شامبالا


شامبالاشامبالا
آتلانتیس ، آگارتا و جهان درون زمین (قسمت اول)


شامبالا

بسیاری بر این باورند که انسان بارها و بارها به اوج تکنولوژی و شکوفایی علم دست یافته و با غرور و خودبینی، خود موجبات سرنگونی از عزیز مکنت به حضیض مذلت را برای خویش بار دیگر فراهم آورده است. گواه اینان بر این مدعا شاید با ارجاع به شواهد بسیاری که از قاره غرق شده آتلانتیس در دست است ثابت شود.چنانکه منکران این برهان نیز به وجود چنین قاره ای آباد و متجدد در گذشته صحه می گذارند. سرزمینی که در آن از نیاز خبری نبود. همه شاد می زیستند و هیچ جرمی به وقوع نمی پیوست. به دیگر عبارت آرمانشهر -Utopia- یا مدینه فاضله ای که شاعران و سخنوران زیادی در تمثیلهای خویش از آن یاد کرده اند. به هر جهت شرح حادثه ای که به احتمال زیاد باعث نابودی آن دولت به ظاهر بی زوال شده در زیر می آید.
با توجه به نشانه هایی که افلا طون در رساله های خود به دست داده است چنین گمان می کنند که جزایر آ زور (Azor) باید از بقایای قاره گمشده اتلانتیس باشد . این جزایر همچون حلقه ای به همدیگر در اقیانوس اطلس برنامه دارند و بر اساس شواهد و مدارک موجود در حدود 2200 سال پیش از میلاد با شراره های بر کشیده از قله یک اتشفشان سهمگین و زلزله پس از ان تکه پاره شده اند .
اوتوهنریخ موک که مهندس اتریشی بود و علاقه وافری به تاریخ و جغرافیا داشت کتابی تحت عنوان راز آتلانتیس نوشت که شهرتی جهانی یافت و بار دیگر اتلانتیس را بر سر زبانها انداخت . انتشار این کتاب در سال 1976 بود و به اعتقاد نویسنده آن:
جزیره آتلانتیس نه فقط وجود داشته و دستخوش یک بلای سهمگین طبیعی شده بلکه بازماندگان فاجعه آتلانتیس به سواحل امریکای جنوبی و شمالی و افریقا و اروپا افتاده و به هر سرزمینی که رسیده اند دانش خود را از شهر سازی و معماری به کار بسته اند تا بناهای عظیم و معبد های با شکوه و قصر های بزرگ مانند انچه که خود در آتلانتیس داشتند بسازند . بناهایی همچون اهرام مصر و معبدهای مایا وازتک و…بر اساس فرضیه هایی که موک ارایه می دهد بسیاری از تمدنهای دوره باستان از دسته دوم بوده و همگی زاییده یک تمدن مادر به نام آتلانتیس هستند !!!


شامبالا


این غیر ممکن است که به طور تصادفی تمدنهای مشابهی در دورترین نقاط گیتی به وجود آید و بخصوص معبد هایی به شکل هرم در هزاران کیلو متر دور از هم ( بین النهرین و حاشیه رود نیل و سواحل قاره امریکا و…) ساخته شود . موک حتی معتقد بود که بازی پلوتا که در میان اهالی باسک (اسپانیا) رواج دارد همان بازی رایج در تمدنهای مایا و آزتک است و ریشه در فرهنگ سرخپوستان امریکای جنوبی دارد .
از جذاب ترین و معروف ترین افسانه ها و رموز کره خاکی وجود تمدنی با تکنولوژی فوق بشری است که حدود 11000 سال پیش در جزیره ای بزرگ به نام آتلانتیس زندگی می کردند از آتلانتیس بارها در کتب تاریخ باستان نام برده شده اما کسی که اندیشه وجود آتلانتیس را در طی سالهای متمادی از گزند فراموشی حفظ کرد فیلسوف نامی یونانی افلاطون ( 347 سال پیش از میلاد) شاگرد تیزهوش سقراط بود وی نحقیقات زیادی در رابطه با آتلانتیس انجام داد و موفق به ایجاد نقشه مدوری از محل تقریبی آتلانتیس شد وی همیشه بر این اعتقاد استوار بود که شهر افسانه ای آتلانتیس به راستی روزی وجود داشته است . افلاطون در تحقیقان خود از منابع مختلفی از جمله منابع دریانوردی باستان و داستانهای افرادی که آتلانتیس را مشاهده کرده بودند استفاده کرد البته تحقیقات افلاطون هیچ گاه مورد اعتماد برنامه نگرفت تا روزی که یک دریانورد هلندی از روی نقشه های افلاطون موفق به کشف ویرانه های شهری در زیر اقیانوس شد.درون مغز چه خبر است!!!؟

