بزرگترین سانسور تاریخ


بزرگترین سانسور تاریخبزرگترین سانسور تاریخ
ایران پی ان – گزارش: کافیست چند هزار نفر در یک گوشه دنیا دور هم جمع شوند و در یک مراسم بسیار پر معنا (!) به سمت هم گوجه پرت کنند!

اینجاست که جریان بی طرف رسانه ای در جهان که وظیفه ذاتی خود را اطلاع رسانی معرفی می کند وارد کارزار می شود و با ده ها تصویر، کلیپ و مصاحبه و خبر آن را در صدر اخبار خود خود برنامه می دهد...
بزرگترین سانسور تاریخ

بزرگترین سانسور تاریخ


کافیست چند نفر در یک گوشه دنیا در اعتراض به حکم ظالمانه «حجاب» کاملا برهنه شوند تا باز همان جریان بی طرف صرفا جهت اطلاع رسانی از یک واقعه فعال شود و تصاویر این واقعه را همگان در جهان خواهند دید...

بزرگترین سانسور تاریخ


کافیست چند نفر در خرابه ای در یک گوشه دنیا بر خلاف فتوای مراجع عظام شیعه قمه ای بزنند و اینجاست که بوقهای رسانه ای بی طرف در جهان به تلاطم می افتند که نکند خدای نکرده کسی این صحنه مهم را از دست بدهد...

بزرگترین سانسور تاریخ

کافیست حتی یکی از شیوخ بی مصرف خلیج فارس از برنامه هسته ای ایران اظهار نگرانی کند تا این بوغ های بی طرف احساس وظیفه کنند که نکند این صدا در گوشه ای از جهان نشنیده باقی بماند...


به گزارش باشگاه خبرنگاران، اما همین چند روز پیش بزرگ ترین اجتماع تاریخ بشریت با قریب به بیست میلیون و هفتصد هزار نفر شکل گرفت.

اما یک مشکلی داشت! این اجتماع شیعی بود.

و این به آن معناست که اگر مردم دنیا که رسانه های بی طرف دهکده جهانی، اسلام را برایشان در طالبانیسم خود ساخته شان تعریف کرده اند بدانند چنین تفکر عظیمی در یک گوشه جهان جاریست که قادر است بیش از بیست میلیون نفر را وادار کند برای بزرگ داشت این تفکر بیش از صد کیلومتر را با با پای پیاده به سوی مقصدی معنوی راهپیمایی کنند، بی گمان خیلی ها به دنبال کشف این حقیقت بزرگ و ابعاد آن خواهند رفت و این یعنی افزایش قدرت هلال شیعی! (البته به قول خوشان!)

این یعنی معرفی یک حقیقتی که سالهاست در پس نقاب طالبانیسم که به زور بر چهره آن درکشیده اند مخفی نگاه داشته شده است!

اینجاست که همان جریان بی طرف که حاکم بر رسانه های دنیاست احساس وظیفه می کند که این حرکت بی سابقه و بی بدیل را با تیغ سانسور خود کاملا بی طرفانه ذبح کند!

از آنجا که این حرکت بزرگ ترین اجتماع بشری در طول تاریخ بوده است پس سانسور اعمال شده بر آن هم می شود بزرگترین سانسور تاریخ!
بزرگترین سانسور تاریخ
بزرگترین سانسور تاریخ
بزرگترین سانسور تاریخ
بزرگترین سانسور تاریخداعش و اسلام

1:

راست فرمودی، راستِ راستِ راست...


مدینه فاضله اسلامی و حکومت عدل اسلامی چیست ؟

2:

کربلا بهشتی روی زمین


« شهادتِ شمعون قدیس پسر صباغ »

3:

پايه ا جامعه ی غرب یا تفریط می کرد یا افراط می کند در هر زمینه ای...
اسمش را تمدن می گذارند...یک جامعه ی مریض (نه کاملا)


آیا با برده داری اسلامی در این عصر مدرن موافق هستید ؟

4:

واقعا همین طور هست


مراسمی که شیعیان و زرتشتی‌ها به کمک هم برگزار می کنند

5:

امام حسین علیه السلام بدین جهت مظلوم خوانده مى شود که حق ولایت و زعامت بر مسلمین که بارزترین حق اباعبدالله بود از او ستانده شد.

