهت دوستان خود را از طبقه با هوش و دانا و با شخصیت انتخاب می كند و دوست دارد كه با امت عالیمقام و ارزنده رفت و آمد داشته باشد.

اگر درباره سر و وضع و پوشش خود از او سئوال می كنید، مطمئن نباشید كه با لحنی تملق آمیز همیشه از زیبایی و تناسب شما تعریف و تحسنی كند.

چه بسا كه در نهایت صراحت بگوید: « لباست زشت و آرایشی كه كرده ای خنده دار هست.» اگر دل نازك هستنید، هرگز در این زمینه ها از او نظر خواهی نكنید، اما بهتر نیست كسی كه طرف مشورت برنامه می گیرد، عقیده صریح و صادقانه خود را ابراز بدارد.وقتی به مسئله حسادت می رسیم،‌ به شما اخطار می كنم كه هرگز كاری نكنید كه حسادت عاشقانه شوهر متولد آبان خود را تحریك كنید.

در معاشرت و مهمانی ها و مراودات خانوادگی رفتار شما بایدچنان باشد كه او ذره ای احساس نكند كه خدای نكرده به مرد دیگری حتی به اندازه یك سر سوزن توجه دارید.

حتی سوء ظن به او كشش و تمایل پیدا كنند، همیشه به خود بقبولانید كه او قدرت مقاومت در برابر این تمایلات وسوسه آمیز را خواهد داشت و پیوسته نسبت به عشق شما و خانواده خود مردی وفادار و قابل اطمینان هست.

ضمنا به یاد داشته باشید كه مرد متولد آبان هرگز اجازه نمی دهد كه زن در كار او مداخله كند و یا عقاید خود را به او دیكته كند.

او مرد هست و شما زن و این تفاوت همیشه باید در روابط فیمابین رعایت بشود، اما ضمنا باید بگویم كه مرد متولد آبان كه زنی فهمیده و دلسوز و مطیع داشته باشد، همیشه در مقابل همسر خود مردی دلسوز، مهربان و ملاحظه كار هست .

جواب خوبی های همسر خود را در نهایت صداقت خواهد داد.در مورد بچه های خود پدری سخت گیر و با جذبه هست.

كودكان او احساس می كنند كه پدری قوی و با اراده دارند كه از جزئی ترین سهل انگاری های اون ها نمی تواند چشم پوشی كند و با وسواس و شدت تمام برای تربیت بهتر اونها و جلو گیری از گمراه شدن اونها در كارشان نظارت دارد.

بچه های چنین پدری به ندرت بی ارزش و بی بند و بار خواهند شد .

در عین حال كه فرزندان خود را با نهایت عشق دوست می دارد، ولی مجال لوس شدن نیز به اونها نمی دهد.بچه های چنین مردی درس های آموزنده از پدر خود می گیرند و در وقت بزرگی متوجه خواهند شد كه جذبه و سخت گیری های پدر چقدر در تربیت اونها اثرات حیاتی داشته هست

7:

طالع بینی مصری
متولدین این ماه اغلب افرادی با ادب و اندیشه – هنرمند و هنرشناس – سخاوتمند – امت دوست – سخن سنج و خوش برخورد – خوش گذران – دارای روحیه مثبت – اهل معاشرت – خوش بین – دارای اندیشهای باز – از نظر شغلی هستعداد پست وزیری – مدیریت – ریاست – رهبری – سیاست و ...

را دارند.

از لحاظ زندگی مشترك و خانوادگی – افردی واقع بین – مثبت اندیش و در ایجاد و برقراری آرامش در خانواده و تربیت فرزندان موفق – از لحاظ اقتصادی نیز كم و بیش وفق و دارای موقعیت مالی خوب.

در امور اجتماعی افرادی مثبت و خیرخواه – در امور سیاسی موفق – عموماً طالب مشاغلی هسند كه در ارتباط با رفاه عمومی و آسایش دیگران باشد
.

متولدین دهه اول این ماه از لحاظ فیزیكی دارای اندام قوی با هستخوانهای درشت – از لحاظ روانی اغلب متزلزل و مضطرب – ستیزهجو – نكته سنج – متفكر – در امور خانوادگی سختگیر – دارای خصوصیات ارثی – حراف – در قضاوت منصف – ار لحاظ روحیه متعادل – طالب زندگی جمعی و خانوادگی – درامور اقتصادی علاقمند به كار جمعی – عموماً دارای شغل متنوع – افرادی خون گرم – خوش بین – گاه تندخو .

عصبی مزاج – افرادی پرانرژی و فعال – كنجكاو و پرسشگر – از نظر مالی و اقتصاد متوسط – در زندگی و فعال – كنجكار و پرسشگر – از نظر مالی و اقتصادی متوسط – در زندگی خانوادگی عموماً موفق – افرادی قابل احترام، اما نه چندان قابل اعتماد – از لحاظ شغلی در گروه مشاوران، مدیران، سیاستمداران، محققین، اساتید دانشگاه، خبرنگاران، روزنامه
نگاران، نقاشان، خطاطان، مهندسین، متخصصین علمی، مجسمه سازان، صاحبان هنرهای دستی و ....

برنامه می
گیرند .

متولدین دهه دوم این ماه افرادی متعادل – عموماً دارای فضایلی نیك – افرادی خوش شانس – خوش برخورد – اهل معاشرت – در امور شغلی و اقتصادی موفق – از نظر خانوادگی دارای همسری خوب با مشكلات محدود – در رفع مشكلات توانا – تا حدی دارای خصوصیات ارثی – خانواده دوست و علاقمند به زندگی جمعی – عموماً دنبالهرو مشاغل سنتی و خانوادگی – افرای مصلحتگرا – اهل بحث و مجادله، به خصوص در امور خانوادگی – در دوستی وفادار – در شراكت قابل اعتماد – افرادی فعال – مدیری خوب در وضعیت بحرانی – حراف – گاه متعصب و جنگ طلب – طالب مشاغل پر دردسر – عدم ثبات شغلی – دارای رفاه نسبی – خوش فكر و خوش بین – عموماً طالب سرنوشت – در زدواج خوش شانس و دارای مشكلات كم خانوادگی – در امور خانواده محتاط و ملاحظه كار – عموماً در هر شرایطی احساس خوشبختی میكند.

در شرایط عادی افرادی صبور، ولی در مواقع بحرانی اغلب تصمیمات عجولانه می
گیرند .مشاغل مناسب برای این افراد، فعالیت سیاسی – مشاورهای محقق و ارزیاب – فعالی در صنعت كشاورزی و دامداری – امور تربیتی و ....

متولدین دهه سوم این ماه افرادی نسبتاً سالم و متعادل – عموماً پرخور و پر اشتها – احساساتی و پرهیجان – از لحاظ فیزیكی اغلب چاق و قوی – علاقمند به مهمنی و سورچرانی – اهل معاشرت با افراد خوش گذران – در دوستی پایدار – اغلب بی مسئولیت – عموماً‌تابع هواس نفس- از بحث و جدل گریزان – عموماً جزو طبقه متوسط – خوش برخورد – بذلهگو – عموماً دارای صفات و گاه مشاغل موروثی – میانهرو و محافظه كار – عموماً دارای چند شغل و چند تخصص – گرایش به تمایلات جنسی و جسمانی – پرهیز در برخورد با مشكلات، اما توانان در حل اونها – حراف اما منطقی – عموماً در انتخای همسر و حتی خرید اشیاء و لوازم، سختگیر و بد سلیقه – طرفدار ثبات شغلی و ثبات زندگی – از لحاظ مالی دارای رفاه نسبی – در امور خانوادگی دوراندیش و مصحلت بین – اینان اگر از توجه و دقت خود بهره بگیرند، در اغلب مور موفق خواهند بود .این افراد اغلب شاغل در امور ساختمانی سازی – صنایع دستی و كارهای دستی – مشاغل سیاسی – در گروه كارگزاران – قاضیان – مصلحین جامعه و ....

می
باشند
.
طالع بینی هندی
مرد متولد آبان
جذابیت مغناطیسی او سبب میشود كه جهان از چرخش حول محور خود باز بایستد و در جهت مخالف بچرخد .

او خیلی قوی هست .

او كسی هست كه همه ، بویژه زنان تقریباً هركاری برایش انجام می دهند .

بعضی از دخترها همه جا به دنبال او می گردند(حتی شما).

مردان متولد برج آبان رؤسای شركت ،مؤسسه یا ساوقت ها هستند
.
او پوستی به رنگ سبزه تیره ، مویی مشكی و چشمانی سیاه دارد .

البته شاید كسی هم پیدا شود كه بور باشد.

اما تعداد این گروه در مقایسه با گروه قبل خیلی كم هست .

او حتی وقتی صورت خود را اصلاح می كند ، به نظر میرسد كه چند روز هست اصلاح نكرده .

او چشمانی نافذ دارد اون چنان كه اگر مستقیم به چشمهای شما نگاه كند، آشفته خواهید شد ! اغلب زن و مرد متولد برج آبان با عینك ورزشی عجیب و غریب و یا لنزهای اونچنانی، چشمهای خود را بیشتر به نمایش می گذارند .

خیلی ناراحت كنند ه هست كه نوروز او را پوشش گرم و عینك آفتابی ببینید
.
وی احتمالاً غذا هم زیاد می خورد ، اضافه وزن پیدا می كند .

هرچند عمیقاً می خواهد خوش هیكل باشد .

اودر روابطش بسیار صادق هست .

به طور ایده ال زن ظریف و پر جنب و جوش متولد برج حوت (دوماهی) شریكی مناسب برای اوست ،اگر همسر شما متولد برج آبان هست باید به او كاملاً اعتماد كنید و حتی وقتی اشتباه می كند ، معتقد باشید كه او درست می گوید و اشتباه نكرده هست.

او به هیچ وجه نمی خواهد شما رقیب او باشید
.
تا وقتی كه بتواند حسادت خود را كنترل كند ، پدر خوبی هست .

او بیش از دیگر مردان متولد برجهانی تیر .

اسفند احساسات خود را نسبت به بچه ها نشان می دهد .

او با خوشحالی به شما اجازه می دهد كه از نوزاد مراقبت كنید
.

او مشغله ذهنی را در روابطش دخالت می دهد .
قبول كنید كه بیشتر متولدین برج آبان معنی كامل آشفتگی و آشوب هستند هست .

اونها اعتماد به نفس دارند و خود را چنان تشویق و ترغیب می كنند كه حتماً بهت زده خواهید شد و آرزو می كنید كه مثل او باشید ، علیرغم همه اینها اونگرانی ، ترس و اوهام زیادی دارد .

فراموش نكنید كه او آدمی جنجالی هست

زن متولد آبان
زن متولد برج آبان آدم سردی هست.

آرامش بیش از حد برخی این از زنهای افسونگر، شما را جادو می كند، حتی ممكن هست آزار بدهد و سرگردان كند.

وقت زیادی طول می كشد تا بفهمید او به چه چیزی شبیه هست.

مطمئناً ، او واقعاً همان دختر سرد و خوددار نمی تواند باشد .

در واقع وظیفه شماست كه بفهمید او چیست
:
بیشتر زنان متولد آبان قشنگ ، وسوسه انگیز و فریبا هستند.

حتی وقتی كه كاملاً ساكت هستند ، چشمهای اونها با صدای بلند با شما سخن می گوید .

اونقدر جذاب هستند كه دوستان به دورشان جمع می شوند .

شما هم با انرژی جالب، مبهم و مرموز او گرفتار می شوید
.
در واقع عشق در تمام عناصر وجودی دوشیزه متولد این برج نفوذ كرده .

او با همه موضوعات احساساتی برخورد می كند ، از طریق آویزان كردن جورابتان روی بند گرفته تا مشكلات جهان سوم ممكن هست از اون دخترهایی باشد كه از نظر مردان خرفت هست ،اما اگر در قلبش جایی برای خود باز كنید‌.

برای همیشه اونجا جای شماست .

او در قبال كسی كه دوست دارد بسیار صادق و وفادار هست .

سعی كنید بر یكی از این دخترها غلبه كنید تاببینید كه زندگی چگونه به روی شما لبخند می زند
.
پیش از اونكه به خود غره شوید، فراموش نكنید كه اگر پای خود را از گلیم تان دراز تر كنید ، پشیمان خواهید شد .

هرگز فكر نكنید كه می دانید به او خیانت كنید ، چون با نگاهی زیركانه همه چیز را می فهمد و چنان غیظ می كند كه مجبور می شوید همه چیز را پنهان كنید .

اگر با او درگیر شوید ، هرگز شما را نمی بخشد و فراموش نمی كند ، او حتی در هشتاد سالگی هم از شما دلخور هست
.
در آسمان فلكی او از متولدین نشانه های دیگر حسود، كینه توز، و انتقام جو تر هست .

مراقب باشید كه او را خشمگین و غضبناك نكنید .

بعداً نگویید كه نفرمودم
!
وقتی مادر می شود مثل ماده ببری هست كه برای محافظت از بچه ها با چنگ ودندان می جنگد .

او می تواند بسیار انحصار گر باشد و نگذارد كه بچه ها از چشمش دور شوند .

مادرهای خیلی منفی حتی نمی گذارند كه شخصیت بچه ها شكل بگیرد و اگر مراقب نباشند آشفتگی به بار خواهد آمد .

از نظر دختران متولد این برج فلسفه زندگی این هست كه اگر خداوند دری را ازروی حكمت ببندد ، در دیگری را از روی رحمت باز می كند
.
اگر دختری مثبت و متولد آبان را انتخاب كنید، روزهای بسیار خوشی را با هم می گذارنید ، او چه دوست شما باشد چه شریك تان ، هستواری غیر منتظره ای از خود نشان می دهد .

خدای من ! او بی نظیر هست

8:

طالع بینی مصری

متولدین شهریور
متولدین این ماه به طور كلی افرادی خوش شانس – خوش برخورد – اهل صفا و صمیمیت – اغلب دارای صفات خوب و پسندیده – در دوستی پایدار – پایبند به قول و برنامه – صادق و راستگو – خیرخواه – جذاب نیك سیرت – در امور شغلی و اجتماعی اغلب موفق و ....
متولدین دهه اول این ماه اغلب دارای روحیهای خشن – سختگیر – پرحرف – جدی – ستیزهجو – كم تحمل و بد اخلاق – در امور اقتصادی نسبتاً موفق – در مدیریت و سرپرستی كم و بیش موفق – بعضاً خسیس و تنگ نظر – در امور اجتماعی فعال – در برخورد با افراد جدیتر از خود عقب نشینی میكنند.

به محض احساس ضرر، از شراكت یا دوستی صرفنظر می
كنند .

این افراد دارای فضایلی نسبتاً خوب – طالب صلح و آرامش – علاقمند به امور هنری – در امور اقتصادی محدود – دارای یك شغل یا یك تخصص – بیشتر طالب كارهای سبك و كم زحمت و پر فایده – عموماً متخصص در امور خرید و فروش – اغلب تاجر – دلال – كارمند – واسطه و غیره – افرادی مقلد – سریع التأثیر – بعضاً دارای نیروی فوق طبیعی و تلهپاتی و قدرت هیپنوتیزم – دارای هستعداد پیشبینی و پیشگویی – ارائه دهنده راهحلهای خوب در مسائل پیچیده – عموماً حدس اونها در امورات مختلف و بعضاً‌ در امور سیاسی و اقتصادی صحیح و درست – در حل مسائل خانوادگی توانا – دارای قدرت تطبیق با هر شرایط و محیط – از نظر عاطفی ضعیفاند،زیرا در تصمیمگیریهایشان عاطفه نقشی ندارد .
متولدین دهه دوم این ماه اغلب افراطی – تندرو – پرخاشگر – بعضاً دارای شخصیتی جدی – قاطع – سختگیر – حراف – دارای جمجمهای بزرگ – پیشانی قوی – بسیار حساس – دارای حافظهای قوی – اغلب افرادی منطقی – باهوش – سریعالانتقال – حاضر جواب – عموماً‌آشنا به مسائلی فنی و تكنیكی – منظم در زندگی – مشاور در امور خانوادگی – در حل مشكلات توانا – از نظر اقتصادی خودكفا – در مسائل عاطفی فاقد جذابیت و انعطاف – اغلب ریاضا دانان، حسابدارها و كسانی كه به هر طریق با حساب و حسابرسی و غیره در ارتباط باشند، از این گروه میباشند .
متولدین دهه سوم این ماه اغلب زود رنج – دارای عكسالعمل سریع – نسبت به آینده كم اعتماد و به همین دلیل، بی علاقه به معاشرت – دارای نوعی احساس نگرانی درونی و ناشناخته كه اغلب تا پایان عمر اونها را ترك نمیكند.

این افراد عموماً فعال و پركار و مشكل پسند هستند.

به راحتی اقناع نمی‏شوند – در زندگی خانوادگی اغلب منفی
گرا هستند – در امور اجتماعی محتاط و گاه ترسو هستند.

اینان افرادی خودمتكی بوده و شراكت برایشان خوب نیست.

این افراد اغلب تندرو بوده و برای رسیدن به هدف خود دست به هر كاری می
زنند.

از لحاظ شغلی بعضاً با بیگانگان فعالیت می
كنند و اغلب به موازین سنتی و ملی وابستگی ندارند.

این افراد بعضاً پایبند اخلاق نبوده و به مال و ثروت اهمیت زیادی می
دهند.

اغلب سیاستمداران و دیپلمات
ها از این گروه میباشند .

9:

طالع بینی هندی
زن متولدشهریور
مهمترین نشانه در طالع بینی زن متولد شهریور باكرگی،‌ دوشیزگی، و طبیعی بودن هست و همین برای توصیف دختر متولد این برج كافی هست.
دختران متولد این برج بطور كلی هیچ وقت مثل امت دیگر رفتار نمی كنند.

نه عصبانی می شوند و دردسر درست می كنند و نه یك دفعه غیبشان می زند.
او عمداً می خواهد كه مثل طبیعت به نظر برسد.

(نه منظور من این نیست كه او پوشش نمی پوشد و سخت هست) او ندرتاً آرایش می كند.

اگر زنی روستایی باشد ، مطمئن باشید از ریشهء گشنیز و كرفس یا چیزی شبیه به اون ،
مواد آرایشی درست كرده و مصرف می كند.
او مادر محشری هست.

برای او خیلی مهم هست كه بچهء باهوشی داشته باشد.

اما باید بداند كه بچه همان اندازه كه به آموزش و یادگیری نیاز دارد به عشق و محبت هم نیازمند هست.

