گران‌ترین کتاب‌های نمایشگاه کتاب تهران


گران‌ترین کتاب‌های نمایشگاه کتاب تهرانگران‌ترین کتاب‌های نمایشگاه کتاب تهران

«شاهنامه»ی فردوسی با قیمت یک میلیون و 650 هزار تومان گران‌ترین کتاب عرضه‌شده در بخش ناشران داخلی بیست‌وششمین نمایشگاه کتاب تهران است.
به گزارش ایسنا،نسخه‌ای از «شاهنامه»ی فردوسی با خط استاد سجادی، نگارگری دوره‌ی صفویه و تذهیب علیرضا آقامیری از سوی انتشارات یساولی در نمایشگاه کتاب ارائه شده که قیمت آن یک میلیون و 650 هزار تومان است. کناره‌های این کتاب طلاکوب است و منبت‌کاری جلد آن جنس چرم دارد.

از دیگر کتاب‌های گران‌قیمت عرضه‌شده در نمایشگاه می‌توان به قرآن ریحانی کار بهرام سالکی اشاره کرد. قیمت این کتاب یک میلیون و 500 هزار تومان است که با تخفیف نمایشگاه یک میلیون و 200 هزار تومان عرضه می‌شود.بهرام سالکی کار خطاطی و تذهیب این قرآن را در طول هشت سال انجام داده است. این قرآن جلدی چرمی دارد و کاغذ آن از جنس گلاسه‌ی آلمانی است. در تذهیب این قرآن طرح‌های مختلفی به کار رفته است، به طوری که در هر دو صفحه روبه‌روی هم یک طرح تذهیب کار شده و این طرح در صفحه‌های دیگر تغییر می‌کند. این قرآن بدون ترجمه است.

دیوان حافظ یک میلیون و 200 هزار تومانی و رباعیات خیام با قیمت یک میلیون و 150 هزار تومان از دیگر کتاب‌های گران‌قیمتی هستند که در نمایشگاه کتاب عرضه شده‌اند.


همچنین چاپ ششم رمان «در جست‌وجوی زمان از دست‌رفته» نوشته‌ی مارسل پروست با ترجمه‌ی مهدی سحابی در نشر مرکز با قیمت 196 هزار تومان از گران‌ترین رمان‌های عرضه‌شده در بیست‌وششمین نمایشگاه کتاب است که با تخفیف نمایشگاه با قیمت 166 هزار تومان به فروش می‌رسد.

منبع :
گران‌ترین کتاب‌های نمایشگاه کتاب تهراندانلود رمان شاهراه تردید

1:

این کتابها دیگه برای مطالعهنیست .


آنجلینا جولی کتاب زندگی نامه اش را نوشته و آماده انتشار است.
برای کلکسیونه شاید.


دانلود رمان تمنای وجودم

2:

خیلی دلم میخواست برم......


فرشته کوچولوی غمگین

3:

سلام.البته کتابهای خارجی هم همچین ارزون درنمیاد.در حد 200 دلار و ...


سال ها پیش پادشاهی برای هنرمندان جایزه ای معیین کرد....................


عجایب هفتگانه جهان

4:

مونده تو دلم واسه دیدن نمایشگاه کتاب تهران
خیلی دلم میخواد برم
چرا همش موقع امتحانا میذارن؟
یعنی نمیدونن؟؟؟؟؟؟


میوه‌های گندیده

5:

اینا رو باید بذاری رو طاقچه نگاشون کنی فقط
گران‌ترین کتاب‌های نمایشگاه کتاب تهران


منم کلودیوس | رابرت کریوز | دانلود

6:

اين جور كتابا رو يا بايد نخري يا اگه خريدي بايد بزاري يه جايي كه جلو چشت باشه تا هميشه يادت بياد كه چه خريتي كردي(بلا نسبت شما)و نزاري هيچكي بهش دست بزنه


60 out of 100 based on 55 user ratings 230 reviews