1:

آگارتا و نظریه زمین توخالی

در سال 1920 ، مارشال بی گاردنر یک کتاب 450 صفحه ای با نام سفری به درون زمین نوشت ، تا یافته های خود را در مورد تو خالی بودن زمین بیان کند.


آشفتگی غرایز و میلها
وی یافته های خود را از سفرهای قلب شمال و ستاره شناسی خود جمع آوری کرد ، اما جالب اون بود که ، 7 سال پیش حق ثبت ایالات متحده برای مدل کاری زمین تو خالی به وی اعطا شد .


2 راز بزرگ دستیابی سریع به آرزوها
این حق ثبت اظهار می دارد که ، 4 بیلیون سال پیش ، وقتی زمین هنوز توده گاز منبسط بود ، به تدریج با خنک شدن شروع به انقباض کرد .


اثبات بدیهی بودن وجود خداوند تبارک و تعالی
وقتی با نیروی گریز از مرکز به تسالم (Compromise) رسید ، نیروی جاذبه به اندازه ای توده را کاهش داد تا وقتیکه قطر اون در ناحیه ی هستوا 8000 مایل شد .

شامبالا
چون نیروی گریز از مرکز در نواحی قطبی بسیار ضعیفتر بود ، جاذبه توانایی کاهش بیشتری را در اون مناطق داشت ، اما فقط تا وقتیکه توده در حال خنک شدن بود.


انسانيت، اخلاق، دين چه رابطه ای با هم دارند؟
در نتیجه ، زمین به خودی خود به شکل یک گوی کامل سفت نشد ، بلکه بیشتر به شکل هلالی بزرگ با سوراخ های عریض 1400 مایلی در قطبین شمال و جنوب بود.


برهانی برای حرکت
صدها هزار سال بعد ، نژادی از موجودات غیرمادی در ترک های تو خالی عمیق در سطح زمین ساکن شدند

اونجا ، در درون زمین ، اونها یک سری تونل به نام شبکه ی آگارتا تشکیل دادند.


انسان كامل كيست؟
اجساد این آگارتیان ها حالا با نیروی مغناطیسی بلورین و یک منبع نور که از هسته ی سیاره منتشر می شود نگهداری می گردد.


مغلطه Special Pleading (استثنای بی توجیه قائل شدن)
سوراخ های منتهی به درون زمین با لایه ی بسیار ضخیم ابر مخفی می شود چون هوای گرمی که از درون شکاف ها بلند می شود به طور مداوم با هوای سرد قطبی خارج ادغام می شود .

خلبان ها از بالای قطب ها پرواز نمی نمايند چون دستگاه ها هنگام اوج گرفتن به درستی کار نمی نمايند .

اما ، چیزی که در واقع رخ می دهد اون هست که قطب مغناطیسی درون زمین با انرژی موج مغناطیسی خود هواپیما را به درون سوراخ قطبی خود می کشد.

این چیزی هست که شفق شمالی را در قطب شمال و شفق جنوبی را در قطب جنوب به وجود می آورد .
آتلانتیس، آگارتا و جهان درون زمین (قسمت اول)


2:

آگارتا، تمدن درون زمین (قسمت دوم )
Quetzal Coatlاز مدتی زندگی با سرخپوستان و مشاهده ی توجه ناچیز اونها در پیروی از تعلیمات وی ، به جز توصیه ی وی در کاشت و تغذیه از ذرت به عنوان غذای اصلی به جای گوشت ، از اونها جدا شد و به انها فرمود که روزی برخواهد گشت.

این “مأمور بهشت “به همان طریقی که آمده بود ، بشقاب پرنده ، برگشت .

وقتی cortez به مکزیک هجوم برد ، امپراطور Montezuma معتقد بود که ” بازگشت Quetzal Coatl ” رخ داده هست ، چون کره ی آتشین و سپس حلقه هایی در آسمان مکزیکوسیتی امت را وادار به داد و فریاد کرد ، که بعد خدای جنگ را در تب و تاب برنامه داد.