علاوه بر ان که حقى نیز بر عموم مسلمانان داشت و اون عبارت بود از شناختن و محبت وى که متأسفانه به جهت تبلیغات سو ، موقعیت، معنویت و جایکاه رفیع و بلند ایشان نزد مسلمانان، ادا نشد و با حجابهاى ظلمانى مثل جهالت، خباثت، خیانت، مقام منیع او بوشانده شد.

کشته شدن امام حسین علیه السلام در مقابل این دو ظلم ناچیز هست، کشتن وى بزرگترین ظلم به وى نبود بلکه نشناختن و نشناساندنش بزرگترین ظلم به ایشان در تاریخ بشریت بوده و هست.

البته نحوه به شهادت رساندن امام حسین علیه السلام و خانواده اش به شکلى بود که دل هر انسان ازاده اى را به درد مى اورد.

عاشورا وضعیت خاص و منحصر به فردى را داشت و دارد.

وضعیت خاص جهان اسلام و مسلمانان، ظلمهاى فراوان حاکمان مسلمانان، تحقیر امت اسلامى، سلب امنیت، تشدید ظلم علیه شیعیان، به فراموشى سبرده شدن امر به معروف و نهى از منکر، شیوع بدعتها، اخلال در وحدت مسلمانان، فراموشى اخلاق اسلامى، موقعیت خاص اباعبدالله الحسین علیه السلام از جهت تنهایى و مظلومیت، دو رو بودن مسلمانان با امام حسین علیه السلام، نوع جنک و برخورد با امام و خانواده اش، همه و همه شکل خاصى به این حادثه داده هست .

از طرفى رسول اکرم صلى الله علیه و اله و حضرت على و فاطمه و حسن علیهم السلام و امامان سپس امام حسین علیه السلام به خاطر همین ابعاد خاص و منحصر به فرد قصه کربلا این همه بر احیاى ان در قالب عزادارى تأکید فرموده اند (بحار الانوار، ج 44، ص 223 ، 243، 244، 245، 281، 282، 289، و)

همانطورى که امام صادق علیه السلام فرمودند: لا یوم کیومک یا اباعبدالله
(امالى، ص 77)


نقش محوری امام حسین (ع) در اندیشه شیعه

6:

چراغی را که ایزد بر فروزد / هر اونکس پف کند ریشش بسوزد


نامه منتشر نشده آیت الله مهدوی کنی

7:پاسخ به شبهات و سؤالات ( اعتقادی، قرآنی و ...)

8:


9:

رسانه به پول نیاز دارد.....

پول دست ثروتمندان هست....

ثروتمندان به کسی پول میدهند که تابع دستورات و افکار اونها باشد.....

نتیجه اونکه = " رسانه آزاد و مستقل، فقط یک رویاست "

10:

رسانه یا افسانه؟ مسئله این هست!

11:

ان شاء الله سال به سال این گردهمایی اربعین گسترده تر بشه ...
چه یه عده بخوان ....

چه نخواند در سال های آینده همه جهان از این گردهمایی خبردار خواهند شد
در مورد اون یه عده هم صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لاَ يَرْجِعُونَ صادقه ....

12:

در کنار ان شاید بزرگترین سانسور تاریخ این باشه یک تفکر تندرو و افراطی قصد داره چیزی بیش از 500 سال تمدن یک ملت رو حذف کنه .


در مقابل حضور پرشکوه شیعه (که همیشه به میانه روی و اعتدال معروف هست چون این سیرت پیشوایان شیعه هست ) جوابی کوبنده به تمامی افراطیون جهان خواهد بود .


13:

شرحی از یک بایکوت رسانه ای نافرجام!

نظریه پردازان علوم انسانی غربی، اصلی را به عملکرد رسانه ها نسبت می دهند و می گویند که رسانه های حرفه ای رسانه هایی بی طرفی هستند.

اگرچه غلط بودن غیر قابل انجام بودن این اصل برای نخبگان به وضوح روشن شده ولی اونها همچنان از این اصل سخن می گویند تا شاید بتوانند به مخاطبانشان اینگونه القا نمايند که تولیدات رسانه ای غرب، تولیدات بی طرف و منصفانه ای هست و با باز کردن گارد مخاطب رسانه ای خود، اثرگذاری مورد نظرشان را بر وی بگذارند.

سپس سقوط صدام حسین بود که شیعیان عراق موقعيت یافتند تا به صورت علنی در سالروز اربعین حسینی، بدون ترس از نیروهای حکومتی خود را با پای پیاده به حرم اباعبدالله برسانند.

