آزادی بازیگر نام آشنای سینما و تلوزیون از زندان!


آزادی بازیگر نام آشنای سینما و تلوزیون از زندان!آزادی بازیگر نام آشنای سینما و تلوزیون از زندان!
رامین پرچمی، بازیگر تلویزیون و سینما که ۲۵ بهمن ۸۹ دستگیر و روانه زندان شده بود، ظاهراً با پایان دوران محکومیتش آزاد شد.
به گزارش حوادث دات نت او که زمانی با سریال در پناه تو ودر کنار بازیگرانی چون لعیا زنگنه و حسن جوهرچی به چهره پرطرفدار نوجوانان و جوانان تبدیل شده بود در ادامه نتوانست آنچنان که باید موفقیت”درپناه تو” را تکرار کند و هرچند در چند سریال و فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخت اما همانگونه که ذکر آن رفت دیگرنتوانست چهره یک بازیگر موفق و نقش اول را از خود به نمایش گذارد.

رامین پرچمی که زمانی به همراه همسرش نشریه تخصصی”نقش آفرینان” را منتشر می کردند-پرچمی سردبیر و همسرش صاحب امتیاز این نشریه بودند-به واسطه عدم حضور آنچنانی اش در سینما و تلویزیون کم کم از ذهن و خاطر علاقمندان در حال فراموشی بود که خبر دستگیری و زندانی شدنش دوباره نام او را بر سر زبانها انداخت.

اینکه چرا و به چه دلیل او دستگیر و زندانی شد جای سوال دارد. برخی شنیده ها دلایل زندانی شدن این هنرمند را حضور در ناآرامی های سال ۸۸ ذکر می کنند و برخی دیگر هم بر این حرف خط بطلان می کشند و اعتقاد دارند زندانی شدن رامین پرچمی به خاطر قاچاق مواد مخدر بوده است.

مرداد امسال سایت “سینما” در این باره نوشت:”بحث بر سر دلایل دستگیری و محکومیت قضایی این بازیگر مدتی پس از دستگیری او در رسانه ها و سایتهای مختلف داغ بود. بی بی سی و برخی از سایتهای خبری نوشتند که رامین پرچمی به دلیل شرکت در تجمع اعتراضی پس از انتخابات ۲۵ بهمن ۸۹ دستگیر و به جرم اقدام علیه امنیت ملی به زندان محکوم شده است. حتی برخی رسانه ها مدعی شدند که وی در و ناآرامیهای ۲۵ بهمن ۸۹ مشغول فیلمبرداری در خیابانها (احتمالاً به قصد ساخت یا تکمیل فیلمی درباره حوادث پس از انتخابات) بوده که توسط ماموران نیروی انتظامی بازداشت شده است.

در این میان اما سایت اصولگرای “بولتن نیوز” با تکذیب این اخبار و گزارشها، در خبری پیرامون این موضوع چنین نوشت: «چند روز پیش بنگاه خبرپراکنی بی بی سی فارسی – وابسته به دستگاه جاسوسی جزیره انگلیس – و برخی از سایتهای خبری ضدانقلاب به دروغ ادعا کردند رامین پرچمی که یکی از بازیگران سینما و تئاتر کشور است بدلیل شرکت در اعتراضات پس از انتخابات و اقدام علیه امنیت ملی به زندان محکوم شده است.

به موازات پخش این خبر موجی از اعتراضات علیه دستگاه قضایی و امنیتی کشور صورت گرفت. اما پیگیریهای خبرنگار بولتن نیوز از مراجع ذیربط و موثق، حاکی از دروغ بودن این خبر دارد و او نه به دلیل شرکت در اعتراضات که به جرم قاچاق مواد مخدر دستگیر شده و در حال حاضر مشغول سپری کردن دوران محکومیت خود در زندان است.»
پس از این خبر، رسانه های مختلف نسبت به ماجرا واکنش نشان دادند و “بولتن نیوز” بار دیگر به این خبر پرداخت. در بخشی از نوشته سایت بولتن نیوز چنین آمده بود: «… “روزآنلاین” به قلم فرشته قاضی – در مطلبی با عنوان رامین پرچمی دنبال رای گمشده خود است- به این موضوع پرداخت. قاضی در این مطلب ادعای بولتن نیوز مبنی بر جرم قاچاق مواد مخدر پرچمی را بدون هیچ دلیل قانع کننده ای زیر سؤال برد و تنها به نقل از یکی از نزدیکان پرچمی اعلام کرد که این خبر صحت ندارد.»
گفته می شود رامین پرچمی پس از سپری کردن دوره یک ساله محکومیتش از زندان آزاد شده است.78 out of 100 based on 33 user ratings 158 reviews