این کره ی آتشین ، بشقاب پرنده ای بود که Quetzal Coatl در اون مسافرت می کرد .

Osirisخدای زیرزمینی دیگر بود.

خدایان باستانی حاکمان آتلانتیس و اعضای نژاد برتر بودند که بر نژاد انسان تسلط داشتند .

قبل از تخریب قاره شان ، بنا به پیش بینی خود ، از طریق شکاف قطبی به جهان زیرزمینی در درون توخالی زمین ، جایی که برای همیشه به زندگی ادامه دادند ، سفر کردند.

Ossendowski در کتاب خود نوشته هست ” امپراطور آگارتا ، حیوانات ، افراد و خدایان ، از طریق تونل های زیرزمینی به همه ی قسمت های جهان راه پیدا کردند .” در این کتاب وی شبکه ی گسترده ای از تونل های ساخته شده توسط نژاد ماقبل تاریخ را توصیف نموده هست که از زیر اقیانو ها و قاره ها عبور کرده و از طریق اون با وسایل بسیار سريع الحرکت سفر کرده هست .

امپراطوری ، از شهر های زیرزمینی درون پوسته ی زمین تشکیل می شود ، که باید از اون قشر موجود در مرکز توخالی اون متمایز شود .

بنابراین دو جهان زیرزمینی وجود دارد ، یکی صوری و دیگری مرکز زمین .

وی Shambhala را به عنوان مرکز زمین ، در درون تو خالی اش به جای درون پوسته ی تو پرش توصیف می کند .

” تمام غارهای بزرگ زیرزمینی امریکا محل سکنه امتانی بوده اند که از جهان ناپدید شدند .

این امت و نواحی زیرزمینی که اونها سانمايند تحت حکومت قدرت برتر پادشاه جهان هستند.

هر دو اقیانوس آرام و اطلس وقتی خانه ی قاره های وسیعی بودند که بعدا غرق شدند ، و ساکنان اونها به جهان زیرزمینی پناه بردند .

غارهای بزرگ عمیق با نور درخشنده ای که امکان رشد غلات (cereals) و سبزیجات دیگر را فراهم می آورد و به ساکنان طول عمر طولانی بدون بیماری می دهد .

در این جهان جمعیت و قبایل زیادی وجود دارد .

3:

“بسیاری از ترویج دهندگان نظریه ی زمین توخالی ادعا می نمايند که پوسته ی زمین به خاطر شبکه ای از تونل های گذرا از زیر اقیانوس ، از قاره ای به قاره ی دیگر به صورت خانه خانه (لانه زنبوری) می باشد و شهرهای زیرزمینی در حفره ها و غارهای بزرگ در زمین می باشند .

این تونل ها در جنوب آمریکا ، مخصوصا زیر برزیل به وفور هستند ، چون مرکز اصلی مستعمره ی Atlantean بود ؛ و ممکن هست بر اون باور باشیم که اونها توسط Atlanteans ساخته شدند.

معروف ترین این تونل ها “شاهراه اینکاس ” می باشد که چند صد مایل در جنوب لیما و پرو امتداد یافته هست و از زیر Cuzco ، Tiahuanaco و Three peaks عبور کرده و به طرف صحرای Atacama پیش می رود .

بخش دیگر در Arica ، شیلی باز می شود که توسط Madame Blavatsky بررسی شد ، طبق نظر وی ، Inca ها از این تونل ها برای فرار از فاتحان اسپانیایی هستفاده کردند ، فاتحان اسپانیایی طلا و جواهرات اونها را پشت شترهای لاما حمل کردند.

ناپدیدی مرموز اونها در این وقت ، نژاد نهدیان Quechua را پشت سر گذاشت ، با دخول اونها به این تونل ها توضیح داه می شود .

فرموده می شود وقتی Atahualpa ، آخرین پادشاه Inca ، که بیرحمانه توسط Pizarro به قتل رسید ، طلایی که در ازای آزادی وی در سلسله ای تز 1100 شتر لاما حمل شد در این تونل ها مخفی شدند .

فرموده می شود که این تونل ها دارای نورپردازی ساختگی بودند و توسط طایفه ای که Tiahuanaco را مدت ها قبل از پیدایش اولین Inca ساختند به وجود آمدند .