تاریخ دانان این سنت حسنه را به قدمت حدوداً 1400 سال می دانند وقتی که جابر ابن انصاری صحابه پیامبر در دوران خفقان بنی امیه و علی رغم پیری و کهولت سن در اربعین حسینی هر سال خود را به قتلگاه کربلا می رساند و با این کار علاوه بر اینکه ابراز ارادتی به خاندان اهل بیت داشت، پیام سیاسی خود را نیز به دستگاه ظلم و جور حاکم می رساند.


بزرگترین سانسور تاریخ

پس از جابر ابن انصاری نیز این سنت و رویه در طول تاریخ حفظ شد ولی در طول تاریخ همراه با فراز و نشیب بود و هر گاه دستگاه حاکم اجازه این کار را به مسلمانان نمی دادند، شیعیان معتقد مجبور می شدند پنهان از چشم حکومت و به صورت شبانه دست به راهپیمایی به سمت کربلا بزنند.

با تسلط بعثی‌ها در وقت احمد حسن البکر بر کشور عراق، رژیم سیاسی این کشور از همان ابتدا سیاست سرکوب شیعیان را در دستور کار برنامه داد.

از جمله اقدامات خونبار بعثی‌ها منع خشونت آمیز مراسم مذهبی عزاداری شیعیان بود.

در سال ۱۳۹۷قمری (1355 شمسی) زائرانی که از نجف عازم کربلا بودند در مسیر کربلا از آسمان و زمین به گلوله بسته شدند.

این حادثه به صورت پیاپی در سه سال بعدی تکرار شد.

صدام حسین در دوران حاکمیت سی ساله خود، هر گونه مراسم‌ عزادری اهل بیت(ع) را تعطیل کرد تا اینکه حکومت وی سرنگون شد و همانگونه که ذکر اون رفت در دوره اخیر نیز سپس ساقط شدن صدام حسین، شیعیان اباعبدالله دوباره موقعيت و مجال یافتند که راهپیمایی خود را که در دوران خفقان به صورت شبانه و به دور از چشم حکومت اجرا کنند را علنی نمايند و موجب حیرت چشمان ناظر دنیا از این حجم ارادت و مودت به امام سوم شیعیان شوند.

رسانه های سلطه گر و وهابیون سعودی نیز در ابتدا سعی می کردند که با چشم پوشی از این اقدام با شکوه، اون را در اخبار و نقل های خود پوشش ندهند درحالیکه در اقدامی متناقض فقط کافی بود یک تجمع ده یا بیست نفره علیه حکومت های محور مقاومت شکل بگیرد تا به سر خط خبری همه رسانه های دنیا راه پیدا کند.

در این بین اما با نگاهی به پوشش خبری این مراسم در رسانه های غربی سوالاتی در ذهن متبادر می‌شود؛ اگر ارزش های خبری در رسانه‌هایی که مستقل هستند و اغلب نسخه هایی با زبان های مختلف عربی و فارسی راه اندازی کردند و اخبار خاورمیانه را به طور ویژه منعکس می‌نمايند، یکسان هست چرا اخبار مراسم هایی مثل هالوین که اخیرا در کشورهای مختلف انجام شده بود تا این حد سر خط خبرها را به خود اختصاص داد؛ تصاویر مختلف، واکنش های مختلف و یک پوشش کامل خبری تمام عیار از یک مراسم سنتی دیرینه تفریحی و بی خبری اونچنانی از حضور شیعیان در قلبِ خطرناک ترین کشور جهان.

طبق آمارهای موجود بین 2 تا 3 میلیون نفر در سال 2003 و سپس سرنگونی صدام در این راهپیمایی شرکت کردند که هر ساله به جمعیت این راهپیمایان اضافه کرده می شد. البته به دلیل مستقر نبودن حکومت مرکزی در سالهای اولیه پس از سقوط صدام، در اون سالها آمار های دقیقی ثبت نشده هست و صرفاً تخمین های ناظران ثبت گردیده هست.

با بهبود نسبی وضعیت عراق، شیعیان، اهل سنت و مسیحیان نیز از کشورهای مختلف خود را برای شرکت در این مراسم به عراق می رساندند به طوری که طبق آمار های رسمی کشور عراق در سال 91 بیش از 10 میلیون نفر در این راهپیمایی شرکت کردند.

در سال ۱۳۹۲ برخی گزارش‌ها از حضور ۱۵ میلیون زائر شیعه در کربلا اظهار داشتند و این تعداد در سال ۱۳۹۳ حدود ۲۰ میلیون نقل شده هست.

