بازگشت خندوانه از بهمن ماه


بازگشت خندوانه از بهمن ماهبازگشت خندوانه از بهمن ماه
سری جدید خندوانه گرما‌بخش روزهای سرد زمستان خواهد بود. فصل سوم این برنامه که به احتمال زیاد از بهمن ماه روی آنتن می‌رود، متنوع‌تر از گذشته تولید می‌شود و به همه مردم ایران در نقاط مختلف کشور خواهد پرداخت.

به گزارش تسنیم، فصل پیشین برنامه خندوانه قبل از ماه محرم به پایان رسید و براساس توضیحات جواد فرحانی، تهیه‌کننده این برنامه، گروه تولید هرگز کارش را تعطیل نکرد تا امروز که مقدمات ساخت دکور جدید آغاز و طراحی فضای کلی برنامه انجام شده است.

فرحانی درباره تولید سری جدید گفت: ساخت دکور را در روزهای پایانی این هفته آغاز می‌کنیم. در طراحی دکور جدید از همان نمادها و رنگ‌های قبلی بهره گرفته شده، اما شکل و اندازه دکور کاملا متفاوت است، تلاش می‌کنیم فضایی مناسب‌تر‌ زیباتر و بزرگ‌تر ایجاد کنیم تا بتوانیم پذیرای جمع بیشتری از شرکت‌کنندگان در این برنامه باشیم.

از نگاه این تهیه‌کننده، تغییر دکور و ایجاد فضای تازه در این برنامه باعث می‌شود آنچه برای مخاطب تکراری شده، تغییر کند و تنوع و تازگی در برنامه ایجاد شود. فرحانی این تازگی را احترام به مخاطبان توصیف کرد و گفت: برای همه مدیران سازمان و گروه خندوانه مهم است که با وجود همه مشکلات و دشواری‌ها بتوانیم‌ برنامه‌ای در خور مخاطبان به نمایش بگذاریم.

وی علاقه‌مندان برنامه «خندوانه» را به صبوری دعوت کرد و گفت: همه ما سخت تلاش می‌کنیم تا هرچه زودتر مقدمات ساخت فصل جدید فراهم شود و در خدمتتان باشیم.

خندوانه‌ای به وسعت ایران
گرچه در فصل‌های پیشین برنامه خندوانه سفرنامه‌ها و گزارش‌هایی از شهرهای مختلف کشور به نمایش درآمده، اما فرحانی از تصویربرداری مفصل در خارج از تهران خبر داد و گفت: برای تولید برنامه در خارج از تهران برنامه‌هایی داریم که به محض قطعی شدن به اطلاع بینندگان می‌رسانیم، اما آنچه در حال حاضر برای ما کاملا روشن است، توجه به همه مردم و مشارکت افراد از سراسر کشور در این برنامه است.

این بار خندوانه بیشتر و متفاوت‌تر از گذشته مردم ایران را مدنظر برنامه می‌دهد و شاید بتوانیم مهمانانی از شهرستان‌ها در استودیوی برنامه داشته باشیم.

از دیگر برنامه‌هایی که تولیدکنندگان خندوانه برای این فصل در نظر گرفته‌اند، می‌توان به اقداماتی در زمینه حفظ محیط‌زیست اشاره کرد که فعلا فرحانی در این‌باره‌ سکوت می‌کند و ترجیح می‌دهد تا زمان مناسب درباره جزئیات این برنامه چیزی نگوید.

سرمای بهمن، گرمای خندوانه
ساخت استودیوی جدید برنامه خندوانه همین روزها شروع می‌شود و به گفته تهیه‌کننده این برنامه، بین 40 تا 50 روز زمان لازم است تا دکور جدید آماده بهره‌برداری شود.

فرحانی درباره شروع تولید گفت: تصویربرداری بخش اصلی برنامه که گفت‌وگوی رامبد جوان با مهمانان است، با آماده شدن دکور آغاز می‌شود، ولی تولید آیتم‌های خارج از استودیو را از هفته آینده شروع می‌کنیم. تک‌تک ما در تلاشیم تا مقدمات کار هرچه سریع‌تر آماده شود و بتوانیم زودتر این برنامه را به مخاطبان ارائه کنیم.

پایگاه اینترنتی برای خندوانه و رامبد جوان
جواد فرحانی می‌گوید، نظر یا پیشنهادی از طرف مخاطبان نبوده که در تولید فصل سوم برنامه خندوانه از آنها استفاده شود.

وی در این‌باره توضیح داد: همیشه لطف و مهربانی مخاطبان شامل حال ما شده، اما معمولا انتقاد یا پیشنهادی ارائه نشده که در تولید سری جدید به کارمان بیاید. از این‌رو همزمان با فصل سوم این برنامه، وبسایت برنامه خندوانه و رامبد جوان هم راه‌اندازی می‌شود تا بتوانیم نظرات، پیشنهادها و انتقادات مخاطبان را دریافت کنیم.