زن شهریور باید به خاطر داشته باشد كه گاهگاه كتابش را كنار بگذارد و كودك را در آغوش بگیرد.

او یك ریز به دنبال علایم هوشمندی در نوازادش هست و حتی شاید گاهی فكر كند كه نوزاد كوچولو از نظر هوش مشكل دارد! در عین هر كاری كه بتواند برای بچه انجام می دهد و از سپیدهء صبح تا بوق سگ از او پرستاری می كند.
یادتان باشد كه او خوددار هست.

پس انتظار نداشته باشید كه مثل متولدین برجهای آبی ناگهان فوران كند ،
یا مثل دخترهای متولد برج اسد و میزان جذاب و لوند باشد.

در عوض چشمهای او تمام مدت شما را به دقت نگاه می كند و سعی دارد به كنه وجود شما پی ببرد.
پشتكار او سبب می شود كه دستیار خوبی باشد و هر رئیسی به او واقعاً اعتماد كند.

او فمینیست سرسختی هست ولی می خواهد كه او را مثل یك انسان باهوش با حقوق خودش بپذیرید.
در زندگی برخی از زنهای متولد این برج لكه هایی هست كه دوست دارند اونها را مثل غلطهای تایپی با غلط گیر پاك كند و اگر موفق شود از خوشحالی بال در می آورد.

مرد متولدشهریور
و حالا مرد عجیب و غریبی را معرفی خواهم كرد.

این مرد ، كسی هست كه گاهی شانس خود را در قمار امتحان می كند.

او رک گو
است و اونقدر سرد و بی احساس هست كه گاهی با خود فكر می كنید چه اشتباهی كرده اید كه به او اینطور رفتار می كند.

اما قبل از اونكه نامه اعتراض آمیزی برای ما بفرستید، باید بگویم همهء مردان برج شهریور اینگونه نیستند.
متولدین مرد این برج چه جذاب باشند ، چه نباشند، معمولاً دوست داشتنی به نظر میرسند.

بیشتر اونها پوستی به لطافت ابریشم و به صافی نهر كوهستان، بدون جوش و لك دارند.

اونها چشمانی قشنگ و معمولاً قهوه ای رنگ دارند كه مثل ستاره ها می درخشند.

مرد متولد برج شهریور بلند قد و لاغر اندام هست.

او نمونهء بلندی ، سبزه بودن،
و خوش تیپی هست.
به لباسهایش اهمیت زیادی می دهد و اغلب سنتی هست،
حتی وقتی كه اهل مد می شود و به همین علت احساس ناراحتی می كند.

او پولش را صرف خرید لباسهای ساده و سنگین و عینك آفتابی موقری می كند و با كراواتی فوق العاده به لباسها جلوه می دهد.
برخی از مردان متولد برج شهریور كمی سرد و بعضی دیگر مشخصاً سرد و بی روحی هستند.

برای مرد متولد این برج سخت هست كه خود را از نظر عاطفی متعهد كند چون می ترسد كنترل اوضاع از دستش خارج شود.

او احساسات خود را به طریقی معتدل و دقیق بیان می كند.

سیارهء او - مریخ - سبب می شود بیش از قلب از طریق ذهن احساس كند.

بسیاری از انها وقتی روش منطقی را انتخاب می كنند.

احساس امنیت بیشتری دارند.
مرد شهریور مردی كوشاست و برای رسیدن به اونچه می خواهد سخت تلاش و كار می كند ولی الزاماً تلاش او همیشه به سمت پیشرفت و صعود نیست.

چون بر عكس متولدین برجهای دیگر جاه طلبی های حیرت انگیز به او القا شده هست.
او مثل متولدین برجهای قابل تغییر، به دگرگونی و تحول در زندگی نیازمند هست.

گاهی نظرش را چنان تغییر می دهد،
كه فكر می كنید می خواهد شما را اذیت كند.
از اونجا كه ابراز احساسات برای او آسان نیست، پدر خوبی نخواهد بود،
هر چند كه خودش می خواهد باشد.

اما برای او سخت هست كه خودمانی رفتار كند.

او پدری بسیار منضبط هست و وقتی بچه ها تكالیف مدرسه را انجام ندهند الم شنگه به پا می كند.
پدر شهریوری گاهی فراموش می كند كه او مدیر مدرسه نیست یا حتی اگر باشد، خانه مدرسه نیست او باید بفهمد كه تعلیم و تربیت همه چیز نیست و عاطفه و محبت مهمتر هست.

در هر مرحله ای از زندگی كه این نكته را بفهمد و به درستی رفتار كند، مردی خشنود و با احساس خواهد بود.

10:

طالع بینی ازدواج

زن متولدشهریور
زن متولد شهریور ماه بسیار احساساتی، بی ریا و تزویر خوش قلب، خواستار عشق حقیقی و وفادار به همسر و خانواده هست.فرموده شد كه اسم صورت فلكی این ماه « باكره » هست و شما لابد با توجه به مفهوم این كلمه تصور می كنید كه زن متولد شهریور موجودی هست چشم و گوش بسته، آرام و پاك و منزه مثل یك دانه برف، در حالی كه هیچ بعید نیست كه سخت در اشتباه باشید.

به هر صورت بهتر هست تا این قسمت را تمام و كمال نخوانده اید، درباره او قضاوت نكنید،‌خوبی ها و بدی ها او برایتان روشن خواهد شد و بعد ببینید كه چطور آدمی هست.درباره این موجود پرشور رك و راست خیلی چیزها وجود دارد كه شما باید بدانید.

او از جمله كسانی هست كه ممكن هست عیب داشته باشد، اما به طور حتم غل و قش در كارش نیست.

اگر بگوییم كه زن متولد شهریور ماه ذاتا با شرم و حیا هست، حقیقت محض را فرموده ایم و در این مورد جای كوچكترین شك و تردیدی نیست.

محال هست وی را در یك سو مسخره و یا در رل یك دلقك ببینید.

با وجود این، او یك زن هست، مجهز به تمام حربه های زنانه، ثبات قدم در شادی آفرینی، در مواقعی كه اون را لازم تشخیص بدهید و در یك چنین مواقعی هر چند سنگ هم كه بر سر راهش انداخته بشود، نه از ادامه كار خود باز می ماند و نه اینكه ضعف از چشم هایش جاری می گردد.اگر در جایی خواندید كه یك زن متولد شهریور قانون شكنی كرده هست، مطمئن باشید كه دارید عوضی می خوانید.

او ذاتا از یك چنین رفتاری بیزار هست و این وفاداری نسبت به قانون را در مورد قانون عشق نیز حفظ می كند، البته عشق حقیقی، زیرا او به انواع عشق های دیگر اصلا علاقه ای ندارد.

اگر زن متولد شهریور مشاهده كند كه عشق وی حقیقی نیست، در قطع اون كوچكترین دودلی و تردیدی به خود راه نمی دهد و به هنگام اجرای تصمیم خود كوچكترین دودلی و تردیدی به خود راه نمی دهد و به هنگام اجرای تصمیم خود كوچكترین هیجانی از وی مشاهده نمی شود.

او همان قدر كه از به هم زدن كانون خانوادگی خود تنفر دارد،‌از ریا كاری و دغلبازی در عشق خود بیزار هست.وقتی او عشق را به عنوان یك عشق حقیقی قبول كرد، صداقت ذاتی اش موجب می گردد كه عمیقا و از جان و دل خود را وقف اون بكند و به این دلیل به هیچ كس و به هیچ چیز اجازه نمی دهد كه این خلوص ملكوتی را خدشه دار سازد.

او تنها زنی هست كه در اون واحد هم احساساتی و هم اهل عمل هست.عشق زن متولد شهریور از اونچنان گرمی و خلوصی برخوردار هست كه بدون شك مورد رشك و حسد دیگران برنامه می گیرد، اما این گرمی و مخصوصا حصول اطمینان از خلوص اون ممكن هست مدتی وقت بگیرد.

این درست هست كه عشق، چه از نظر جنبه های احساسی و چه از نظر جنبه های جسمانی، برای یك زنه متولد شهریور چنان مهم به نظر نمی رسد و در او نوعی استقامت و تحمل بی پایان نسبت به ابراز اون مشاهده می گردد، اما هستند تعدادی زیادی از مردانی هم كه معتقدند در امور احساسی و عشقی باید خیلی آهسته و رمانتیك قدم برداشت و پیش رفت.

زن متولد شهریور جانبدار كمال هست، اما این حرف مفهومش این نیست كه خودش هم از هر نظر كامل هست.

نقاط ضعف او گاهی اوقات خسته كننده می شوند.

برای مثال او ایمان كامل دارد كه در این دنیا هیچ كس نمی تواند كاری را بهتر و كاملتر از او انجام بدهد و نیز سخت عجول هست.

آیا هرگز پیش نیامده هست كه یك چنین زنی را در انتظار گذاشته باشید؟ او وقتی عصبانی هست، داد و قال راه نمی اندازد، در و دیوار را به هم نمی ریزد و بشقاب ها را روی سر شما نمی شكند، اما اگر مورد آزار و اذیت برنامه بگیرد، ممكن هست تمام این كارها از او سر بزند.
در مناسبات خود با زن متولد شهریور سعی كنید از جر و بحث كردن با او خود داری كنید، زیرا این كار به طور حتم دردی را دوا نمی كند و هرگز این احتمال وجود ندارد كه شما برنده بشوید.

اگر خواستید از وی عذر خواهی كنید،‌این كار را مختصر و مفید انجام بدهید.

او به هیچ صورتی حاضر نیست آلت دست و دلقك دیگران بشود.

هوشیاری و دقت نظر فراوان وی موجب می گردد كه مچ تر دست ترین دروغ گو را برای كوچكترین دروغ بگیرد،‌همچنان كه چشمان تیز بینش می تواند كوچكترین تار موی زنی را روی شانه پوشش شما تشخیص بدهد.

او به طور حتم آدمی ساده و بدون تزویر و ریا هست.

اما در عین حال حواسش فوق العاده جمع هست.

نمی توان فرمود كه اگر پیراهن های شما را برای شستن و اتو كردن به لباسشویی بدهد،‌ هر روز به اونجا سر می زند تا ببیند آیا اثری از روژ لب روی یخه اون ها هست یا نه، یا لااقل این كار را در دوره نامزدی خود انجام نمی دهد، اما سپس ازدواج گاهگاهی كارهایی از این قبیل را حق مسلم خویش می داند.

این زن در مقابل ابرنامه به گناهان خویش سر سختی عجیبی نشان می دهد و به این دلیل شما باید خطاهای وی را با ملایمت تمام و به نحوی كه جنبه انتقاد نداشته باشد، ‌به وی گوشزد كنید.

به علاوه این را هم در نظر داشته باشید كه علیرغم جنبه های ظاهری،‌ در اغلب موارد حق با او هست و شما اصلا برایتان مهم نیست كه حق با چه كسی بوده هست.

اگر بتوانید از توصیه های او در امور مالی بهره برداری فراوان بكنید، و یا لااقل بهتر خواهد بود كه تنظیم بودجه منزل را به عهده وی واگذار كنید.

او در این زمینه قابلیت فراوان از خود نشان می دهد.
اگر در جوار او هستید، ‌از انجام كارهای بچگانه ای نظیر جویدن آدامس خودداری كنید، زیرا شما به هر صورت به قدر كافی موضوع برای جر و بحث كردن با او خواهید داشت و دیگر لازم نیست كه چیزی به اون اضافه كنید.

به همین ترتیب پوشیدن پوشش های بسیار فانتزی را هم باید كنار بگذارید.

با وجود این، اگر او عشق شما بشود، می توانید یك روز در میان صورت خود را نتراشید و یا در گرفتن دوش امساك به خرج بدهید.

در دوران نامزدی هر بار كه به دیدن وی می روید، خوشبوترین ادوكلن ها را به خود بزنید، مرتب ترین پوشش ها را بپوشید، سرتان را با دقت هر چه بیشتر شانه بزنید و قشنگ ترین كراوات ها را بزنید، تا پاداش خود را بگیرید، و این پاداش این هست كه چند قدم مانده به در منزل او، قیافه آدم های عصبانی را به خود بگیرید و وقتی علت را جویا شد، تراكم ترافیك را بهانه بیاورید.

او با وجود پی بردن به دروغتان، شما را با خوشرویی تمام پذیرا می گردد.

هرگز نخواهید كه او پا به پای شما به تماشای مسابقات اتومبیل رانی و فوتبال بیاید.

شرح شجاعت ها و قهرمان خودتان را هم برای دوستانتان تعریف كنید نه برای او.

در عوض وقتی با او هستید، مرتبا این نكته را یادآور شوید كه از اینكه می بینید او دختر سر به هوا و جلفی نیست،‌ بسیار مسرور هستید.

او از اون دخترهایی هم نیست كه با شما به مشروب خوری بنشیند.

زن متولد شهریور در هیچ كاری زیاده روی نمی كند و خوب می تواند از خود مراقبت كند و در این مورد اصلا نیازی به حمایت شما ندارد.

هرگز سعی نكنید كه قدرت جسمانی خود را به رخ او بكشید و در بربرنامه كردن رابطه نزدیك و خیلی صمیمی هم قدم پیش بگذارید و عجله ای به خرج ندهید.

اگر قدری تحمل به خرج بدهید، به طور حتم موفق تر خواهید بود و به طور خلاصه سعی كنید همیشه او پیشقدم باشد.در ابراز صمیمیت محتاطانه قدم بردارید و با نزاكت تمام پیش بروید،‌ زیرا در غیر این صورت هیچ یك از سازهای اركستر شما با هم هم آهنگی نخواهند داشت.

صحبت از اركستر شد، پس باید بگویم كه او به احتمال خیلی زیاد از تأتر خوشش می آید.

نمایشنامه های رمانتیك روی او تأثیر می گذارند و در این حالت احساسات كنترل شده خود را راحت تر بروز می دهند.

از این گذشته او معمولا یك منتقد بسیار ورزیده هست و این امر همراه با اون هوشیاری ذاتی كه دارد، به وی امكان می دهد كه در سالن های تأتر یك تماشاگر طراز اول باشد.

قدرت تشخیص و تمیز نیز یكی دیگر از اختصاصات اوست.

پس جای تعجب نیست كه او نسبت به نمایشنامه ها، كتاب ها و كنسرت های درجه اول علاقه فراوان از خود نشان می دهد و در عین حال اونها را به باد نقد می گیرد.
این علاقه به انتقاد شامل رنگ كراوات شما، نحوه شانه كردن موهایتان و حرفهایی كه می زنید نیز می گردد.

انتقاد برای او مثل تنفس برای شما هست.

او پیوسته جویای كمال هست و خود نیز در این كار پیوسته پیشقدم می باشد.

اما این موضوع را حتما به خاطر داشته باشید كه انتقاد به هیچ صورتی نباید شامل حال او گردد.

این كاملا به صلاح شما هست كه از نشان دادن عكس العمل انتقاد آمیز نسبت به رفتاری كه با شما دارد،‌ خودداری كنید.

او خودش تئوری انتقاد از خود را به شدید ترین وجه به موقع اجرا می گذارد و به همین دلیل هم هست كه اولا رفتار و كردارش تقریبا بدون نقص می باشد و در ثانی خود را نیازمند به راهنمایی و انتقاد دیگران نمی داند.
یكی از مزایای داشتن زن متولد شهریور این هست كه او در منصرف كردن شما از افكار ناراحت كننده ای در سر دارید، ید طولانی دارد و این كار را اونچنان هستادانه انجام می دهد كه شما سپس مدت ها به اون پی می برید.

علاقه و مهارتی كه او در این كار از خود نشان می دهد، می تواند مبین اون باشد كه از درگیر شدن با مشكلات همسر خود و حل و فصل كردن اون ها لذت می برد.

از نظر وفاداری كمتر ممكن هست یك زن متولد شهریور را ببینید كه به خاطر مقابله به مثل و انتقام جویی راه خطا را بپیماید و اگر او شما را واقعا دوست داشته باشد، می توانید با خیال راحت به وی اطمینان داشته باشید.

از نظر عشق هم قلب او خیلی گرمتر از اون هست كه به ظاهر مشاهده می گردد.

به این دلیل اگر از وی احساسات پرشوری مشاهده نمی شود، دلیل بر اون نیست كه از این موهبت برخوردار نیست.

پس این موضوع را همیشه به خاطر داشته باشید و نسبت به رفتار او با خودتان و دیگران خیلی سطحی و سریع قضاوت نكنید.

احساسات عاشقانه او حالت آتش زیر خاكستر را دارند و هر لحظه ممكن هست این خاكسترها كنار بروند و باعث تعجب شما بشوند.
زن متولد شهریور به طرز ناراحت كننده ای وسواسی و دقیق هست و در عوض یكی از رئوف ترین، دست و دلبازترین و خوش قلب ترین امت روزگار هست.

به نظر ما اگر زن متولد شهریور وجود نداشت، دنیا پر از معایب كوچكی می شد كه تحمل مجموع اون ها برای بشر غیر ممكن بود.

اگر در او رفتار انتقاد آمیز هست، قدرت نشان دادن راه چاره هم وجود دارد و به عبارت دیگر‌، انتقاد او را به هیچ صورتی نباید با عیب جویی اشتباه بگیرد.

پس از یكی دو سال زندگی مشترك به این نكته پی خواهید برد كه او زنی بسیار دقیق و هوشمند هست و اگر اسباب ناراحتی وی فراهم نشود، خیلی هم سرزنده، شاد و مجلس آراست.

خنده های او آشكارا به شما می فهماند كه آیا از بودن در بین عده ای رضایت خاطر دارد یا بر عكس ناراضی هست.
او گول زرق و برق را نمی خورد، پس سعی نكنید كه ایده ها و برنامه های فانتزی را به وی بقبولانید.

از نظر او حقیقت زیبا، و زیبایی حقیقت هست.

سعی كنید شیوه خاص زندگی وی را درك كنید و اون را بپذیرید، و اون وقت ببینید كه با چه ظرافت زنانه ای كفش های سرپایی شما را جلو پایتان جفت می كند و چطور با مهارت تمام اوقات تلختان را خوش می سارد.

او جسم و روح خود را درست در اختیار كسی می گذارد كه به وی اطمینان مطلق داشته باشد و چون فوق العاده باریك بین هست، كوچكترین حركات و وقایع از نظرش پوشیده نمی ماند و بر غم رئوفت و مهربانی ذاتی خود اگر لازم باشد، می تواند بسیار پرخاشگر و خشن بشود.

