دانلود بازی هیجان انگیز Slender Rising v1.0


دانلود بازی هیجان انگیز Slender Rising v1.0دانلود بازی هیجان انگیز Slender Rising v1.0
بازی بسیار زیبا و هیجان انگیز Slender Rising برای اندروید
هنگامی که اولین بار بازی Slender Rising برای آیفون عرضه شد، توانست کاربران زیادی را به سمت خود بکشاند و کاربران را مجذوب کند. از آنجایی که این بازی هیجان انگیز توانست در سیستم عامل IOS به موفقیت بسیار چشم گیری دست یابد، لذا حال شاهد عرضه نسخه اندرویدی آن در وب سایت پلی استور هستیم و پلی استور امروز این بازی را برای فروش برنامه داد، تا علاقه مندان بتوانند آن را با قیمت ۲٫۴ دلار خریداری کنند.

بازی Slender Rising :

شاید زیاد دور از انتظار نبود که این بازی برای اسمارت فونهای اندرویدی عرضه شود. چون سلندر رایزینگ مختص آیفون عرضه شده بود. اما با محبوبیت بسیار بالایی که به دست آورد توانست کاربران را مجذوب کند. از این رو شرکت سازنده این بازی یعنی Teotl Studios تصمیم به انتشار نسخه اندرویدی آن نیز گرفت تا بتواند به فروش بیشتری دست یابد و از سوی دیگر کاربران اندروید نیز بتوانند این بازی زیبا را در گوشی خود تجربه کنند. “سلندر” یک مرد یا شاید بهتر باشد بگوییم، یک موجود افسانه ای است که با انسان های معمولی تفاوت هایی دارد. در واقع سلند دارای قدی بلند، هیکلی به تناسب بزرگتر از انسان های معمولی و همچنین قابلیت هایی می باشد که در سایر انسان ها مشاهده نمی شود. یکی از همین قابلیت ها، این است که سلند می تواند دست های خود را بلند یا کوتاه کند و با استفاده از همین قابلیت کارهای زیادی انجام دهد. سلند همیشه لباس هایی سیاه می پوشد.

گیم پلی بازی Slender Rising :

Slender Rising دارای گیم پلی ترسناک و اسرار آمیز می باشد. البته تلفیقی از ماجراجویی نیز در این بازی مشهود است. شما باید بتوانید در مکان های ترسناکی که برایتان در نظر گرفته شده است به ماجراجویی بپردازید و با استفاده از سرنخ هایی که خواهید یافت بازی را پیش ببرید. محیط بازی نیز به گونه ای طراحی شده است که رعب و وحشت برای بازیکن ایجاد خواهد کرد؛ به ویژه که در طی بازی صداهایی نظیر رعد و برق و صداهای وحشتناک دیگر باعث افزایش هرچه بیشتر هیجان این بازی بسیار زیبا می شود.

گرافیک و محیط بازی Slender Rising :

بازی طلوع سلندر، دارای گرافیک اچ دی خیره کننده ای می باشد. با وجود این که محیط این بازی بسیار ساده طراحی شده است اما هیجان بسیار بالایی دارد. این بازی محیط رعب آور دارد که ممکن است در مواردی باعث ترس کاربران نیز بشود.
http://dl.androidlux.com/2014-10/Gam...oidlux.com.apk72 out of 100 based on 37 user ratings 62 reviews