راهنمای خرید نرم‌افزارهای اندروید از فروشگاه نرم‌افزار سامسونگ (Samsung Apps)


راهنمای خرید نرم‌افزارهای اندروید از فروشگاه نرم‌افزار سامسونگ (Samsung Apps)راهنمای خرید نرم‌افزارهای اندروید از فروشگاه نرم‌افزار سامسونگ (Samsung Apps)
راهنمای خرید نرم‌افزارهای اندروید از فروشگاه نرم‌افزار سامسونگ (Samsung Apps)
با توجه به محدودیت‌های گوگل‌پلی برای کاربران ایرانی و همچنین عدم دسترسی بسیاری از مردم به کارت‌های اعتباری بین‌المللی مانند مسترکارت و ویزا کارت معمولا خرید نرم‌افزارهای پولی برای کاربران ایرانی غیرممکن است و به همین دلیل، کاربران یا مجبورند به نرم‌افزارهای محدود رایگان بسنده کرده و یا به دانلود نرم‌افزارهای کرک شده روی آورند. اما سامسونگ به تازگی پشتیبانی از کارت‌های بانکی عضو شتاب را نیز به فروشگاه نرم‌افزار خود (Samsung Apps) اضافه کرده و کاربران ایرانی نیز از طریق آن می‌توانند نرم‌افزارهای اندرویدی مورد نیاز خود را خرید کنند. پس اگر تلفن، تبلت و یا هر ابزار اندرویدی ساخت سامسونگ دارید با ما همراه باشید تا آموزش تصویری خرید نرم‌افزار‌های اندروید را در ادامه مشاهده کنید.

کاربران ابزارهای اندرویدی سامسونگ علاوه بر دسترسی به فروشگاه رسمی نرم‌افزارهای اندرویدی یعنی گوگل پلی، امکان دسترسی به فروشگاه نرم‌افزار سامسونگ samsungapps.com با نام Samsung Apps را نیز دارند. سامسونگ در این فروشگاه علاوه بر ارائه نرم‌افزارهای مختلف فارسی، به تازگی امکان خرید نرم‌افزارهای پولی را نیز از طریق کارت‌های عضو شبکه شتاب میسر کرده است. اگر تمایل به خرید نرم‌افزارهای اندرویدی مورد نیاز خود را دارید راهنمای تصویری استفاده از سامسونگ اپ را در ادامه مشاهده کنید.
در تمام ابزارهای اندرویدی سامسونگ، نرم‌افزار Samsung Apps نصب شده است. آن را از لیست نرم‌افزارهای خود یافته و اجرا کنید. اگر اولین باری است که این نرم‌افزار را اجرا می‌کنید از شما خواسته می‌شود تا شرایط و قوانین استفاده از آن را قبول کنید پس از آن اگر نرم‌افزار فروشگاه سامسونگ بروز نباشد نسخه جدید برروی تلفن شما نصب می‌شود. حال می‌توانید از مجموعه نرم‌افزارهای اندرویدی که سامسونگ گردهم آورده استفاده کنید. در این فروشگاه، نرم‌افزارها در شاخه‌های مختلف دسته‌بندی شده‌اند در منوی بالا می‌توانید نرم‌افزارهای خاص را در تب Featured، نرم‌افزار برتر یعنی آنهایی که بیشتر دانلود شده‌اند را در تب Top و یا اگر تمایل دارید نرم‌افزارها را بصورت دسته‌بندی شده مشاهده کنید، وارد تب Category شوید. اگر هم می‌دانید دنبال چه نرم‌افزاریی هستید می‌توانید آیکان جستجو را لمس نمایید. همچنین دسته‌بندی نرم‌افزارها و توضیحات برخی از برنامه‌ها به زبان فارسی ترجمه شده اند.
راهنمای خرید نرم‌افزارهای اندروید از فروشگاه نرم‌افزار سامسونگ (Samsung Apps)راهنمای خرید نرم‌افزارهای اندروید از فروشگاه نرم‌افزار سامسونگ (Samsung Apps)راهنمای خرید نرم‌افزارهای اندروید از فروشگاه نرم‌افزار سامسونگ (Samsung Apps)
حال می‌توانید نرم‌افزارهای مجانی را به راحتی و بدون محدودیت‌هایی که گوگل برای کاربران ایرانی ایجاد کرده دانلود کنید. اما اگر نرم‌افزاری که انتخاب کرده‌اید رایگان نیست باز هم می‌توانید از طریق کارت‌های بانکی نسبت به خرید آن اقدام کنید بدین منظور چند گام ساده‌ای که در ادامه بصورت تصویری آموزش داده شده را دنبال کنید:

گام اول:

نرم‌افزار غیررایگان موردنظر خود را انتخاب نموده و سپس برروی Buy کلیک کنید. توجه داشته باشید که قیمت ها به ریال ذکر شده‌اند.8 عدد از 10 دستگاه برتر اندرویدی ساخت سامسونگ

1:

گام دوم:

اگر قبلا در فروشگاه نرم‌افزار سامسونگ ثبت‌نام کرده اید، با وارد کردن آدرس ایمیل و رمز‌عبور خود، وارد شوید در غیر اینصورت دکمه Sign Up را لمس کنید و سپس در صفحه جدید باز شده آدرس ایمیل خود را در قسمت Email، رمز عبور مورد نظر خود را یک بار در قسمت Password و بار دیگر در قسمت Confirm Password و تاریخ تولد خود را در قسمت Birthday وارد نمایید.