در محیط خانوادگی شهامت و حس مسئولیت شدید او موجب می گردد كه وابستگی و روابط نزدیكی بین اعضای خانواده پیدا كند.

به احتمال قوی زن متولد شهریور آشپز قابلی هست و هرگز غذایی جلو شما نمی گذارد كه از خوردن اون ناراحت بشوید و منزل را هم همیشه مرتب و پاكیزه نگاه می دارد و به جای اونكه ظروف روی میز هال را مملو از شكلات كند(‌كه برای دندان ها و سلامتی مضر هست) اون را پر از میوه می سازد.
<FONT size=2>اگر شما زن متولد شهریور دارید، بچه های خود را هرگز با بینی پاك نكرده، پوشش های پاره و صورت كثیف نخواهید دید.

او به كودكان

11:

طالع بینی متولدین مرداد (تمام طالع بینی ها)


طالع بینی مصری

متولدین این ماه به طور كلی از لحاظ جسمی و روح از بالاترین امتیاز برخوردار میباشند.

در این افراد صفات منفی یا مثبت در حداكثر برنامه گرفته و شخصیت این افرائ به گونه
ای هست كه در هر بعد تربیت و تشویق شوند به نهایت اون خواهند رسید .اینان از نظر فییكی افرادی قوی – تنومند – بلندقد – اغلب چشم و ارو مشكی میباشند.

چنانچه این افراد مسیر زندگی در جریان امور احساسی و عاطفی برنامه بگیرند، هنرمند – شاعر – نقاش – هنرپیشه – مجسمه
ساز – نویسنده و بازیگر موفقی خواهند شد.چنانچه در امور نظامی گری تربیت شوند، سراداران و فرماندهانی موفق و دلیر خواهند شد.

چنانچه در سیاست تربیت شوند، سیاستمدارانی قابل و زبردست خواهند شد.در هر حال این افراد در هر زمینه
ای که آموزش ببینند، در اون زمینه به تحصص و توفیقات بالایی دست مییابند .
متولدین دهه اول این ماه اغلب تندرو و افراطی –حراف – در امور اقتصادی عموماً موفق – در زندگی زناشویی گاه مواجه با مشكل – دارای خصلتهای خوب – راستگو و درستكار – مشاور در امور خانوادگی – بعضاً مصلحین و قاضیانی خوب – اغلب دارای مشاغل آزاد – به علت صادق بودن، ناموفق در امور مالی و اقتصادی – در امور خانوادگی منصف و وفادار – با تقوا – اغلب دارای وجهه اجتماعی خوب – دارای شخصیت مثبت – حل و فصل كننده اختلافات خانوادگی – خیرخواه – خوشرو با چهرهای شاد – در مواجهه با مشكلات صبور – شریكی قابل اعتماد – مقید به خانواده و فامیل دوست – در تربیت فرزندان اغلب موفق – دارای طبعی بذلهگو – گاه جاه طلب – عموماً در پستهای مدیریت در پستهای مدیریت و سرپرستی موفق و ...
متولدین دهه دوم این ماه دارای صفات خوب – اغلب دارای رشد و تكامل معنوی – دارای سلامت طبیعی – دارای عمری نه چندان زیاد – در امور اقتصادی و اجتماعی و خانوادگی نه چندان موفق – دارای شخصیتی مطلوب – در جواب به خشم، خشمگین در جواب به محبت، خوشرو و مهربان – اغلب عاقل و هوشمند – سخاوتمند – دارای طبعی لطیف و علاقمند به امور فرهنگی و هنری – بعضاً شاعر – نویسنده – هنرپیشه و مشاغل مرتبط با اینها – دارای حس زیباشناسی و هنری – بی توجه به مادیات – طالب زندگی سالم و شاد و ....
متولدین دهه سوم این ماه اغلب دارای تناسب اندام و تعادل جسمانی – در برخورد با مسائل واقعبین – در مواجهه با ناملایمات اغلب دارای عكسالعملی متعارف – در مسائل خانوادگی و مشكلات مربوط به اون تا حد امكان با گذشت و صبور – علاقمند به طبیعت – كوه و دشت و صحرا – علاقمند به زندگی طبیعی و اغذیه طبیعی – اغلب دارای خانوادهای پر اولاد – عموماً در تلاش و كوشش – ذاتاً مخالف با سكون و بطالت – افرادی پویا و متغیر – علاقمند به سیر و سفر – عموماً دارای مشاغلی متنوع .
متولدین این دهه از ماه اسد، اغلب دارای رشد مغزی و جمجمه بزرگ میباشند.

اینان دارای حافظه
ای خوب، در امور محاسباتی موفق – در امور اجتماعی و اقتصادی متفكر – در صورت سیاستمدار بودن گرایش به دیكتاتوری – دارای هستعداد مدیریت خانوادگی و مصلحتگرا میباشد


12:

طالع بینی شخصی
پر محبّت ، متنفّر از دروغ ، واقعاْ قدرتمند ، ثابت قدم ، عاشق شهرت ، بسیار مغرور ، سر حال و بشّاش ، خودخواه و جاه طلب ، بد پیله ، خود بزرگ بین ، مقتدر ، مؤدّب ، فعّال و كوشا ، با ثبات و پایدار ، قوی و با اراده ، اهل معنویّات ، خود نما ، عاشق تعریف و تمجید ، با جرأت و شهامت ، رهبر و فرمانروا ، زود گول می خورد ، پر انرژی ، بلند نظر ، صدّیق و مهربان ، سخاوتمند ، وفادار ، شجاع ، علاقه مند به زندگی تجمّلی ، لجوج ، حساس ، پر توقّع ، پر تحمّل ، دوستِ واقعی ، یك پدر نمونه ، بی ریا ، رام شونده ، دارای خشمی طوفانی ، مدافع و پشتیبان اطرافیان ، علاقه مند به موسیقی ، باید مورد ستایش برنامه گیرد ، كمی حسود ، كار آمد ، دست و دلباز و تا حدودی ولخرج ، با گذشت ولی خودخواه ، بدون كینه ، فاقد بد ذاتی ، خون گرم ، ظریف كار ، سریع الانتقال ، خوش سیما و شكیل ، همیشه تمیز ، یك دفعه و ناگهانی عصبانی میشود ، بسیار مؤدب و مورد احترام امت.طالع بینی هندی

زن متولد مرداد
اگر می خواهید در زندگی شاد باشید و برقصید ، به دنبال دختر متولد برج مرداد بروید .

اسد نشانه هنرپیشگان و خوانندگان معروف هست و بیشتر زنان متولد این برج هم عاشق بازیگری هستند .
زنان متولد این برج از بسیاری لحاظ ملكه های نمایشی و اغلب خوشگل هستند .

( خدا به فریادتان برسد اگر به او بگویید خوشگل نیست ، حتی اگر حوشگل هم نباشد هیچ وقت نگویید .

) او موهایش را افشان می كند و كلاه بزرگی بر سر می گذارد
.
زن متولد پنجمین برج سال عاشق دوست داشتن هست.

دوست دارد عشوه بیاید و دیگران را به دنبال خود بكشاند ، و اونها لی لی به لالایش بگذارند .

فرقی نمی كند كه شمادر ظاهر او چه می بینید ، درون چنین زنی گربه ای هست كه می خواهد ناز و نوازش و ستایش شود .

او زنی هست كه نه تنها در تأمین معاش خانواده كمك می كند بلكه از بچه ها هم مراقبت می كند .
اگر همسر شما متولد مرداد هست به خاطر داشته باشید كه نمی توانید به او بی توجهی كنید او خود شیفته هست و عاشق این هست كه ببیند روی دیگران چه تأثیری می گذارد .
او مادری هست كه عاشق فرزندانش هست و به بچه ها بیش از هر چیز دیگری در زندگی اهمیت می دهد .

او سخت گیر نیست و به فرزندانش آزادی زیادی می دهد.
او زندگی مرفه ، گشت و گذارهای دست جمعی و رفتن به مهمانی با شما را می پسندد .

اگر كاری را به تنهایی اجرا کند، یقیناً در حوزه زناشویی به مشكلی برخورده هست در غیر اینصورت باید دلیلی محكم برای غیبت همسر وجود داشته باشد .

او می تواند قبلاً به علت كمر درد در خانه هستراحت كند .
او به همراه شما به میهمانی می آید و خوش می درخشد .

زن متولد مرداد در كانون توجه و مورد ستایش مردان برنامه می گیرد .

اما باید بداند كه اگر شوهرش متولد اردیبهشت هست بهتر هست كمتر این بازی را تكرار كند تازه اگر همسرش نیز متولد مرداد هست باید حوایش را بیشتر جمع كند كافی هست شوهرش بفهمد مردان دیگر به همسرش علاقمندند، اونوقت جنجالی به پا خواهد شد.

عكس این قضیه هم صادق هست در واقع زن متولد مرداد هم چنین رفتاری را از شوهرش نمی پذیرد .
اگر می خواهید روی او تأثیر مثبت بگذارید وی را به بهترین رستوران شهر ببرید و اگر پول دوست و خسیس هستید ، هیچ وقت به دنبال او نروید چون خون شما را در شیشه می كند .
اگر قصد ازدواج با او را دارید این را هم بدانید كه افاده ای ، اهل چشم و هم چشمی های پر زرق و برق و تجملی هست و به دنبال مثلاً فلان زنجیر طلا می گردد .

او كسی هست كه در هوای خیلی گرم كت پوست می پوشد و در حالی كه از شدت گرما در خیابان تلو تلو می خورد جواهراتش را به نمایش می گذارد .

برق جواهرات و سنگهای قیمتی او كه حتماً شامل الماس ، یاقوت قرمز و كبود هست ، چشمتان را كور می كند .

موهای او همیشه مرتب و آرایش كرده هست .

او اصرار دارد كه مشتری پرو پا قرص بزرگترین و گرانفروش ترین فروشگاهی كه می شناسد، باشد .

وقتی صورت حساب خریدش را برای شما می آورد .

احتمالاً‌دچار حمله قلبی می شوید .
به هر حال اگر شیفته زنی شیك و همیشه آرایش كرده هستید ، فقط به دنبال زن متولد مرداد باشید .


مرد متولد مرداد
او محبوب همه هست ! او همچون نو ستاره ای ست كه طرفداران خود را از همه جا برای دیدن نمایش جذب می كند .

این رفتار چیزی بیشتر از یك قمپز در كردن هست كه دیگران درباره متولدین مرداد فكر می كنند.

فرمودگوی طولانی مدت برایش بسیار آسان هست بویژه اگر به زحمت شغلی را در عالم رقابت برای خود دست و پا كرده باشد .
این مردان آدمهای نمایشی فوق العاده ای هستند .

برخی از اونها وقتی پولشان ته می كشد 500 پوند از بانك وام می گیرند تا برای دوستان میهمانی ترتیب دهند و شاید هم تصمیمی بگیرند با شامپانی و خاویار برای دیگران قمپز بیایند .

یكی از خوشایندترین خصلتهای او علاقه او به خوشحال كردن دیگران هست.خوشحال كردن امت باعث می شود همه جا احساس صمیمیت كند .
می توانید او را از روی موهای پریشتش بشناسید .

حتی اگر موهایش كوتاه باشد باز هم مثل اون هست كه یك فرچه روی دو پا راه می رود .

یا حتی شبیه قلم موی نقاشی هست .

نكند او را با جارو اشتباه بگیرید خانه را با او جارو كنید!
او دوست دارد شیك باشد .

نشانه اسد و میزان ( نشانه دلبری و لوندی ) هر دو نشانه های عشق هستند .

از اونجا كه مرد متولد مرداد شبیه جارو هست حتی می تواند خاك روی پاهای شما را هم جارو كنند .

رفتارش شما را مات و مبهوت می كند ، به شما گل می دهد ، با هم شام اعیانی مفصلی می خورید ، به تأتر می روید.

در واقع وقتی كسی را دوست بدارید با او مثل یك ملكه رفتار می كنند .
مرد متولد مرداد وقتی پدر شود و معركه هست .

او به بچه ها اهمیت می دهد و می‏خواهد كلكسیونی از اونها داشته باشد .

اگر دوست ندارید بچه دار شوید توصیه می كنم هیچ وقت با مرد متولد برج مرداد پیمان زناشویی نبندید .

ممكن هست در ابتدای آشنایی بگوید : عزیزم اهمیتی ندارد.

می توانیم بچه دار نشویم
، اما استقامت كنید و ببینید چه می شود او دمدمی نیست ، صادق و وفادار هست .

صداقت و وفاداری از نظر او بسیار مهم هستند قانون او این هست كه شما هم دوستش بدارید و صادق باشید و به هیچ وجه به او خیانت نكنید .

او این انتظار را از همه ، از شما ، از همكاران و حتی ازدوستانش نیز دارد .
او می خواهد نان آور منزل و مایه افتخار شما باشد .

با قدرت روی پای خود بایستد و خانواده را تأمین كنند .

استقامت كنید كامپیوتر را خاموش نكنید و با عجله برای یافتن او بیرون نروید .

او گاهی ریا كار هم هست .

اگر او كسی هست كه زیاد به سفر می رود ، احتمالاً هرجا ماده شیری هم دارد.

عشق مردادی شما خود را حاكم قلمروی شاهانه خود می بیند و می خواهدشما و بچه ها در مقابل او تعظیم كنید .

اگر كمی ارام و سر به راه باشید وضع بدتر می شود !
اگر از قدرتی كه در اخیتار دارد به درستی هستفاده نكند از شیری دوست داشتنی به قلدری مستبد تبدیل می شود كه ناگهان بی پروا و از خود راضی به نظر می رسد، قمپز در می كند ، قیافه می گیرد و شق و رق راه می رود .او گاهی از شما مثل سرباز ضعیف بازی شاهانه شطرنج خود هستفاده می كند یا دوستان و خویشان را كلكسیون كشورها می داند .

اگر به قدرت برسد كافی هست تا كمی ویژگیهای منفی داشته باشد اون وقت به دیكتاتور ، و فرمانروایی مستبد تبدیل می شود و همیشه از قدرت خود سوء هستفاده می كند .
از اونجا كه دمدمی نیست و ثبات دارد می خواهد در تمام مراحل اولیه زندگی هم ثبات داشته باشد به همین سبب گاه كله شق می شود .

او به آسانی نمی تواند نظرش را در مورد چیزی تغییر دهد.

هروقت خواستید دور و بر او بچرخید و او را وادار كنید مثل شما به دنیا نگاه كند فقط یك كار بكنید ، بیخودی از او تعریف كنید ، مطمئن باشید، رد خور ندارد !

13:

طالع بینی ازدواج

مرد متولد مرداد
مرد متولد مرداد یك شیرژیان و سركش، یك عاشق پاكباز، یك دوست واقعی و یك پدر نمونه هست.اگر با مرد متولدمرداد ازدواج می كنید، فراموش نكنید كه هرگز دم این شیر را لگد نكنید.مرد متولدمرداد ماه، بی عشق نمی تواند زندگی كند،‌و دل او از آئینه پاك تر و روشن تر هست اماخشم او هم توفانی و سهمگین خواهد بود.او به دنیا آمد تا نوری در ورای رویت ها وظرافتش را نثار تنهایی ها كند.

بدون شك توصیف یك مرد متولد مرداد ماه نیست.

شما
ممكن هست یك مرد متولد شده در این ماه را در حال گرفتن حمام آفتاب و یا ایراد یكسخنرانی جالب ببینید، اما یقین داشته باشید او را در تنهایی نخواهید دید.

موضع او
به احتمال خیلی زیاد در وسط صحنه و در میان جمع دوستان و آشنایانی هست كه پیوسته ازوی تعریف و تمجید می كنند.

او ممكن هست كه پولش را صرف هیچ و پوچ بكند اما مطمئن
باشید كه زندگی خود را برای هیچ و پوچ به هدر نمی دهد.

برای مرد متولد برج اسد وحود
ناظر و تماشاگر ضرورت دارد.به این ترتیب ملاحظه می كنید كه تله ایكه برای یك شیر میگذارید، و چه نوعی باید باشد: «تماشاگر او باشید» و او درست بر خلاف مردان رامنشدنی متولد بهمن و شهریور، حاضر می شود كه با كمال بردباری تمام رنج های یك عشقآتشین را تحمل كند، فقط به این شرط كه شما در بازی عشق، بازیگر ماهری باشید، به ویاحترام بگذارید، تملق بگویید و تمجیدش كنید.آیا كارهای او به شدت آفتاب مرداد ماهداغ و پر حرارت هست؟ عینك تیره آفتابی به چشم هایتان بزنید تا بتوانید از نور بیدریغش بهره مند شود.

آیا او یكی از اون شیرهای آقامنش و ساكت هست؟ مراقب باشید این
آقامنشی و سربزیری دست و بال شما را بند نكند تا ببینید چطور شروع به جرقه زدن میكند.

به علاوه فراموش نكنید كه در این حالت خاموشی و آقامنشی او نقش بازی می كند، و
در ورای این سیمای مودب استقامت غیر قابل تصوری وجود دارد كه هر لحظه ممكن هست از كنترلخارج شده و زن ملوس سبكسری را كه تصور كرده هست می تواند بر او حكمرانیكند،‌بسوزاند و خاكستر كند.مرد متولد مرداد یك دوست بسیار خوش مشرب، یك مدافع، یكپشتیبان بسیار جدی و سر سخت و یك عاشق احساساتی می باشد.

شما برای انداختن او به
دام عشق محتاج به نصب تله های متعدد نیستند.

او هر چند وقت یك بار آمادگی عاشق شدن
را پیدا می كند.

مراقب این لحظه باشید، و پیدایش این احساس را در او با نور شمع و
صدای دلنشین یك موزیك شاعرانه مخلوط كنید و ببینید كه چطور گل سرخ عشق در قلبششكوفا می شود.

راستش این هست كه در یك چنین مواقعی شما خیلی هم به نور شمع و نوای
ویلن احتیاجی ندارید،‌نور ماه با یك گوشه دنج هم كفایت می كند و همان نتیجه را میدهد.اگر در زندگی متولد برج اسد عشق وجود نداشته باشد، به صورت متاثر كننده ای كنجعزلت اختیار می كند.

برای او عملا دو راه بیشتر وجود ندارد.

یا باید مورد پرستش
واقع شود و یا بمیرد.

وقتی عشق به قلب چنین مردی قدم گذاشت، در جیب هایش باز می
گردد.

او شما را به بهترین رستوران ها می برد، گرانترین عطرها و زیبا ترین گل ها را
برایتان می خرد.

