گوگل کروم خود را فارسی کنید + آموزش تصویری


گوگل کروم خود را فارسی کنید + آموزش تصویریگوگل کروم خود را فارسی کنید + آموزش تصویری

گوگل کروم خود را فارسی کنید + آموزش تصویری
تابحال به فکر فارسی کردن مرورگر کروم خود افتاده اید؟ اگر دوست دارید این کار را انجام دهید پیشنهاد می کنیم این مطلب را حتما، لطفا بخوانید.

امروزه کاربران اینترنت با مرورگر کروم بسیار آشنا هستند. زیرا یکی از بهترین و قوی ترین مروگرهای اینترنتی است. این مرورگر در ایران نیز طرفداران بسیار زیادی دارد.
برخی کاربران تمایل دارند که برنامه های نصب شده خود را در صورت امکان با زبان فارسی استفاده نمایند یعنی تمامی منو ها و نوشته ها به زبان فارسی باشند .


خوشبختانه مرورگر کروم هم این خاصیت را نیز دارد. پس بر آن شدیم تا به شما نحوه ی فارسی سازی مرورگر کروم را که بسیار ساده است را آموزش دهیم.

برای فارسی کردن مرورگر Google chrome" " کافیست وارد "setting" بخش مرورگر شوید، یعنی در سمت چپ نوار آدرس بر روی گزینه"control customize and" که با سه خط موازی قابل رویت است کلیک نمایید.

پس از این که صفحه تنظیمات باز شد، بر روی گزینه ی ""setting در سمت چپ صفحه کلیک نمایید .سپس بر روی گزینه ی "Show "advanced settings... (پایین صفحه) کلیک نمایید.

گوگل کروم خود را فارسی کنید + آموزش تصویری

در واقع با اینکار شما تنظیمات پیشرفته را باز می نمایید و حالا قسمت مربوط به Languages"" راپیدا کرده و بر روی گزینه ی "Languages and input setting " کلیک نمایید تا بخش زبان ها باز شود.

گوگل کروم خود را فارسی کنید + آموزش تصویری

کافیست از پایین پنجره بر روی ""add کلیک نمایید و در لیست به دنبال زبان"Persian" بگردید و "ok" نمایید تا زبان فارسی به لیست اضافه شود.

حال کافیست از سمت راست گزینه ی Display Google chrome in this language انتخاب کنید.

گوگل کروم خود را فارسی کنید + آموزش تصویری

حالا پیغامی مبنی بر این که "نرم افزار را ببنید و دوباره اجرا کنید " نمایش داده می شود تا زبان فارسی نصب شود.
کافیست دکمه ی "Done" را زده و نرم افزار را ببندید و دوباره اجرا نمایید تا "Google chrome" فارسی شود.

برای بازگرداندن به وضعیت قبلی یعنی به زبان انگلیسی همین مراحل را انجام دهید فقط زبان انگلیسی را بجای فارسی انتخاب نمایید.
منبع:yjc.irدانلود نمونه سوالات امتحان mcitp مهندسی شبکه های ماکروسافت همراه با جواب

1:

سلام خسته نباشید اموزنده بود هرچند میدونستم این مطلب رو
ممنون


تکنولوژی gpon

2:

زبون ما پارسییه میگن فارسی چون عربی پ نداره
60 % فارسی عربی هست
آخر چیکار میکنید ایرانی باقی میمونید یا عرب تازی؟
فراموش نکنید که کشور های غربی قانون پايه ی خودشان را از روی منشور کورش نوشتند...78 out of 100 based on 53 user ratings 728 reviews