نفوذ جوان ایرانی به موتور جستجوی گوگل برای نفی عبارت "خلیج عربی"


نفوذ جوان ایرانی به موتور جستجوی گوگل برای نفی عبارت "خلیج عربی"نفوذ جوان ایرانی به موتور جستجوی گوگل برای نفی عبارت "خلیج عربی"
پندار یوسفی جوان 26 ساله ایرانی توانست با نفوذ در سایت گوگل کلمه خلیج عربی را غیر قابل دسترس و در عوض خلیج فارس را تثبیت کند. به این ترتیب افرادی که می خواهند در مورد خلیج فارس تحقیقی انجام دهند با کلمه خلیج عربی نمی توانند به اهداف خود دست یابند. یک جوان ایرانی توانست با دانش خود و نفوذ در موتور جستجوی گوگل اسم خلیج فارس ایران را تثبیت کند.
این جوان 26 ساله ایرانی به نام "پندار یوسفی" توانست با نفوذ در موتور جستجوی گوگل، جستجو در زمینه "خلیج عربی" را غیرقابل دسترس برنامه دهد.نفوذ جوان ایرانی به موتور جستجوی گوگل برای نفی عبارت "خلیج عربی"

بر اساس این گزارش، کسانی که در این سایت خواهان تحقیق درباره خلیج عربی(Arabian gulf) هستند بعد از باز کردن گزینه هایی که گوگل برایشان پیشنهاد می کند و معمولا هم به زبان عربی و یا انگلیسی است با این جمله روبرو می شوند: " کلمه خلیج عربی اشتباه است، لطفا از کلمه خلیج فارسی Persian gulf استفاده کنید."

با انجام این کار تمام کاربران دنیا فقط در صورتی می توانند از تاریخچه خلیج فارسی مطلع شوند که تنها نام این خلیج را " Persian gulf " در گوگل ذکر کنند.ساختن وبلاگ در ورد پرس

1:

من امتحان کردم کاملا درسته.


معرفی یک وبلاگ خوب
دست این جوان عالم درد نکنه من که افتخار میکنم


دومین و هاست

2:

درود
این می گم یک وطن پرست واقعی
واقعا خسته نباشه
سپاس


معرفی وبلاگ یک مجاهد ▬▬▬▬▬▬▬▬▬

3:

بله همینطوره دستش درد نکنه


دانلود فیلم از یوتوب با رپیدگیگ

4:

بحث قدیمی هست
---------
در کل خدا خیرش بده :دی


افزايش آمار بازديد از سايت

5:

خدا یه عقلی به اون بده و یه پولم به من بده


98 out of 100 based on 88 user ratings 338 reviews