همراهتان به مجلل ترین تاتر ها می آید، هیجان انگیز ترین نامه های
عاشقانه را می نویسد و به این تر تیب باید قلبی از سنگ خارا داشته باشید كه بتوانیدمقاومت كنید.طبیعی هست كه با دیدن چنین رفتاری از او، فورا پیش خود می پندارید كهوی را دیوانه وار عاشق خود كرده اید.

توصیه می كنیم كه قدری بیشتر فكر كنید، زیرا
عشق مردان متولد مرداد ماه هرگز خالی از دردسر نیست.

برای درك بهتر مطلب می توانید
حرمسرایی را در نظر مجسم كنید.

او ممكن هست شما را به خلوتگاه خود ببرد، وجودتان را
سرشار او عشق بكند، خوسته هایتان را خیلی بیش از حدی كه انتظار دارید، برآورده سازدو بعد ناگهان متوجه بشوید كه عملا در زندان برنامه گرفته اید.

آیا او حسود هست؟ جواب
این سئوال شما بله هست.

او به شما می گوید كه چه بپوشید، موهای خود را چطور درست
كنید، چه كتابی بخوانید، چه كسانی را برای معاشرت برگزینید، و برنامه روزانه خود راچطور تنظیم كنید.

او با اصرار می خواهد بداند كه چرا خرید شما دو ساعت طول كشیده
است در حالی كه قبلا فرموده بودید بیش از یك ساعت كار ندارید.

می خواهد بداند كه وقتی
از منزل بیرون رفته اید، چه كسی را دیده اید و او به شما چه فرموده هست؟ هیچ بعیدنخواهد بود كه ناگهان مثل یك طوفان سهمگین به غرش در بیاید.

شما خیلی باید مواظب
حركات چشم های خودتان هم باشید.

كافی هست كه یك روز شما را به هنگام پختن غذا در
حالی كه از پنجره به بیرون خیره شده اید، ببیند و خیال كند كه دارید به مرد دیگریمی اندیشید.

خلاصه همیشه و همیشه به خاطر داشته باشید كه خشم او واقعا طوفانی و
منهدم كننده هست.

حتی جزئی ترین تحریك حسادت او نیز برای اینكه بدانید آیا هنوز شما
را دوست می دارد یا نه، دیوانگی محض هست.

او اگر شما را دوست نداشته باشد، آشكارا
می گوید و اصلا مایل نیست كه مورد آزمایش برنامه بگیرد.

این امكان كاملا وجود دارد كه
او بدون توجه به موقعیت وقت و مكان مردی را كه با شما گرم گرفته هست، چنان نقش برزمین كند كه كارش به بیمارستان بكشد.

از قدیم فرموده اند: « كسی دم شیر را لگد نمی
كند.»عشق و عاشقی با شیر همیشه همراه باشهد و شكر نیست، چه او همانقدر كه یك گربهملوس هست، یك شیر ژیان نیز هست و در حقیقت بین این دو اختلاف پايه ی هم وجود ندارد وهر دو از یك خانواده هستند.همیشه آمادگی اون را داشته باشید كه بتوانید هیجانات شدیدوی را آرام سازید و عظمتی را كه به مشكلات و مسائل عادی و پیش پا افتاده می دهد،درك كنید.

در واقع باید فرمود كه او به كسی كه بتواند تعادلی در زندگی اش به وجود
بیاورد، نیازمند هست.

اگر شما نتوانید این نقش را به عهده بگیرید و خوب اجرا كنید،
اون وقت باید دائما غریدن ها و پنجه درافكندن های وی را تحمل كنید و این حالتی هستكه واقعا غیر قابل تحمل می باشد.

سعی نكنید مقام حكمرانی را در منزل به خود اختصاص
بدهید زیرا این موضوعی هست كه او به هیچ وجه نمی تواند تحمل كند و اوست كه حكمرانمی باشد.

شیر ممكن هست به جفت خود اجازه بدهد كه برای به دست آوردن طعمه و كمك به
معاش اعضای خانواده از لانه خارج بشود، اما صد در صد به نفع این جفت هست كه قبل ازحركت این اطمینان را به شوهر خود بدهد كه هرگز كار خارج از خانه را بر او و منزلترجیح نخواهد داد.

برای او حالت رقابت ورزیدن با یك مرد و یا یك كار غیر قابل تحمل
است.

كافی هست كه یك بار رفتاری داشته باشید كه شایسته و برازنده ملكه سلطان جنگل
نباشد، ( ملكه ای كه نباید كوچكترین توجهی به اتباع مرد خویش داشته باشد) و اون وقتخواهید دید كه چطور آسمان آفتابی و دلپذیر بهری را ناگهان ابرهای سیاهی می پوشانند،رعد شروع به غریدنمی نمایدو طوفان خانمان برانداز شروع می شود.

در عوض اگر فقط از
اون او باشید، اگر عشق خود را بی دریغ نثار وی كنید، اون وقت رفتاری از وی خواهید دیدكه سرشك همه زن ها را بر می انگیزاند.

قلب او از آیینه پاكتر و عشق او از بلندترین
كوه ها با شكوه تر هست.

اگر احترامی را كه مایل هست از شما ببیند، سخاوتمندانه اون
را جبران می كند.

او ممكن هست روزی چند بار از زیبایی شما تعریف و تمجید كند، پول
خیلی زیادی در اختیار تان بگذارد، صادقانه وفادار بماند وعاشقی پاكباز بشود.

احتمال
وفاداری او در دوران سپس ازدواج خیلی بیشتر از دوران نامزدی یا آشنایی هست دلیلشاین هست كه نزد متولد مرداد هم متكبر تر و هم تنبل تر از اون هست كه به شكل زن هایزیبا بپردازد، و در نتیجه وقتی كسی را پیدا كرد كه بتواند حیطه قدرت وی را ادارهكند، در حالی او شاهانه روی تاب توری خود دراو می كشد و با بچه هایش بازی می كند واز زن و بچه خویش با سر سختی تمام دفاع می نماید و این توهم را در اونها و دیگران بهوجود آورد كه این اوست كه حكمران مطلق می باشد، دیگر هرگز او را ترك نمی كند و مانعاز دست رفتن چنین جواهر گرانقیمتی می گردد.

با ازدواج با یك مردمتولد مرداد زندگی پر مشغله ای پیدا خواهید كرد.

تقریبا هر شب یا باید به میهمانی
بروید و یا كسی را به منزل دعوت كنید.

مدتی از وقتتان را هم بدون شك صرف جر و بحث
های كوچك روی پول هایی كه خودش یا شما خرج كرده اید، و یا سرمایه گذاری در كاری كهفكر می كرده هست منفعت خوبی خواهد داشت، می گردد.یكی از كارهایی كه سپس رفتن بهخانه او باید حتما انجام بدهید این هست كه مواظب سرمایه گذاری هایی كه اگر نتیجهمطلوب را ندهند، باشید( كه اكثرا هم همینطور هست چون منش تجاری او چندان قوی نیست

14:

تینا جون ممنون خیلی جالب بودن.

مشخصات مرد متولد مهر رو من دقیقا باهاش برخورد داشتم.


15:

مرد متولد خرداد

در زناشویی و معاشرت با زن اهل تنوع و ماجراست وحال و احوال عاشقانه اش بی ثبات و رنگارنگ هست.

برای فرزندان پدری نرم و مهربان و ملایم هست، ممكن هست بچه های خود را لوس كند.مردی با ذوق، هنر دوست و غیر حسود و كمی بد قول هست.

عاشق یك چنین مردی شدن موجب می شود كه احساس مطبوعی از تامین به شما دست بدهد زیرا پیوسته یقین خواهید داشت كسی را دارید كه هر وقت به وی نیازمند شدید، به كمكتان بشتابد و هرگز تنهایتان نمی گذارد.

تمام تردیدهای اجتماعی كه قبل از ازدواج با او داشتید، سریعا از بین می روند، با وجود این هیچ بعید نیست كه اگر صبح روز شنبه او را برای خرید نان به خارج بفرستید، تا یكشنبه ظهر برنگردد.

اگر می خوهید اعصاب آرام و راحتی داشته باشید، هرگز منتظرش نباشید و هنگامی كه خواست از منزل خارج شود، گوشه كتش را نچسبید.وقتی موفق شدید طبیعت نا آرام و رفتار غیر قابل پیش بینی اش را درك و قبول كنید،دیگر كارها برایتان سهل و ساده می شوند.

شاید این حالت مغایر با رفتار مردی باشد كه زنش می تواند روی شراكت او در زندگی حساب كند، ولی در عمل این نا پایداری ها ربطی به فكر و احساسی كه او راجع به همسرش دارد، ندارد.دختری كه به عقد یك مرد متولد خرداد می آید، نه تنها می تواند مطمئن باشد كه شوهرش هرگز در مشكلات و پیچ و خم های زندگی او را تنها نمی گذارد، بلكه در عمل همیشه لااقل دو نفر همراه دارد كه هر دوتایشان همان شوهر او هستند.

شما می دانید كه او در برج دو پیكر به دنیا آمده هست.

مثلا موجودی هست كه دو روح كاملا متفاوت در یك كالبد داشته باشد.

حتی شخصیت او دوگانه هست.

او خوش صحبت و امت دار هست.

به مهمانی رفتن و مهمانی دادن و با امت جوشیدن را دوست می دارد.

هم صحبت خوبی هست.غالبا شمع مجلس هست و در فرمود و گو نكته سنج و باذوق هست.

اگر با او آشنا شدید، اگر با او گرم گرفتید، اگر از او خوشتان آمد، اگر به فكر حلقه نامزدی و سفره عقد افتادید، از ابتدا بدانید كه مردی را برای زندگی انتخاب كرده اید كه ممكن هست ماه عسلش را نصفه كاره رها كند و برای انجام كاری تك وتنها به یك شهر دیگر برود.

وزش یك باد و نسیم تصمیم و رای او را بر می گرداند.

او به شدت از تنهایی نفرت دارد و همیشه مایل هست در جمع باشد.

اگر برای مدت درازی بماند، كارش به اشك و آه و فغان خواهد كشید.

یك روز ممكن هست نامزد متولد خرداد ماه شما شاد و خندان به دیدنتان بیاید و پیشنهاد كند كه با هم به دیدن یك فیلم كمدی و یا تماشای یك سیرك بروید.

او برای شما گل، عطر، صفحه، كتاب و كادوهای دوست داشتنی دیگر می آورد.

شما دعوتش را قبول می كنید و با هم به گردش می روید، ساعات خوشی با سرعت سپری می شوند و شما از اینكه در كنار مردی این همه خونگرم وشاد و خوش سر و زبان غرق در شادی و نشاط هستید، از خوشحالی در پوست نمی گنجید.

او به صد شیوه مختلف به شما می گوید كه دوستتان دارد، شیوه هایی كه نظیرش را هیچ كس دیگری نم داند.فردای اون روز تلفن زنگ می زند و او بدون هیچ دلیل قانع كننده ای برنامه ملاقات بعدی اش را با شما به هم می زند و موجب می شود كه هزار فكر و خیال ناباب در قلب و مغز شما به وجود بیاید.

آیا اظهار عشقش به شما شوخی بوده هست؟ آیا دوست دختر دیگری پیدا كرده هست؟ آیا كار خلافی از شما سر زده هست؟ آیا گرفتاری خاصی برایش پیش آمده هست؟چند روز بعد باز سر وكله اش پیدا می شود، با دهها جمله خوش آیند وچهره ای مملو از نشاط، اگر كوچكترین حركتی از شما مشاهده كند كه دال بر رنجش شما باشد، سخت متعجب می گردد، اما در همان حالت ممكن هست از شكل كفش و یا آرایشی كه كرده اید انتقاد كند ویا با فلان نظریه ای كه ابراز می دارید، مخالفت نماید و حتی بگویید كه شك دارد كه در جوار یكدیگر خوشبخت خواهید شد.

درباره این رفتار ضد و نقیض واین كردار مغشوش ابدا حیرت نكنید و علتش را جستجو نكنید زیرا خودش هم جواب درستی برای توجیه كردن اون ندارد.اگر شما تاب مقاومت بیاورید واستقامت و حوصله داشته باشید، هفته بعد بار دیگر خود را با او در تئاتر، موزه، سینما، كتابخانه و یا گالری نقاشی می بینید و عمیقا مجذوب اطلاعات وسیع و عمیقش در رشته های مختلف علمی و هنری می شوید.

در همان لحظات ناگهان دست شما را در دستش می گیرد و پیشنهاد می كند كه با وی ازدواج كنید، درست به همین صورت، خیلی برق آسا، لحن كلامش اون چنان صادقانه و نگاهش اون چنان صمیمی هست كه شما در یك لحظه تمام اون چندگانگی ها، تمام‌ اون خلف وعده ها، تمام اون تضادها را فراموش می كنید و می گویید « حاضرم »، در یك چنین موقعیتی، اگر واقعا خیال شوهر كردن دارید، كوچكترین تردیدی در جواب مثبت دادن سریع به خودتان راه ندهید زیرا در غیر این صورت ممكن هست او عقیده اش را خیلی زود عوض كند، به این ترتیب هست كه شما همسر یك مرد «چیستان » می شوید.بله او ی «چیستان» و سئوال مشكل هست.

اگر شما انتظار دارید كه شوهرتان آدم ثابت قدم و بدون تلون مزاج باشد پیوسته مثل مجنون به لیلی خود عشق بورزد وهرگز حرف و عقیده اش را عوض نكند، در اشتباه كامل بسر می برد.

اگر یك چنین آرزوها و نیاتی در سر دارید، هرگز خود را برسر راه یك مرد متولد شده در ماه خرداد برنامه ندهید.

اگر از زمره زنانی هستید كه می خواهید زندگی آرام ، مطمئن و یكنواخت و معمولی داشته باشید، از مرد متولد خرداد ماه حتما بگریزید.نمونه بسیار بارز دو شخصیتی بودن متولدین خرداد را می توانید از دهان یكی از زیباترین و مشهورترین هنرمندان هالیوود بشنوید.

او می گوید كه یك روز تعطیلات آخر هفته را به اتفاق عده ای از دوستان و آشنایان میهمان یكی از كارخانه دارهای بزرگ بودم، او ما را به كشتی تفریحی خود دعوت كرده بود تا در سواحل زیبای مدیترانه به گردش بپردازیم.

این اولین باری بود كه من او را می دیدم و وقتی پا بر روی عرشه كشتی اش گذاشتم، با برخورد بسیار سرد وی مواجه شدم.

رفتار او طی دو روز بعد هم به قدری توهین آمیز جلوه كرد تا جایی كه به یكی از دوستانم فرمودم نمی دانم او كه اصلا نمی خواهد با من حرف هم بزند، چرا مرا به این میهمانی دعوت كرده هست.

این اولین باری هست كه من او را می بینم و هیچ دلیلی برای این رفتار بی نزاكتش نمی توانم حدس بزنم.

اما این خانم گول ظاهر میزبان را خورده بود زیرا این مرد متولد خرداد مدت ها بود كه عاشق او شده بود و این عشق در طی اون دو روز چنان شدت پیدا كرد كه سر انجام از وی خواستگاری كرد و كارشان به ازدواج كشید، اما آیا این رفتاری هست كه باید از یك عاشق سر بزند؟همانطور كه قبلا نیز فرموده شد، مرد متولد خرداد علاقه دارد كه مرموز جلوه كند و چندگانگی خلقی و روحی او نیز ناشی از همین رمز و راز هست.گاه عاشق هست و برای زنی می میرد ولی به او اخم می كند، گاه از كسی قلبا نفرت دارد ولی از روی سیاست و مصلحت با او چنان گرم می گیرد كه گویی دیگر هیچكس را به اندازه او در دنیا دوست نمی دارد .كسانی كه با او سر و كار دارند، همیشه گیج و سر در گم هستند كه میل باطنی و عقاید پنهانی او از چه برنامه هست.از این گذشته، مرد متولد خرداد میل ندارد كه هیچكس حتی همسرش و یا نزدیك ترین دوستش به خلوت دل او و ضمیر مخفی او راه یابد.

او راز درونی اش را با هیچكس در میان نمی گذارد و كسی را به صندوقچه اسرار دل خود محروم نمی كند و اگر شما همسر چنین مردی هستید، بهتر هست كه برای گشودن این صندوق اسرار پافشاری واصرار نكنید و او را به حال خود بگذارید.مرد متولد خرداد قبل از هر چیز انتظار دارد كه همسرش از نظر روحی پشتیبان او باشد و اگر زنی توانست به این سئوال جواب مثبت دهد، خیلی زود می تواند او را تحت نفوذ خود بگیرد، علی الخصوص كه او به هیچ وجه خودخواه نیست.

اگر بتوانید هوش و ذكاوت خود را در قالب زنانه به وی عرضه كنید، بر خلاف مردهای دیگر كه از زن خیلی باهوش خوششان نمی آید، از شما هستقبال می كند و احترام بیشتری برایتان قائل خواهد شد و همین موجب نزدیكی بیشتر شما و او خواهد شد.

مشهور هست كه متولد این ماه دوستان قدیم را به خاطر دوستان جدید فراموش می كند، اما بدانید كه او این كار را به این علت انجام نمی دهد كه قلب ندارد و قدر دوستی را نمی شناسد.

بلكه این طبیعت اوست كه در هر لحظه به اون شخص و یا چیزی توجه داشته باشد كه در اون موقع با حالت روحی و تمایل باطنی اش تناسب دارد.بسیاری از مردان متولد این ماه چند بار ازدواج می كنند، و اغلب این ازدواج ها را در سنینی انجام می دهند كه هنوز جوان هستند.طبیعی هست كه این قاعده كلیت ندارد اما اگر مرد خرداد دو زن نداشته باشد، از خیلی چیزهای دیگر دو تا دارد، مثلا دو تا اتومبیل، دو تا آپارتمان، دوتا شغل، دو تا لیسانس یا دكترا، دو تا حیوان خانگی، دو تا ریش تراش، دو تا سر گرمی، دو تا هدف و...

او واقعا دو نفر هست.یكی از دوستان كه روزنامه نویس هست و در ماه خرداد متولد شده،‌چنان دو شخصیتی شدیدی هست كه سالی دوبار به مرخصی می رود، یك بار به شمال، یك بار به جنوب.

او عاشق قایقرانی و اتومبیل رانی هست، دو تا بچه دارد، هم تار می زند و هم سنتور، دو تا خود تراش برقی و بالاخره ده ها فكر و ایده در سر دارد كه به طور متوسط هر شش ماه یك بار اونها را عوض می كند.

