دانلود بازی شهرسازی SimCity BuildIt v1.2.3.17233


دانلود بازی شهرسازی SimCity BuildIt v1.2.3.17233دانلود بازی شهرسازی SimCity BuildIt v1.2.3.17233
بازی هیجان انگیز و سرگرم کننده شهر سازی SimCity BuildIt اندروید
ایا دوست دارید که مدیریت یک شهر را همانند یک شهردار به صورت کامل به عهده بگیرید؟ بازی SimCity BuildIt می تواند چنین قابلیتی برایتان ایجاد کند که کنترل کامل یک شهر را خودتان در دست بگیرید و کارهای آن را پیش ببرید. این بازی که محصولی از کمپانی نام آشنا EA می باشد، یکی از زیباترین و بهترین بازی های شبیه ساز مدیریت و شهرداری است که در آن شما به عنوان همه کاره شهر باید بتوانید آن را مدیریت کنید.

در بازی SimCity BuildIt شما می توانید بناهای مختلفی که هرکدام قابلیتی دارند ایجاد کنید. این بازی به کاربران این امکان را می دهد تا هرکجا که خودشان دوست داشتند، سازه بسازند. در این بازی اندروید باید به مشکلاتی که شهر ایجاد می شود، همانند اتش سوزی ها، ترافیک های خیابانی، دزدی ها و … رسیدگی کنید و بتوانید آنها را حل کنید. برای ان که شهروندان از شما راضی باشند، می توانید امکاناتی مختلف برای آنها ایجاد کنید. این امکانات می تواند شامل امکانات رفاهی نظیر آب و برق باشد. این بازی زیبا دارای گرافیک HD بسیار عالی می باشد که توصیه می کنیم اگر از علاقه مندان به بازی های سبک استراتژی / مدیریتی هستید، به هیچ وجه آن را از دست ندهید و آن را ادامه از سایت اندرویدلوکس دریافت کنید.

توجه: این بازی به صورت آنلاین انجام میشود که برای اجرای آن در هر حالتی نیاز به اینترنت خواهید داشت و بدون اینترنت، قابلیت اجرا کردن آن را نخواهید داشت.

ویژگی های بازی شهرسازی SimCity BuildIt :

- دارا بودن گرافیک HD خیره کننده و عای

- گیم پلی بسیار هیجان انگیز و اعتیادآور

- قابلیت دادن امکانات رفاعی مختلف به شهروندان برای افزایش رضایت آنها

- رسیدگی به مشکلات شهر نظیر آتش سوزی ها

- ساخت و ساز بناهای کاربردی و مسکونی و تجاری
دانلود66 out of 100 based on 31 user ratings 656 reviews