دانلود رمان ..دا.. -(سيده زهرا حسيني)


دانلود رمان ..دا.. -(سيده زهرا حسيني)دانلود رمان ..دا.. -(سيده زهرا حسيني)
با درود

با خبري تاسف انگيزي كه دوست خوبم جناب مرد باراني عزيز گذاشتند بد نديدم خود رمان دا رو هم براي دانلود دوستان عزيز در بخش دانلود سايت برنامه بدم.

دا يك كلمه لكي (لري-كردي) است و در گويش محلي بمعناي مادر است (كردي-دالگ)
سیده زهرا حسینی یک کرد ایرانی است که پدر و مادرش پیش از ولادت او در عراق زندگی می‌کردند و او در سال ١٣٤٢ در آنجا به دنیا آمد. در کودکی همراه خانواده‌اش به ایران بازگشت و پدرش در خرمشهر ساکن شد و پس از مدت‌ها سرگردانی به عنوان رفتگر به استخدام شهرداری درآمد. حسینی پس از کلاس پنجم ترک تحصیل کرد. او فرزند دوم از شش فرزند خانواده بود. خانواده او، به ویژه پدرش سخت پای‌بند مذهب بود و او با چنان اعتقاداتی پرورش یافت و همراه برادر بزرگترش، علی، در فعالیت دوران انقلاب و پس از آن شرکت کرد.
با آغاز جنگ، زهرا حسینی که در آن هنگام دختری هفده ساله بود،‌ خود را در وسط ماجرا یافت. همین که اعلام کردند جسد شهدا در گورستان روی زمین مانده است، به یاری غسالان شتافت و با شهامت و مقاومت روحی کم‌نظیری در کار غسل و کفن و دفن شرکت کرد. به کارکنان گورستان غذا رساند، مردم را برای این کار بسیج کرد، امدادگری آموخت و در هر کاری که پیش می‌آمد، از امدادگری، زخم‌بندی، حمل مجروحان، تعمیر و آماده‌سازی اسلحه، پخت و پز و توزیع امکانات فعالیت داشت. تنها هدفش این بود که مفید باشد و به مردم خدمتی بکند. پدر و برادرش در جنگ خرمشهر شهید شدند و او با دست خود آنان را در گور نهاد. خواهر کوچک‌ترش را در کارها شرکت داد. در جریان دفاع از خرمشهر مجروح شد و ترکشی در نخاع او جای گرفت که پس از آن همیشه با اوست و ناگزیر از تحمل عوارض آن است.
با این حال، او از پای ننشست و پیوسته کوشید تا در خدمت جبهه و جنگ یا مردم جنگ‌زده باشد.
گزارش حسینی از جنگ بی‌نظیر است، و به هیچ یک از کتاب‌های متعددی که ایرانیان و خارجیان درباره جنگ نوشته‌اند، شباهتی ندارد. خواننده ممکن است با اعتقادات حسینی مخالف باشد و حتی او را دختری عامی بداند که طوطی‌وار چیزهایی را باور کرده است و تکرار می‌کند. ولی باید ابله یا مغرض باشد که درباره گزارش او از وقایع تردید کند. این گزارش حقیقی و دست اول از سبعیت از یک طرف و مظلومیت و بی‌پناهی از طرف دیگر است. در آن، چنان صحنه‌هایی از ایثار و شور ایمان به چشم می‌خورد که قلب را می‌لرزاند.
انسان از خواندن این کتاب و اندیشیدن به کسانی که گزارش کارهایشان در آن آمده است ـ انسان‌های معمولی، کم‌سواد یا بی‌سواد، دارا یا ندار اما بی‌ادعا، با‌ایمان و پاکباز ـ به راز ماندگاری ایران پی می‌برد.


دانلود رمان ..دا.. -(سيده زهرا حسيني)

نام كتاب : دا
نويسنده : سيده زهرا حسيني
حجم كتاب : حدود 9 مگا بايت
فرمت كتاب : pdf
*
*انیشتین و پیش بینی جنگ جهانی سوم

1:

با تشکر از شهریار باید عرض کنم که این کتاب که در حقیقت خاطرات اون دختر جوان در مورد جنگ هستش جالب و خواندنیه .


چشم انداز 2050 بزرگ ترین ادیان جهان
بخصوص اون قسمتهاش که مربوط به روزها و هفته های اول جنگ هستش و شجاعت و دلاوری امت ایران در مقابل متجاوزان کاملا مسلح عراقی رو بیان میکنه .


سراب تمدن غرب


دانلود و مطالعهاین کتاب رو به دوستان توصیه میکنم .


معرفی یه رمان خوب


کتاب: راهنمای گزارش استنادی مجلات (JCR) - آنسوی ضریب تاثیر ( Impact Factor)

2:

چی شده؟
خبر تاسف برانگیز چی؟
:|


راهنمای جستجوی مجلات در موسسه اطلاعات علمی تامسون (isi) آیا مجله انتخابی من isi است

3:

با تشکر از شهریار


کتابهای اهل-بيت-چهارده-معصو و زندگینامه{ خیلی مفید}

4:

با درود


دوست عزيز
مادر نايشانسنده اين كتاب به رحمت حق شتافت
كسي كه كتاب به نام او مزين گشته بود و يكي از قهرمانان داستان اين كتاب هست كه خقيقتي هست از خاطرات يك خانواده جنگ زده در طول جنگ تحميلي
جواب سوالتون رو گرفتين....


66 out of 100 based on 61 user ratings 386 reviews