اونچه كه عجیب بود، این بود كه یك بار بیشتر ازدواج نكرده هست، وقتی پرس و جو كردم، معلوم شد كه پدرش متولد برج اسد( مرداد) هست( اگر یكی از والدینش متولد مرداد ویا اردیبهشت) باشند، در طالع زناشویی اش اثر می گذارد تلون مزاج از او سلب می شود).

او در كارش زبر دستی و مهارت خارق العادهای دارد، به نحوی كه در همان حال كه مشغول نوشتن یك مقاله هست، طرح كلی مقاله دیگری را هم در سر می ریزد و این امر به هیچ وجه موجب درهم و بر هم شدن مطالبی كه بر روی كاغذ می آورد، نمی گردد.

او مرد دو چهره هست با توانایی انجام كارهای گوناگون هست.دو شخصیتی بودن بر امور مالی متولدین خرداد نیز اثر می گذارد.

گاه به دست و دل بازی شهره آفاق هست وگاه او را می بیند كه دست ودلش برای خرج كردن یك شاهی می لرزد.

از این نظر اگر معدل اعمال او را بگیرید، دست و دل بازی اش برجسته تر هست.

او نه به جمع كردن پول علاقه دارد نه چیزی به دست بیاورد و بدون تغییر اون را از دست بدهد.بین صورت فلكی دو پیكر و اخبار و رد وبدل كردن اطلاعات رابطه ای نزدیك وجود دارد و به همین دلیل در مراكز خبرگزاری های عالم موفق ترین خبرنگاران همیشه كسانی هستند كه در ماه خرداد متولد شده اند.

متولد جوزا كسی هست كه حتی اگر در یك ساوقت خبری كار نكند وعملا به رد و بدل كردن اخبار و اطلاعات وعرضه كردن ایده های نو علاقمند باشد و قابلیت عجیبی برای كسب اخبار و شایعات و مبادله كردن اونها داشته باشد.

از نظر اینكه آیا در عشق و كار و زندگی موجود وفاداری هست یا نه، باید فرمود كه به شیوه خودش او وفادار هست و وفادار هم باقی می ماند، اما این بدان معنی نیست كه پس از زناشویی چشم و گوش خود را به روی تمام زنان عالم ببندد.

او از یك طرف مرد جذاب خوش صحبتی هست و از طرف دیگر تشنه معاشرت و فرمودفوست و به همین جهت مورد توجه زنان برنامه می گیرد و در مجالس و محافل هم او و هم زن ها با او گرم می گیرند و به همین جهت همسر مرد متولد خرداد نباید از تیپ حسود و نظر تنگ باشد زیرا در این صورت بسیار رنج می برد.

اما چون مردی صمیمی و منصف هست، عدالت وانصاف كمتر به او و اجازه می دهد كه به همسرش خیانت از یك حس ششم قوی برخوردار هست و مچ دست خائن را به سهولت می تواند بگیرد.

او از نظر روحی و مغزی یك انسان خیانتكار نیست.

مرد متولد خرداد پدری صبور، آرام و مهربان هست.

او قادر هست كه مطالب خود را بدون پرخاش و با زبانی نرم و ملایم به فرزندان خود حالی كند و چون از روی شوق و ذوق با بچه ها حرف می زند و بازی می كند، لذا فرزندانش قبل از رفتن به مدرسه دارای اطلاعات و آمادگی كافی هستند و از روشنایی ذهن و فكر برخوردار می باشند.

روابط پدر متولد خرداد و فرزندانش صمیمی و دوستانه هست و اونها به سهولت اسرار دل خود را نزد پدر فاش می كنند.

البته این حسن روابط گاهی هم موجب آسان گیری و لوس شدن بچه ها می شود كه باید از توسعه اون جلوگیری كرد و پدر خرداد ماه گاهی هم باید از جذبه پدرانه و در مقام ریاست خانواده بودن هستفاده كند و اجازه ندهد كه بچه ها همیشه او را پدری دل رحم و بخشنده و نرم و ملایم تلقی كنند.نكته مهم دیگر كه باید در مورد مرد متولد خرداد در نظر گرفت،‌ قولی های گاه به گاه اوست؛ چون دارای قوه تخیل بسیار و رویاهی فراوان و طبعی تنوع پرست و حادثه جوست، گاهی حرف هایی می زند و قول و برنامه هایی با اشخاص می گذارد و وعده و وعیدهایی می دهد كه درست از آب در نمی آید و به همین جهت خلف وعده های او از سایر مردان بیشتر هست.ضمنا این آقا،‌بعضی اوقات نیز اهل زخم زبان زدن، كنایه زدن و آزار دادن هست وتندی وتیزی زبان او با اونكه همراه با شوخی و لبخند هست ولی چون خنجر به قلب می نشیند.حسادت صفتی هست كه شما تقریبا هرگز در یك شوهر متولد شده در برج دو پیكر مشاهده نمی كنید و اگر احیانا موردی پیدا شد كه اون فكر و حالت در او به وجود بیاید، فورا اون را با تمام قدرت از خود دور می كند( مگر اینكه به هنگام تولد صور دیگر فلكی در وضعی باشند كه تاثیر شدیدی روی او گذاشته باشند) طبیعی هست كه هیچ انسانی را نمی توان یافت كه به كلی فاقد حس حسادت باشد، اما در متولد برج خرداد میزانش بسیار كم می باشد.

در مورد عشق نیز به جنبه های جسمانی و سكسی اون توجه زیادی ندارد.

احساس او از اونچه كه می بینید ویا می شنود، خیلی بیش از دیگران هست و صورت فلكی ماه تولدش برابر صور فلكی دیگر به وی كمك می كند تا به نكات باریك پی ببرد.

عشق او چنان جنبه ملكوتی دارد كه انسان گاهی خیال می كند اصلا به جنبه های جسمانی و مادی اون به كلی بی توجه هست، در حالی كه شما اگر انتظار ندارید كه عشقتان مرد غار نشینی باشد كه با چوب توی مغزتان بكوبد و بعد موهایتان را بگیرد و تا توی غار محل سكونتش روی زمین كشان كشان ببرد، او یكی از بهترین عشق های دنیاست.

متولد خرداد با عاشقانه ترین جملات و رویا انگیز ترین تخیلات از عشق خود با شما صحبت می كند و قلب شما را با گواراترین لذت های شفاهی و شاعرانه لبریز می سازد.به خاطر داشته باشید كه سرد مزاجی مرد متولد خرداد وقتی از بین می رود كه بتوانید همان نوایی را كه در گوش او طنین انداز هست، بشنوید و همان تخیلاتی را كه در سرش وجود دارد، درك كنید.

او مدتها قبل از اونكه بخواهد و یا بتواند عشق خود را از راه جسمانی ظاهر سازد، نیازمند به اون هست كه از نظر تخیلات و ایده آل ها ارضا شده باشد.

شاید انجام این كار غیر مقدور به نظر برسد، ولی به هر صورت اون تنها راهی هست كه قلب شما و قلب او را به هم وصل می كند.

ضمنا شما باید به تكیه كلام معروف او توجه مخصوص داشته باشید.

این تكیه كلام این هست: « اگر من عاشق تو بودم، می توانستیم، یا اگر من عاشق بودم، ممكن بود» اینها جملاتی هست كه شما ممكن هست از دهان او به دفعات مختلف بشنوید.

جملاتی كه گاهی اوقات خودش هم نمی تواند تمامشان كند.

در اغلب این موارد شما می توانید با خیال راحت این اگرها را از ابتدای جملات او حذف كنید زیرا در نود % مواقع منظور او از به كار بردن این كلمه حالت نفی دادن به جمله نیست.

او این كار را بر حسب عادت و به عنوان یك اقدام غیر عادی احتیاطی انجام می دهد.

مرد متولد خرداد از شنیدن انتقاد از رفتار عاشقانه اش چنان بیزار هست كه زندگی چند ساله اش را به این خار بر هم می زنداهل تنّوع ، واقعاْ باهوش ، سریع‌الانتقال ، متلّون‌المزاج ، غیر پایدار ، عاشق كارهای فكری ، كنجكاو ، پرانرژی ، دارای شخصیّت دوتایی ، بی‌ثبات ، دمدمی مزاج ، هرگز كار را تمام نمی‌كند ، عاشق مسافرت ، معاشرتی ، سر به هوا ، زرنگ ، قابل تطبیق با هر محیط ، پی به اسرار می‌برد ، نا آرام ، در جستجوی مطالب جدید ، واقعاْ با سلیقه ، ماهر ، دارای قدرت فكری زیاد ، آدم شناس ، عاشق برنامه‌های كوتاه‌مدت ، منطقی ، عاشق حركت ، متنفّر از تقلّب ، عاشق كامپیوتر ، از كار طولانی خسته می‌شود، عاشق شطرنج ، زود جوش ، در یك‌جا بند نمی‌شود ، نرم و غیرمستقیم حرف می‌زند ، قابل انعطاف ، عاشق مطالعه ، عاشق جمع امت ، رنگارنگ ، دارای قوّه تخیّل زیاد ، خوش سر و زبان ، ماجراجو و بی ثبات ، شیك پوش ، غیر حسود ، گاهی شاد و گاهی غمگین ، گاهی پر حرف و گاهی خاموش ، نكته سنج ، اهل هنر ، خواهان وفاداری ، كم حرف ، آب زیر كاه ، اهل معاشرت ، رویائی ، بی برنامه ، اصلاْ رویش حساب نكنید ، میل ندارد كسی از كارش سر در بیارد ، با انصاف ، بدقول ، اهل زخم زبان ، گاهی لجباز ، عاشق غذاهای تند


زنی با چند شخصیت گوناگون، با قوه تخیل بسیار، خوش سر و زبان، با سلیقه، ماجرا دوست و بی ثبات.

مردی كه با یك دختر متولد خرداد ازدواج كند، گویی كه چندین زن در حرمسرا دارد.

این زن در جستو جوی یك

مرد كامل هست و به همین جهت در هر مردی یك صفت قابل تحسین می یابد.

او گاهی خانه دار، گاهی

تنبل، گاهی جذاب و دلربا، گاهی غمگین و متاثر، گاهی پر حرف و پر سفسطه، گاهی خاموش و كم حرف

هست.آیا هرگز فكر كره اید كه تعدد زوجات لازم هست و یك مرد باید بیش او یك زن داشته باشد؟

آیا از اینكه قانون تنظیم خانواده شما اجازه نمی دهد بیش از یك همسر انتخاب كنید، دلخورید؟ خوب اگر

اینطور هست با یك دختر متولد خرداد ازدواج كنید وحتم داشته باشید كه با این كار خود صاحب لااقل دو زن

شده اید و تازه چه بسا كه در همین یك نفر سه، چهار، پنچ ویا حتی بیشتر زن البته بین او و یك حرمسرا

تفاوت هایی هم هست، برای مثال او را مثل یك عضو حرم نمی توان در چهار دیواری حرمسرا حبس كرد و

فرمود كه فقط به یك كار بپردازد و راجع به یك یا چند چیز محدود و مشخص فكر كند.

فكر او دائما در حال پرواز

هست و او به شیوه های خاص دائما به دنبال این افكار و رویاها می رود.

با وجود این اگر او را قدری عمیق تر مورد بررسی برنامه دهیم، در میان این چند زن ( یا بهتر بگوییم این زن چند

شخصیتی ) موجود رومانتیكی جلب می كند كه اگر بتوانید احساسات فكری، روحی و جسمی اش را یك جا

مورد بهره برداری برنامه دهید، خوشبخت ترین مرد روزگار خواهید بود.

البته حصول به این هدف با توجه به

برخوردار بودن او از خصوصیات چند گانه، چندان كار ساده ای نیست.

به هر صورت من می توانم به شما

اطمینان بدهم كه او به تنهایی مجموعه ای هست از چند زن و متاسفم از اینكه باید اضافه كنم كه شناخت هر

یك از این زن ها، كه به كلی با بقیه تفاوت دارند، محتاج به بر رسی های زیاد و كوشش فراوان می باشد .

سن و سال در رفتار و كردار زنی كه در این ماه متولد شده باشد، تاثیر به سزایی دارد زیرا تا وقتی كه دوران

شباب را پشت سر نگذاشته هست، رویاهای عاشقانه تنها اندیشه هایی هستند كه در سرش وجود دارد.

در

این دوره او به میزان فوق العاده زیادی دم دمی مزاج و بی ثبات هست.

او یك روز به خاطر نحوه تبسم، تن صدا

ویا حتی طرز راه رفتنتان به دنبالتان می آید و بعد در عرض بیست و چهار ساعت اونچنان از شما روگردان می

شود كه از موهای سرتان تا جوراب پایتان را مورد انتقاد برنامه می دهد و این كار را اونچنان تند و كنایه آمیز انجام

می دهد كه شما احتمالا برای التیام جراحات قلبتان مجبور می شوید دست به دامان روانكاو بزنید، اما یادتان

باشد كه تا اینجا لااقل صاحب دو دوست دختر هستید و احتمالا تعداد دیگرن هم هستند كه هنوز از اون ها

خبری ندارید.

زن متولدشده در این ماه اونقدر ها هم كه گاهی اوقات به نظر می رسد، سنگدل و بی احساس نیست.قدرت تحلیل بسیار قوی اش موجب پیدایش فانتزی های گوناگونی می گردد كه ابراز احساسات عاشقانه تنها

راه برملا كردن اون هست و یك متولد برج خرداد لااقل دو برابر زن های دیگر به این كار نیازمند هست .‌یك مرد

متولد خرداد می تواند در اون واحد یك خواننده، یك كار خانه دار، یك هندپیشه، یك فروشنده و رئیس یك هیات

مدیره باشد وتمام این كارها را هم با موفقیت انجام بدهد، اما یك زن اگر چنین باشد، بوالهوس و دمدمی مزاج

شناخته می شود.فكر نكنید كه یك زن متولد این برج نمی تواند این چنین باشد، اما اجتماع ما یك چنین موقعیتی را كمتر در

اختیار یك زن می گذارد درحالی كه در دنیای عشق و احساسات او می تواند هوس های هزار گانه خود را به

موقع اجرا بگذارد و خویشتن را تا هر قدر كه می خواهد ارضا كند.

زن متولد خرداد مانند توفان ورگبارهای

بهاری می ماند، گاهی پر رعد و برق، گاهی پر شور و خروش و گاه مطبوع و عطر آمیز و آرام هست.

در حالات

او ثبات و دوام و هستمرار وجود ندارد.

دختر برج خرداد خیلی بیشتر از اونكه طالب عصبانیت شما باشد، به

شفقت شما نیاز دارد و برای او جدا مشكل هست كه هر بار خود را واقعا تسلیم یك نفر بكند.

او در حالی كه

مجذوب قدرت روحی و هوشی یك مرد هست، از جانب رنگر وجودش به سوی هنر و شعر و موسیقی چشم

دوخته هست.

او وقتی مردی را پیدا كرد كه دارای قدرت خلاقیت هست، اون وقت شخصیت دوگانه اش شروع به

خودنمایی می كند.

او درست در همان لحظانی كه با مرد دلخواه خویش به تماشای یك نمایشگاه رفته و

خوشحال هست از اینكه سر انجام كسی را پیدا كرده كه مثل خودش از دیدن تابلوهای زیبا لذت ببرد، ناگهان

وجود ثانوی از وی می پرسد كه آیا این مرد هنر دوست مرد زندگی هم هست؟

من حتم دارم كه با توجه به مطالب فوق شما تا حدودی می توانید حدس بزنید كه یك زن متولد شده در برج

جوزا چه نوع موجودی هست.

او را به حال خودش بگذارید، زیرا معمولا می تواند مسائل ناشی از دو گانگی

های وجود خویش را درون خویش نگاهدارد وشما را با اون ها درگیر نسازد.او یك دوست شاد و دل زنده هست.در ایامی كه ماه در آسمان نورانی هست، او موجودی سرشار از شادی و نشاط هست كه با ارائه هوش و

ذكاوت و همدلی و مهربانی موجب رضایت خاطرتان را فراهم می سازد.

در طی این روزها او كوچكترین

حركات، فرمودار و اشارات عاشقانه داشته باشد.

در این گونه مواقع ظرافت زنانگی به میزان زیادی در وی می

جوشد اما یادتان باشد كه در صورت لزوم می تواند سریعا به نقطه برودت و سردی رجعت كند.

زن متولد شده

در ماه خرداد خیلی به راحتی می تواند یك مهمانی زنانه سوت كور را به شور و نشاط بیاورد ویا فكر گرفتاری

های بزرگ یك مرد را از سرش خارج سازد .

در حالی كه به زحمت می توان او را در قالب یك زن خانه دار منحصرا خانه دار در آورد.

اگر وقتی لازم باشد،

سایر زنان مخفی شده در وجودش سریعا شروع به خودنمایی می كنند مثلا شما ممكن هست روزی او را در

قالب یك باونوی فكور و سخنور كه عقاید فلاسفه بزرگ را مورد تجزیه و
14فروردین

16:

خصوصیات مردان و زنان متولد خرداد

( 11 راي ، 44 امتیاز ) امتياز : از لحاظ خصوصیات اخلاقی کاملا دوگانه هستند.این دوگانگی طبع اونها را به دو سوی مخالف رهبری میکند.بسیار با هوش و عاقلند ولی در انجام کارها تداوم ندارند.و خیلی سخت از جانب اطرافیان شناخته می شوند.هوش و ذکاوت اونها در هر موردی تا بدانجاست که تمام رقبای خود را پشت سر می گذارند.هم گرم مزاجند و هم سرد.از سویی عشق بسیار می ورزند و از سویی طبع مخالفشان سبب می شود که به همان مورد بی علاقه شوند.
در مورد شغل آینده خود بندرت تفکر می نمايند.با وجود جاه طلبی زیاد موقعیت خود را ناچیز شمرده و از اون خسته می شوند و در صدد تغییر شغل بر می آیند.
به سرعت نقطه ضعف اطرافیان را بدست می آورند بدین خاطر با کنایه و طعنه قادرند برنامه های اونها را نقش بر آب سازند.
هنر مندان وسخنوران و قضات و بیشتر سخنگویان امت از این ماه هستند.عموما در انجام امور مالی ومعاملات خارجی و کارهای پول ساز پیشرفت چشمگیری خواهند داشت.
بسیار بخشنده هستند و کسانی را که دیگر نمی بینند فراموش می نمايند......
و خصوصیت دیگر اونها این هست که: مرد متولد خرداد میتواند در عین حال که زندگی زناشویی خود را به خوبی حفظ می کند زنان دیگری را نیز شیفته ی خود سازد و با اونان ارتباط صمیمانه بربرنامه سازد.


