ارائه نسخه جدید اندروید برای HTC One!


ارائه نسخه جدید اندروید برای HTC One!ارائه نسخه جدید اندروید برای HTC One!
به گزارش جی‌اس‌ام آریا، گزارشات رسیده حاکی از آن است که برنامه است نسخه جدید اندروید ۴.۴ کیت کت برای HTC One نیز ارائه گردد.

همان طور که در جریان خبرها هستید به تازگی آخرین نسخه از سیستم عامل اندروید، با نام اندروید ۴.۴ کیت کت به طور رسمی معرفی شده است. بر همین اساس شرکت های وابسته به این سیستم عامل به زودی اقدام به ارائه زمان بندی برای به روز رسانی محصولاتشان می کنند. در همین راستا اولین شرکت اقدام کننده در این زمینه اچ تی سی بوده است.

رییس اچ تی سی در آمریکا اعلام کرده که شرکتش به شکلی تهاجمی اقدام به آماده سازی و عرضه کیت کت برای پرچمدار فعلی خود، One خواهد کرد. طبق اعلام آقای جیسون مک کنزی، نسخه گوگل پلی One ظرف ۱۵ روز، نسخه بین المللی (آنلاکد) ظرف ۳۰ روز و نسخه تحت قرارداد اپراتورها (لاکد فکتوری) ظرف ۹۰ روز یا کمتر به روز رسانی اندروید ۴.۴ را دریافت می کنند.

برنامه است ویژگی های جدید اندورید ۴.۴ در قالب پوسته اختصاصی اچ تی سی یعنی Sense 5.5 گنجانیده شوند و هر چند چگونگی و دامنه پوشش ویژگی های جدید مشخص نیست، ولی انتظاری جز افزودن همه آنچه ممکن است، از اچ تی سی نمی رود.

گفته می شود در آینده زمان ارائه به روز رسانی جدید برای One Max و One Mini نیز اعلام شود ولی فعلا هدف و اولویت اصلی اچ تی سی این است که نهایتا ظرف ۹۰ روز، تمام One های فروخته شده به اندروید ۴.۴ ارتقا یابند.72 out of 100 based on 57 user ratings 782 reviews