تهران 1500


تهران 1500سلام بچه ها شنیدم بهرام عظیمی داره بزرگترین انیمیشن تاریخ سینمای ایرانو می سازه .. اسمش تهران 1500
از شما می خوام مطلبی درباره ی اون می دونین بگین . لنیماتور ها مدل سازان و همه دست اندر کارای کار وهر جی دربارش هست ... ممنونمP A S S A G E

1:

این خبرش خیلی قدیمی بود
ممنون.


مسجد لولاگر


نمونه کارای من

2:

بهرام عظیمی همسایه ی عموم ایناس !

تا اونجایی که من میدونم قراره یک میلیارد بابت این کار بهشون بدن و بیست ماه هم روی این پروژه کار کنن.
بهرام عظیمی که تنهایی نمیسازه ...


آخرین نمونه کار من mental maya2009 x64
میفرمود که از بهترین انیمیشن سازهای ایرانی که توی خارج هستن هستفاده میکنن.


رندر آشپز خانه Mental


بلاخره تونستم شعاع های نوری رو با منتال ری در Maya2009x64 بسازم

3:

این کار برنامه بود همکار من تو شرکت به عهده بگیره...سه سال پیش..دو گروه دیگه هم خواستارش شدن...


دریافت تصاویر دو تاپیک گالری به صورت یکجا
خیلی سرش جنجال شد...همکار من با اینا آبش تو یه جوب نرفت اومد بیرون..اون دو تا شرکت تا یه جاهاییش رو ساختن بعد دیدن که نمیتونن کار نصفه موند با کلی هزینه..حالا سپس سه سال دوباره پروژه هستارت خورده...امیدوارم این بار دیگه کار متوقف نشه و ما یه انیمیشن خوب تو تاریخ سینمای خودمون داشته باشیم....


نمای سه بعدی ساختمان 7 طبقه (وی ری)-اساتید نظر بدید. (بازم زشت!!!)

4:


5:

سلام ( سلام کردم چون اولین پستم در این انجمن هست )

یکی از دوستان فرمود هزینه 1 میلیارد ! چنین هزینه ای برای ساخت یک انیمیشن در ایران غیر ممکن هست ! حتی اگر بهترین
طراحان جهان رو هم دور هم جمع نمايند 1 میلیارد هزینه بسیار زیادی هست ! اگر ممکنه منبع خودتون رو در این باره که می گید
1 میلیارد برای ساخت این انیمیشن برنامه هست دریافت نمايند ذکر کنید ممنون ...

من فکر میکنم الان در ایران هم اگر امکانات باشه میتونن کارهای در سطح جهانی تولید نمايند و اصلا هم دور از انتظار نیست چون
ما در ایران هم ابزارهای مورد نظر رو داریم و هم نیروی کار توانا ! تنها مشکل اینکه کمتر کسی جرات میکنه با این اوضاع کپی
پیست در ایران هزینه کنه و انیمیشن بسازه ! اگر هم دولت از انیمیشنی حمایت کنه اون مربوط میشه به دفاع مقدس و ...


6:


7:

خب شهاب جان نیمه کار موندن تو ایران چیز طبیعی هست .
منم با قسمت دوم صحبت های بالایی 100 % موافقم .


8:

دوست عزیز فرمودند که همسایه عموش هست منبع از این بهتر میخواهی

9:

دیگه چه مدرکی از این بهتر که خود بهرام عظیمی رو کانال یک دعوت کرده بودن و همه اینایی که فرمودم خودش فرمود !
خیلی راحت جلو دوربین فرمود که به خاطر این کار یک میلیارد بهمون میدن !!!!
و میفرمود که من آدم رکی هستم و هرچی رو لو میدم.

به نظر من هیچ وقت انیمیشن های ایرانی نمیتونن به پای انیمیشن های خارجی برسن ...

چون ما کسی و نداریم که بتونه انیمیشن های طبیعی بسازه.

این انیمیشن ها هم که همه فانتزی هستن.


