اپل در حال آزمایش آیفون با صفحه نمایش 4.8 تا 6 اینچی است


اپل در حال آزمایش آیفون با صفحه نمایش 4.8 تا 6 اینچی استاپل در حال آزمایش آیفون با صفحه نمایش 4.8 تا 6 اینچی است
به گزارش وال استریت ژورنال اپل با مشاهده عملکرد فروش خوب فبلت‌های اندرویدی قصد دارد وارد این عرصه شود و در حال حاضر مشغول آزمایش آیفون با صفحه‌نمایش‌های بزرگ تا ۶ اینچ است.


اپل در حال آزمایش آیفون با صفحه نمایش 4.8 تا 6 اینچی است

کنفرانس WWDC اپل در سال ۲۰۱۱ را به خاطر دارید؟ درست بعد از موفقیت آیپد و عرضه اندروید ۳٫۰ لانه زنبوری و اولین تبلت‌های اندرویدی استیو جابز روی سن رفت و با نمایش لوگوهای سامسونگ، اچ‌پی، موتورولا، بلک‌بری و اندروید ۳ آن‌ها را به کپی‌کاری محکوم کرد و گفت: “حالا همه می‌خواهند تبلت بسازند! آیا سال ۲۰۱۱ سال کپی‌کار هاست؟” حالا به نظر می‌رسد پس از مرگ جابز اپل روال کار رقبا را پیش گرفته و پس از الگوبرداری‌های متعدد iOS 7 از اندروید حالا اپل احتمالاً وارد عرصه فبلت‌ها خواهد شد؛ چیزی که سامسونگ آن را آغاز کرد. شاید یکی از این روزها مدیرعامل سامسونگ روی صحنه بیاید و بگوید “حالا همه می‌خواهند فبلت بسازند.” گفتنی است نوکیا هم در حال کار روی فبلت لومیا ۱۵۲۰ است که اخیراً تصویری از آن منتشر شده است.

اپل در حال آزمایش آیفون با صفحه نمایش 4.8 تا 6 اینچی است

به هر حال وال استریت ژورنال گزارش می‌دهد که اندازه ۶ اینچ آخرین گزینه اپل است و اندازه‌های کوچکتر از ۴٫۸ اینچ به بالا نیز در حال حاضر در کوپرتینو آزمایش می‌شوند. آیا آیفونی که استیو جابز روی اندازه صفحه ۳٫۵ اینچی آن اصرار داشت را روزی با صفحه نمایش ۶ اینچی خواهیم دید؟ فبلت‌ها ابتدا با اندازه ۵٫۳ اینچ شروع شدند و حالا که گوشی‌هایی مانند ال‌جی جی۲ به این اندازه رسیده‌اند تا ۶٫۴ اینچ نیز در اکسپریا زد اولترا قد کشیده‌اند!
هرچند حتی اگر ادعای وال استریت درست باشد دلیل نمی‌شود که اپل واقعاً آیفونی با این ابعاد را تولید کند اما شاید سال آینده در کنار آیفون‌های ۶ و ۶C آیفون ۶ Max نیز معرفی شود.78 out of 100 based on 63 user ratings 1088 reviews