بزرگترین سانسور تاریخ

راهپیمایی اربعین سال 1393، بی‌شک نقطه عطفی در تاریخ تشیع خواهد بود.

راهپیمایی میلیونی اربعین در این سال و تحقق بزرگترین اجتماع بشری روی کره زمین، اون‌گونه که می‌توانست بازنمایی رسانه‌ای داشته باشد، چنین نشد و تصاویری که رسانه های جهان مخابره کردند، گویای اون حماسه عظیم نبود.

رسانه‌های بزرگ بین‌المللی در طول سالیان عادت کرده بودند، از برنامه‌های عزاداری شیعیان برای سالار شهیدان، صرفاً صحنه‌های قمه‌زنی و زنجیرهای تیغ دار در افغانستان، عراق و پاکستان را به بینندگان خود نشان دهند.

برای این رسانه‌ها، تا پیش از این نکته جالب و قابل توجه در مراسم محرم و صفر، همین صحنه‌ها بود.

واقعیت این هست که سپس فرو ریختن دیوار برلین، اسلام برای غرب جانشین کمونیسم شده و مسلمانان در بازنمایی رسانه‌ای اون، به عنوان یک تهدید نشان داده شده‌اند و سعی شده ذهنیت مخاطب غربی نسبت به مسلمانان اینگونه شکل داده شود.

در این رسانه‌ها، آیین‌های عبادی مسلمانان به عنوان اعمالی اجباری و بدون هیچ نیت و رغبت و لطافتی به تصویر کشیده می‌شود.

بازنمایی‌هایی که این رسانه‌ها از اسلام تصویر می‌نمايند، با بنیادگرایی و مخالفت با اصول دموکراسی و آزادی برابر هست و همواره از مسلمانان، تصویر افرادی متعصب، خشن و بی منطق تصویر می‌شود و افراد مسلمان،‌ افرادی همیشه مسلح در نظر گرفته می‌شوند که هیچ گاه قابل اعتماد نیستند.

اما در یک دو سال اخیر این راهپیمایی به قدری با شکوه و عظیم انجام شد که رسانه های غربی برای حفظ اعتبار خود هم که شده مجبور به پوشش رسانه ای این رویداد شدند.

رسانه هایی همچون رویترز، آسوشیتدپرس، المانیتور، فارن پالیسی، هافینگتن پست، بی.بی.سی، خبرگزاری فرانسه و فرانس24 از جمله رسانه‌هایی بودند که با انتشار گزارش‌هایی تلاش کردند بخش هایی از این اجتماع عظیم و مراسم مذهبی ویژه شیعیان را منتشر نمايند؛ گزارش‌هایی که با پرداختن به ویژگی های این مراسم از جمله پیاده روی طولانی مدت، گرامیداشت چهلمین روز واقعه عاشورا، موکب های ناهار، شام و صبحانه های مجانی و شرایط امنیتی عراق تاکید داشتند هرچه تهدیدات داعش بیشتر می شود، اشتیاق شیعیان برای حضور در کربلا هم بیشتر می شود.

آش پوشش خفیف رسانه ای پیاده روی عظیم اربعین در رسانه های غربی اون قدر شور شد که صدای برخی رسانه های مستقل اروپا را هم در آورد.

رادیو اروپایی "اوستن" نروژ در گزارشی از اربعین حسینی اون را "بزرگترین تجمع های دینی و سیاسی بی نظیر" خواند و تاکید کرد که رسانه های غربی در پوشش خفیف این اتفاق بزرگ جهانی با شرکت 20 میلیون نفر از 80 کشور و نادیده گرفتن اون یک خطای رسانه ای مرتکب می شوند.

در این نقل آمده هست: این عدم پوشش مناسب اربعین در رسانه های غربی ناشی از یک خلأ نیست بلکه بعید نیست که برخی قدرت های سیاسی و دینی در غرب که زمام امور رسانه های جهان را در دست دارند، مانع این امر باشند.

صحنه هایی که تیم رادیویی ما از شبکه های ماهواره ای شیعی عراق رصد کرد ، نشان می دهد که اونچه در اربعین اتفاق می افتد یک اتفاق دینی بی نظیر هست ؛ شرکت نمايندگان در این اتفاق بالاتر از تعداد نفرات مراسم حج در مکه هست .

