یک قاتل جدید برای پرچم داران : اسمارت فون شیائومی mi4 معرفی شد + عکس


یک قاتل جدید برای پرچم داران : اسمارت فون شیائومی mi4 معرفی شد + عکس



یک قاتل جدید برای پرچم داران : اسمارت فون شیائومی mi4 معرفی شد + عکس
شیائومی یا همان ” اپل چینی ” روز گذشته در مراسمی بزرگ در پکن از پرچم‌دار جدید خود Xiaomi Mi4 رونمایی کرد. رییس این شرکت لی جون، کسی بود که به نمایندگی از شرکت شیائومی و با تشویق گرم حضار روی صحنه آمد تا اسمارت‌فونی را معرفی کند که با فریمی فلزی و لبه‌های صیقل داده شده همگی را به یاد طراحی آشنای آیفون اپل می‌اندازد.
شیائومی Mi4 دارای یک صفحه‌نمایش ۵ اینچی ۱۰۸۰p است و با سخت‌افزاری بسیار نیرومند ظاهر شده است؛ یک چیپست اسنپ‌دراگون ۸۰۱ چهار هسته‌ای ۲.۵ گیگاهرتزی و سه گیگابایت رم. دقیقا مانند سال قبل و در مراسم معرفی Mi3 شیائومی این بار نیز با Mi4 -در اظهارنظری تبلیغاتی- مدعی ارائه «سریع‌ترین اسمارت‌فون دنیا» بوده است. هر چند تست‌های آینده می‌تواند این ادعای شیائومی را در ورطه آزمایش برنامه دهد.
یک قاتل جدید برای پرچم داران : اسمارت فون شیائومی mi4 معرفی شد + عکس یک قاتل جدید برای پرچم داران : اسمارت فون شیائومی mi4 معرفی شد + عکس یک قاتل جدید برای پرچم داران : اسمارت فون شیائومی mi4 معرفی شد + عکس یک قاتل جدید برای پرچم داران : اسمارت فون شیائومی mi4 معرفی شد + عکس یک قاتل جدید برای پرچم داران : اسمارت فون شیائومی mi4 معرفی شد + عکسیک قاتل جدید برای پرچم داران : اسمارت فون شیائومی mi4 معرفی شد + عکس یک قاتل جدید برای پرچم داران : اسمارت فون شیائومی mi4 معرفی شد + عکس یک قاتل جدید برای پرچم داران : اسمارت فون شیائومی mi4 معرفی شد + عکس یک قاتل جدید برای پرچم داران : اسمارت فون شیائومی mi4 معرفی شد + عکس یک قاتل جدید برای پرچم داران : اسمارت فون شیائومی mi4 معرفی شد + عکس
باتری غول‌آسای این اسمارت‌فون ۳۰۸۰ میلی‌آمپر ساعتی است که بیشتر از اکثریت اسمارت‌فون های ۵ اینچی حال حاضر بازار فضا برای ذخیره انرژی دارد. این میزان باتری به ادعای شرکت سازنده تا یک روز و نیم برای شما عمر خواهد کرد. Mi4 از نوعی شارژ سریع نیز پشتیبانی می‌کند که می‌تواند در کمتر از یک ساعت ۶۰ درصد ظرفیت باتری خود را پر کند.
یک قاتل جدید برای پرچم داران : اسمارت فون شیائومی mi4 معرفی شد + عکس
دوربین Mi4 مدلی ۱۳ مگاپیکسلی است و سنسور ۸ مگاپیکسلی محصول سونی نیز برای جلوی آن تعبیه شده است. Mi4 در دو مدل به بازار ارائه خواهد شد؛ مدلی با حافظه داخلی ۱۶ گیگابایتی و دیگری که با یک پرش بزرگ، ۶۴ گیگابایتی خواهد بود.

