فیلم پیامبر اعظم(ص) روی پرده سینما می‌رود


فیلم پیامبر اعظم(ص) روی پرده سینما می‌رودفیلم پیامبر اعظم(ص) روی پرده سینما می‌رود
مدیرعامل سازمان سینمایی گفت: فیلم پیامبر اعظم(ص) یکی از شاهکارهای سینمایی ایران به زودی روی پرده سینما می‌رود.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، حجت‌الله ایوبی عصر امروز در مراسم اختتامیه دومین جشنواره بین‌المللی فیلم یاس با بیان اینکه زبان سینما زبان پویا و پرتحرکی است، افزود: سینما می‌تواند در جامعه بسیار تاثیر‌گذار باشد.

وی با اشاره به اینکه خوشحالیم که جشنواره فیلم یاس در استان مازندران و در شهر آمل توانسته است یک هفته پرکاری را سپری کند، اظهار کرد: در این هفته شاهد نمایش فیلم‌ها در سالن‌ها، پارک‌ها و پرده‌های سینمایی این شهرستان بودیم.

ایوبی با بیان اینکه از دومین جشنواره فیلم ویدئویی یاس استقبال بسیار مناسبی شده است، تصریح کرد: شب گذشته شاهد حضور 4 هزار نفر در پارک‌های این شهرستان برای دیدن فیلم بودیم.

مدیرعامل سازمان سینمایی با گرامیداشت دهه کرامت خاطرنشان کرد: هنرمندان مقاوم در برابر تمامی تهاجم‌های فرهنگی ایستاده‌اند.

وی در ادامه با بیان اینکه در مازندران تنها 8 سالن سینمایی وجود دارد، ابراز کرد: نباید جوانان را از رفتن به سینما منع کنیم زیرا فیلم‌ها منشاء آموزشی دارند.

وی با اشاره به اینکه فیلم پیامبر اعظم به عنوان یکی از شاهکارهای سینمایی ایران به زودی به روی پرده سینما می‌رود، گفت: خدمات ایران در برابر تهاجم‌های دشمنان اسلام به این دین مقدس را با این فیلم پاسخ می‌دهیم.

ایوبی در ادامه با اعلام اینکه زبان و ادبیات را در قالب فیلم‌ها باید بفهمانیم، افزود: در بین هنرهایی مانند تذهیب و نقاشی سینما هنری است که اثر آن هیچگاه فراموش نمی‌شود.

مدیرعامل سازمان سینمایی با اشاره به اینکه امروز خوشبختانه توانستیم با زبان سینما با کشورهای دنیا سخن بگوییم، اظهار کرد: با زبان فیلم به تبلیغ دین اسلام می‌پردازیم و آن چهره‌ای که تفکرات داعشی و طالبانی از اهل‌بیت نشان می‌دهد با زبان فیلم ترمیم می‌کنیم.

ایوبی با ابراز تاسف از برج‌سازی‌ها و تجاوز‌های بیشماری که به جنگل و دریا در مازندران شده است، تصریح کرد: باید بخشی از فعالیت سینماگران در قالب دفاع از طبیعت بکر و زیبای کشورمان به ویژه مازندران باشد.

به گزارش فارس، در مراسم اختتامیه جشنواره بین‌المللی فیلم یاس محمد‌رضا شریفی‌نیا، مجید مظفری، رسول صدر آملی، نادر مشایخی، مسعود فروتن، رابعه معدنی، رویا افشاری، علی انصاریان، حسین مسافرآستانه، مسعود کرامتی، نادر مقدس و جمعی از هنرمندان کشورمان حضور دارند.این کثیف ترین فیلم با موضوع خیانت است+عکس

1:

منتظر کار تاریخی مجید مجیدی هستم


عکس جدید ترانه علیدوستی سانسور شد

2:

منم امیدوارم فیلم خوبی بشه


78 out of 100 based on 53 user ratings 1178 reviews