چون Inca هایی که وارد این تونل ها شدند می خواستند از اسپانیایی ها فرار نمايند هرگز دیده نشدند و از سطح زمین ناپدید گشتند ، محتمل هست که اونها در شهر های زیرزمینی که تونل ها بدان ختم می شدند به زندگی ادامه دادند .

این تونل های مرموز ، که برای باستان شناسان معما می باشد ، به تعداد بسیار زیاد در برزیل وجود دارند ، جایی که اونها در مکان های مختلفی رو به سطح زمین بازتر هستند .

معروفترین در کوهستان های رونکادور Matto Grosso شمال شرقی هست به طرف جایی هست که سرهنگ Fawcett آخرین باری که دیده شد به طرف اون پیش می رفت .

فرموده می شود که شهر Atlantean که در مورد اون جستجو می کرد خرابه های یک شهر مرده در سطح زمین نبود بلکه یک شهر زیرزمینی با ساکنان زنده بود ؛ وی و پسرش جک به این شهر رسیدند و هنوز هم اونجا زندگی می نمايند .

سوراخ تونل Roncador توسط سرخپوستان خشمگین Chavannes محافظت می شود و هر کسی را که بدون دعوت وارد می شوند و کسی را که مزاحم ساکنان زیرزمینی مورد احترام اونها می شود به قتل می رسانند.

سرخپوستان Murcego از این سوراخ های تونل مرموز منتهی به شهر های زیرزمینی در کوهستان Roncador در منطقه ی Matto Grasso محافظت می نمايند.
نویسنده ای آمریکایی ، با نام کارل هانی ، که سال های زیادی در Matto Grasso زندگی کرده هست و بررسی ها و مطالعات ویژه ای در مورد این موضوع انجام داده هست ، می گوید :
“ورودی غار های بزرگ تحت نگهبانی سرخپوستان Murcego هست که سیاه پوست بوده و نژاد کوچکتر با قدرت فیزیکی عالی هستند.

حس بویایی اونها پیشرفته تر از حس بهترین سگ های شکاری می باشد .

حتی اگر به شما اجازه ی ورود به غارها را بدهند نگران مفقود شدن شما هستم ، چون اونها از راز ها به دقت محافظت می نمايند و ممکن نیست به کسی که اجازه ی ورود داده اند اجازه ی خروج داده شود.

این ممکن هست برای سرهنگ Fawcett و پسرش جک رخ داده باشد ، که می خواست تا وارد تونلی شود که به شهر زیرزمینی در کوهستان های Roncador منتهی می شد.

سرخپوستان Murcego در غارهای بزرگ زندگی می نمايند وارد جنگل های اطراف می شوند ، اما هیچ تماسی با ساکنان زیرزمینی ساکن در شهر زیرزمینی که یک اجتماع کامل با جمعیت بسیار زیاد هستند ندارند باور بر اون هست که شهر های زیرزمینی که اونها در اون ساکن هستند اولین بار توسط Atlanteans ساخته شدند.

یک چیزی خاص هست و اون عدم دستیابی ریزش های رادیواکتیو به اونهاست .

هیچ کسی نمی داند آیا اونهایی که در این شهر های زیرزمینی Atlantean زندگی می نمايند خود امت آتلانتیس هستند یا امتان دیگری سپس سازندگان اصلی اونها سکنی گزیدند .

” نام رشته کوهی که این شهر های زیرزمینی Atlantean وجود دارند Roncador در شمال شرقی Matto Grasso هست .

اگر شما به جستجوی این شهر های زیرزمینی بروید ، زندگی تان در دستان خودتان هست و ممکن هست همچون سرهنگ Fawcett هیچ وقت خبری از شما نشود.

” وقتی که در برزیل بودم چیز های زیادی در مورد غارهای زیرزمینی و شهر های زیرزمینی شنیدم .

اما از Cuiaba راه درازی هست .

اونها تزدیک Rio Araguaya هستند که به آمازون می ریزد .

اونها به طرف شمال شرقی Cuiaba در دامنه ی کوهستان بسیار مهیب Roncador می باشند.

از جستجوی بیشتر دست کشیدم چون شنیدم که سرخپوستان Murcego ورودی تونل را از افرادی که کاملا پیشرفت نکردند حفظ می کند ، چون انها به دنبال دردسر نیستند .

در وهله ی اول ، اونها فردی را نمی خواهند که هنوز گرفتار سوداگری هست یا فردی که دنبال پول می باشد.