10:

یکشنبه، 10 شهریورماه 1387 بازيگران مشهور سينماي ايران در انيميشن «شهرستان تهران 1500»


پايگاه خبري فارس:
در صورت موافقت، بازيگران مشهور سينماي ايران در انيميشن «شهرستان تهران 1500» به كارگرداني بهرام عظيمي تصايشانرسازي مي‌شوند و به جاي تصايشانر خود حرف مي‌زنند.
«بهرام عظيمي» انيماتور درباره ساخت پروژه سينمايي «شهرستان تهران 1500» فرمود: با اخذ قراردادها رسما كار خود را شروع مي‌كنيم، ولي به طورغيررسمي نگارش فيلمنامه را به همراه اميرمسعود علمداري آغاز كرده‌ايم.


ايشان ادامه داد: دفتري نيز راه اندازي كرديم كه امكانات بسيار پيشرفته انيميشن را در اختيار داريم و تجهيزات ما آماده هست و حدود 400 ميليون تومان هزينه صرف تامين اونها شده هست.


كارگردان و نايشانسنده سابق انيميشن‌هاي «سياساكتي» فرمود: توليد اين انيميشن 18 تا 20 ماه به طول خواهد انجاميد.


ايشان از دعوت حميد بهرامي براي همكاري در اين پروژه اظهار داشت و فرمود: از حميد بهرامي (يكي از انيماتورهاي ايراني كه با پروژه‌هاي عظيم خارجي همكاري دارد) تقاضا كرديم كه طراحي فضا و وسايل را به عهده بگيرد و بخش طراحي اون در آمريكا انجام می گیرد.


بهرام عظيمي به فارس فرمود: برنامه هست كار طراحي كاراكترها را به همراه بزرگمهر حسين پور شروع كنيم.


ايشان اضافه کرد: اين انيميشن برنامه هست كاري باشد كه امت را به سينما بياورد و اميدواريم به پرفروش‌ترين اثر سينمايي در ايران بدل شود، چرا كه هميشه اين تفكر اشتباه وجود داشته هست كه انيميشن قادر به بازگشت سرمايه نيست.


عظيمي ادامه داد: در اين پروژه از تمامي همكاران قديمي و جديد در عرصه انيميشن دعوت به همكاري مي‌كنيم و از ايده‌ها و نظرات اونها هستفاده خواهيم كرد.


ايشان درباره هستفاده از كاراكترهاي بازيگران و شخصيت‌هاي مشهور ايراني در اين فيلم فرمود: قصد ما اين هست در صورت امكان و كسب موافقت، از چهره بازيگران مشهور سينما هستفاده كنيم و به صورت فانتزي در اين انيميشن به كار ببريم و از صداي خودشان رايشان شخصيت انيميشن اونها هستفاده كنيم.


عظيمي اضافه کرد: اين اتفاق هرگز در سينماي ايران رخ نداده هست اما باتوجه به اينكه معمولا تصور درستي از اين كار در بين هنرمندان ما وجود ندارد و هميشه ترسي از انيميشن شدن براي شخصيت‌هاي مشهور هست، كمي نسبت به انجام اون دو دل هستيم اما در نهايت فكر مي‌كنم با جلب نظر اونها،‌ اين كار صورت بگيرد.


ايشان خبر از هزينه‌اي يك ميلياردي براي ساخت اين پروژه داد و فرمود: اين انيميشن برنامه نيست كه از امكانات بسيار عظيم و با شرایط زيادي انجام شود.

ما براي ساخت اين انيميشن در نهايت از همكاري 40 نفر هستفاده مي‌كنيم، اما اين افراد از بهترين‌هاي سينماي انيميشن هستند.


عظيمي با اشاره به مضمون اين انيميشن فرمود: اين انيميشن شهرستان تهران را در 110 سال بعد نشان مي‌دهد و تقابل هنر و تكنولوژي را با برخي خصوصيات ما ايراني‌ها به تصايشانر مي‌كشد.

در اين كار مثلا هر كسي مي‌تواند رباتي بخرد و اون را با توجه به خصوصيات اخلاقي خود و خانواده‌اش طراحي كند يا دعواهاي خانوادگي دو ربات را در اين كار داريم كه چون طراحان اونها، خيلي غيرتي بودند، اونها را نيز غيرتي طراحي كرده‌اند.


براين پايه ، انيميشن بلند«شهرستان تهران 1500» به سفارش ساوقت فرهنگي هنري شهرداري شهرستان تهران و به تهيه‌كنندگي مؤسسه نسل انديشه سبز ساخته مي‌شود و مديريت اين پروژه را هادي منبتي برعهده دارد.


