آيت الله جوادي آملي: برای فضاي مجازي پاک بايد مردم را باور کنيم


آيت الله جوادي آملي: برای فضاي مجازي پاک بايد مردم را باور کنيمآيت الله جوادي آملي: برای فضاي مجازي پاک بايد مردم را باور کنيم
آیت الله جوادی آملی، در پیامی به همایش بین المللی فضای مجازی پاک، غیرت را از برجسته ترین اوصاف انسانی برشمرده و گفته است: انسان غیور نه در حریم دیگران دخالت می کند و نه به دیگران اجازه دخالت به حریم خود را می دهد.

به گزارش خبرگزاری صداو سیما؛ در بخش دیگری از پیام آیت الله جوادی آملی به همایش بین المللی فضای مجازی پاک با تاکید بر این که نکته اساسی این همایش؛ فضای فرهنگ، فکر و اندیشه است؛ آمده است: فضای مجازی را با تطهیر امنیتی نمی شود پاک کرد و باید طهارت مجازی شود.

آیت الله جوادی آملی همچنین در بخش دیگری از این پیام تصریح کرده است: مردم نگهبان نظامند و ستون، مردم هستند، بنابراین اگر بخواهیم فضای مجازی پاک داشته باشیم باید مردم را باور کنیم که ستون این نظامند.

آیت الله جوادی آملی همچنین در این پیام خاطر نشان کرده است: باید بکوشیم در فضای آسمانی و زمین جز حق نگوییم و برای داشتن «فضای پاک»، «جامعه پاک» و «فضای مجازی پاک» باید مردم را به عنوان ستون اصلی جامعه باور کنیم.
در این رابطه بیشتر بخوانید: برای فضاي مجازي پاک بايد مردم را باور کنيم - سایت خبری تحلیلی تابناك|اخبار ایران و جهان|TABNAK ©معرفی و آموزش ساخت پست تایپ سفارشی در وردپرس (4)

1:

شعار قشنگی دادند.


کتاب طراحی سایت: ده نکته ابزاری برای طراحی دقیق تر ux

2:

یه لحظه تعجب کردم فکر کردم نوشته بارور!


آموزش ساخت شناسه ایرنیک به صورت تصویری

3:الان باید اطمینان کنن درست رفتار کن


60 out of 100 based on 25 user ratings 800 reviews