.” غارهای بزرگی هم در آسیا وجود دارد که مسافران تبت از اونها یاد می نمايند.

اما تا جائیکه من می دانم در برزیل بزرگترین اونها برنامه گرفته اند و انها در سطح مختلف وجود دارند.

مطمئنم که اگر بخواهم به اونها بپیوندم این اجازه را به من می دهند و مرا به عنوان یکی از خود می پذیرند.

می دانم که از هیچ پولی هستفاده نمی نمايند و جامعه ی اونها مبتنی بر دمکراتیک هست .

امت پیر نمی شوند و در هارمونی دائمی زندگی می نمايند .”خرابه های تعدادی از شهر های Atlantean در Matto Grosso شمالی و زمین های آمازون پیدا شدند که نشانگر اجتماع امتان آتلانتیس در این کشور می باشد .

سال ها پیش یک معلم مدرسه ی انگلیسی ، با شنیدن شایعات شهر گمشده ی Atlantean در یک فلات مرتفع در این منطقه به جستجوی اون رفت .

وی مشقت های این سفر را به جانش خرید .

قبل از مرگ ، وی کبوتر نامه رسانی را با یادداشت توصیف نماينده ی یک شهر باشکوه و مجلل فرستاد وی کشف کرد خیابان های اون پر از مجسمه ی طلایی بزرگ بودند.

اگر امت آتلانتیس (Atlanteans) وقتی در برزیل جمع شدند و شهر هایی را در سطح Matto Grosso ساختند ، چرا اونها اون شهر های زیرزمینی را اونجا بنا نمودند ؟اون نمی تواند به خاطر فرار از غرق شدن اون آتلانتیس غرق شده و نواحی اطراف باشد چون Matto Grosso فلات بلندی هست که سیلاب ها نمی توانند به اون برسند .


4:

باستان شناس آمریکای جنوبی ، هارولد ویلکینز ، نظریه ی دیگری را ارائه می دهد : که شهر های زیرزمینی برای فرار از ریزش های رادیواکتیو حاصل از جنگ هسته ای که امت آتلانتیس در اون جنگیدند ساخته شدند.

این به نظر یک توضیح معقول می آید یا در غیر این صورت دلیلی وجود نخواهد داشت تا کسی زیر بار کار دشوار و طاقت فرسای حفر زمین رود و شهرهای زیرزمینی ساخته شود در این امت آتلانتیس خود دارای شهر های مجلل و باشکوه در سطح زمین بودند.

وقتی / اگر در خطر جنگ هسته ای باشیم ، ما هم پناهگاهی را درون زمین می یابیم و در اون شهر های زیرزمینی سکنی می گزینیم و غذای خود را با نور مصنوعی ان تولید می کنیم .

البته پیوستن به شهرهای زیرزمینی موجود که توسط امت آتلانتیس که هزاران سال پیش ساخته شده هست آسانتر خواهد بود که در مهارت مهندسی از ما بسیار پیشتر بودند.

اگر تماس آسان با ساکنان زیرزمینی میسر شود ، هنگام جنگ یا حتی قبل ، هنگامی که ریزش رادیواکتیو افزایش می یابد یا فراتر از نقطه ی خطر می رود و زندگی ما را تهدید می کند ، به نفع ما خواهد بود تا با این شهر های زیرزمینی تماس داشته باشیم و در صورت پذیرش در اونجا سکنی گزینیم .

مرگ و پیری در آرگاتا وجود ندارد .

جامعه ای هست که در اون هر کسی جوان به نظر می رسد ، حتی اگر به قرن ها یا حتی هزاران سال پیش تعلق داشته باشد .برای ساکنان سطح زمین در معرض اثرات خطرناک تشعشع خورشیدی و مسمومیت غذایی یک رژیم اشتباه غیر قابل باور به نظر می آید .

علائم پیری نتیجه ی طبیعی گذر وقت یا در نتیجه ی فرآیند پیر شدگی نیست بلکه در نتیجه ی شرایط زیستی و عادات مضر هستند.

کهولت و پیری یک بیماری هست ؛ وچون به هیچ بیماری مبتلا نمی شوند ، پیر هم نمی شوند.

فرهنگ غنی علمی امتان زیرزمینی که بشقاب های پرنده مثالی از انها می باشد ، در نتیجه ی پیشرفت مغز برتر و پر انرژی اونهاست .