رادیو مذکور سپس حضور گسترده ایرانی ها در مراسم اربعین را دارای ادله سیاسی همراه با ادله دینی توصیف می کند و می افزاید: این حضور گسترده ایرانیان پیامی به واشنگتن و دیگر دولت های غربی هست که ما در توقف حملات داعش علیه عراق، در کنار این کشور هستیم و از بغداد، و شهرهای مقدسه مانند کربلا، نجف و سامرا دفاع می کنیم.

در اقدامی دیگر سال 92، سایت صهیونیستی ویکی پدیا از راهپیمایی اربعین به عنوان "عظیم ترین تجمع صلح آمیز جهان" نام برد؛ اما با فشار صهیونیست ها، ویکی پدیا بلافاصله صفحه پیاده روی اربعین را از صفحات خود حذف نمود و نشان داد که دامنه تحملش در برابر دیدن واقعیت تا چه اندازه پایین هست.
اما به هر حال چه رسانه های غربی خوششان آید و چه بدشان آید این راهپیمایی هر سال با شکوه تر از پارسال انجام می شود و اکنون با فراگیری شبکه های اجتماعی و رسانه های شخصی، انحصار از دست غول های رسانه ای خارج شده و امت خودشان این همایش با شکوه را به تصویر می کشند و در صفحات مجازی خود منتشر می نمايند.

از سویی دیگر ستاد رسانه‌ای امتی اربعین نیز امسال فراخوان نموده هست که هموقت با پیاده‌روی میلیونی اربعین حسینی ، پویش امتی «الی الحسین» را با هدف مقابله با انحصار رسانه ای غرب انجام می‌کند.

این ستاد که به صورت امتی و تحت نظارت ستاد بازسازی عتبات عالیات فعال هست، ضمن تاکید بر ایجاد بستر مناسب برای پوشش هرچه بیشتر این حرکت بی‌نظیر، هدف از تشکیل این پویش را مقابله با انحصار فضای رسانه‌ای - خبری بین الملل و معرفی هرچه بیشتر حضرت سیدالشهدا علیه‌السلام در فضای جهانی با هستفاده از ظرفیت رسانه‌ای موجود عنوان کرد.

این اقدام و اقدام های مشابه هر روز بیشتر از قبل باعث بیشتر دیده شدن این راهپیمایی سیاسی- عبادی در جهان می شود و قدرت شیعیان را به رخ جهانیان می کشد و عملاً به عنوان مانور سیاسی مسلمانان در برابر هستکبار قلمداد می گردد.
14:

بر خلاف توهمات شما اولا این هایی را که به عنوان مثلا مثال ذکر کردید !! هم در رسانه های دنیا ذکر و پوشش داده نمیشود و بازتاب انها صرفا مییتواند محلی یا کشوری باشد.مثلا مراسم گوجه پرت کردن تو اسپانیا رو تمام رسانه های جهان مثل cnn یا bbc یاcctv پخش نمینمايند یا لخت شدن در اعتراض به حجاب رو همینطور بنابر این از چرندیات خود بکاهیم و بیشتر فکر کنیم

15:

اگر دنیا بشناسد امام حسین رو هیچ ظالمی دیگه قدرت قد علم کردن رو نداره ...

جالب اینجاست اگر داعش بگذارد خون از دماغ کسی نمیاد ...

درست مثل ِ منا!!!! این جمعیت کجا و اون جمعیت کجا...


16:

شما کجای تاریخ بی طرفی دیده ای؟ کجای تاریخ دیده ای که انفعال پیامدهای خوشی داشته باشد؟ فکر نمیکنید اگر حکومت هایی مثل ساسانیان و رُم زرنگتر و زیرکانه تر عمل می کردند می توانستند از نابودی خودشان به دست اعراب جلوگیری نمايند؟ فکر نمی کنید اگر خوارزمشاهیان زیرکتر بودند طعمه مغول ها نمی شدند؟ فکر نمی کنید صفویان اگر دست ِ پیش می گرفتند هرگز افغان ها اونها را تاراج نمی کردند؟

نمونه زیاد هست.

اما اینکه فکر کنیم با جماعتی که تمام گسترش و رشد خود با تعصب و یک جانبه گرایی در تاریخ کسب کرده می شود بی طرف بود خیال خامی هست که فقط در داستانها و کتب عرفانی-اخلاقی اون هم عرفان نظری و اخلاق ایده آلیستی میشود پیدایش کرد.