11:


12:

به نقل کارتون 3000 و به نقل از فارس، «بهرام عظيمي» انيماتور و کاریکاتوریست خوب کشورمان درباره ساخت پروژه سينمايي «شهرستان تهران 1500» فرمود: با اخذ قراردادها رسما كار خود را شروع مي‌كنيم ،ولي به طورغيررسمي نگارش فيلمنامه را به همراه اميرمسعود علمداري آغاز كرده‌ايم.

ايشان ادامه داد: دفتري نيز راه اندازي كرديم كه امكانات بسيار پيشرفته انيميشن را در اختيار داريم و تجهيزات ما آماده هست و حدود 400 ميليون تومان هزينه صرف تامين اونها شده هست.كارگردان و نايشانسنده سابق انيميشن‌هاي «سياسكتي» فرمود: توليد اين انيميشن 18 تا 20 ماه به طول خواهد انجاميد.

ايشان از دعوت حميد بهرامي براي همكاري در اين پروژه اظهار داشت و فرمود: از حميد بهرامي(يكي از انيماتورهاي ايراني كه با پروژه‌هاي عظيم خارجي همكاري دارد) تقاضا كرديم كه طراحي فضا و وسايل را به عهده بگيرد و بخش طراحي اون در آمريكا اجرا کند.

بهرام عظيمي فرمود: برنامه هست كار طراحي كاراكترها را به همراه بزرگمهر حسين پور شروع كنيم.

ايشان اضافه کرد: اين انيميشن برنامه هست كاري باشد كه امت را به سينما بياورد و اميدواريم به پرفروش‌ترين اثر سينمايي در ايران بدل شود، چرا كه هميشه اين تفكر اشتباه وجود داشته هست كه انيميشن قادر به بازگشت سرمايه نيست.

عظيمي ادامه داد: در اين پروژه از تمامي همكاران قديمي و جديد در عرصه انيميشن دعوت به همكاري مي‌كنيم و از ايده‌ها و نظرات اونها هستفاده خواهيم كرد.ايشان درباره هستفاده از كاراكترهاي بازيگران و شخصيت‌هاي مشهور ايراني در اين فيلم فرمود: قصد ما اين هست در صورت امكان و كسب موافقت، از چهره بازيگران مشهور سينما هستفاده كنيم و به صورت فانتزي در اين انيميشن به كار ببريم و از صداي خودشان رايشان شخصيت انيميشن اونها هستفاده كنيم.

عظيمي اضافه کرد: اين اتفاق هرگز در سينماي ايران رخ نداده هست اما باتوجه به اينكه معمولا تصور درستي از اين كار در بين هنرمندان ما وجود ندارد و هميشه ترسي از انيميشن شدن براي شخصيت‌هاي مشهور هست،كمي نسبت به انجام اون دو دل هستيم اما در نهايت فكر مي‌كنم با جلب نظر اونها،‌ اين كار صورت بگيرد.ايشان خبر از هزينه‌اي يك ميلياردي براي ساخت اين پروژه داد و فرمود: اين انيميشن برنامه نيست كه از امكانات بسيار عظيم و با شرایط زيادي انجام شود.ما براي ساخت اين انيميشن در نهايت از همكاري 40 نفر هستفاده مي‌كنيم،اما اين افراد از بهترين‌هاي سينماي انيميشن هستند.

عظيمي با اشاره به مضمون اين انيميشن فرمود: اين انيميشن شهرستان تهران را در 110 سال بعد نشان مي‌دهد و تقابل هنر و تكنولوژي را با برخي خصوصيات ما ايراني‌ها به تصايشانر مي‌كشد.در اين كار مثلا هر كسي مي‌تواند رباتي بخرد و اون را با توجه به خصوصيات اخلاقي خود و خانواده‌اش طراحي كند يا دعواهاي خانوادگي دو ربات را در اين كار داريم كه چون طراحان اونها،خيلي غيرتي بودند،اونها را نيز غيرتي طراحي كرده‌اند.

براين پايه ،انيميشن بلند«شهرستان تهران 1500» به سفارش ساوقت فرهنگي هنري شهرداري شهرستان تهران و به تهيه‌كنندگي مؤسسه نسل انديشه سبز ساخته مي‌شود و مديريت اين پروژه را هادي منبتي برعهده دارد.

