دانلود بازی مسابقات دریفت Real Drift Car Racing v2.4


دانلود بازی مسابقات دریفت Real Drift Car Racing v2.4دانلود بازی مسابقات دریفت Real Drift Car Racing v2.4
بازی هیجان انگیز مسابقات دریفت Real Drift Car Racing

Real Drift Car Racing یکی از زیباترین بازی های سبک اتوموبیل رانی مخصوص اندروید می باشد. در این بازی شما باید ماشین خودتان را انتخاب کرده و سپس با استفاده از آن به رقابت ها وارد شوید و بتوانید رقیب هایتان را شکست دهید. این بازی محصولی از کمپانی RealGames می باشد!

بازی های سبک اتوموبیل رانی :

بازی هایی که در این سبک عرضه می شوند طرفداران بسیار زیادی دارند و افراد بسیار زیادی به سمت آنها جذب می شوند. یکی از اصلی ترین دلایل این امر نیز هیجان بسیار بالا در این دسته از بازی ها می باشد. همین امر سبب می شود که کاربران به سمت این دسته از بازی ها بروند.

بازی Real Drift Car Racing :

این بازی نیز یکی از بازی هایی می باشد که در سبک ریسینگ و اتوموبیل رانی عرضه شده است. بازی که سراسر آن، هیجانی بسیار وصف ناپذیر را تجربه خواهید کرد. در این بازی اندروید شما باید با ماشین هایی دیگر به رقابت پرداخته و بتوانید آنها را شکست دهید. شما می توانید از بین ماشین های موجود در این بازی یکی را انتخاب کرده و با استفاده از همان بازی را آغاز کنید. با دریفت کردن در طول بازی می توانید رانندگی خودتان را به رخ سایر شرکت کنندگان نیز بکشید. مسابقات در مکان هایی مختلف انجام خواهد شد. با پیروز شدن در این مسابقات می توانید پول به دست بیاورید. با به دست آوردن پول بیشتر می توانید ماشین خودتان را شخصی سازی کرده و آیتم های مختلفی بر روی آن اضافه کنید. این آیتم ها می تواند سبب افزایش سرعت و قدرت خودروی شما بشوند. برخی از این آیتم ها نیز تنها برای زیباتر کردن و فقط برای ظاهر خودرو مورد استفاده رار می گیرند. شما می توانید Real Drift Car Racing را به صورت آنلاین نیز بازی کنید و دوستان خود را به آن دعوت کنید تا رقابتی چالش برانگیز را با آنها تجربه کنید.

گرافیک و محیط بازی Real Drift Car Racing :

با این که این بازی حجم بسیار زیادی ندارد، اما دارای گرافیکی بسیار عالی می باشد. محیط آن به صورت کاملا سه بعدی طراحی شده است و یک محیط واقع گرا را ایجاد کرده است تا کاربران تجربه یک رانندگی بی نظیر را داشته باشند.
http://dl.androidlux.com/2014-10/Gam...oidlux.com.apk54 out of 100 based on 29 user ratings 1154 reviews