شیعه کی در مقابل اهل سنت و مسلمان کی مقابل غیر مسلمان بیطرف بوده که دیگران برای شما لَلۀ مهربانتر از مادر شوند؟

17:

خداروشکر دشمن ما نادان هست
هرچه بیشتر سانسور بشه ، بالاخره تو دنیای رسانه های مجازی ، خبر از یکجا درز میکنه و اونوقت دلهای حقیقت جو ، بیشتر حساس میشه که چنین عظمتی چرا مخفی هست.
نگران نباش دوست عزیز من

18:

رسانه های غربی باید مراسم شیعیان رو پوشش بدن و اگر ندن سانسور کرده اند ؟

این الزام رسانه های غربی برای پوشش این جماعت عراقی برای چیست؟

19:

وظیفه رسانه چیست؟

20:

سلام.
منظور از بی طرفی شیعه و دیگران در مقابل هم چیست؟
ایا منظور بیطرفی در خبررسانی ست یا موضع گیری درباره شناخت ها و حقایق؟
---------

انتظار می رود رسانه هایی که مدعی بیطرفی و گردش آزاد اطلاعات هستند، نسبت به این گونه تجمعات بزرگ، اونچه که هست را پوشش دهند.

نه بایکوت یا پوشش کم رنگ و محدود کردن ان به یک تجمع فرقه ای محض، درحالی که از دیگر مذاهب هم در این تجمع شیعی شرکت مینمايند

21:

برای اینکه گردش آزاد اطلاعات ایجاب میکند که امت دنیا بدانند چرا چندمیلیون نفر (بین 10الی15 میلیون) در ظرف چند روز چرا در یک مکان اجتماع می نمايند...


حداقل جزو دانستنی های روز یا اتفاقات جالب می توانند روی ان حساب نمايند!

22:


23:

سانسور؟ فرض کنیم این رسانه ها عمدا این اخبار را منتشر نکرده باشند.

آیا این سانسور هست؟
سانسور بیشتر به محدود کردن و ممیزی کردن و برخورد کردن با انتشار آزادانه خبر و عقاید میگن، نه این چیزی که شما میگید.

مثلا پارازیت انداختن، مانع فعالیت رسانه های آزاد و منتقد شدن و برخورد با اونها، فیلتر کردن سایتهای خبری منتقد و کارهای از این دست سانسور محسوب میشه نه خبررسانی جانبدارانه!!!!
همه این موارد هم شغل شریف کسانی که در ایران تقریبا قدرت را تمام کمال در دست دارند هست.

حالا همینها و رسانه های حامی سانسور، از جانبداری در ارسال خبر می نالند و اون را سانسور می نامند!

24:

رسانه های دنیا باید اتفاقات اقتصادی و سیاسی جهان رو ول کنن تا این تجمع چند میلیونی عراقی ها که کشورشان اسیر بحران داعش هست رو پوشش بدن .


این کهع فرمودید به عنوان یک مطلب جالب رو بنده حرفی ندارم .

و معتقدم در رسانه های غربی یک روز را اختصاص میدهند و به صورت گذرا این اتفاق رو گذارش میدن .

اما اینکه شما انتظار داشته باشی اخبار علمیئ و اقتصادی و سیاسی رو بزارن کنار و یک هفته اختصاص بدن به این تجمع به عقیده من انتظار زیادیست

25:

هیچی
وظیفه رسانه این هست که وقتی بخور بخور شهرداری رو انعکاس دادن خبر نگار رو بندازن تو هلفدونی!


وظیفه رسانه این نیست که بیاد یه تجمع امت عراقی رو چند روز پوشش خبری بده و خبرنگار بفرسته اونجا


گذرا اشاره میکنن
رسانه های کشور ها ابتدا اخبار کشور خودشون رو انعکاس میدن

بعد رسانه های بین المللی هم اخبار مهم اقتصادی و سیاسی و حوادث دیگر کشور ها رو پوشش میدن


جشن گوجه فرنگی هم تو چندین کشور بزرگ هم وقت برگذار میشه و برای همین جذاب هست

26:

بزرگترین سانسور تاریخبزرگترین سانسور تاریخ


بزرگترین سانسور تاریخ
بزرگترین سانسور تاریخبیا اینم اخبار
برای پارسال هست فکر کنم

ب

27:

کارناوال های شادی رو انعکاس میدن نه غم اندوه بدبختی و عزاداری.