==============================================
انيميشن سينمايي «شهرستان تهران 1500» كليد خورد


گروه رسانه: كار توليد انيميشن بلند سينمايي تهران1500 به كارگرداني بهرام عظيمي و تهيه كنندگي موسسه تصايشانر شهر ديروز آغاز شد.


عظيمي درباره ساخت اين پروژه سينمايي به مهر فرمود: مذاكره براي توليد اين فيلم انيميشن حدود 2سال پيش آغاز و با حضور هادي منبتي در موسسه تصايشانر شهر پيگيري شد.

خوشبختانه سپس مدتي اين طرح در شهرداري به تصايشانب رسيد و از حدود 4 ماه پيش دفتري را براي توليد و نصب تجهيزات اين كار در شهرستان تهران راه اندازي كرديم.ايشان اضافه کرد: فيلمنامه شهرستان تهران 1500 را من و اميرمسعود علمداري سكانس به سكانس مي نايشانسيم و در نگارش فيلمنامه از كارشناسان و فيلمنامه نايشانسان حرفه اي سينما هستفاده خواهيم كرد؛ البته در بخش طراحي فضا و تجهيزات از حضور حميد بهرامي، يكي از فعالان اين عرصه هم بهره مي بريم.
كارگردان شهرستان تهران 1500 درباره داستان فيلم فرمود: شهرستان تهران در اين فيلم با فضايي طنز در 110 سال آينده به تصايشانر كشيده مي شود.

در اون سال ها دنيا پيشرفت كرده و ايراني ها با همان ایجاد و خايشان خود از فناوري روز دنيا هستفاده مي كنند و با ذهنيت خود اونها را تغيير داده اند.

ما سعي داريم بسياري از مسائل شهرنشيني را با طنز در اين فيلم نشان دهيم.
عظيمي اضافه کرد: ما براي ساخت شهرستان تهران 1500 حدود 20 ماه وقت در نظر گرفته ايم و از ديروز كار را كليد زد ه ايم.

براي همكاري در اين پروژه قصد داريم از حضور حرفه اي هاي حوزه انيميشن هستفاده كنيم و براي جذب اونها در نشريه هاي تخصصي آگهي مي دهيم.

متقاضيان با ارائه كارهاي خود و تاييد اونها از سايشان هيات كارشناسي مي توانند با ما همكاري كنند.


13:


14:

مرسی عادل جون قبلا اینو خونده بودم ولی یه تیکشو گیر نیاوردم که تو ...............

مرسی

15:


16:

تونستن؟ آره ما می تونیم ولی علت بزرگی که جلوی این کارو میگیره اینه که کسانی که پروژه های انیمیشن رو

دستشون می گیرن اطلاعات پایین یا اصلا هیچ اطلاعاتی در مورد اون ندارن !!!! و دوست دارند با پول کم به بهترین

نتیجه برسن...... واقعا اینی که می گم به عینه دیدم !!! نه یه بار نه دوبار ......!!!

برای ساخت یک انیمیشن خوب باید وقت زیادی صرف بشه و تولید سریع انیمیشن هنر نیست!

و نیز یک انیمیشن خوب وقتی درست جلو میره که نیروی زیادی داشته باشند که نیرو های زیاد باعث میشه

که هر نفر بتونه وظیفه ای که داره رو به خوبی انجام بده و تحت فشار نباشه پس به این تزتیب نیرویی خوب کار

میکنه که خیالش از نظر مالی تامین بشه و فقط فکر و ذکرش کارش باشه و این تعداد زیاد که از نظر من هیچ

محدودیتی نداره و نیاز به پول زیاد هم داره و حتی شاید هم بیشتر از یکمیلیارد خرج برداره...!!!

دوست عزیز شما لطف کنید برید و در باره ی شرکت ها برزگ انیمیشن بیشتر تحقیق کنید تا فقط از روی سلیقه

و احتمالات صحبت نکنید....

ممنونم ....
موفق و سر بلند باشی....
 
 
 
به نظر من هیچ وقت انیمیشن های ایرانی نمیتونن به پای انیمیشن های خارجی برسن ...

چون ما کسی و نداریم که بتونه انیمیشن های طبیعی بسازه.

این انیمیشن ها هم که همه فانتزی هستن.