*در روابط عشقی:
1واقعا حساس و آسیب پذیر هست
2میتواند از نظر احساسی وابسته شود
3نیاز به عشق قابل درک و منطقی دارد
4غرق در احساسات پریشان و مغشوش هست
5ممکن هست دارای ظاهر سرد و نچسب باشد
6تمایل به مهار و سرکوب هیجانات نیرومند خود دارد
7دارای احساسات عمیقی هست ولی ابراز عشق برایش دشوار هست

*توقعات و انتظارات:
1توقع دارد طرف مقابل او را درک کند
2خواهان خلوص نیت از طرف مقابل هست
3انتظار غمخواری و مهربانی از همراه خود دارد
4آزادی شخصی برای خود و همراهش قایل هست


برگرفته از کتاب:ستاره متولد خرداد-دیاگرام گروپ

ویژگی + : پویاوپرشور.همه فن حریف.جذاب وسرگرم نماينده.کنجکاو.مشتاق یادگیری.آزادی خواه.دارای تفکر بازوگسترده.
ویژگی -: عصبی.بی قرار.چندشخصیتی.ناشکیباوتند خو.زودبی حوصله میشود.ناپایدارودمدمی مزاج.بی قیدوبند


مشخصات كلی متولدین خرداد ماه:

اهل تنّوع ، واقعاْ باهوش ، سریع‌الانتقال ، متلّون‌المزاج ، غیر پایدار ، عاشق كارهای فكری ، كنجكاو ، پرانرژی ، دارای شخصیّت دوتایی ، بی‌ثبات ، دمدمی مزاج ، هرگز كار را تمام نمی‌كند ، عاشق مسافرت ، معاشرتی ، سر به هوا ، زرنگ ، قابل تطبیق با هر محیط ، پی به اسرار می‌برد ، نا آرام ، در جستجوی مطالب جدید ، واقعاْ با سلیقه ، ماهر ، دارای قدرت فكری زیاد ، آدم شناس ، عاشق برنامه‌های كوتاه‌مدت ، منطقی ، عاشق حركت ، متنفّر از تقلّب ، عاشق كامپیوتر ، از كار طولانی خسته می‌شود، عاشق شطرنج ، زود جوش ، در یك‌جا بند نمی‌شود ، نرم و غیرمستقیم حرف می‌زند ، قابل انعطاف ، عاشق مطالعه ، عاشق جمع امت ، رنگارنگ ، دارای قوّه تخیّل زیاد ، خوش سر و زبان ، ماجراجو و بی ثبات ، شیك پوش ، غیر حسود ، گاهی شاد و گاهی غمگین ، گاهی پر حرف و گاهی خاموش ، نكته سنج ، اهل هنر ، خواهان وفاداری ، كم حرف ، آب زیر كاه ، اهل معاشرت ، رویائی ، بی برنامه ، اصلاْ رویش حساب نكنید ، میل ندارد كسی از كارش سر در بیارد ، با انصاف ، بدقول ، اهل زخم زبان ، گاهی لجباز ، عاشق غذاهای تند .مرد متولد خرداد

با ذوق، هنر دوست، غیر حسود و كمی بدقول، برای فرزندان پدری نرم و مهربان، در زناشوئی و معاشرت با زن اهل تنوع و ماجرا، خوش صحبت هست، علاقه دارد كه مرموز جلوه كند، گاهی اهل زخم زبان، كنایه و آزار هست.

از شنیدن انتقاد از رفتار عاشقانه‌اش بیزار هست.

زن متولد خرداد

زنی با چند شخصیت گوناگون، با قوه تخیل بالا، خوش سر و زبان و با سلیقه، ماجرا دوست و بی‌ثبات، خیلی بیش از اینكه طالب عصبانیت شما باشد به شفقت شما نیاز دارد.

عاشق تغییر و تحول هست.

مادری هست شاد و خندان و بچه‌هایش مانند خودش خود مختارند و روی پای خود می‌ایستند.


17:

زن متولد خرداد

زنی با چند شخصیت گوناگون، با قوه تخیل بسیار، خوش سر و زبان، با سلیقه، ماجرا دوست و بی ثبات.

مردی كه با یك دختر متولد خرداد ازدواج كند، گویی كه چندین زن در حرمسرا دارد.

این زن در جستو جوی یك مرد كامل هست و به همین جهت در هر مردی یك صفت قابل تحسین می یابد.

او گاهی خانه دار، گاهی تنبل، گاهی جذاب و دلربا، گاهی غمگین و متاثر، گاهی پر حرف و پر سفسطه، گاهی خاموش و كم حرف هست.

آیا هرگز فكر كره اید كه تعدد زوجات لازم هست و یك مرد باید بیش او یك زن داشته باشد؟ آیا از اینكه قانون تنظیم خانواده شما اجازه نمی دهد بیش از یك همسر انتخاب كنید، دلخورید؟ خوب اگر اینطور هست با یك دختر متولد خرداد ازدواج كنید وحتم داشته باشید كه با این كار خود صاحب لااقل دو زن شده اید و تازه چه بسا كه در همین یك نفر سه، چهار، پنچ ویا حتی بیشتر زن البته بین او و یك حرمسرا تفاوت هایی هم هست، برای مثال او را مثل یك عضو حرم نمی توان در چهار دیواری حرمسرا حبس كرد و فرمود كه فقط به یك كار بپردازد و راجع به یك یا چند چیز محدود و مشخص فكر كند.

فكر او دائما در حال پرواز هست و او به شیوه های خاص دائما به دنبال این افكار و رویاها می رود.

با وجود این اگر او را قدری عمیق تر مورد بررسی برنامه دهیم، در میان این چند زن ( یا بهتر بگوییم این زن چند شخصیتی ) موجود رومانتیكی جلب می كند كه اگر بتوانید احساسات فكری، روحی و جسمی اش را یك جا مورد بهره برداری برنامه دهید، خوشبخت ترین مرد روزگار خواهید بود.

البته حصول به این هدف با توجه به برخوردار بودن او از خصوصیات چند گانه، چندان كار ساده ای نیست.

به هر صورت من می توانم به شما اطمینان بدهم كه او به تنهایی مجموعه ای هست از چند زن و متاسفم از اینكه باید اضافه كنم كه شناخت هر یك از این زن ها، كه به كلی با بقیه تفاوت دارند، محتاج به بر رسی های زیاد و كوشش فراوان می باشد .

سن و سال در رفتار و كردار زنی كه در این ماه متولد شده باشد، تاثیر به سزایی دارد زیرا تا وقتی كه دوران شباب را پشت سر نگذاشته هست، رویاهای عاشقانه تنها اندیشه هایی هستند كه در سرش وجود دارد.

در این دوره او به میزان فوق العاده زیادی دم دمی مزاج و بی ثبات هست.

او یك روز به خاطر نحوه تبسم، تن صدا ویا حتی طرز راه رفتنتان به دنبالتان می آید و بعد در عرض بیست و چهار ساعت اونچنان از شما روگردان می شود كه از موهای سرتان تا جوراب پایتان را مورد انتقاد برنامه می دهد و این كار را اونچنان تند و كنایه آمیز انجام می دهد كه شما احتمالا برای التیام جراحات قلبتان مجبور می شوید دست به دامان روانكاو بزنید، اما یادتان باشد كه تا اینجا لااقل صاحب دو دوست دختر هستید و احتمالا تعداد دیگرن هم هستند كه هنوز از اون ها خبری ندارید.

زن متولدشده در این ماه اونقدر ها هم كه گاهی اوقات به نظر می رسد، سنگدل و بی احساس نیست.

قدرت تحلیل بسیار قوی اش موجب پیدایش فانتزی های گوناگونی می گردد كه ابراز احساسات عاشقانه تنها راه برملا كردن اون هست و یك متولد برج خرداد لااقل دو برابر زن های دیگر به این كار نیازمند هست .‌یك مرد متولد خرداد می تواند در اون واحد یك خواننده، یك كار خانه دار، یك هندپیشه، یك فروشنده و رئیس یك هیات مدیره باشد وتمام این كارها را هم با موفقیت انجام بدهد، اما یك زن اگر چنین باشد، بوالهوس و دمدمی مزاج شناخته می شود.

فكر نكنید كه یك زن متولد این برج نمی تواند این چنین باشد، اما اجتماع ما یك چنین موقعیتی را كمتر در اختیار یك زن می گذارد درحالی كه در دنیای عشق و احساسات او می تواند هوس های هزار گانه خود را به موقع اجرا بگذارد و خویشتن را تا هر قدر كه می خواهد ارضا كند.

زن متولد خرداد مانند توفان ورگبارهای بهاری می ماند، گاهی پر رعد و برق، گاهی پر شور و خروش و گاه مطبوع و عطر آمیز و آرام هست.

در حالات او ثبات و دوام و هستمرار وجود ندارد.

دختر برج خرداد خیلی بیشتر از اونكه طالب عصبانیت شما باشد، به شفقت شما نیاز دارد و برای او جدا مشكل هست كه هر بار خود را واقعا تسلیم یك نفر بكند.

او در حالی كه مجذوب قدرت روحی و هوشی یك مرد هست، از جانب رنگر وجودش به سوی هنر و شعر و موسیقی چشم دوخته هست.

او وقتی مردی را پیدا كرد كه دارای قدرت خلاقیت هست، اون وقت شخصیت دوگانه اش شروع به خودنمایی می كند.

او درست در همان لحظانی كه با مرد دلخواه خویش به تماشای یك نمایشگاه رفته و خوشحال هست از اینكه سر انجام كسی را پیدا كرده كه مثل خودش از دیدن تابلوهای زیبا لذت ببرد، ناگهان وجود ثانوی از وی می پرسد كه آیا این مرد هنر دوست مرد زندگی هم هست؟ من حتم دارم كه با توجه به مطالب فوق شما تا حدودی می توانید حدس بزنید كه یك زن متولد شده در برج جوزا چه نوع موجودی هست.

او را به حال خودش بگذارید، زیرا معمولا می تواند مسائل ناشی از دو گانگی های وجود خویش را درون خویش نگاهدارد وشما را با اون ها درگیر نسازد.او یك دوست شاد و دل زنده هست.

در ایامی كه ماه در آسمان نورانی هست، او موجودی سرشار از شادی و نشاط هست كه با ارائه هوش و ذكاوت و همدلی و مهربانی موجب رضایت خاطرتان را فراهم می سازد.

در طی این روزها او كوچكترین حركات، فرمودار و اشارات عاشقانه داشته باشد.

در این گونه مواقع ظرافت زنانگی به میزان زیادی در وی می جوشد اما یادتان باشد كه در صورت لزوم می تواند سریعا به نقطه برودت و سردی رجعت كند.

زن متولد شده در ماه خرداد خیلی به راحتی می تواند یك مهمانی زنانه سوت كور را به شور و نشاط بیاورد ویا فكر گرفتاری های بزرگ یك مرد را از سرش خارج سازد .

در حالی كه به زحمت می توان او را در قالب یك زن خانه دار منحصرا خانه دار در آورد.

اگر وقتی لازم باشد، سایر زنان مخفی شده در وجودش سریعا شروع به خودنمایی می كنند مثلا شما ممكن هست روزی او را در قالب یك باونوی فكور و سخنور كه عقاید فلاسفه بزرگ را مورد تجزیه و تحلیل برنامه می دهد و به شیوه ای تعجب آور درباره سیاست و یا ادبیات سخن می گوید، ببینید وبلا فاصله روز بعد مشاهده كنید كه دستخوش احساسات می شود و اشكش از فرط رقت احساسات جاری می گردد و خود را تنها و بی پناه نشان می دهد و لحظه ای بعد دوباره سرشار از تحرك و نشاط می گردد.

بله، او هر چه باشد، یكنواخت و خسته كننده نیست.

اگر خیال می كنید كه این اغراق گویی ست، هنر پیشه فقید« مارلین مونرو» را به خاطر بیاورید.

تمام مردهایی كه با وی آشنا بوده اند، از « كارل سندبورگ» گرفته تا آرایشگری كه موهایش را درست می كرد، او را به صورتی می شناختند كه با دیگران تفاوت فراوان داشت.

دختری كه در برج جوزا تولد یافته باشد، شدیدا مایل هست كه كسی را واقعا و از صمیم قلب دوست بدارد، اما همیشه این احساس خود را كتمان می كند، او واقعا بچه دوست هست ولی این حقیقت را از شوهر خود پوشیده نگاه می دارد.

او قبل از ازدواج در هر مردی چیزی جالب دوست داشتنی می یابد، اما پیوسته در جستجوی كسی هست كه واجد تمام شرایط و خصائص لازم برای خوشبخت كردن یك زن باشد، او به دنبال یك مرد كامل هست.

شما او را یار و همدم بسیار خوبی میابید.

دختری كه طبیعت برج دو پیكر را برای تولدش انتخاب كرده باشد، حاضر هست با شما از میدان ورزش تا سالن سینما و كتابخانه بیاید.

او در میدان ورزش به همان اندازه از خود هیجان و علاقه مندی نشان می دهد كه در یك مهمانی رقص قوه تفكر باشكوهش وقتی كاملا آشكار می شود كه موضوعی حس كنجكاوی او را تحریك كند.

این خصیصه موجب می گردد كه با زیركی و قدرت تمام به جست و جوی اونچه كه در مغز شما می گذرد، بپردازد و برای حصول به این هدف برخی از افكار خویش را برایتان بازگو می كند.

تا وقتی كه شما از او ثبات قدم نخواهید، زن بی نظیری هست.

شاید گوشزد كردن این نكته هم لازم باشد كه او ممكن هست خود را صادقانه عاشق شما بداند و بعد شخص دیگری را به مراتب مناسب تر از شما بیاید .

او زودتر از هر زن دیگری می تواند شما را فراموش كند، مگر اینكه دائما در جوارتان باشد.

گناهی هم ندارد.

طبیعتش طوری هست كه تغییر و تحول را دوست دارد و حتی می توان فرمود به اون عمیقا نیازمند هست.

تا وقتی كه گذشت ایام به وی نیاموخته باشد كه در زندگی پرماجرایی را می گذراند و این حالت را باالطبع شامل حال مردی كه عاشقش هست نیز می كند.

وقتی پیشنهاد ازدواج شما را قبول كرد و همسرتان شد، اون وقت به مردان دیگری كه نتوانسته اند با گرفتن یك زن صاحب یك حرمسرا شده باشند، دهان كجی خواهید كرد.

بله، شما این موقعیت هستثنایی را داشته اید كه با یك زن ازدواج كنید ولی یك حرمسرا را به خانه خود بیاورید.

زن شماره یك این حرمسرا قادر هست هر چه بخواهید انجام بدهد، اگر شما خواهان وفاداری می باشید، او می تواند این چنین باشد ولی به شرط اینكه نیازهای قلبی اش را ارضا كنید.

این زن از اینكه با شما هزاران فرسنگ مسافرت كند و هر سال در یك شهر بساط خانه و زندگی را بگسترد، ذره ای دلتنگ نخواهد شد.

همانطور كه فرمودیم، او عاشق تغییر و تحول هست و در نتیجه هیچ دلیلی نمی بینید كه با ماجرهای زندگی شما مخالفت كند حتی اگر این ماجرا نوعی قمار بازی باشد.

او پیوسته از تغییر وضع به هیجان نمی آید.

زن متولد خرداد شم اقتصادی قوی دارد و اگر شما به كار تجارت مشغول می باشید، بهتر هست مسائل و مشكلات خود را با او مطرح سازیدزیرا نه تنها می تواند نظریات جالبی ارائه بدهد، بلكه در این گونه امور مشوقی بهتر از او نمی توانید پیدا كنید.

شما می توانید در صورت ضرورت از وی بخواهید كه به دفترتان بیاید و برایتان كار كند تا در آمدی بیشتری را كه به اون نیاز پیدا كنید.

شما می توانید در صورت ضرورت از وی بخواهید كه به دفترتان بیاید و برایتان كار كند تا در آمد بیشتری را كه به اون نیاز پیدا كردید، بدست بیاورید.( البته اگر این اضافه درآمد بیشتر از اونی بود كه شما در نظر داشتید، هیچ كسی هم بهتر از او نمی داند كه چطور باید خرجش كند.) حالا اجازه بدهید شخصیت های گوناگون زن شما را یك یك تجزیه و تحلیل كنیم.

زن متولد خرداد گاهی خیلی كمتر از اونچه كه ظاهر به نظر می رسد، سربه هوا هست.

او در این حالت بسیار فهیم، باهوش، كم حرف و اندكی آب زیر كار هست.

اما زن شماره دو حرمسرای شما گاهی هم دمدمی مزاج هست و هیچ بعید نیست كه شما هم از نمونه اون مردانی باشید كه گاه گاهی هوس داشتن یك چنین زنی را بكنند.

او لحظه ای غرغر و لحظه ای بعد بدگمان و چند دقیقه بعد چرب زبان می شود و جالب اونكه در تمام این دقایق و لحظات با شما مخالفت می كند.

مگر این نیست كه مردها گاهی مایلند كسی با ایشان به جدل بنشیند؟ بی محلی نكنید و دامنه فرمود و گو را به یك بحث منطی بكشانید( زیرا این همان چیزی هست كه او در نهان می خواهد.

زن شماده دو حرمسرا شما كسی نیست كه در مقابل ناملایمات زندگی جابرانه و یكطرفه به قضاوت بنشیند.

او ممكن هست جدا با شما از در مخالفت برخیزد و یا به منزل خواهرش برود و تا نصف شب بر نگردد، در یك چنین حالتی به نفع شما هست كه وقتی برگشت، سئوال نكنید و مرتبا نپرسید كه كجا بودی؟ چكارمی كردی؟ اگر شما مرد خانه هستید، او هم زن خانه هست.

او خود را همسر شما می داند نه زنتان، و خیلی بیش از اونچه كه تصور می كنید،‌خود مختار و هستقلال طلب هست.زن شماره سه حرم موجودی هست متنفر از خانه داری و انجام كارهای روزمره اون، رختخواب پهن و ظرف ها نشسته می ماند، در حالی كه او روی صندلی راحتی نشسته و غرق در رویا های طلایی خود هست و یا اینكه كتاب می خواند.

او ممكن هست شب كه شما به منزل برگشتید، یك قوطی نخود فرنگی به عنوان شام جلویتان بگذارد بدون اینكه حتی درش را باز كرده و یا پنج دقیقه اون را توی آب جوش گذاشته باشد.