باز هم جناب‌خان و البته دیگران
گزارش‌های رسیده حاکی است در فصل سوم خندوانه، جناب‌خان همچنان حضور خواهد داشت و یکی از مهره‌های اصلی برنامه خواهد بود، اما فرحانی امیدوار است در فصل جدید فرصتی فراهم شود تا عروسک‌های دیگری برای حضور در برنامه طراحی شود.

این تهیه‌کننده درباره هویت این عروسک‌ها گفت: هنوز در حال طراحی و بررسی هستیم، اما می‌توانم در یک کلمه بگویم که برنامه است «خندوانه» وسعت پیدا کند و کامل‌تر و بهتر از گذشته به مخاطبان ارائه شود.

بازگشت جوان با خندوانه
به گفته رامبد جوان، دو سال از عمر خندوانه می‌گذرد، دو فصل از این برنامه که چیزی نزدیک به 300 قسمت است تولید شده و برنامه است همه چیز در فصل جدید، تازه شود.

مجری برنامه خندوانه درباره همزمانی تولید این برنامه با ساخت فیلم سینمایی «نگار» توضیح داد: طبیعی است که من به تنهایی خندوانه را نمی‌سازم و برنامه نیست همه کارها را به تنهایی انجام بدهم. گروه‌های تولید از جمله گروه‌های ایده‌پردازی، طراحی، موسیقی، دکور و نورپردازی از مدت‌ها پیش مشغول کار هستند و در جلساتی، آخرین اقدامات صورت گرفته را بیان می‌کنند و با یکدیگر هماهنگ می‌شویم.

رامبد جوان نیز از توسعه این برنامه خبر می‌دهد و این که برنامه است فصل جدید، طراوت و تازگی را برای خندوانه همراه داشته باشد.سوء استفاده از عکس های خانوم بازیگر برای درآمد بیشتر

1:

منتظریم دلمون تنگ شده بود کاش برای یلدا هم برنامه داشتن


مريلا زارعي در دوران كودكي

2:نسخه پیچی «دکتر استرنج» برای سینما

3:

بازگشت خان در بلندترین شب سالگوشه‌ای از فصل دوم برنامه «خندوانه» شبکه نسیم گلچین شده و به مدت دو ساعت در بلندترین شب سال پخش می‌شود.
بازگشت خندوانه از بهمن ماهبه گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مهدی منفرد، مدیر تأمین برنامه شبکه نسیم با فراخوان این خبر، از تدارک برنامه‌های متنوع برای شب یلدا در شبکه نسیم اظهار داشت.


اقدام جالب پرویز پرستویی: تبریک به ترانه عزیز !


بنا به فرموده او مخاطبان شبکه نسیم دوشنبه، 30 آذر پس از تماشای سریال «ساخت ایران» در ساعت 20، می‌توانند شاهد بازپخش یکی از برنامه‌های جذاب کلاه قرمزی در ساعت 20:30 در شبکه نسیم باشند.منفرد با بیان اینکه برنامه «خورجین» نیز در ساعت 21 گلچینی از برنامه‌های خاطره‌انگیز سیما در شب‌های یلدا را روی اونتن می‌برد فرمود: پخش پشت صحنه مجموعه "درحاشیه" به کارگردانی مهران مدیری از دیگر برنامه‌های شبکه نسیم در مهمترین شب نشینی سال ایرانیان هست که در ساعت 21:30 پخش می‌شود.وی اضافه کرد: پخش گوشه‌ای از فصل دوم برنامه‌ «خندوانه» به مدت دو ساعت این شب خاطره انگیز را شیرین‌تر خواهد کرد.

این برنامه از ساعت 22 تا 24 ادامه دارد.مدیر تأمین برنامه شبکه نسیم اضافه کرد: «نسیم آوای» شبکه نسیم نیز با پخش آثاری با موضوع «شب یلدا» از خوانندگان مطرح موسیقی پاپ لطفی دیگر به این شب خواهد بخشید.

این برنامه تا 30 دقیقه بامداد مهمان خانه‌های ایرانیان هست.منفرد سپس از پخش قسمتی از برنامه «شوخی با ستارگان» از شبکه نسیم در ساعت 30 دقیقه بامداد سه شنبه، اول دی اظهار داشت و با معرفی برنامه "خنده خانه" فرمود: این برنامه ساعت یک بامداد پخش می‌شود که شامل گلچینی از طنزهای فاخر پخش شده از شبکه‌های سیما هست.برنامه‌های «هیجان در ساعت صفر» و «خنده بازار» نیز به ترتیب پس از پخش این برنامه روی اونتن می‌روند.


