دانلود بازی ضربات پنالتی Final kick v2.0


دانلود بازی ضربات پنالتی Final kick v2.0دانلود بازی ضربات پنالتی Final kick v2.0
بازی هیجان انگیز و زیبای Final kick برای اندروید
یکی از زیباترین بازی های سبک ورزشی بازی ضربات پنالتی می باشد که دارای هیجان بسیار بالایی می باشد و طرفداران بسیار زیادی نیز در سراسر جهان دارد. این بار در سایت اندرویدلوکس یکی از بهترین و زیباترین این بازی ها را برایتان آماده کرده ایم که Final kick نام دارد.

گیم پلی بازی Final kick:

همانطور که در ابتدا نیز گفتیم سبک این بازی ورزشی ضربات پنالتی می باشد. در Final kick شما باید بتوانید توپ هایی که برایتان کاشته خواهد شد را به سمت دروازه فرستاده و آنها را گل کنید. این کار شاید در ابتدا ساده به نظر برسد اما با گذشت چندین مرحله کارتان سخت خواهد شد و برای پیش بردن بازی نیاز به تمرکز و دقت بسیار بیشتری نیز خواهید داشت. هر مرحله که پیش بروید دروازه بان حرفه ای تر می شود و برای گرفتن توپ ها تمرکز بیشتری خواهد داشت و همین مسئله است که کار شما را سخت می کند. شما می توانید در لیگ های مسابقه ای مختلف شرکت کنید و با تیم های دیگر رقابت کنید و بتوانید به عنوان قهرمان بازی شناخته شوید. در این بازی ضربات پنالتی با استفاده از صفحه نمایش انداخته خواهند شد؛ یعنی شما انتخاب خواهید کرد که زاویه پرتاب، دقت پرتاب، قدرت پرتاب و … چقدر باشد و بعد از آن می توانید توپ را به سمت دروازه پرتاب کنید. کنترلگر بازی بسیار روان و عالی طراحی شده است به طوری که در کنترل بازی هیچ مشکلی نخواهید داشت و می توانید به سادگی آن را کنترل کنید. بعد از مدتی شما می توانید تیم دلخواه خود را ساخته و با استفاده از همین تیم در پیکارهای مختلف شرکت کنید. تمام تلاش خود را باید بکنید تا بتوانید به پیروزی برسید. شما می توانید در رقابت های آنلاین با دوستان خود شرکت کنید و با سایر دوستان و رقابت کنندگانی که به صورت انلاین بازی می کنند، رقابت کنید. بسیاری از آیتم های این بازی قفل شده اند. شما می توانید با به دست آوردن سکه آیتم ها را باز کنید و از آنها استفاده کنید. این آیتم ها می توانند کار شما را برای پیش بردن بازی بسیار ساده تر کنند.

گرافیک و محیط بازی Final kick:

این بازی دارای گرافیکی بسیار عالی می باشد. به ویژه که در این نسخه، بازی به همراه دیتا عرضه شده است. همین مسئله باعث شده است تا دست طراحان در افزایش حجم بازی باز شود و بتوانند گرافیک آن را بسیار بهبود ببخشند تا بازی درخورد کاربران طراحی و عرضه نمایند. شکل و کاراکتر بازی ها به صورت کلی بسیار عالی طراحی شده است و شما شاهد کاراکتر هایی بسیار شبیه به واقعی خواهید بود که سبب افزایش هیجان بازی خواهند شد.

حرف پایانی:

بازی Final kick در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین بازی ها در سبک خودش شناخته می شود. در نسخه های قبلی این بازی بدون دیتا عرضه می شد، اما در نسخه جدید شاهد عرضه دیتا به همراه این بازی هستیم. طبیعی است که در این نسخه گیم پلی و همچنین گرافیک بازی بسیار بهبود پیدا کرده است. این بازی توانسته است امتیاز ۴٫۱ از ۵ را از وب سایت پلی استور به دست بیاورد. در این نسخه تلاش بسیار زیادی برای هرچه واقعی تر شدن چهره بازیکنان شده است. همچنین بازیکن های جدیدی نیز در این نسخه برنامه گرفته اند.

برخی از ویژگی های بازی Final kick :

- دارا بودن گرافیک HD بسیار عالی

- گیم پلی هیجان انگیز و جذاب

- قابلیت رقابت با دوستان به صورت آنلای

- شرکت در مسابقات و لیگ های هفته ای
دانلود بازی ضربات پنالتی Final kick v2.0 | اندرویدلوکس78 out of 100 based on 23 user ratings 398 reviews