علت آـن هست که انرژی حیاتی اونها به طرف مغز اونهاست به جای اینکه از طریق مجرای جنسی اونها همانطور که در میان نژاد های سطح زمین “متمدن” نامیده می شود پراکنده گردد.

در حقیقت ، افراد در سکس به خاطر رژیم میوه ای اونها کاملا خارج از زندگی اونها می باشد و سیستم غدد درون ریز اونها همچون بچه های کوچک در حالت تعادل کامل هست و به صورت هماهنگ کار می کند .

با فعالیت ناهنجار توکسین های متابولیک ، که توسط غذایی چون گوشت ، مرغ ، ماهی و تخم مرغ و برانگیزاننده های جنسی چون نمک ، فلفل ، قهوه ، تنباکو و الکل تولید می شوند ، تحریک نمی شوند.

با حفظ خلوص جریان خون انها و عاری از توکسین ، امت زیرزمینی توانایی ادامه ی کامل زندگی خود را دارند و از تمام انرژی حیاتی خود محافظت می نمايند و انها را به نیروی مافوق برتر تبدیل می نمایند.

موفقیت های علمی اونها در نتیجه ی برتری مغز اونها نسبت به توسعه و پیشرفت عقلانی ماست .

جامعه ی عرفانی برزیل مقاله ای را در مجله اش منتشر کرد : آیا Shangri-la وجود دارد ؟”


” در میان نژاد ها و طوایف بشری با برگشت به ابتدای وقت باوری در مورد وجود یک سرزمین مقدس یا بهشت زمینی وجود دارد ، که اعلی ترین آرمان های بشریت به واقعیت تبدیل می شدند.

این مفهوم در اغلب نوشته ها و سنت های قدیمی امتان اروپا ؛آسیای صغیر ؛ چین ، هند ، مصر و آمریکا پیدا می شود .

این سرزمین مقدس را افرادی می توانند ببینند و بشناسند که خالص ، بی گناه و شایسته هستند به همین خاطر اون درون مایه ی اصلی و شاه کلید تمام تعلیمات مرموز و سیستم های شروع در گذاشته ، حال و آینده را تشکیل می دهد.این کلید جادویی “مفتاح رمز ” هست که دری را به جهان جدید و شفرمود انگیز می گشاید .Rosicrucians ( فرقه ای از مسیحیان دارای عقاید فلسفی و مرموز ) اون از کلمه ی فرانسوی VITRIOL انتخاب شد ، که ترکیبی از حروف اول این جمله می باشد .”
این سرزمین مقدس را افرادی می توانند ببینند و بشناسند که خالص ، بی گناه و شایسته هستند به همین خاطر اون درون مایه ی اصلی و شاه کلید تمام تعلیمات مرموز و سیستم های شروع در گذاشته ، حال و آینده را تشکیل می دهد.این کلید جادویی “مفتاح رمز ” هست که دری را به جهان جدید و شفرمود انگیز می گشاید .Rosicrucians ( فرقه ای از مسیحیان دارای عقاید فلسفی و مرموز ) اون از کلمه ی فرانسوی VITRIOL انتخاب شد ، که ترکیبی از حروف اول این جمله می باشد .”
“VISTA INTERIORA TERRAE RECTIFI CANDO INYENES OMNIA LAPIDEM” تا نشان دهند که در درون زمین یک را واقعی نهفته هست.مسیری که به این جهان مخفی ختم می شود راه آغاز هست .

” در یونان قدیم ” در رموز Delphos و ELEUSIS ، به این سرزمین آسمانی به عنوان کوه Olympus و Fields Elysian اشاره می شود.

همچنین در نخستین وقت ودایی (vedic وابسته به ودا کتاب مقدس هندو ) ، با نام های مختلفی چون Ratnasanu (رأس یک سنگ ارزشمند ) ، Hermadri (کوهستان طلا ) و کوهستان Meru ( خانه ی خدایان و الییمپوس هندوها ) شناخته شدند.رأس این کوهستان مقدس در آسمان هست قسمت وسط اون در زمین و بنیان اون در جهان زیرزمینی هست .

” Eddus اهل اسکاندیناوی همچنین از این شهر الهی نام می برد ، که درسرزمینی Asar امتMesopo tamia بود .اون سرزمین Amenti از کتاب مقدس مردگان مصریان باستانی هست .