رتبه اول وفاداری مشتری در اختیار سامسونگ
سپس دکمه Next را بفشارید.


امکانات جدید همراه اول
در صفحه بعدی تمام گزینه‌ها را انتخاب کنید اما اگر تمایل ندارید تا خبرنامه‌های سامسونگ را دریافت کنید می‌توانید گزینه Receive newsletter را انتخاب ننمایید.


انتشار اطلاعاتی جدید از گلکسی تب 3 سامسونگ
ثبت نام در این مرحله کامل می‌شود و نیازی به کنترل صحت ایمیل و فعال سازی نیست اما سعی کنید که حتما آدرس ایمیل معتبر خود را هنگام ثبت نام وارد کنید تا رسیدهای پرداخت و جزئیات خرید برایتان ایمیل شود.
راهنمای خرید نرم‌افزارهای اندروید از فروشگاه نرم‌افزار سامسونگ (Samsung Apps)راهنمای خرید نرم‌افزارهای اندروید از فروشگاه نرم‌افزار سامسونگ (Samsung Apps)راهنمای خرید نرم‌افزارهای اندروید از فروشگاه نرم‌افزار سامسونگ (Samsung Apps)راهنمای خرید نرم‌افزارهای اندروید از فروشگاه نرم‌افزار سامسونگ (Samsung Apps)
گام سوم:

حال بصورت خودکار به صفحه انتخاب نرم‌افزار بازگردانده می‌شوید این بار دکمه Buy را فشرده و در صفحه لاگین آدرس ایمیل و رمز‌عبور خود را وارد نمایید.

گام چهارم:

در صفحه بعدی روش‌های پرداخت نمایش داده می‌شود و اگر از ایران متصل شده باشید، Shetab Card بصورت خودکار انتخاب شده هست برای ادامه روند پرداخت، دکمه Purchase را بفشارید سپس از شما پرسیده می‌شود آیا تمایل دارید اطلاعات مربوط به کارت شتاب خود را وارد نمایید، دکمه OK را لمس کنید.


احتمال رونمایی از 8 اسمارتفون جدید توسط سامسونگ


ارسال پیامک بدون استفاده از گوشی همراه

2:

گام پنجم:

اطلاعات مربوط به کارت شتاب خود شامل: شماره ۱۲ رقمی، رمز دوم، کد ۳ رقمی CCV2 و تاریخ انقضا را وارد نموده و سپس دکمه ادامه ثبت نام را لمس کنید.


برنامه سامسونگ برای فروش 100 میلیون اس 4
پس از اون صفحه جدیدی باز می.شود و از شما Pin2 را می.خواهد.


فتوشاپ برای تلفن و تبلت آندرویدی++++++++++++++دانلود
در این قسمت نیز رمز دوم عابرموسسه مالي خود را که در صفحه پیش نیز وارد کرده بودید مجددا وارد نمایید.
راهنمای خرید نرم‌افزارهای اندروید از فروشگاه نرم‌افزار سامسونگ (Samsung Apps)راهنمای خرید نرم‌افزارهای اندروید از فروشگاه نرم‌افزار سامسونگ (Samsung Apps)راهنمای خرید نرم‌افزارهای اندروید از فروشگاه نرم‌افزار سامسونگ (Samsung Apps)راهنمای خرید نرم‌افزارهای اندروید از فروشگاه نرم‌افزار سامسونگ (Samsung Apps)

گام ششم:

عملیات خرید کامل شده هست و حال در صفحه برنامه انتخاب شده به جای دکمه Buy، دکمه Get را خواهید داشت، دکمه Get را فشار دهید تا نرم.افزار دانلود شود.

پس از اتمام مراحل خرید یک ایمیل از طرف فروشگاه نرم.افزار سامسونگ برایتان ارسال می.شود که در اون جزئیات خرید و مبلغی که از حسابتان برداشت شده در اون ذکر شده هست:
راهنمای خرید نرم‌افزارهای اندروید از فروشگاه نرم‌افزار سامسونگ (Samsung Apps)

منبع:http://hellosmartphone.wordpress.com...-%d8%a7%d8%b2/


72 out of 100 based on 27 user ratings 1202 reviews