28:

دقیقا اطلاع ندادم ولی فکر کنم مراسم چهلم از دوره صفویه به اینور مد شد والا مراسم چهلم گرفتن هیچ فایده ای نداره و کار بیهوده ای هست .
اگر کسی میدونه چهلم از چه وقتی مد شد اطلاع رسانی کنه من سرچ کردم چیزی پیدا نکردم.


29:

مغالطه و فریبکاری تا کی ؟

خرافات قمه زدن و در گِل غلتیدن در شیعه گری جدا باید بررسی بشه و بقیه چیزها هم جدا

جهان اسلام اکثریت اهل سنت هستن و غربی ها به موضعات شیعه گری و شیعه ها اهمیتی نمیدن چه لزومی داره امت جهان براشون اهمیت داشته باشه اخبار جمع شدن چند تا شیعه رو پیگیر بشن؟
اما ویرانگری های دولت اسلامی برای همه مهم هست چه غربی ها و چه ما دنبال میکنیم

رسانه ها همه اخبار شیعه و سنی رو پوشش میدن منتشر میکنن اما امت براشون فستیوال شیعیان اهمیت نداره برای امت غربی این مهمه که دولت اسلامی داره چکار میکنه و کی نابود میشه

شیعه ها در کربلا از 15 میلیون تا 17 دور هم جمع شدن اما رسانه ها پوشش خبری دادن ولی انتظار نداشته باشید جمع شدن شیعه ها خیلی خبر داغی برای غربی ها باشه

سایت های
alarabiya
al-monitor
foxnews
yahoonews
BBC
usnews
dailymail
dailymail 2
news-journa
middleeasteye
thenational
telegraph

و صدها سایت دیگر همچون تایمز اسرائیل از رکورد زنی پیروان مذهب تشیع حمایت خبری کردن
ولی جز اخبار پر بازدیشان نبوده

در ویکی پدیا انگلیسی و فارسی با توجه با منابع معتبر به این گردهمایی اشاره شده

روزنامه تلگراف هم مینویسد
The ten largest gatherings in human history
Funeral of Ayatollah Khomeini, Iran, 1989
Around 10 million Iranians came to Tehran to mourn the political leader.

Several were crushed to death as the crowds became uncontrollable.

rbaeen festival, Iraq, 2014
Up to 17 million people are thought to have made the pilgrimage to the 2014 ceremony of Arbaeen, which commemorates the death of a grandson of the Prophet Mohammed, Imam Hussain.

The festival is held in the city of Karbala.

به هر حال موضوع قمه زنی شیعیان در سایت های غربی بهش اشاره شده و به رکورد زنی شیعه ها در کربلا هم اشاره شده

تا کی میخواین مظلوم نمایی کنید؟ شما مظلوم نیستین و ظلمی در حق شما نشده

این شماها هستین که اخبار ایران و جهان رو سانسور شده به ما میدین

30:

اگر دنیا بشناسد امام حسین رو هیچ ظالمی دیگه قدرت قد علم کردن رو نداره ...

جالب اینجاست اگر داعش بگذارد خون از دماغ کسی نمیاد ...

درست مثل ِ منا!!!! این جمعیت کجا و اون جمعیت کجا...


31:

شما کجای تاریخ بی طرفی دیده ای؟ کجای تاریخ دیده ای که انفعال پیامدهای خوشی داشته باشد؟ فکر نمیکنید اگر حکومت هایی مثل ساسانیان و رُم زرنگتر و زیرکانه تر عمل می کردند می توانستند از نابودی خودشان به دست اعراب جلوگیری نمايند؟ فکر نمی کنید اگر خوارزمشاهیان زیرکتر بودند طعمه مغول ها نمی شدند؟ فکر نمی کنید صفویان اگر دست ِ پیش می گرفتند هرگز افغان ها اونها را تاراج نمی کردند؟

نمونه زیاد هست.

اما اینکه فکر کنیم با جماعتی که تمام گسترش و رشد خود با تعصب و یک جانبه گرایی در تاریخ کسب کرده می شود بی طرف بود خیال خامی هست که فقط در داستانها و کتب عرفانی-اخلاقی اون هم عرفان نظری و اخلاق ایده آلیستی میشود پیدایش کرد.

