افشای پروژه محرمانه گوگل


افشای پروژه محرمانه گوگلافشای پروژه محرمانه گوگل
شرکت گوگل بعد از عرضه تلفنهای جدید، ساخت آخرین سیستم عامل و حتی آزمایش اتومبیلهای بدون راننده، به طور مخفیانه درحال ساخت یک امپراطوری رباتیک است.

به گزارش خبرگزاری مهر، طی شش ماه گذشته شرکت گوگل هفت شرکت فناوری را خریداری کرده است که هرکدام در سیستمهای تخصصی رباتیک و سیستمهای اتوماتیک متخصص است. یکی از این شرکتها رباتهای انسان نما می سازد و دیگری در ماشینهای بسته بندی کالاها و بارگیری وانت ها تخصص دارد.

سرمایه گذاری گوگل در این شرکتها با ریاست اندی روبین بنیانگذار سیستم عامل اندروید صورت گرفته است. درحالی که انتظار نمی رود این شرکت فناوریهای یادشده را برای عرضه به مشتریان خود خریداری کرده باشد اما به نظر می رسد که از این فناوریها برای کارکردهایی چون انتقال اتوماتیک کالاها استفاده کند.

براساس گزارش نیویورک تایمز، یکی از موارد واقع گرایانه براساس اظهارات چندین متخصص، این فناوری می تواند محصولات را از کارخانه تا شرکتها منتقل کرده و کالاها را به مشتریان برساند.

سایر شرکتهایی که گوگل خریداری کرده چون شرکت بات اند دالی که دوربینهای رباتی می سازند و می تواند در فیلمسازی مورد استفاده برنامه گیرد. شرکت خواهر بات اند دالی با نام اتوفوس که توسط گوگل خریداری شده نیز روی ستادهای تبلیغاتی کار می کند.

این شرکت هنوز کارکردهای رباتها را نه تأیید و نه تکذیب کرده است اما لری پیج از بنیانگذاران گوگل در صفحه گوگل پلاس خود نسبت به پروژه بعدی اندی روبین ابراز هیجان کرده است.

پیج نوشته است که آخرین تلاش بزرگ اندروید یک ایده دیوانه وار بود که در نهایت به برنامه گیری یک ابررایانه در جیب میلیون ها نفر منتهی شد. این پروژه هنوز در روزهای نخست خود است اما نمی توانم استقامت کنم تا پیشرفت آن را مشاهده کنیم.

اوایل هفته گذشته شرکت آمازون نیز از پروژه تحقیقاتی محرمانه خود پرده برداری کرد و مدعی شد که در آینده بسته های خریداری شده توسط مشتریان خود را از طریق هواپیماهای بدون سرنشین ارائه می کند.درخواست راهنمایی در ارور فایل پیوست در instagram

1:

دمشون گرم


مراحل انتخاب کلمات کلیدی

2:

این گوگلم کارهایی مکنه ها
اول آدم میگه مگه میشه
بعد که ساختنش و وارد بازار کردنش
میفهمه که می شده


54 out of 100 based on 49 user ratings 824 reviews