بازگشت یک بازیگر پس از 11 سال به تلویزیون


بازگشت یک بازیگر پس از 11 سال به تلویزیونبازگشت یک بازیگر پس از 11 سال به تلویزیون
خبرگزاری مهر: محمود بصیری که پس از 11 سال دوری از تلویزیون با ایفای نقش مجدی در سریال «سیگنال موجود است» به این رسانه برمی‌گردد، تأکید کرد نمی‌داند چرا و چطور پیشنهادهای گوناگونی که در این سال‌ها به او می‌شد به نتیجه نمی‌رسید.

محمود بصیری بازیگر نقش مجدی در «سیگنال موجود است» از حضور دوباره‌اش پس از 11 سال دوری از تلویزیون با تازه‌ترین ساخته مهدی مظلومی‌ خبر داد و اظهار کرد: این سریال در واقع اولین کار جدی من بعد از سال‌ها دوری از بازیگری محسوب می‌شود. البته سه سال پیش در سریال «آب پریا» به کارگردانی مرضیه برومند هم بازی کردم.

بازگشت یک بازیگر پس از 11 سال به تلویزیون

وی افزود: البته نقشم در این سریال بسیار کوتاه بود و در یکی دو سکانس نقش یک کفترباز را بازی می‌کردم. این سریال هم دو سال دیرتر از زمان تولید خود به پخش رسید.

پیشنهادهای زیادی داشتم اما به نتیجه نمی‌رسیدند

بصیری تأکید کرد: در این سال‌ها فیلمنامه‌های زیادی برایم فرستاده می‌شد و پیشنهاد نقش‌های بسیاری داشتم اما همگی بدون نتیجه می‌ماند و نمی‌دانم چرا و چطور به سرانجام نمی‌رسید.

بازیگر «بدون شرح» یادآور شد: اما وقتی کسی به کارش علاقه داشته باشد همه سختی‌ها را تحمل می‌کند. من هم بازیگری را دوست دارم و برایم مهم است که اگر حتی برنامه است پنج دقیقه روی آنتن باشم، نقشی خوب بازی کنم.

به خاطر روستایی‌ها تلویزیون را ترجیح می‌دهم

بصیری با ابراز خرسندی از حضورش در پروژه «سیگنال موجود است»، در پایان گفت: مردم شهر به رسانه‌های بسیاری علاوه بر تلویزیون دسترسی دارند اما روستاییان امکاناتشان کمتر است و توجه بیشتری به تلویزیون، سریال‌ها و برنامه‌های آن دارند. من هم برای ارتباط با این عزیزان بازی کردن در مجموعه‌های تلویزیونی را ترجیح می‌دهم.دانلود انیمه Sword Art Online با لینک مستقیم

1:

خودش که قبلا دلیل به نتیجه رسیدن قراردادا رو فرموده
بدلیل اینکه شبیه ی نفر بوده!!


شایعه مرگ قلقلی

2:

درودایرن عزیز..
اسم اون یک نفررولطفا نبرید.......

ترسم ازمنشوری شدنتونه..


چی نگاه کنیم تا.......فقط مستند

3:

سلام دوست گرامی من
مصاحبه ایه که خودشون انجام دادن من که از طرف خودم چیزی نمیگم


مهران غفوریان ازدواج کرد

4:

من هم قبول دارم ایرن گرامی، اتفاقا خودم هم تمام وکمال درجریانش هستم ولی محض اطلاعات تکمیلی فراخوان نمودم که همه درجریان امورباشیم


«پزشکان» هم خط قرمز کمدی‌ مهران مدیری شدند!

5:

اره باید احتیاط کرد ! چون اون یه نفر نه تنها از نظر چهره بلکه از نظر شخصیت و رفتار و فرمودار هم بسیار شبیه اون نقشهایی بود که آقای بصیری قبلا در فیلمها بازی میکردند !

منشوری شدیم رفت پی کارش !


دانلود انیمیشن سریالی Family Guy Season 13 با لینک مستقیم

6:

ههههه هیچ کس نفهمید اون یه نفر کی بوده ....چقدر سر مخفید شما


78 out of 100 based on 53 user ratings 578 reviews