اون شهر هفت گلبرگ (seven petals) ، ویشنو و شهر هفت پادشاه ادوم یا ادن (Edom / Eden) هست .

به عبارت دیگر ، بهشت زمینی بود .

5:

” در سراسر آسیای صغیر ، نه فقط در گذشته بلکه امروزه ، باوری مبنی بر وجود شهر راز پر از عجایب وجود دارد ، که با نام SHAMBALLA (Shamb – Allah) یا Shambhala شناخته می شود ، جایی که معبد خدایان می باشد .

همچنین اون (Erdamf) را ردایف تبتی ها و مغول ها می باشد .”پارسیان به اون آلبردی یا آریانا سرزمین نیاکان خود ، می گویند.

مکزیکی ها Tula یا Tolan نامیدند و Aztec ها به اون Maya – pan فرمودند ، فاتحان اسپانیایی که به آمریکا معتقد به وجود چنین شهری بودند و سفرهای زیادی را در جستجوی شهر Eldorado یا شهر طلا انجام دادند.
اونها احتمالا در مورد اون از سکنه های اولیه که نام Manoa یا شهری که پادشاهش لباسی از طلا می پوشد به اون می دادند شنیدند .

” سلت ها این سرزمین مقدس ار به عنوان “سرزمین مرموز ” – Duatdh یا Danada می شناختند.

یک روایت چینی از سرزمین Chivin یا شهر Dozen serpents صحبت می کند.

اون جهان زیرزمینی هست ، که در ریشه های آسمان برنامه گرفته هست .

سرزمین Calcas ، Calcis یا kahki ، دو کلید معروف (Colchida) که Argonauts هنگامی که عازم جستجوی پشم طلایی شدند در پی اونها بودند .” در قرون وسطی ، به اون جزیره ی کوچک آوالون (Avalon) اطلاق شد که شوالیه های میزگرد (Round Table) ، به رهبری پادشاه آرتور و تحت رهبری جادوگر مرلین به جستجوی جام مقدس شراب ، سمبل فرمانداری ، عدالت و ابدیت رفتند.

وقتی کینگ آرتور در نبردی آسیب جدی دید ، از ندیم خود Belvedere خواست تا وی را روی قایقی ، با کلمات زیر به طرف مرز های زمین رها کند : ” خداحافظ دوست و همراه من Belvedere ، به سوی شهری که هرگز بارانی در اون نمی بارد ، جایی که هیچ بیماری در اون وجود ندارد و کسی نمی میرد ؛ این سرزمین ابدیت یا آگارتا ، جهان زیرزمینی می باشد .

این سرزمین وال هالای (walhulla) ژرمن ها ، مونته سالوات شوالیه های جام مقدس شراب (Monte salvat of knights of Holly Grail) ، مدینه ی فاضله ی توماس مور ، شهر خورشید Campanella ، شانگری – لای تبت و آگارتای جهان بوداست .
ورودی ممکن دیگر با آگارتا در Belize پیدا شده هست .

یک پلکان مارپیچی پر از معابد و اهرام سنگی در 14 غار- برخی زير آب – در yucatan peninsula کشف شده هست .

با توجه به افسانه ی مایا ، ارواح مردگان مجبورند از سگی با دید شبانه در مسیری وحشتناک و آبکی پیروی نمايند و هزاران چالش را قبل از هستراحت در جهان پس از مرگ تحمل کند.
در یکی از غارهایی که اخیرا کشف شد ، محققان یک جاده ی بتنی 300 فوتی (90 متر ) را پیدا کردند که به یک ستون ایستا در جلوی یک بستر آب منتهی می شود .
Guillermo de Anda ، رهبر محققان در مکان های تحقیقی فرمود : ” در این مورد اخیر ، الگوی معابد نزدیک – یا زیر – آب را یافتیم .

اینها احتمالا به عنوان قسمتی از تشریفات بسیار مفصل ساخته شدند .

همه چیز به مرگ ، زندگی و فداکاری بشری مربوط هست .

” با امتداد جنوب از جنوب مکزیک ، از طریق گواتمالا به طرف شمال Belze ، فرهنگ مایا از 250 A.D تا 900 که تمدن به طور مرموزانه ای متلاشی شد در اوج خوشبختي بود.