از نظر من ساخت انیمیشن فانتزی همیشه یه قدم جلو تر از انیمیشن های طبیعیه (البته در صورتی که با رعایت

اصول و قوانین درست و حرفه ای پیش بره!!) و ساخت یک انیمیشن فانتزی خیلی خوب واقعا سخت تر از یک

انیمیشن طبیعیه ! البته یادتون باشه منظور من از انیمیشن ها فانتزی این هایی که توی تلوزیون نشون میده نیست

بلکه اون انیمیشن هاییه شرکت های بزگی مثل پیکسار و بلو اسکای و دریم وورکس و......

می سازند

ما در ایران انقدر نیرو های حرفه ا ی داریم که ارزشی برای اون ها قئل نیستن ....

همین نیرو ها هستند که میتونن نیروهای زیادی پرورش بدند ...ولی کسی نیست که حمایتشون کنه!!

دلیل این نظرمو اگه خواستی بهت خصوصی می گم که توی انجمن بحثو جدل پیش نیاد...

اگر که باعث ناراحتیتون شدم منو ببخشید...

17:


18:

کار جالبی رو شروع کردند اما فکر میکنم موضوع انیمیشن و سناریو که در نظر دارن نمیتونه جالب باشه ! مثلا اونجا که فراخوان نمودند از هنر پیشه معروفی برنامه هست هستفاده نمايند بسیار ناامید نماينده بود ! تعریف ما از انیمیشن چیه !؟ چرا انیمیشن همیشه نسبت به فیلم جذاب تر بوده !؟ چون در انیمیشن از فاکتورهایی هستفاده میشه که در دنیای حقیقی وجود نداره مثلا شخصیت پردازی های جالب و طرای های جذاب و منحصر به فرد باعث میشه یه چیز کاملا جدید به وجود بیاد .

اما اینکه یه هنر پیشه معروف رو طراحی نمايند به نظر من اصلا جذابیتی نداره ! موضوع دیگه موضوعی هستش که انتخاب شده من فکر میکنم قدرت مانور دهی روی این موضوع خیلی کم هستش .

البته تا وقت انتشار نمیشه در این باره نظری داد امیدوارم عنوان خوبی بشه ...


19:


20:


با این نظرت شدید موافقم.....!!!

موضوع دیگه موضوعی هستش که انتخاب شده من فکر میکنم قدرت مانور دهی روی این موضوع خیلی کم هستش .

البته تا وقت انتشار نمیشه در این باره نظری داد امیدوارم عنوان خوبی بشه ...
کلا موضوع شاید خیلی مهم نباشه ...اگه بتونن که این انیمیشن رو طوری بسازن که بتونه کمی با گرافیک انیمیشن های بزرگ رقابت کنه قابل تحسینه!

21:


22:

من جای شما بودم؛- یعنی اگه جای افرادی بودم که مدرک گرافیک داشتند - به جای شنیدم این جور خبر ها و پیگیری این موضوعات؛مدرکم رو میگرفتم و میرفتم کمپانی های خارجی خیلی قوی رو پیگیری می کردم؛مثل پیکسار هستودیو یا Ea پرنزنتید و یا حتی دیزنی.


23:

چقدر خوب هست که بجای جنگ و رقابت با انیمیشن ساز های بزرگ؛با اون ها هم کاری کنیم و سپس تکمیل نمودن دانش گرافیک خودمان؛با اون ها رقابت کنیم

24:

alibitaraf

درسته ولی کسی که میخواد چنین سرمایه ای رو بزاره بهتر هستش روی سناریو هم خیلی حساس باشه چون داستان روح یه انیمیشن حساب میشه !

دانوش پیچگاه

البته وارد شدن به کمپانی های بزرگ جهان کار ساده ای نیست چون انقدر طراح حرفه ای پشت در این شرکت ها منتظر هستند
که تا به ما ایرانی ها برسه خیلی طول میکشه البته درسته که الان هم داریم ایرانی های رو که در شرکت های معرف جهان کار
مینمايند ...


25:


26:

کلا کسی درباره روند کار نمی دونه ........؟؟؟ الان کجاس ...

؟؟؟؟اصلا شروع شده یا نه .؟؟

27:

منظورتون از تکمیل نمودن دانش گرافیک چیه؟!

