امکانات جدید اینستاگرام


امکانات جدید اینستاگرامامکانات جدید اینستاگرام
بانکی دات آی آر: این امکانات برای اندرویدی ها و سیستم عامل ios اپل دارای ابزارهای جدیدی است که کاربران باید برای آنها پرداخت درون برنامه ای داشته باشند.

کوین سیسترم بنیان گذار اینستاگرام در مصاحبه ای که با منلو پارک سرپرست رسانه های اجتماعی در اروپا داشته است اعلام نموده که ما سعی میکنیم امکاناتی را در اینستاگرام به وجود بیاوریم که کاربران کمتر نیاز به پرداخت درون برنامه ای بابت امکانات داشته باشند او همچنین اضافه نمود که اینستاگرام بیشتر قصد دارد تا برای کاربران سرگرم کننده باشد.

سیسترم اعلام نموده است که کاربران ایستاگرام با افزایش امکانات این شبکه اجتماعی افزایش یافتند.

او همچنین در مورد اَپ جدیدی که به اینستاگرام اضافه شده میگوید: کاربران میتوانند خود را با استفاده از این ابزارها ویرایش کنند مثلا نور تصاویر را کم و زیاد کنند و یا اینکه قسمت هایی از عکس را که دوربین عکاسی برای آن نور پردازی خوبی نداشته است را با استفاده از این اَپ تنظیم کنند.

قابلیت جدید اینستاگرام تنظیم رنگ های گرم و سرد و سایه کاری و برجسته سازی عکس ها است. تنظیم عکس ها و برش آنها از دیگر ویژگی های ابزار جدید ایستاگرام است.

سیستروم بیان کرده که هدف از ایجاد قابلیت ها و امکانات جدید در اینستاگرام پیچیده کردن این شبکه اجتماعی نیست بلکه افزایش امکانات آن است.

اینستاگرام قصد دارد در آینده علاوه بر عکس و تصاویر آپلود کردن ویدئوها را نیز به اینستاگرام اضافه کند و کاربران بتوانند برای دوستان خود ویدئو ها را به اشتراک بگذارنند.دوربین تحت شبکه (IP Camera)

1:این مشکل کاربران هر دو پلاتفورم آیفون و اوندروید را دچار مشکل کرده و باعث شده اونها به اینستگرام اعتراض نمايند.

افرادی که به وب سایت رسمی اینستگرام هم مراجعه کرده اند می گویند حتی صفحه لاگین این سایت هم از دسترس خارج شده و غیرقابل مشاهده گردیده هست.


Ssdها، سرزمین دادههای پرسرعت
این مشکل ظاهرا برای مدت 45 دقیقه به طول انجامیده هست.


از هارد دیسکتان محافظت کنید
با توجه به گستردگی اعتراضات مشخص هست که این مشکل فقط محدود به آمریکا نیست.

کاربران اینستگرام برای اطلاع رسانی در مورد این مشکل به توییتر روی آوردند، به گونه ای که هر چند ثانیه یک بار پیامی در این زمینه در این سایت منتشر می شد.


سامسونگ و ساخت رم ddr3 با ظرفیت 32 گیگابایت، به کمک tsv
اینستگرام خود در مورد علت وقوع این مشکل توضیحی نداده هست.


بررسی و تست ADATA S596 Turbo SSD

2:


سپاس این مشکل دیشب اتفاق افتاد حدود 12 به بعد که مشکل کماکان وجود داشت حتی هنگامی که صفحه وب اینستاگرام میومد برنامه مشکل پیدا کرده بود


60 out of 100 based on 25 user ratings 500 reviews