وضعیت اسف‌بار اینترنت در کشور


وضعیت اسف‌بار اینترنت در کشوروضعیت اسف‌بار اینترنت در کشور
فرشاد جعفریان در گفت‌وگو با ایسنا، تغییر در وضعیت سرعت اینترنت در ماه‌های اخیر را نامحسوس دانست و افزود: زمانی می‌توان ادعا کرد که قیمت اینترنت کاهش و کیفیت آن افزایش داشته که کاربر نهایی چنین چیزی را احساس کنند. این موضوع مانند این است که چند سال خشکسالی آمده باشد و برای مدت کمی باران ببارد، با چنین شرایطی مشخص است که وضعیت تغییری نخواهد کرد.

این کارشناس در ادامه به مصوبه اخیر سازمان تنظیم مقررات ارتباطات درباره تخفیف در پهنای باند اینترنت اشاره و اظهار کرد: دقیقا اشتباهی که در سال 89 رخ داد دوباره تکرار شد. درحال حاضر مخابرات و شرکت‌های ارائه دهنده خدمات adsl به کاربران، المان‌هایی را با 35 درصد تخفیف دریافت می‌کنند و در این بین شرکت‌های isp و isdp فراموش شده‌اند. البته شرکت‌های isp و isdp هنوز یک امتیاز دارند که جلوی ورشکسته شدن آن‌ها را می‌گیرد.

او ادامه داد: در پروانه شرکت‌های pap ذکر شده که این شرکت‌های تنها می‌توانند اینترنت را به کاربران نهایی برسانند در صورتی که isp و isdpها امتیاز دادن سرویس به شرکت‌ها را دارند.

وی در ادامه به لزوم خصوصی سازی پهنای باند در کشور اشاره و عنوان کرد: ورود شرکت‌های خصوصی به قضیه پهنای باند می‌تواند قیمت و کیفیت اینترنت را بهبود دهد. راهکارهایی نیز برای نظارت زیرساخت برروی این موضوع وجود دارد و جای نگرانی نیست. ممکن است عده‌ای در دفاع از این موضوع بگویند که حتی با ورود شرکت‌های خصوصی هزینه‌های خطوط انتقال زیرساخت نگذارد که این قیمت کاهش داشته باشد. در پاسخ به این موضوع باید بگوییم که اولا قیمت خطوط شرکت ارتباطات زیرساخت اصلا عادلانه و استاندارد نیست و دوما با همین قیمت هم ما اطمینان داریم که قیمت نهایی اینترنت با کاهش رو به رو می‌شود.

جعفریان همچنین گفت: مخابرات‌های استانی برای سایر شرکت‌های خصوصی مشکلاتی را در زمینه خطوط انتقال در شهرستان‌ها ایجاد می‌کنند که البته اگر این موضوع را از خود آن‌ها جویا شوید، پاسخشان منفی خواهد بود. برای رسیدن به حقیقت در این موضوع کافی است مقایسه بین دو کاربر داشته باشید که یکی سرویس‌ خود را از مخابرات می‌گیرد و دیگری از یک شرکت خصوصی دیگر؛ زمان نصب سرویس و راه‌اندازی خطوط کاربر همه چیز را مشخص می‌کند.گوگل کروم خود را فارسی کنید + آموزش تصویری

1:

من گذاشتم یه فیلم دانلود بشه

برنجمو دم کردم

خوروشتم جا افتاد

سالادمو درست کردم

ظرفها رو شستم

لباسها رو شستم

جارو کردم

هنوز این فیلم در حال دانلود شده..

تازه سرعت نت من یک مگه

:))


متد کنبن چیست؟

2:

دروداوپال عزیز.
درست می فرمائید..
متاسفانه کیلوبایت ومیگ واین تعاریف فقط درحدتعریفی باقی مانده وهیچگونه تفاوت محسوسی رانمی بینیم که این متاسفانه پهنای باندبسیارضعیف موجوددلیل واقعی اون میتونه باشه.


متد کنبن چیست؟


شخصی سازی صفحه لاگین وردپرس با افزونه

3:

حالا باز وضعیت ما که فیبر نوری هستیم بدتر از بقیه هست ، با اینکه باید بهتر باشه
مخابرات پادشاهی میکنه ، هیچ کاری هم نمیشه کرد


ارائه اینترنت پر سرعت خلاف شرع است!

4:

به معیارهای جهانی در حقیقت ما چیزی به عنوان اینترنت نداریم فقط دکورش موجوده !


سطل زباله را به نوار وظیفه در ویندوز 7 متصل کنید

5:

درود.
این واقعیتی هست غیرقابل انکار،متاسفانه مافقط به صورت آماری داری اینترنت هستیم وازعقب مانده ترین کشورهاحتی درخاورمیانه درسرعت وخدمات اینترنتی به شمارمی رویم.
مشکل بزرگ مادراین سالهااستفاده ی بیش ازحدازالفاظ به جای عمل ورنگ بخشیدن واقعیت به مسائل هست.


کمک به دوستان در زمان سختی


تمام ویژگی‌های ویندوز ۹ لو رفت : کاشی‌های زنده، نسخه ویژه arm، استارت منوی جدید و بی

6:

اینترنت تو ایران فقط یه شوخیه ....

یه چیز الکی که دلمون بهش خوشه .....

نه سرعتی نه آزادی تو انتخاب سایتها .....
اینجا ایران هست رفقا ........


7:

ابته بعضیا میگن کشورهای عربی سرعت نتشون خییییییییییییییییییلیه
ولی اینو هم در نظر بگیرید کشورهای عربی اندازه 1 شهر ایران هم نیستند
ناسلامتی 75 میلیون ایرانی هست
ولی کلا سرعت پایینه

8:

البته ترکیه هم هست که جمعیتش به اندازه ایرانه ولی کیفیت و سرعت اینترنتش بسیار بالاست .

حتی افعانستان هم اخیرا سرعت و کیفیت اینترنتش بسیار بهبود پیدا کرده .این وسط ایرانه که هنوز از اینترنت ذغالی هستفاده میشه !

9:

حالگیر شده اسپید

10:

اينترانتمون هم افتضاحههههههههههه


92 out of 100 based on 42 user ratings 242 reviews