فرزاد جمشیدی: اگر مردم بخواهند برمی‌گردم


فرزاد جمشیدی: اگر مردم بخواهند برمی‌گردمفرزاد جمشیدی: اگر مردم بخواهند برمی‌گردم
مجری سابق برنامه‌ی سحر «ماه خدا» درباره‌ی اینکه آیا رفتنش از تلویزیون جدی است؟ گفت: ماندن یا نماندن یک مجری در تلویزیون برآیندی از انتظارات و توقعات مردم است‌؛ اگر مردم بخواهند برمی‌گردم.

فرزاد جمشیدی در ادامه‌ی مطلب بالا بیان کرد: ماندن یا نماندن یک مجری در تلویزیون آن هم تلویزیون جمهوری اسلامی به هزار و یک دلیل به خواست مردم پیش می‌رود و من به این قضیه خیلی اعقتاد دارم.

او افزود: خواست مردمی در تولید،‌ تهیه و پخش برنامه‌های تلویزیونی خیلی تاثیر دارد و من که در این تلویزیون بالغ بر 20 سال کار کردم، این را اذعان می‌کنم.

این مجری سابق برنامه‌های معارفی تلویزیون خاطرنشان کرد: به خاطر امواج ملتهبی که به زندگی خصوصی من وارد شد و همچنین به خاطر اینکه متاسفانه برخی به جای اینکه بخواهند با صدا و سیما تصویه حساب کنند با من تصویه حساب کردند، یک نامه‌ی خداحافظی نوشتم.

فرزاد جمشیدی: اگر مردم بخواهند برمی‌گردم


و اما حرفهایی که در موردش زده شده بود:

فرزاد جمشیدی: اگر مردم بخواهند برمی‌گردموقتی خبر این ماجرا اولین بار منتشر گردید، منابع خبری از "ف" مجری مشهور تلویزیون خبر دادند که با شکایت یک دختر، بازداشت شده است. ظاهرا این مجری حدود سه سال قبل طی مصاحبه با یک دختر خبرنگار (و در جریان سفر مجری به حج)، به او ابراز علاقه می کند و مدعی می گردد که این دختر، شبیه همان کسی است که او قبلا بسیار دوست می داشته است و قول می دهد دختر جوان را به عقد خود دربیاورد و حتی برای خواستگاری به خانه دختر مذکور می رود اما علیرغم برقراری رابطه های متعدد با این دختر و با گذشت سه سال، او به تعهد خود عمل نمی کند و این رابطه حتی به سوءاستفاده اقتصادی مجری تلویزیون از دختر اغفال شده می انجامد.
همه این مسائل، سبب می شود تا این دختر خبرنگار با مراجعه به دادگاه از مجری معروف شکایت کند.فرزاد جمشیدی: اگر مردم بخواهند برمی‌گردم

مصاحبه دختر اغفال شده و افشای هویت آقای "ف"


فرزاد جمشیدی: اگر مردم بخواهند برمی‌گردم
دختری که به مدت 3 سال توسط مجری مشهور مورد سوء استفاده جنسی برنامه گرفته بود، پس از حدود یکماه از انتشار خبر اولیه، با خبرگزاری فارس مصاحبه ای انجام داد و اطلاعات جدیدی را منتشر نمود. ضمن آنکه همزمان با این مصاحبه، عکسی از مجری معروف (هرچند مات شده) منتشر گردید.از جمله اطلاعاتی که در مصاحبه به آنها اشاره شد، عبارتند از:
* این مجری متأهل است.
* با وی در سفر حج سال 88 آشنا شده است.
* به دنبال شکایت دختر اغفال شده، این مجری مشهور ممنوع التصویر شده است و در میان 4 مجری مذکور، فرزاد حسنی پیش از این ممنوع التصویر شده بود و شایعه ممنوع الکار شدن فرزاد جمشیدی نیز در روزهای اخیر منتشر شده بود که البته وی آن را تکذیب کرده بود.
تصویر مات شدهء منتشر شده (که نشان داد این مجری مشهور، ریش دارد) و دیگر شواهد ارائه شده، گزینه های دیگر (که عبارت بودند از عادل فردوسی پور،داریوش فرضیایی و فرزاد رشیدپور) را از لیست حذف و مسجل ساخت که فرد سوءاستفاده کننده، آقای فرزاد جمشیدی ؛ مجری برنامه های مذهبی صدا و سیما است.
مصاحبه دختر اغفال شده توسط مجری معروف:
فارس: ماجرا از این برنامه است که دختر جوانی با اعلام شکایت از این مجری معروف مدعی شد: سال 88 این مجری تلویزیون در حالی که هر دو در حج بودیم به من ابراز علاقه کرد و گفت به خاطر مشکلاتی که با همسرش دارد، در شرف طلاق است و از من خواست بعد از طلاق با او ازدواج کنم. پیش از اینکه به حج مشرف شویم هم به بهانه‌ مسائل کاری با من در تماس بود.
وی با بیان اینکه من هم بدم نمی‌آمد با این فرد ازدواج کنم ادامه داد: بعد از اینکه از حج برگشتیم، به بهانه برگزاری همایشی در کیش مرا با خود همراه کرد اما وقتی به آنجا رسیدیم متوجه شدم که خبری از همایش نیست. او یک سوئیت اختصاصی اجاره و مرا خواهرزاده خود معرفی کرده بود. در آنجا بود که برای اولین بار با من ارتباط بربرنامه کرد.

