در امد اینترنتی دروغ یا واقعیت


در امد اینترنتی دروغ یا واقعیتدر امد اینترنتی دروغ یا واقعیت
سلام به همه، ایا فکر کردید که چرا این همه سایت دارن تبلیغ می کنن و وقت میزارن تا شما رو پولدار کنن؟ مدیونید اگه فکر کنید دوستتون ندارند! با ای تک همراه باشید.
در امد اینترنتی دروغ یا واقعیت
تبلیغ های اینترنتی با موضوعات چون: در امد ماهیانه 500 هزار تومان یا مثلا در امد ماهیانه 1 میلیون تومان اونم تضمینی!! در همه جا هستن تبلیغ هایی که بیشتر توجه شون روی افراد کم تجربه در دنیای مجازیه تا با ترغیب این افراد برای خودشون زیر مجموعه جمع اوری کنند تا در امد ناچیز خودشون رو بیشتر کنند.
این حرف هارو نمیشه تایید کرد چون باید به این فکر کنید که این افراد هم به فکر درامد خودشون هستند.ایا واقعا شما باور می کنید که بدون هیچ تحرک و فکری بتونید این رقم های نجومی رو کسب کنید اگه اینطوری فکر می کنید باید بگم شما هم قربانی این تبلیغ ها شدید.
درامد زایی از اینترنت یک چیز غیر واقعی و دروغ نیست و شما میلیونرهایی رو میشناسید که از راه اینترنت به درامد زایی پرداختند و الان به موفقیت های زیادی رسید افرادی مثل مارک الیوت زاکربرگ موسس facebook و...
در امد اینترنتی دروغ یا واقعیت
ولی روش هایی مثل تبلیغ در سایت های کلیکی یا روش هایی دیگه تا حالا کسی رو میلیونر نکرده.
در امد زایی در بستر اینترنت بسیار گسترده است یعنی شما می تونید از روش های مختلفی در امد زایی کنید ولی این درامد زایی نیاز به یک ایده بکر و خوب داره تا شما به هدفی می خواهید برسید.
ولی این راه نیاز به پشتکار و زمان داره چیزی نیست که بشه در عرض یک ماه به اون دست پیدا کرد.
نمونه هایی از این حرف ها که شما رو ترغیب میکنه رو در لینک پایین گذاشتم توی یک فایل pdf تا بخونید و ببینید چطور اول کاربر رو مشتاق میکنه و بعد به سمت سایت خودش هدایت میکنه و تازه برای دانلود این pdf از شما ایمیل هم می خواهد تا برای تبلیغ از اون استفاده کنه، روشی که خودش برای درامدش گفته یعنی جمع اوری ایمیل.
دانلود کنید

حرف هایی مثل فروش 10 میلیونی در یک روز و ... رو به راحتی بیان میکنه و زمانی که کاربر مشتاق شد شما رو به سمت سایت هدایت میکنه و در اخر هم یک روش برای جمع اوری ایمیل افراد توضیح میده (با اب و تاب!)


من باز هم میگویم هدف من رد کردن کامل این نوع درامدزایی ها نیست بلکه تفکر و تحقیق بیشتر در مورد زمینه کاری که می خواهید وارد ان شوید است.این حرف ها تجربه ی شخصی من هست برای شما بیان کردم تا شما خودتان تصمیم بگیرید.منبع: ای تکدلایل تمام شدن سریع حجم اینترنت و روش های جلوگیری از آن

1:

بحث مهم این هست که این روش، چه ضررهایی به اقتصاد میزند.......


سیم کارتها به سمت مجازی شدن می روند

من معتقدم بازاریابی اینترنتی!، موجبِ سلبِ اعتماد امت و ضربه به اقتصاد ملی میشود و امت را معتاد به دلالی میکند.......


ویدیو خوفناک ارازل و اوباش اینترنتی


صورتک های ژاپنی در دنیای آنلاین

2:

دقیقا درسته بهترین راه درآمد تبلیغ در سایت خود یا فرش از طریق سایت خود میباشد


72 out of 100 based on 17 user ratings 692 reviews