اگر مدرکیه که توی دانشگاه های ایران میدن ...
بزارید بگم که این مدرک ها برای شرکت ها بزرگ هیچ ارزشی نداره و برای اونا فقط کار خوب مهمه نه چیز دیگه..!!

28:

دقیقا درسته ! در ایران هستادهای تری مکس هم خودشون نمیتونن به خوبی یه مدل بدن در حالی که شاید یه شخص که همه تجربه هاش رو خودش کسب کرده کارهای خیلی بهتری ارائه بده ! در ایران گرافیک و طراحی 3 بعدی اصلا خوب تدریس نمیشه و فقط در حد توضیح در مورد ابزارهای کار با نرم افزارها هستش ...

البته کسانی که مدرک دارن حق تقدم دارن نسبت به دیگران !

29:


30:

در مورد نقل قول اولی:

ایرانی ها با امتان دیگر هیچ فرقی ندارند تنها نجاتشان فرق دارد.

منظورتون از تکمیل نمودن دانش گرافیک چیه؟!
دانش و هر چیز همانند ان را با مدرک نمی شود خرید؛هیچ وقت تجربه را با درس اشتباه نگیرید.

بگذارید موضوع را روشنتر کنم:

اولین خوروی سوختی جهان توسط بنز ساخته شد و اون کارخانه شهرت زیادی را داشت؛کرایسلر که خود در اون وقت یک کارخانه موتور ( ماشین ) سازی کوچک نبود؛به فکر رقابت با بنز بود؛مرم طرفدار کرایسلر ؛ این عقیده را ناممکن می دانستند؛اما کرایسلر با امید دست به کار شد و با ان به رقابت پرداخت؛نتیجه این کار هیچ فایده ای نداشت؛بنز با دیدن سعی هایی که کرایسلر برای رقابت با شرکت خود می دانست؛اون را - به دلیل کمبود بودجه اقتصادی - خرید؛پس از این کار در سال 1997 ماشینی را ساخته بودند که تا سال 2006 ؛ تاریخ خود را نگه داشت.
ما هم باید سعی کنیم به پیش کمپانی های قوی - چه داخل خاور میانه و چه خارجَش - نفر اول باشیم؛تا امید هست شکست معنا ندارد؛پس شما می توانید با قدرت درونی خوتان؛به این هدف برسید.

برای اونا فقط کار خوب مهمه نه چیز دیگه..

برای ان ها مغز مهم هست نه مدرک- البته نه این که اصلاً مدرک مهم نباشد-؛اگر این طور بود؛مایکروسافت ده ها هزار هندی فقیر را که اصلا مدرک خوبی نداشتند و بعضی ها اصلا ریزومه ( مدرکی که بعداً در دانشگاه می فهمید چیست ) اون ها فقط یک برگه سفید بود را چگونه آورد؟ همینطور چشم بسته اون ها را به کمپانی خود , دعوت نمود؟ نه عزیزم؛شما هنوز اتلاعاط کافی را ندارید؛تحقیق کنید تا از من هم بیشتر مطلع شوید.


31:

خوب اینجا هم که داره میشه اسپم کده....برنامه بود هرکی اطلاعاتی داره توضیح بده..نه اینکه با هم سر انیمیشن ایران دعوا کنیم...اون بحث ها رو تو گروه مطرح کنید...


32:


33:

منم دقیقا همین نظر رو دارم داره از هدفش دور می شه ......

از همه خواهش می کنم تو موضوع این تاپیک پست بدن .........


34:


35:

دعوا چیه بابا؟ اینم یه نوع اتلاعاط هست دیگه؛حالا بجای بحث در باره انیمیشن داخل؛در باره انیمیشن خارج حرف زدیم؛اما باشه؛دیگه حرف بی حرف!!!.


36:

به نظر من که کارش واقعا زحمت داره ...

ماه باید عمرشون رو پای کامپیوتر بزارن و کار کنن.

امیدوارم موفق باشن.


37:


فکر کنم اطلاعات درست باشه !!!

در ضمن منم با شهاب و فرزاد موافقم.

اینجا کسایی که میان میخوان در مورد این فیلم سینمایی انیمیشنی اطلاعات بیشتری بدست بیارند.
بنده خدا 2 صفحه تاپیک رو میخونه هیچی دستگیرش نمیشه ! اینکه نشد عزیزه من.
اون بحث ها رو تو گروه بکنین اگرم خواستین همو بکشین
اینجا فقط اطلاعات.
از هادی عزیز میخوام پست های بیهوده رو حذف کنه.