دختر جوان با بیان اینکه این مجری تلویزیون به او پیشنهاد ازدواج داده بود گفت: بعد از آن هم، به بهانه‌های مختلف مرا به حدود 7 شهر دیگر مانند مشهد، اصفهان و شیراز برد و با من ارتباط داشت.

وی گفت: مدتی بعد که به او گفتم پس کی با من ازدواج می‌کنی، مدعی شد به خاطر مشکلات مالی این کار به تعویق افتاده و از من خواست ضمانت او را برای دریافت وام یک صد میلیون تومانی بپذیرم که من هم قبول کردم اما در جریان اخذ وام بودیم که متوجه شدم موضوع اختلاف خانوادگی و اقدام برای جدایی از همسرش دروغ است.

دختر جوان گفت: اسفندماه سال 88 از این فرد شکایت کردم و در همان زمان متوجه شدم که گویا با زن دیگری هم ارتباط دارد. برخی از مسئولان تلویزیون میانجیگری کردند و من از شکایت خودم منصرف شدم. اما مدتی است که مرا تهدید می‌کند که سفته‌هایی که از من در اختیار دارد را به اجرا می‌گذارد.

وی با بیان اینکه با اعلام شکایت مجدد من، این فرد ممنوع‌التصویر شده است گفت: تمام مستندات از جمله پرینت مکالمات، پیامک‌ها، اسامی هتل‌هایی که رفتیم را به مسئولان قضایی ارائه کردم و منتظر هستم تا به این پرونده رسیدگی شود.

یک منبع آگاه در این زمینه گفت: متهم پرونده تا این لحظه منکر اتهامات خود شده و شاکی هم ادعایی مبنی بر اینکه آزار و اذیت با اکراه و عنف بوده، نداشته است.


منبع: اندیشه اسلام آباد

جایگزین «پژمان» مشخص شد

1:

من به نمایـندگــی از قشـر ِ کثیری از مـردم از شُـما میخوام که برنگـردید


ماجراهای سام درخشانی و یک مجله

2:

من قبلا مصاحبه از این دختر خونده بودم ولی نفرموده بود خودشم حج رفته.


حادثه مجدد گوهر خیراندیش در آمبولانس!
فرموده بود تو تلویزیون شماره جمشیدی رو دادن برای التماس دعا و اون هم بهش ابراز علاقه کرده بود.
به هرحال فکر نکنم کسی مایل باشه که برگرده قبل از این جریاناتم زیاد از اجراش خوشم نمیومد.


سریال‌های ماه محرم سیما مشخص شدند
قشنگ از لحنش می فهمیدم دروغه همه حرفهاش و احساساتی که میگه.


تیپ‌ های عجیب سوپراستارها در شب هالووین 2013


ناگفته‌ هایی جالب از «پژمان»

3:

خب انسان جایزالخطاست...ممکنه خطایی کرده باشه..خداوند ستارالعیوبه...ولی بحث اینکه چقدر بده یک ادم که نصف عمرشو بابت امر به معروف و دعا و ثنا تو برنامه های افطاری و سحری گذرونده این گند رو بالا بیاره ..آدمیکه تو برنامه های افطاری با زبون چرب و نرمش امت رو به دینداری و مذهب تشویق میکرد...متاسفانه جا نماز آبکش کردن زشترین کاره ممکنه اس..

هیچکس خواهان برگشتت نیست...لطفا برو و در رو پشت سر خودت ببند که کسی مثل تو دوباره نیاد تو!!

واعظان کاين جلوه در محراب و منبر مي‌نمايند چون به خلوت مي‌روند اون کار ديگر مي‌نمايند.


پشت پرده «کلاه قرمزی» +تصاویر


سریال شاهگوش

4:

لطف ِ زیادی میکنید اگر بر نگردید

5:

برگرد توروخدا!
به نظر من ریاکاری جولوی امت از کاری که با اون خانم کرد بدتره.
والا


54 out of 100 based on 49 user ratings 824 reviews