لابد خیال می كند كه عصبانی می شوید؟ ابدا او درست در همان لحظه ای كه از تعجب دهانتان باز می شود، چنان فرمود و گوی مناسب و شیرینی را شروع می كند كه عمیقا از اون لذت می بردید و آرامش روحی ناشی از این كار موجب می شود كه اصلا از یاد ببرید شام چه چیز جلویتان گذاشته هست.او ابتدا با زیركی تمام در می یابد كه اون روز برای شما موفقیت آمیز بوده یا یك روز توام با شكست وناكامی، و اگر حالت اخیر بوده هست، چنان با شما همدردی می كند و چنان خاطرتان را تسكین می دهد كه به كلی گرفتاری خود را فراموش می كنید.

او خیلی به راحتی می تواند موجبات رضامندی شما را چه از نظر احساسی و چه از نظر عقلانی فراهم بیاورد.

در مورد عقیده ای كه فلان روز نسبت به بودا و بودایی ها ابراز كرده بودید، كنجكاوی نشان می دهد و نسبت به كوششی كه برای سرودن چند خط شعر به خرج می دهید، از خود هیجان ظاهر می سازد.

خلاصه او دوست همراه بسیار مهربان هست.

به خصوص اون شب خیلی هم مهربان تر و خوش مشرب تر می شود زیرا شما از اینكه منزل را گردگیری نكرده، شام را نپخته و به كارهای منزل نرسیده اوقات تلخی راه نینداخته اید.

اگر شما یك روز به منزل بیایید و به وی پیشنهاد كنید كه با هم به كنار دریا بروید، ناگهان از شدت شادی از جایش می جهد و بدون كوچكترین اعتراض و یا حتی بدون اینكه سئوال بكند آیا پول كافی برای اون دارید یا نه، آیا هتل رزرو كرده اید یا خیر؟ به طرف قفسه پوشش هایش می رود تا هر چه زودتر راه بیفتید.

زن شماره چهارم حرمسرای شما مادری هست شاد و خندان.

او اجازه نمی دهد كه بچه ها مانع كارهای جوراجورش بشوند و علتش این هست كه همیشه سرگرمی های زیادی برایشان فراهم می كند ولی در عین حال بیشتر از سایرین مراقب اونها هست.

بچه های این زن مثل خودش خود مختار بار می آیند و از زمره كسانی می شوند كه روی پای خود می ایستند.

ا اگر كسی از زن شماره چهار حرمسرا بپرسد كه چقدر از وقت خودش را صرف بچه داری می كند، احتمالا جواب میدهد:« در خانواده چقدر وقت مطرح نیست بلكه چقدر عشق مطرح هست» ، و این ادعا حقیقت دارد.

زیرا یك روز خیلی جدی و سخت گیر و روز دیگر خیلی بی توجه و بی تفاوت هست، ولی به هر صورت این بچه ها مخصوصا وقتی كه هنوز خیلی بزرگ نشده اند، صمیمانه به او عشق می ورزند واز داستانهای شیرینی كه برایشان تعریف می كند، لذت می برند.

قوه تخیل قوی مادر متولد خرداد درست همان چیزی هست كه هر بچه ای خواهانش می باشد، قصه های او همیشه شیرین، پر ماجرا و شنیدنی هست.

مادر متولد خرداد در مورد كار تحصیلی فرزندان خود سختگیر هست و از اونها می خواهد كه شاگردان خوب و ساعی باشند.

بچه ها هرگز نمی توانند قبل از انجام تكالیف مدرسه خود به بازی مشغول بشوند در حالی كه می توانید هر شخصیتی را از رئیستان گرفته تا نخست وزیر برای شام به منزل دعوت كنید و او اونچنان از ایشان پذیرایی می كند كه حاضر به دل كندن از خانه شما نمی شوند.

او بسیار صاحب سلیقه و بسیار با ذوق هست.

مانند یك مانكن پوشش می پوشد و مانند یك میهماندار به اضافه یك دوست دیرینه و قدیمی از میهمانان شما پذیرایی می كند و در تمام طول مدتی كه مهمان در منزل شما هست، یك لحظه لبخند شیرینش از لبانش محو نمی شود.این زن عاشق تئاتر هست.

شما می توانید او را به نمایشگاه های نقاشی و یا گالری های هنری ببرید و او در هر محفلی راحت و آرام و خودمانی جلوه می كند.

و دوستانتان به خود می گویند شما چه مرد خوشوقتی هستید كه یك چنین همسر دوست داشتنی و گرم و ساده دارید.

او بسیار رومانتیك و خیلی بیش از حد معمول برخوردار از ظرافت های زنانه هست.

احساسات لطیفش گاهی چنان هست كه خودتان و دیگران را متعجب می سازد.

او ممكن هست در سال روز تولد شما، یك قطعه شعر عاشقانه زیبا برایتان بسراید.

رفتارش در قالب یك چنین زنی چنان هست كه شما همیشه با كمال میل و رغبت گران ترین عطرها و زیباترین پوشش ها را برایش می خرید.

اگر پیشنهاد مسافرت به نقاطی را بكنید كه از نظر طبیعت شاعرانه و زیبا باشد و یا از لحاظ هنری و قدمت مشهور باشد، چشمانش از شادی برق خواهد زد.

این را هم بدانید كه این زن شماره پنج ممكن هست تا حدودی از بحث و جدل و مناظره خوشش بیاید.

بله زندگی شما پس از ازدواج با یك دختر برج جوزا این چنین خواهد بود و شاید تعجب كنید اگر بگویم كه در توصیف و شمارش اعضای حرمسرایتان چند نفری را هم نادیده گرفته ام، چند نفری را هم نادیده گرفته ام، چند نفری كه از خصوصیات نسبت به اونهایی كه شرح داده شده اند، در درجه اهمیت كمتری برنامه دارند.

مگر به این هست كه در هر حرمسرایی تعدادی هم زن صیغه وجود دارد كه نسبت به زن عقیده در سطح پایین تری برنامه دارند؟ طبیعی هست دوستانتان از اینكه شما را هر روز با یك زن می بینند به حال شما غبطه می خورند و اگر چیزی در این مورد پرسیدند،‌موضوع صحبت را عوض كنید، مگر یه این هست كه تعدد زوجات ممنوع هست؟ زن متولد خرداد وقتی كه می تواند سوار هواپیما شود، با ترن مسافرت نمی كند و به همین ترتیب وقتی می تواند حرف بزند، ساكت نمی ماند، و وقتی می تواند بدود، هرگز راه نمی رود و وقتی كه می تواند كمك كند، از تعاون رو نمی گرداند.

سرش همیشه چنان مملو از ایده های مختلف قلبش پیوسته چنان مملو از امیدهای گوناگون هست كه انسان خیال می كند برای تنظیم اون ها باید دست به دامان یك كامپیوتر شد.

با وجود اینها، زن متولد خرداد، به علت طبیعت ونهاد خاص خودش گاه خیلی تندرو و در زندگی بی باك و بی ملاحظه هست.

باید شما دائما مواظب او باشید كه با تندروی و مبالغه جویی خود را گرفتار بلا نكند.

لازم هست در تمام زندگی مواظب او باشید كه سرعت چرخش از 150 كیلو متر در ساعت تجاوز نكند.

او در تمام عمر محتاج توجه و محافظه كاری شماست كه نلغزد و از جاده سلامت خارج نشود

18:

متولد زن تیر ماه بسیار باوفا، نجیب، صرفه جو و گاهی اوقات خسیس، در آشپزی مقداری قابل، در شبهای مهتابی بسیار عاشق، و در دوران مادر بودن یك زن كم نظیر هست.او از انتقاد به شدت نفرت دارد و به معایب خود كمتر گردن می نهد و پذیرا می شود.در عرض ماه سه چهار مرتبه بد ایجاد و خوش ایجاد می شود و گاهی قهر می كند و در لاك خود فرو می رود.

اگر با شما دعوا و اوقات تلخی كرد،‌برای آشتی كردن هرگز پیشقدم نمی شود.در مقابل دختری كه در تیر ماه متولد شده، مدت ها بلا تكلیف خواهید ماهد.

و نمی دانید كه یك موجود ساكت و سر به زیر هست و یا یك دختر پرخاشگر و به قول مشهور شهر آشوب، و عجیب اونكه تقریبا هرگز به این راز پی نخواهید برد.

روزی كه هوا ابری و بارانی هست، اندهگین و كسل هست، وقتی آفتاب از لابلای ابرها بیرون آمد، كاری می كند تا پا به پای او غرق شادی بشوید.

پیش بینی اخلاق و رفتار دختر تیر ماه درست مثل این هست كه بخواهید هوای دو ماه دیگر را امروز پیش بینی كنید.

او درست نمونه ضرب المثل معروف یك روز از دنده راست بلند می شود و یك روز از دنده چپ، رفتارش بی شباهت به نواختن یك آهنگ موسیقی نیست، هر نتی با نت قبلی اش فرق دارد و نوارها مرتبا تغییر می كنند و به این دلیل اگر شما می خواهید پیوسته با او باشید، باید پا به پای این تغییرات پیش بروید.

اما ضمنا بدانید كه اگر اندكی عصبانی، تا حدودی غمگین و اخمو و به شدت خیالاتی هست اما در مقابل راه پول جمع كردن را بسیار خوب بلد هست و با این خصلت خود مشاور مالی بسیار بزرگی هست.

از نظر سكس سخت پای بند نجابت هست.

به گذشته ها علاقه زیادی دارد و اشیاء كهنه و قدیمی را با ولع خاصی نگاهداری می كند، به نحوی كه اگر شما بتوانید اسباب و اثاثیه خصوصی او را بگردید،‌با كمال تعجب چیزهای كهنه ای در اونها پیدا می كنید كه سال ها از عمرشان گذاشته هست: بلوزی كه از مد افتاده هست، گیره مویی كه چندین سال قبل از كنار دریا خریده شده و حتی یك بار هم مورد هستفاده برنامه نگرفته، جوراب پاره ای كه ده سال پیش اون را می پوشید و به كوهنوردی می رفت و قاب عكس شكسته ای كه روز گاری عكس پدر بزرگ در اون بود.

شاید اگر روزی پای غرور و ابراز شخصیت در كار باشد، ناگهان پول زیادی خرج كند، اما به طور معمول میزان پولی كه خرج می كند، خیلی كمتر از میزانی هست كه بدست می آورد.

به هنگام ازدواج با شما، یكی از سئوالات خصوصی اش این هست كه: عزیزم چقدر پول نقد در بانك داری.

و به این ترتیب صحبت درباره پول یكی از بهترین سوژه هایی هست كه شما می توانید برای فرمودو گو با او انتخاب كنید،‌البته این را هم باید فرمود كه او اگر شما را مرد دلخواه خود تشخیص داد و شما حساب بانكی چشمگیری نداشتید، رهایتان نمی كند، مشروط بر اینكه تشخیص بدهد مردی هستید كه راه پول در آوردن را بلد هستید.

اگر روزی هدیه گرانبهایی به وی دادید و او فرمود كه نمی بایستی چنین چیزگران قیمتی را خریداری می كردی، حتم داشته باشید كه تعارف نمی كند و از اینكه شما مقدار زیادی پول در راه خرید هدیه به هدر داده اید،‌دلخور شده هست.

اگر می خواهید كه فكر زن تیر ماه را از اضافه حقوق،‌اضافه كار،‌رهن، نزول، مخارج زندگی و اینجور چیزها منصرف كنید، بهترین راه این هست كه در شب مهتابی او را برای گردش به كنار دریا ببرید.

برای دختری كه در ماه تیر متولد شده باشد، یك چنین شبی و یك چنین جایی بهترین و دلپذیرترین نقطه روی زمین هست، چنین به نظر می رسد كه قرص ماه تمام افكار مادی او را از سرش بیرون می كشد و او را یك پارچه شعر و احساس می كند.

تغییرات ایجاد و خوی زن متولد تیر ماه در شب های مهتابی شفرمود انگیز هست.

در مدتی كه ماه در آسمان شب به شب كوچكتر و هلالی تر می شود، او تبدیل به دختری خجول و سر به زیر می گردد كه شرم و حیای بی حد و حصرش موجب تعجبتان خواهد شد.اما همین دختر خجالتی و منزوی در طی دو سه شبی كه ماه قرص كامل دارد، قابلیت های شفرمود انگیزی از خود نشان می دهد.

مثلا میان یك جمع صد نفری می رقصد و آواز می خواند،‌ممكن هست شعر بسیار زیبایی بسراید، آهنگ بسیار دلنشینی بسازد و یا عقاید فلسفی جالبی ابراز دارد.

طبیعی هست،‌ در طول مدت مزبور همصحبتی با او بسیار شاعرانه و جذاب هست.

اگر دختری كه در تیر ماه متولد شده هست،‌عاشق شما شده باشد، به دو صورت ممكن هست این عشق خود را ابراز بدارد.

او به شیوه ای بسیار لطیف و زنانه، همراه با برافروختگی صورت و حجب و حیای دخترانه، اما روش دوم تا حدودی غیر مستقیم خواهد بود و او برای ابراز منظور و حالت خود از كلیه مكر و حیله های زنانه هستفاده خواهد كرد و طبیعی هست كه این حالت دوم مخصوصا اگر شما هم عاشق او شده باشید، بسیار هیجان انگیز و زیباست اما اگر شما عاشق او و او عاشق شما باشد، خیال می كند معامله به این آسانی ها خاتمه می یابد.

بعداز اونكه تمام مطالب این كتاب را خواندید،‌ به این حقیقت پی می برید كه هیچ زنی، از نظر مردها كامل نیست.

زن متولد فروردین پیوسته به فكر خودش هست و برای به كرسی نشاندن حرف و نظرش تقلا می كند،‌زن متولد آذر به طرز حیرت آوری رك گو هست،‌ زن متولد آبان چنان رفتاری دارد كه گاهی مو بر اندام انسان سیخ می شود، زن متولد خرداد متلون المزاج هست،‌زن متولد مرداد خودخواه و مغرور هست ولی زن متولد تیر معمولا هیچ یك از این معایب را ندارد.

با وجود این، برخی نبایدها وجود دارد كه شما باید در مورد زن متولد تیر ماه به خاطر بسپارید.

اولا اینكه زن تیر ماه از اینكه مورد انتقاد برنامه گیرد، به شدت نفرت دارد، اگر مورد تمسخر واقع بشود، شدیدا آزرده خاطر می گردد و بالاخره اصلا تاب و تحمل طرد شدن را ندارد.

اگر شخص مورد نظرتان متولد تیر ماه هست،‌حتما این سه موضوع را به خاطر نگاه دارید.

او كمتر ممكن هست عصبانیت خود را ظاهر سازد.

و بیشتر اوقات سعی می كند به صورت كجدار و مریض با شما رفتار نماید.

اگر كاری كه موجب رنجش خاطرش شد، بهتر هست قدم اول را برای آشتی، شما بردارید.

سعی كنید نسبت به مادر او خیلی مهربان باشید.

از نظر زن متولد تیر ماه مادر كسی هست كه اصلا نمی تواند ناراحتی اش را ببیند: از بازگو كردن جوك هایی كه برای مادر زن ساخته شده هست، خودداری كنید زیرا اصلا تاب تحملش را ندارد.

اگر نكاتی از گذشته وی می دانید، به هنگام مشكلات و اوقات تلخی ها اون ها را بازگو نكنید.

و این نه به اون جهت هست كه در وی حالت انفعالی ایجاد می كند بلكه به دلیل اون هست كه اولا به هیچ صورتی مایل نیست مورد انتقاد برنامه بگیرد و در ثانی تمایل فراوانی به حفظ اسرار دارد.

مخصوصا اگر این اسرار متعلق به خودش باشند.

ضمنا او از اعتراف كردن بیزار هست و هرگز این كار را با صداقت واقعی انجام نمی دهد.

منتها اگر شما صادقانه گناهان و خطاهای خود را بازگو می كنید، ممكن هست او هم تا حدی تن به اعتراف كردن بدهد.اگر خوب دقت كنید‌،متوجه می شوید كه او از یك ترس موهوم نهانی رنج می برد،‌ترس از اینكه نكند زیبا نباشد،‌ترس از اینكه نكند جذاب نباشد، ترس از اینكه دارد جوانی را پشت سر می گذارد، ترس از اینكه پا به سن گذاشته چنانكه باید و شاید مورد احترام برنامه نگیرد و رویش حساب نشود و او ولو اینكه هیكلی مانند ونوس، صورتی بسان قرص قمر و مغز متفكری شبیه ابن سینا داشته باشد، باز از چنین واهمه ای در نهاد خویش رنج می برد.

برای آرام كردن خیالش او را متقاعد كنید كه اولا از نظر زیبایی،‌جذابیت و خوش هیكلی چیزی از زن های دیگر كم ندارد و در ثانی شما او را به همین صورتی كه هست دوست دارید.

ایجاد و خوی او لااقل ماهی چهار بار تغییر كلی پیدا می كند و این تغییرات هموقت با تغییرات ظاهری شكل ماه هست.

علاوه بر این روزی دو بار هم تغییرات مزبور نیز متناسب با جزر و مد دریاست.( البته به شرط اینكه این دریا، دریای خزر یا مدیترانه نباشد زیرا این دو دریا جزر و مد ندارد).

شاید بهترین تعریفی كه بتوان از ایجاد و خوی او كرد، این باشد كه گوییم وقت تغییرات اخلاقی اش قابل پیش بینی هست، ولی چگونگی این تغییرات غیر قابل پیش بینی هستند.

در ساعاتی كه اوقاتش تلخ هست، به شدت نسبت به امور مختلف از خود دلسردی نشان می دهد، مثلا ممكن هست با اصرار بگوید كه آشپز خوب و قابلی نیست، ادعایی كه مسلما حقیقت ندارد زیرا او،‌مثل بقیه هم جنسان خود كه در این ماه متولد شده اند، آشپز بسیار قابلی هست.

او به هیچ وجه با قوطی های كنسرو یا غذاهای منجمد میانه خوشی ندارد، علاقه اش به طباخی چنان هست كه اگر موقعيت كند حتی بیسكویت های مورد نیاز منزل را هم شخصا می پزد.

پس از ازدواج با دختری كه در ماه تیر به دنیا آمده هست، خیلی زود متوجه می شوید كه غذاهایی را كه او روی میز می چیند، به راستی خوشمزه و لذیذ هست.