یک قاتل جدید برای پرچم داران : اسمارت فون شیائومی mi4 معرفی شد + عکس یک قاتل جدید برای پرچم داران : اسمارت فون شیائومی mi4 معرفی شد + عکس یک قاتل جدید برای پرچم داران : اسمارت فون شیائومی mi4 معرفی شد + عکس یک قاتل جدید برای پرچم داران : اسمارت فون شیائومی mi4 معرفی شد + عکس یک قاتل جدید برای پرچم داران : اسمارت فون شیائومی mi4 معرفی شد + عکس
اندروید و اینترفیس اختصاصی این شرکت یعنی MIUI نیز یکی از جنبه‌های برتری این گوشی می‌باشد. این اینترفیس ازجمله نمونه‌های غنی، پر از امکانات و دارای انواع تنظیمات است که با آپدیت‌های هفتگی همراه خواهد بود. نسخه بعدی این اینترفیس نیز به زودی در ماه آینده با تغییرات افزون‌تری تحویل کاربران داده می‌شود.قیمت‌های شیائومی همیشه مقدمه شیرین‌ترین بحث‌ها در مورد این شرکت بوده است. این بار نیز شیائومی با یک غافلگیری تمام‌عیار به میان دوستدارانش آمده است. Mi4 با تنها ۳۲۰ دلار در مدل‌های ۱۶ گیگابایت و در ۴۰۰ دلار برای مدل‌های ۶۴ گیگ عرضه شده است.
یک قاتل جدید برای پرچم داران : اسمارت فون شیائومی mi4 معرفی شد + عکس یک قاتل جدید برای پرچم داران : اسمارت فون شیائومی mi4 معرفی شد + عکس یک قاتل جدید برای پرچم داران : اسمارت فون شیائومی mi4 معرفی شد + عکس یک قاتل جدید برای پرچم داران : اسمارت فون شیائومی mi4 معرفی شد + عکسیک قاتل جدید برای پرچم داران : اسمارت فون شیائومی mi4 معرفی شد + عکس یک قاتل جدید برای پرچم داران : اسمارت فون شیائومی mi4 معرفی شد + عکس یک قاتل جدید برای پرچم داران : اسمارت فون شیائومی mi4 معرفی شد + عکس یک قاتل جدید برای پرچم داران : اسمارت فون شیائومی mi4 معرفی شد + عکسیک قاتل جدید برای پرچم داران : اسمارت فون شیائومی mi4 معرفی شد + عکس یک قاتل جدید برای پرچم داران : اسمارت فون شیائومی mi4 معرفی شد + عکس یک قاتل جدید برای پرچم داران : اسمارت فون شیائومی mi4 معرفی شد + عکس یک قاتل جدید برای پرچم داران : اسمارت فون شیائومی mi4 معرفی شد + عکسیک قاتل جدید برای پرچم داران : اسمارت فون شیائومی mi4 معرفی شد + عکس یک قاتل جدید برای پرچم داران : اسمارت فون شیائومی mi4 معرفی شد + عکس یک قاتل جدید برای پرچم داران : اسمارت فون شیائومی mi4 معرفی شد + عکس یک قاتل جدید برای پرچم داران : اسمارت فون شیائومی mi4 معرفی شد + عکس
شیائومی با سیاست‌های فروش خود مایه دردسر بسیاری از شرکت‌های چینی و غیر چینی شده است. این شرکت موفق شده در ۶ ماهه نخست امسال بیش از ۲۶ میلیون دستگاه اسمارت‌فون را به فروش برساند! این رقم چنان برای تعدادی از شرکت‌های رقیب گزنده بوده که سامسونگ در گزارش سه‌ماهه اخیر مالی خود بدون تعارف به رقبای سمج چینی‌اش اشاره داشته و آن‌ها را یکی از عوامل فروش پایین محصولاتش دانسته است.شیائومی حالا با یک قاتل دیگر پا به میدان اسمارت‌فون ها گذاشته و اگر همه چیز خوب پیش برود به‌زودی با ورود به بازار آمریکا از خجالت بسیاری از شرکت‌ها در آنجا نیز در خواهد آمد!


منبع : gadgetnews.ir



72 out of 100 based on 27 user ratings 752 reviews