تبلت گلکسی تب ۴ وارد می شود


تبلت گلکسی تب ۴ وارد می شودتبلت گلکسی تب ۴ وارد می شود
به گزارش جی‌اس‌ام آریا، كمپانی سامسونگ كه در زمينه توليد تبلت های هوشمند جزء بهترين ها به حساب می آيد، سری جديدی از تبلت های خود را وارد بازار كرده است. در همين بين يك تبلت جديد با صفحه نمايشی قدرتمند از راه می رسد.

شرکت سامسونگ در سال جاری میلادی تبلت های بزرگی به بازار عرضه خواهد کرد که دارای صفحات amoled هستند. تاکنون چهار تبلت مختلف برای رونمایی در سال ۲۰۱۴ توسط شرکت سامسونگ معرفی شده اند.

اما شرکت سامسونگ در طی روزهای گذشته تبلت دیگری با نام sm-t330 را معرفی کرده که دارای صفحه نمايش ۸ اینچی است. شرکت سامسونگ هنوز نام اصلی این تبلت را عنوان نکرده است اما کارشناسان معتقداند این تبلت جدید با نام گلکسی تب ۴ وارد بازار خواهد شد. گلکسی تب ۳ نیز با نام sm-t315 معرفی شده بود به همین دلیل کارشناسان پیش بینی می کنند تبلت جدید گلکسی تب ۴ باشد.

سامسونگ در نمایشگاه ces تبلت گلکسی تب پرو ۸٫۴ را نیز رونمایی کرد. تبلت گلکسی تب ۴ نیز مجهز به صفحه amoled خواهد بود. شرکت سامسونگ از ماه آینده تولید انبود پنل های amoled را برای تبلت های خود آغاز خواهد کرد. سامسونگ در نمایشگاه mwc که ماه فوریه برگزار می شود تعدادی از پنل های amoled تبلت ها را رونمایی خواهد کرد. در مورد زمان عرضه و قیمت تبلت گلکسی تب ۴ هنوز اطلاعاتی منتشر نشده است.72 out of 100 based on 57 user ratings 482 reviews