38:

خيلي بحث جالبي مطرح كردي فرزاد جان...................دوستان هم لطفا همراهي كنيد..................منحرف از بحث اصلي نشين.......دي

39:

در مورد نقل قول اولی:

ایرانی ها با امتان دیگر هیچ فرقی ندارند تنها نجاتشان فرق دارد.

منظورتون از تکمیل نمودن دانش گرافیک چیه؟!
دانش و هر چیز همانند ان را با مدرک نمی شود خرید؛هیچ وقت تجربه را با درس اشتباه نگیرید.

بگذارید موضوع را روشنتر کنم:

اولین خوروی سوختی جهان توسط بنز ساخته شد و اون کارخانه شهرت زیادی را داشت؛کرایسلر که خود در اون وقت یک کارخانه موتور ( ماشین ) سازی کوچک نبود؛به فکر رقابت با بنز بود؛مرم طرفدار کرایسلر ؛ این عقیده را ناممکن می دانستند؛اما کرایسلر با امید دست به کار شد و با ان به رقابت پرداخت؛نتیجه این کار هیچ فایده ای نداشت؛بنز با دیدن سعی هایی که کرایسلر برای رقابت با شرکت خود می دانست؛اون را - به دلیل کمبود بودجه اقتصادی - خرید؛پس از این کار در سال 1997 ماشینی را ساخته بودند که تا سال 2006 ؛ تاریخ خود را نگه داشت.
ما هم باید سعی کنیم به پیش کمپانی های قوی - چه داخل خاور میانه و چه خارجَش - نفر اول باشیم؛تا امید هست شکست معنا ندارد؛پس شما می توانید با قدرت درونی خوتان؛به این هدف برسید.

برای اونا فقط کار خوب مهمه نه چیز دیگه..

برای ان ها مغز مهم هست نه مدرک- البته نه این که اصلاً مدرک مهم نباشد-؛اگر این طور بود؛مایکروسافت ده ها هزار هندی فقیر را که اصلا مدرک خوبی نداشتند و بعضی ها اصلا ریزومه ( مدرکی که بعداً در دانشگاه می فهمید چیست ) اون ها فقط یک برگه سفید بود را چگونه آورد؟ همینطور چشم بسته اون ها را به کمپانی خود , دعوت نمود؟ نه عزیزم؛شما هنوز اتلاعاط کافی را ندارید؛تحقیق کنید تا از من هم بیشتر مطلع شوید.


40:

خوب اینجا هم که داره میشه اسپم کده....برنامه بود هرکی اطلاعاتی داره توضیح بده..نه اینکه با هم سر انیمیشن ایران دعوا کنیم...اون بحث ها رو تو گروه مطرح کنید...


41:


42:

منم دقیقا همین نظر رو دارم داره از هدفش دور می شه ......

از همه خواهش می کنم تو موضوع این تاپیک پست بدن .........


43:


44:

دعوا چیه بابا؟ اینم یه نوع اتلاعاط هست دیگه؛حالا بجای بحث در باره انیمیشن داخل؛در باره انیمیشن خارج حرف زدیم؛اما باشه؛دیگه حرف بی حرف!!!.


45:

به نظر من که کارش واقعا زحمت داره ...

ماه باید عمرشون رو پای کامپیوتر بزارن و کار کنن.

امیدوارم موفق باشن.


46:


فکر کنم اطلاعات درست باشه !!!

در ضمن منم با شهاب و فرزاد موافقم.

اینجا کسایی که میان میخوان در مورد این فیلم سینمایی انیمیشنی اطلاعات بیشتری بدست بیارند.
بنده خدا 2 صفحه تاپیک رو میخونه هیچی دستگیرش نمیشه ! اینکه نشد عزیزه من.
اون بحث ها رو تو گروه بکنین اگرم خواستین همو بکشین
اینجا فقط اطلاعات.
از هادی عزیز میخوام پست های بیهوده رو حذف کنه.


47:

خيلي بحث جالبي مطرح كردي فرزاد جان...................دوستان هم لطفا همراهي كنيد..................منحرف از بحث اصلي نشين.......دي


60 out of 100 based on 25 user ratings 800 reviews