بدون شك اجاق گاز یكی از نزدیكترین دوستان او محسوب می شود و آشپزخانه اتاق دلخواه اوست.

رفتار این زن به هنگام سرو كردن غذا واقعا تماشایی و جالب هست.

با حركاتی بسیار موزون و لبخندی بسیار دلپذیر غذا را به سر میز می آورد، اون را سرو می كند و چنان با دقت قطعاتی مورد نظر هر كس را توی بشقابش می گذارد كه وصف اون غیر ممكن هست.یكی دیگر از ترس های موهومی كه در او احساس می گردد، این هست كه نكند مورد علاقه شما نباشد.( البته این را هم بگویم كه شما اعم از اینكه زنتان متولد این ماه باشد یا نباشد، باید هر چند وقت یك بار عشق خود را به او ثابت كنید) اما در مورد زن متولد تیر ماه این كار باید خیلی زیادتر صورت بگیرد و اگر این وظیفه را فراموش نكردید، خواهید دید كه او چطور پروانه وار به دورتان خواهد گشت.

19:

زن متولد تیر در مقابل ابراز عشق حساسیت زیادی از خود نشان میدهد كه علتش احتمالا تخفیف یافتن همان ترس موهومی هست كه در نهادش وجود دارد،‌اما از سوی دیگر پیش گرفتن اینچنین روشی اشكالاتی نیز به وجود می آورد، مثلا یادتان هست كه فرمودیم كسی كه در این ماه متولد شده باشد، چه زن باشد و چه مرد، وقتی از دست دادن شی ء مورد علاقه اش پیش بیاید، تا پای جان مبارزه می كند، خوب حالا اگر رفتار شما چنان باشد كه زنتان بفهمد همسر مورد نظرش را یافته هست، ده ها نوع غل و زنجیر به دست و پایتان بند خواهد كرد تا مبادا شما را از دست بدهد.

البته مردانی پیدا می شوند كه صمیمانه خواهان یك چنین زن وفاداری هستند اما آیا شما از زمره اون هایی می باشید كه به قول معروف نتوانید بدون زنتان حتی یك جرعه آب بنوشید.

اگر شما بتوانید اعتماد او را به خود جلب كنید، از نظر غذا و عشق هرگز دچار كمبود نخواهید شد.

از نكاتی كه پس از ازدواج با زن متولد تیر ماه باید رعایت كنید، خودداری از اقدامات و رفتاری هست كه موجب تاثر او و فرو رفتن به لاك اندرون شود.

احساسات او به قدری رقیق و حساسیت او به قدری زیاد هست كه كوچكترین بی توجهی و یا ندانم كاری شما می تواند قلبش را جریحه دار سازد.

نكته ناراحت كننده در این مورد این هست كه آدم نمی تواند حدس بزند او چه موقع آسیب پذیری زیادتری دارد و چه موقع از حركات و فرمودار شما تعبیرهای ناجوری به عمل می آورد.

آیا می توانید تصور كنید كه او یك شب در مقابل در مقابل این جمله شما كه چه موهای نرم و زیبایی داری، ناگهان شروع به گریه بكند،‌برای اینكه دفعه قبل از همه جای بدن او تعریف كرده بودیدجز موهایش و این امر این توهم را برایش به وجود آورده بود كه نكند موهای زیبایی نداشته باشد.

بله حساسیت او در مقابل رفتاری كه با وی می شود،‌خارق العاده هست و در ضمن بسیار هم زود رنج هست.

اشكش فورا به راه می افتد و این امر ایجاب می كند كه همیشه دستمالی همراه داشته باشد.زنی كه در تیرماه متولد شده هست،‌الزاما خسیس نیست اما نشانه هایی از این حالت در وی مشاهده می گردد.

شما می توانید او را صرفه جو و دور اندیش بنامید.

او هرگز نخ هایی را كه روی جعبه ها می بندند، تكمه ها، قوطی های خالی روغن نباتی، كفش های كهنه و پوشش كهنه و...

را دور نمی ریزد.

كسی چه می داند، شاید یك روزی این كاغذ عاشقانه ای كه ده سال قبل نوشته شده هست، این تكه نخ و یا این قوطی خالی روغن نباتی به درد بخورد، حتی فیوز شكسته ای هم كه او در كشوی میزش نگاهداری می كند،‌ ممكن هست روزی مفید واقع شود.

بی فایده هست اگر از او بپرسید كه این همه جوراب پاره و دستكش پاره كهنه كه چمع كرده هست، به چه دردی خواهند خورد.

اگر خوب بررسی كنید، متوجه نكته جالب دیگری هم می شوید و اون این هست كه علاقه او به جمع آوری اینجور چیزها صرفا و منحصرا به خاطر این نیست كه خیال می كند ممكن هست روزی به درد بخورند، او نسبت به اشیاء كهنه نوعی علاقه مندی ذاتی دارد، محرك او در این كار تا حدودی هم جنبه احساسی دارد، محرك او در این كار تا حدودی هم جنبه احساسی دارد، برای او، هر شیء كهنه ای كه به وی تعلق داشته باشد، به نحوی خاطره انگیز هست و به این دلیل با ولع خاصی به نگاهداری او اون می پردازد و این امر بالطبع شامل حال شما هم كه شوهرش باشید، می گردد.

اما كوشش او برای حفظ شوهرش بیش از اونكه ناشی از حسادت باشد، به علت احساس مالكیتی هست كه نسبت به شما دارد.

البته به نظر بعضی ها خود حسادت هم ناشی از احساس مالكیت هست، اما به نظر بعضی ها خود حسادت هم ناشی از احساس مالكیت هست، اما به نظر من بین این دو تفاوت هایی وجود دارد.

بسیاری از زنان از ناملایمات زنانه و بد بیاری های زندگی فورا دست به شكوه و شكایت می زنند.

در حالی كه زن متولد تیر معتقد هست كه خدا كشتی اونجا كه خواهد برد.

بسیار معتقد به سرنوشت و تقدیر هست.

وقتی جریان زندگی بر وقف مرادش پیش نمی برد، در كنج خلوت چند قطره اشكی فرو می ریزد و به حال خود تاسف می خورد، در حالی كه عكس العمل ظاهری اش بسیار آرام هست و استقامت كنید تا كارها خود به خود روبراه بشوند.

استقامت و شكیبایی یكی از صفات بسیار خوب اوست، با وجود این وقتی از موضوعی ناراحت شد، باید به كمكش بشتابید و كاری كنید تا احساساتش جریحه دار نشود.

از خود گذشتگی زن متولد تیر ماه برای كسانی كه دوستشان دارد، حد و مرزی ندارد.

وقتی یكی از این افراد به وی احتیاج پیدا كرد، ‌دیگر هیچ نوع اثری از اون دور اندیشی ها، احتیاط ها و تعمق ها در وجودش مشاهده نخواهد شد و چنان بیبا كانه قدم پیش می گذارد و از خود گذشتگی نشان می دهد كه به راستی اعجاب انگیز هست.

شما می توانید حتم داشته باشید كه وقتی در تنگنا و سختی برنامه گرفتید، او نه تنها رهایتان نخواهد كرد، بلكه با تمام قدرت پا به پای شما با مشكلات نبرد می كند تا از مخمصه نجات پیدا كنید.در یك چنین مواقعی هست كه شما متوجه می شوید اون موجود ظریف و شكننده دیروز چگونه می تواند به صخره ای پا برجا و پرمقاومت تبدیل بشود.

در لحظات بحرانی مغزش مثل یك كامپیوتر شروع به فعالیت می كند و بهترین راه حل مشكلات را نشان می دهد.

اگر گرفتاری مزبور شامل حال خانواده او بشود، سعی می كند با گرمترین احساسات و عمیق ترین عشق ها خانواده خود را از بلا دور می كند.

علاقه این زن به بچه هایش چنان هست كه پس از تولد اولین كودك ممكن هست این توهم برای شوهرش برای به وجود بیاید كه دیگر مانند سابق مورد علاقه زنش نیست

20:

خانوم های دی ماهههههههههی چی ؟!

21:

ممنون تینا خانوم.
تر خدا این زنان متولد شهریور چقدر گلن به خدا............

22:

من خرداد رو خوندم.خيلي دقيق و درست .تشكر

23:

تینا جون زنای اردیبهشت رو هم بنویس گلم اگه زحمتی نیست.


24:

طالع بيني هندی زن متولد اردیبهشت ماه


يك جلسه زنانه سرزده ايد، مطمئن باشيد رئيس جلسه حتماً زن متولد ارديبهشت هست او احتمالاً چند شيشه ترشي و يا مربا نيز به همراه دارد .
مي پرسيد از كجا مي دانم ؟ خوب اگر ونوس را پديد آورنده خوبي ها ، صاحب تجمل و تأمين كننده آذوقه بدانيم ، زن متولد ثور را پيش رو داريم .

زنان متولد اين برج به راستي خانه دار هستند .

اونها نگران برچيده شدن ريشه هاي دايمي زندگي و مشغول ايجاد پايه محكمي براي اون هستند .

ثبات بهترين واژه براي متولدين اين برج هست .

هرچيز بي ثبات و موقتي ولو بسيار كوچك ، اونها را دچار دلشوره مي كند .
گاهي دختر متولد اين برج ، مثل ميوه درخت بلوط كه بر بلندترين درخت هاي بلوط رشد مي كند و هما نجا مي ماند ، تا قبل از ازدواج با والدينش زندگي مي كند .

اين را به حساب تنبلي يا نداشتن قدرت تخيل نگذاريد، او فقط به خانواده دلبسته هست و نمي خواهد از اونها دور شود .
از نظر او هر چيز ملموسي ، فوق العاده هست .

اين نشانه در طالع بيني مادر زمين (ارديبهشت) كاملاً محسوس هست .

يك زن واقعي متولد ارديبهشت همسر شاد يك كشاورز هست .

رايشان زمين كشاورزي مي كند و روزهاي زندگي اش را در هماهنگي كامل با طبيعت سپري مي كند .

زن متولد اين برج لوند نيست چون زندگي را خيلي كوتاهتر از اين مي پندارد كه بخواهد عشوه گري كند و در مقابل مي تواند بسيار ساده لوح و خجالتي باشد .

او هيچ دليلي نمي بيند كه تا وقتي مي تواند براي انجام يك كار ورجه ورجه و شيطنت كند ، بنشيند و فس و فس كند .

او مي تواند خيلي آرام و وسوسه انگيز باشد .

تخت خواب او هميشه با ملحفه هاي ابريشمي نرم پوشيده شده و حمام او پر از صابونهاي بسيار خوشبو هست.

وقتي ازدواج مي كند ، همسر، منزل ، آشپزخانه و فرزندانش بسيار مهم مي شوند و بيشترين تلاشش را مي كند تا همسر و مادري كامل باشد .

از نظر او وفاداري يعني همه چيز به همين دليل از همسرش نيز انتظار دارد كه مثل خود او وفادار باشد .
اينها ايشانژگيهاي مثبت شخصيت او هست.

اما از نظر ايشانژگيهاي منفي او را دست كم نگيريد چراك ه از اين نظر مي تواند بر همه نشانه ها به جز عقرب پيشي بگيرد.

او از رشك و حسد هم بي بهره نيست.

از اين دختر انتظار نداشته باشيد كه ببخشد و فراموش كند، چون در سرشت او نيست .

او با خونسردي تصميم مي گيرد تا با كسي كه به او بد كرده، هيچ كاري نداشته باشد .و دليل اين خيلي ساده هست چون اين روش محافظه كارانه براي اون هست كه در آينده مجدداً‌ از همان ناحيه آسيب نبيند .
همچون همتاي مردش، وجود ديگران، بايشانژه نزديكترين و عزيزترين فرد برايش عادي ميشود .

او سرد و بي روح نيست اما احساساتش را بدرستي بيان نمي كند و فراموش مي كند همسرش نياز دارد كه نظر و احساس او را نسبت به خود بداند و گاه خيلي دير ( درست وقتي كه او مي خواهد تركش كند)، ‌به اين نكته مهم پي ميبرد .

اگر موقعيتي پيش آيد كه او مدتها از همسرش دور باشد فقط به فرستادن يك كارت پستال سال نو اكتفا مي كند.

به اين دليل هميشه مورد سرزنش برنامه مي گيرد همسرش، پرخاش ميكند و مي خواهد بداند كه چرا هيچ وقت نفرموده او را چقدر دوست دارد.

اما زن متولد ارديبهشت مات و متحير هست و آهسته نجوا مي كند ، نيازي نيست كه بگايشانم همين كه با تو هستم بيانگر همه چيز هست.

ولي خوشبختانه قبل از اونكه خيلي دير شود ، مي فهمد كه هر سردي كدورت با كمي عشق و احساسات بر طرف مي شود .
زن متولد اين برج بسيار جذاب هست و گاهي نيز ژست اغراق آميزي به خود مي گيرد.

سياره ونوس به انها صداي خوبي نيز بخشيده هست تا جايي كه مي توانند خواننده هاي معروفي شوند.
از اونجا كه زن متولد برج ثور مادر زمين هست مي تواند مادري بسيار خوب براي فرزندانش باشد .

او عاشق اونهاست هيچ گاه اونها را سرزنش نمي كند در عوض خيلي به اونها عشق مي ورزد.

او مي تواند بسيار حسود باشد و اجازه ندهد بچه ها خانه را ترك كنند و بالهايشان را باز كنند و پرواز كنند .

او از تنبيه بچه ها پرهيز مي كند و فقط به اونها عشق مي ورزد و اين همان چيزي هست كه او را يكي از گرمترين و صميمي ترين نشانه ها در آسمان فلكي ساخته هست

25:

طالع بيني هندی زن متولد دی ماه

عجب زن قدرتمندي ! از اونجا كه زن متولد برج دي آكنده از اقداري حيرت آورست و ديگران را به چند بار فكر وادار مي كند، برخي فكر مي كنند كه اوزني مرد نماست ، اما نيست.
جالب هست بدانيد دختران متولد دي اغلب با مرداني شل و ول و گاه ترسو پيوند زناشايشاني مي بندند و به اين ترتيب رئيس نان آور خانه مي شوند.

اونها احساس پدري هم مي كنند.

البته همه اونها با آدمهاي ترسو ازدواج نمي كنند.

اگر يك روز در فروشگاه زني را ديديد كه تند تند راه مي رود و شوهرش در حاليكه ساك خريد ايشان را در دست دارد، با عجله به دنبالش ميرود.

مطمئن باشيد زن متولد دي را ديده ايد.

برخي از اين دختران با مرداني ازدواج مي كنند كه پله هاي موفقيت را يكي پس از ديگري طي مي كنند ، اونها از ته دل به شوهر خود افتخار مي كنند، براي اثبات ادعاي مادر ستاره شناسي ، پيشنهاد مي كنم دفعه بعد كه سري به بانك زديد، دورو برتان را خوب نگاه كنيد پيرمردي را با دفترچه مستمري به همراه نوه خوشگلش مي بينيد .

نه نه نه اشتباه نكنيد، اون خانم جوان زيبا همسر اوست و حتماً هم متولد دي هست.

زنان متولد دي مردان ميانسال را خيلي دوست دارند و در ازدواج گاهي به تفاوت سني 30 سال فكر مي كنند .

اونها شوهري مي خواهند كه برايشان پدري كند .
اما مادري دلباخته بچه هاست و مي خواهد اونها را در زندگي راهنمايي كند، خطرات را گوشزد كند و براي عبور از موانع به اونها كمك كند.

گاهي فضول هست و بيش از اندازه در كار بچه ها دخالت مي كند و مي خواهد بچه ها به خواسته هايي كه خودش داشته و نرسيده ، برسند.

او بسيار دلسوز هست و كمك بزرگي براي بچه هاست و هر وقت كه لازم باشد اونها را هل مي دهد.
او نمك زمين هست، او مادري معركه هست زني با محبت قاطع، منضبط، تابع مقررات و هست.

او مامان ، بايدها ست .

گاهي اونقدر جدي مي شود كه درگيري به وجود مي آورد، بايشانژه وقتي بچه ها نوجوان هستند.

سر بچه ها داد مي زند: اون شكلي بيرون نرو ، امت چه فكري مي كنند.

چون زن هست احساساتي تر از همتاي مردش هست.

اما هيچ وقت او را مثل آبگرمكن در حال جوشيدن نمي بينيد.
او مصمم هست كه شغلي براي خود دست و پا كند و در آمدي هرچند اندك داشته باشد.

اغلب اين دختران در زندگي بايد هدفي داشته باشند و در پي رسيدن به اون تلاش كنند .
دختر متولد برج دي هيچ چيز را راحت به دست نمي آورد.

او براي رسيدن به خواسته هايش بايد صرفه جايشاني كند و مثل يك درايشانش زندگي كند .

اگر آدم مثبتي باشد، گرفتاري و رنجها را به حساب تجربه مي گذارد و سعي دارد تا از اشتباهات و بدبختي ها درس عبرت بگيرد.

اما امان از وقتي كه حس شوخ طبعي اش گل كند.


او دختري با سليقه و شيك هست.

( به سر و وضعش نگاه نكنيد) قيافه مهربان او ديدني هست .

برخي از اين دختران سرشار از زيبايي و جذبه هسستند و با هوش و تدبير خود ديگران را ميخكوب مي كنند .
بهتر از اين چه مي خواهيد ؟

26:

تینا جون محشر بود مرداد ماهشششششششششششش

27:

عزيزي پس زن بهمن هم دستتو ميبوسه!!!!!!!!!

28:

لطفا" زن متولد آذر هم در صورت امكان بنايشانسي ممنون ميشم

29:

تینا جون خسته نباشین عالی بود
ولی انگار بهمنی ها رو فراموش کردی عزیزم

30:

تینا جان عالی بود
مردان تیر رو هم لطف میکنید؟

31:

وای مرسی خوب بود


امان از این مردای شهریور اخ اخ اخ اخ

32:

سلام به همگیییییییییییی
خوب هستید؟؟؟

33:

تر خدا این زنان متولد شهریور چقدر گلن به خدا............[/quote]
مرسی عزیزم خوبی از خودته.....


34:


ممنون عزیز!

35:

طالع بینی ایرانی ندارید

36:

من زن تير بودم ها

37:

دیگه چیزی نمی خواهید

38:

وميدونم فال خانوماي فرورديني بوده و من نديدم يا اصلا نبوده.اگه نبوده ممنون ميشم بذاري تيناجون

39:

تالار طالع بینی داریم ها.


40:

انتقال به تالار طالع بینی


63 out of 100 based on 18 user ratings 893 reviews