4:

تلوزیون ایران نگاه نمیکنم

5:


اینو حتما نگاه کنید بسیار برای روحیه تون خوبه

6:

درود بر شما

مگر روحیه من چه مشکلی دارد؟ اتفاقا من همش شبکه‌های شاد خارجی را نگاه میکنم.
شبکه های ایرانی که همش گریه و ماتم پخش مینمايند.


7:

نفرمودم مشکلی داره فرمودم برای روحیتون خوبه -خوش بحالتون

8:

خان به شبکه یک می‌آید

خان روز سه شنبه مهمان جنگ ویژه این شبکه می شود.
بازگشت خندوانه از بهمن ماه به نقل مشرق، مجید خواجه نژاد تهیه نماينده برنامه «مهر محمد» که به مناسبت میلاد رسول اکرم صلی ا...

علیه و آله و امام جعفر صادق علیه السلام امشب و روز سه شنبه در 3 بخش پخش می شود، فرمود: مهمان های ویژه ای در این جشن حضور دارند که از جمله اونها محمد بحرانی بازیگر خان هست.

وی همچنین فرمود: امیر کربلایی کمدین، مرجانه گلچین و سیما تیراندازاز دیگر مهمان های این جنگ هستند.

خواجه نژاد اضافه کرد: این برنامه در 3 بخش پخش می شود که اولین بخش اون امشب ساعت 23 تا 2 بامداد، روز سه شنبه ساعت 10 تا 12 و 17 تا 19 پخش می شود.

به فرموده خواجه نژاد در این جنگ که با اجرای پدرام کریمی و ژیلا صادقی تقدیم بینندگان می شود، گروه تواشیح ذکر و محراب و تعدادی از چهره های محبوب سینما و تلویزیونی حضور دارند.

صابر خراسانی، سید حمید برقعی شاعر، مجید اخشابی و شهاب رمضان از جمله مهمان های جنگ مهر محمد هستند.

همچنین در این جنگ کلیپ های ویژه ای پخش می شود که در لوکیشن فیلم سینمایی محمد رسول ا..

ساخته شده هست و خشایر اعتمادی، پیام عزیزی و مجید اخشابی در اون ترانه های زیبایی خوانده اند.

این برنامه کاری از گروه پخش شبکه یک سیماست که به تهیه نمايندگی مقداد مومن نژاد و مجید خواجه نژاد ساخته شده هست.

منبع: فارس

9:

عکس/ آخرین خبر از خان و خندوانه

محمد بحرانی صداپیشه خان در صفحه اینستاگرامش خبرهایی از خان و خندوانه داد.
گروه فضای مجازی مشرق - صداپیشه « خان» در برنامه خندوانه و «ببعی» و «آقوی همساده» در مجموعه کلاه قرمزی در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت:

بازگشت خندوانه از بهمن ماه

سلام رفقای گلم.
درود و شادی و سلامتی.عذر خواه و شرمنده ام اگر دیر به دیر اینجا میام.گاهی دغدغه های ذهنی ای که هممون داریم ما رو از اطراف جدا می کنه و ناچارمون می کنه بیشتر با خودمون خلوت کنیم.
چند تا نکته
*
صحبت هایی شده و شاید به زودی اگر خدا بخواد همکاری هایی با برنامه صدبرگ داشته باشم.به محض اینکه شیوه ی همکاری مشخص تر شد همتون رو در جریان جزییاتش برنامه می دم.
*
جلسات اتاق فکر برنامه ی خندوانه داره انجام می شه اما وقت شروع برنامه مشخص نیست.
*
از کلاه قرمزی متاسفانه هیچ خبری ندارم
*
من تمام کامنت هاتون رو می خونم با اشتیاق و اصولا دوست دارم به همه ی سوالاتتون جواب بدم.اما متاسفانه به دلیل محدودیت های وقتی و انسانیم قادر نیستم.لطفا اگر به سوالاتی جواب دادم و سوالاتی جا موند دلگیر نشین.به حساب ضعف من بذارین.
*
این که من اهل کجام یا اصلیتم به کجا برمی گرده به نظر من زیاد مهم نیست.قطعا من عاشق شهر زادگاهم و حتی کوچه و خیابانمون هستم .اما ما همه ایرانی هستیم و از اون مهمتر همه انسانیم .و این بحث ها هیچ فایده ای جز جدل میان رفقا نداره.پس از ته دلم ممنون می شم اگر دیگه این سوال رو از من نپرسید.
*
دلم برای همتون تنگ شده
*
شما فالوئر ها یا هواداران یا طرفداران من نیستید.من اصلا با این کلمات ارتباط بربرنامه نمی کنم....شما دوستان من هستید.
*
اسم عکاس عکس رو نمی دونم و خیلی خیلی شرمنده ام.
*
بی سعدی که نمی شه.
هزار جهد بکردم که سر عشق بپوشم
نبود بر سر آتش میسرم که نجوشم


78 out of 100 based on 43 user ratings 68 reviews