ماجراي فيلم پايان نامه


ماجراي فيلم پايان نامهماجراي فيلم پايان نامه
ماجراي فيلم پايان نامه رو سايت ها برنامه مي گيرد :

فیلم پایان نامه با موضوع جنگ نرم و حوادث بعد از انتخابات به تهیه کنندگی روح الله شمقدری و کارگردانی حامد کلاهداری جلوی دوربین رفت. موضوع فیلم درباره استاد دانشگاهی است که دارای فعالیتهای جاسوسی و ارتباط با بیگانه است و ۴ دانشجویی که با این استاد پایان نامه دارند. این پایان نامه بهانه ای می شود برای ورود این دانشجویان به دنیای پر خطر سیاست.

لیلا اوتادی در نقش ندا آقا سلطان در این فیلم نقش آفرینی می کند. دیگر بازیگران این فیلم عبارتند از : داریوش ارجمند-امیر آقایی-محمد رضا شریفی نیا-حامد کمیلی-بهاره افشاری-لیلا اوتادی-جمشید هاشم پور و میلاد کی مرام .همچنین هادی کلاهداری برادر کارگردان به همراهی تعدادی از مشاوران فیلمنامه این فیلم را نوشته است.

حامد کلاهداری پیش از این پایان نامه را صریح ترین فیلم سیاسی ایران با موضوع حوادث بعد از انتخابات معرفی کرده بود که دستاوردهای خوبی هم برای مردم و هم برای نظام جمهوری اسلامی دارد.

با انتشار خبر كه سايت به سايت مي چرخد اولين اعتراض ها شروع مي شود گروه مخالفان ليلا اوتادي در فيس بوك تشكيل مي شود و در حال حاضر 15000 عضو دارد

اين هم مطلب جالبي از فرارو http://www.fararu.com/vdcivvaq.t1auy2bcct.html


امير آقايي بازيگر ديگر اين فيلم متن زير را انتشار مي دهد


http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8908210719

اوتادي در ادامه افزود: امروز (جمعه) به توصيه دوستانم كه زودتر مطلع شدند، با پاي شكسته (كه چند وقتي است دچار آن شده‌ام) پاي كامپيوتر و دنياي مجازي نشستم و با مرور اخبار اينترنت، خبري را كه در آن نوشته شده «برنامه است در نقش ندا آقاسلطان بازي كنم»، خواندم. دلم مي‌خواهد بدانم چه كسي اين دشمني را روا داشته تا با طرح اينگونه خبر، مردم را نسبت به من هيستريك و عصبي نمايد.
وي در خاتمه افزود: مدتي‌است پاي من شكسته و تا دو ماه آينده نمي‌توانم در هيچ پروژه‌اي فعاليت كنم و تمام اخباري كه درباره من منتشر شده است، كذب محض و ساخته ذهن افراد است.
جالبيه قضيه اينه كه هيستريك و عصبي كردن مردم چيزيه كه فارس هم به اون اشاره ميكنهصدا و سیما در موضوع ممنوع التصویر شدنم خیلی مقصر بود

1:

روابط عمومي پروژه سينمايي «پايان نامه» فراخوان كرد؛
اوتادي را مي‌خواهند فداي اهداف سياسي خود كنند
پايگاه خبري فارس: در پي درج خبري با عنوان ليلا اوتادي در نقش ندا آقا سلطان كه در يك سايت سينمايي منتشر شد، روابط عمومي فيلم «پايان نامه» فراخوان كرد كه نقش اوتادي هيچ ربطي به ندا آقا سلطان ندارد.

ماجراي فيلم پايان نامه

به نقل خبرنگار سينمايي فارس، در پي درج خبري با عنوان ليلا اوتادي در نقش ندا آقا سلطان كه در سايت كافه سينما منتشر شد روابط عمومي پروژه سينمايي پايان نامه فراخوان كرد كه نقش اوتادي هيچ ربطي به ندا آقا سلطان ندارد و گرچه بستر وقوع داستان فيلم چند ماه پس از انتخابات سال گذشته هست؛ ولي اصولا اين فيلم پليسي- اجتماعي بوده و به اين موضوع نمي پردازد.


چرا باید پرونده ترکمنچای سینمای ایران بسته شود؟

بنا بر اين گزارش، با توجه به نگراني جريان فتنه از روشن شدن شرایط اصلي مرگ ندا آقا سلطان، اين جريان از هر تلاشي جهت افشاگري اين موضوع هراس داشته و در همين راستا از روز پنج شنبه 20 آبان با طرح عنوان ليلا اوتادي در نقش ندا آقا سلطان بعنوان يك خبر شوكه كننده، فضاهاي سايبري مختلف مثل سايت بالاترين، فيس بوك، و ...


ابتذال درسینما امروز بیش ازقبل انقلاب
به جريان سازي و خبرسازي عليه اين بازيگر اقدام نمودند، اين امر به حدي پيش رفت كه سايت ليلا اوتادي هك شد و عكس هاي ندا آقا سلطان در اون برنامه گرفت.


عکس های تازه ای سینماگران ابرانی و همسران شان

شايان ذكر هست كه در سايت‌هاي مختلف نسبت به اين بازيگر توهين‌هاي ركيكي نيز صورت پذيرفته هست كه شائبه تسايشانه حساب‌هاي شخصي را نيز به ذهن متبادر مي‌كند.


خبرنگار واشنگتن‌پست در «پل چوبی» چه می‏کند؟

در پي تماسي كه خبرنگار سينمايي فارس با مسئولان حوزه سينما داشته هست، مشخص شد تاكنون فيلم‌هاي سينمايي ديگري با هدف افشاي اهداف پشت پرده فتنه سبز و همينطور افشاي حقيقت مرگ ندا آقا سلطان از معاونت سينمايي مجوز ساخت گرفته‌اند.


پوستر «استرداد» رونمایی شد+عکس
طبق آخرين اخبار رسيده در يكي از همين پروژه‌هاي سينمايي با هانيه توسلي براي بازي در اين نقش توافق شده هست.


گوهر خیراندیش و عمل جراحی خطرناکش


98 out of 100 based on 68 user ratings 818 reviews