انتشار نسخه پیش نمایش ویندوز 8 تا 45 روز آینده


انتشار نسخه پیش نمایش ویندوز 8 تا 45 روز آینده
مایکروسافت ویندوز ۸ نسخه Release Preview را در هفته اول ماه جون سال جاری میلادی عرضه خواهد کرد. کمپانی مایکروسافت این خبر را تایید و اعلام کرد این مرحله قدمی دیگر در عرضه نسخه نهایی ویندوز ۸ در نیمه دوم ۲۰۱۲ خواهد بود.
Release Preview بطور کلی آخرین مرحله از کار مایکروسافت قبل از رونمایی کامل از ویندوز ۸ میباشد. مایکروسافت قبلا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] معرفی کرده است تا بتواند از طریق فیدبک ها و گزارشاتی که کاربران و افراد آگاه از مشکلات و باگ های احتمالی ارسال میکنند، آنها را برطرف کرده و بتواند نسخه اصلی این ویندوز را با کمترین مشکل و ایرادی عرضه کند.
هنوز اطلاعاتی در مورد اینکه چه تفاوت هایی بین نسخه Release Preview و نسخه Consumer Preview که قبلا عرضه شده است وجود ندارد، ضمن اینکه مایکروسافت اعتراف کرده است که در مورد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] زیاد خوب عمل نکرده و حتی همانطوری که در تصویر بالا مشاهده میکنید از لوگوی قبلی مجددا استفاده شده است.
هفته پیش بود که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (ویندوز ۸، ویندوز ۸ پرو) به همراه Windows RT، نسخه ای که قبلا از آن با نام Windows-on-ARM میشناختیم و برای الترابوک ها و تبلت های ضعیف تر عرضه خواهد شد و احتمالا دیگر تنها محدود به ARM ها نخواهد شد. اینتل امیدوار است که بتواند با مذاکره با ۱۰ تولید کننده تبلت آنها را متقاعد کند که از چیپ x86 در تبلت های ویندوز ۸ جدیدشان استفاده کنند.
منبع:pcwar
آیا سیستم من از ویندوز 8 پشتیبانی می کند ؟

1:مشکل صدا در ویندوز 8

2:

تاریخ دقیق نسخه فاینال ویندوز 8 کی هست ؟!


مشکل دانلود کردن مدیا سنتر در ویندوز 8

3:

دقیق مشخص نیست احتمالا اذرماه


2 سوال درباره ویندوز 8

4:

سلام کسی تاریج دقیق این نسخه بعدی رو نمیدونه؟


آپدیت ها بعد از رفرش کردن

5:80 out of 100 based on 50 user ratings 1250 reviews