باستان شناسان حفار معابد و اهرام در روستای Tahtzibichen ، در Merida ، پایتخت Yucatan ، فرمودند : قدیمی ترین آیتمی که پیدا کردند یک کشتی 1900 ساله بود.مجسمه ها و سفال های کشف شده ی دیگر به 750 A.D تا 850 بر می گشتند.

سنگ ها ، ستون های عظیم و مجسمه های راهبان در غارها وجود دارد .

بقایای انسانی و سرامیک ها هم به چشم می خورند .

محققان فرمودند افسانه ی باستانی – توصیف شده در کتاب مقدس Popul Vuh – از یک مسافرت پیچاپیچ از میان خون oozing ، خفاش ها و عنکبوت ها سخن می گوید که ارواح مجبور بودند تا برای نیل به Xibahba ، جهان زیرین ، اجرا کنند.

غارها دروازه های طبیعی به قلمرو و سرزمین های دیگر می باشند.

اونها در مورد تاریکی ، ترس ، دیوها و خدایان هستند.

navamahsa.com نوای مهسا.ali-sanati.com.وب سایت دکتر علی صنعتی

6:

برخی افراد هستند که زمین را بسیار بزرگتر از اینکه هست می دانند.

اما نه به صورت تمدن زیر زمین، بلکه فکر می نمايند زمین دارای ابعاد دیگری هم هست که هنوز شناخته نشده هست و اگر راه ورود به ابعاد دیگر زمین را بیابیم خواهیم فهمید که زمین بسیار بزرگتر از این که هست می باشد.


7:

همه را خوندم .

واقعا موضوع جالب و جذابی هست .

در اسلام اشاره ای به این اقوام شده ؟

یه سریر اقوام مثل قوم عاد و قوم ثمود که منقرض شدند بودن .

در قراون اشاره شده

حتی روایت داریم(یادم نیست .

7 عزار سال یه 700 هزار سال ) قبل از زندگی انسان در زمین قومی به نام نسناس بودند که اونا هم منقرض شدند

8:

عالی بود ، شدیدا موافقم

9:


اگه این روند ادامه داشته باشه روزی ما هم منقرض میشیم

اما فکر نکنم .

ان شا الله با اومدن امام وقت همچی درست میشه باید آماده شیم

10:

سلام
چرا نشیم ؟!!! میشیم
مگه امام وقت (علیه السلام) جایی رفته ؟!!

11:به نظر من دیگه نسل الان باید آخراش باشه .

فکر نکنم منقرض شیم .


12:

سلام
متوجه منظورت نشدم .


13:

سلام دوست گرامی ....
کاملا با شما موافقم ...
قوم مایا راههای ورود به ابعاد دیگر را پیدا کرده بودند ....
انسان های بسیار معنوی به ابعاد بالاتر به راحتی می روند و برمی گردند ...
البته این ابعاد فقط مربوط به کره زمین نیست ....
مثلث برمودا هم راهی به بعد دیگره البته به بعد پایین کره زمین ...
جهان های موازی هم می تونه به ابعاد دیگری اشاره داشته باشه ...
در ضمن موضوع تاپیک ادامه داره ...
بقیه مطلب رو سر موقعيت توی تاپیک برنامه میدم ...
امیدوارم از خوندنش لذت ببرید ..

14:

نوشته اصلي بوسيله poriyan نمايش نوشته ها
....
سلام دوستان ....
نسل انسان منقرض نمیشه بلکه غربال میشه و انسان هایی که باقی می مانند دارای معنویت بالایی خواهند شد و به زندگی ادامه خواهند داد چون ابعاد زمین و خورشید و همه اونچه در کره زمین وجود داره به سطح بالاتر ارتقاء پیدا خواهد کرد ....
تغییر در دی ان آ انسان ها شروع به تکامل بیشتر کرده ...
به لینک زیر مراجعه کنید ...

http://forum.hammihan.com/thread172425.html

در ضمن موضوع تاپیک ادامه داره ...


15:

سلام و درود بر هنگامه خانم گرامی

موضوعات خوب و قشنگی رو هستارت زدید.
خیلی هستفاده کردم.

و بابت هستارت این موضوعات بسیار سپاسگزارم.

البته فکر می کنم نگاه شما در مورد این مسائل قاطعانه و یقینی به نظر می رسد.
اما من به این موضوعات با پیرایش و ویرایش می نگرم.


66 out of 100 based on 31 user ratings 506 reviews