خداحافظی با "start" در ویندوز 8 + تصویر


خداحافظی با "start" در ویندوز 8 + تصویرخداحافظی با "start" در ویندوز 8 + تصویر
خداحافظی با "START" در ویندوز 8

خداحافظی با "start" در ویندوز 8 + تصویر


به گزارش روزگار نو (rouzegareno.ir)، دکمه ی استارت بخشی مهم از سیستم عامل مایکروسافت است که از 17 سال پیش در ویندوزهای مختلف وجود داشت.

این دکمه تکامل یافته و تبدیل به "لانچ پد" سیستم عامل شده است و به شما اجازه دسترسی به نرم افزارها، فایل ها و عملیات جستجو را می دهد.

مایکروسافت تاکنون تاریخ انتشار این سیستم عامل جدید را اعلام نکرده است. ویندوز 8 به گونه ای ساخته شده است که می تواند از آن به صورت "تاچ اسکرین" همینطور بر روی کامپیوتر های شخصی اسفاده کرد. انتظار می رود که ویندوز جدید مایکروسافت در نیمه ی دوم سال انتشار یابد.

خداحافظی با "start" در ویندوز 8 + تصویر


سایت ورج گزارش داد: دکمه ی استارت انقدر هم که به نظر می رسد کاملا از بین نرفته است.البته، این دکمه ممکن است در ویندوز 8 غایب باشد اما وظیفه و کارکرد آن هنوز هم وجود دارد

منابع ما تایید کرده اند که ویندوز 8 چیزی به نام "هات کرنر" طراحی کرده است که هم از طریق "موس" و هم از طریق "تاچ اسکرین" می توان با آن کار کرد.

در حقیقت، در دسکتاپ ویندوز 8، فایل های مختلفی که بزرگنمایی شده اند وجود دارد. این فایل ها راهی همشیگی برای دسترسی به نقاط مختلف کامیوتر را به شما ارائه می دهد.


خداحافظی با "start" در ویندوز 8 + تصویر

دسکتاپ ویندوز 8

از این سیستم عامل می توان در کامپیتورهای شخصی و تبلت ها استفاده کرد / .نگاهی به مادربرد ga-f2a85x-up4

1:

شاید اول کار کمی گیج نماينده باشه ولی وقتی باهاش عادت کنی می بینی خیلی سریعتر و کاربردی تر هست من که لذت بردم از تجربه Start جدید گرچند نوعی میخواسته luanchpad سیستم عامل lion مکینتاش رو کپی کرده باشه


بررسی مادربرد ga-z77x-up5 th گیگابایت

2:

من خیلی وقته خداحافظی کردم...


72 out of 100 based on 37 user ratings 512 reviews