شیعه کی در مقابل اهل سنت و مسلمان کی مقابل غیر مسلمان بیطرف بوده که دیگران برای شما لَلۀ مهربانتر از مادر شوند؟

32:

خداروشکر دشمن ما نادان هست
هرچه بیشتر سانسور بشه ، بالاخره تو دنیای رسانه های مجازی ، خبر از یکجا درز میکنه و اونوقت دلهای حقیقت جو ، بیشتر حساس میشه که چنین عظمتی چرا مخفی هست.
نگران نباش دوست عزیز من

33:

رسانه های غربی باید مراسم شیعیان رو پوشش بدن و اگر ندن سانسور کرده اند ؟

این الزام رسانه های غربی برای پوشش این جماعت عراقی برای چیست؟

34:

وظیفه رسانه چیست؟

35:

سلام.
منظور از بی طرفی شیعه و دیگران در مقابل هم چیست؟
ایا منظور بیطرفی در خبررسانی ست یا موضع گیری درباره شناخت ها و حقایق؟
---------

انتظار می رود رسانه هایی که مدعی بیطرفی و گردش آزاد اطلاعات هستند، نسبت به این گونه تجمعات بزرگ، اونچه که هست را پوشش دهند.

نه بایکوت یا پوشش کم رنگ و محدود کردن ان به یک تجمع فرقه ای محض، درحالی که از دیگر مذاهب هم در این تجمع شیعی شرکت مینمايند

36:

برای اینکه گردش آزاد اطلاعات ایجاب میکند که امت دنیا بدانند چرا چندمیلیون نفر (بین 10الی15 میلیون) در ظرف چند روز چرا در یک مکان اجتماع می نمايند...


حداقل جزو دانستنی های روز یا اتفاقات جالب می توانند روی ان حساب نمايند!

37:


38:

سانسور؟ فرض کنیم این رسانه ها عمدا این اخبار را منتشر نکرده باشند.

آیا این سانسور هست؟
سانسور بیشتر به محدود کردن و ممیزی کردن و برخورد کردن با انتشار آزادانه خبر و عقاید میگن، نه این چیزی که شما میگید.

مثلا پارازیت انداختن، مانع فعالیت رسانه های آزاد و منتقد شدن و برخورد با اونها، فیلتر کردن سایتهای خبری منتقد و کارهای از این دست سانسور محسوب میشه نه خبررسانی جانبدارانه!!!!
همه این موارد هم شغل شریف کسانی که در ایران تقریبا قدرت را تمام کمال در دست دارند هست.

حالا همینها و رسانه های حامی سانسور، از جانبداری در ارسال خبر می نالند و اون را سانسور می نامند!

39:

رسانه های دنیا باید اتفاقات اقتصادی و سیاسی جهان رو ول کنن تا این تجمع چند میلیونی عراقی ها که کشورشان اسیر بحران داعش هست رو پوشش بدن .


این کهع فرمودید به عنوان یک مطلب جالب رو بنده حرفی ندارم .

و معتقدم در رسانه های غربی یک روز را اختصاص میدهند و به صورت گذرا این اتفاق رو گذارش میدن .

اما اینکه شما انتظار داشته باشی اخبار علمیئ و اقتصادی و سیاسی رو بزارن کنار و یک هفته اختصاص بدن به این تجمع به عقیده من انتظار زیادیست

40:

هیچی
وظیفه رسانه این هست که وقتی بخور بخور شهرداری رو انعکاس دادن خبر نگار رو بندازن تو هلفدونی!


وظیفه رسانه این نیست که بیاد یه تجمع امت عراقی رو چند روز پوشش خبری بده و خبرنگار بفرسته اونجا


گذرا اشاره میکنن
رسانه های کشور ها ابتدا اخبار کشور خودشون رو انعکاس میدن

بعد رسانه های بین المللی هم اخبار مهم اقتصادی و سیاسی و حوادث دیگر کشور ها رو پوشش میدن


جشن گوجه فرنگی هم تو چندین کشور بزرگ هم وقت برگذار میشه و برای همین جذاب هست

41:

بزرگترین سانسور تاریخبزرگترین سانسور تاریخ


بزرگترین سانسور تاریخ
بزرگترین سانسور تاریخبیا اینم اخبار
برای پارسال هست فکر کنم

ب

42:

کارناوال های شادی رو انعکاس میدن نه غم اندوه بدبختی و عزاداری.


43:

دقیقا اطلاع ندادم ولی فکر کنم مراسم چهلم از دوره صفویه به اینور مد شد والا مراسم چهلم گرفتن هیچ فایده ای نداره و کار بیهوده ای هست .
اگر کسی میدونه چهلم از چه وقتی مد شد اطلاع رسانی کنه من سرچ کردم چیزی پیدا نکردم.


44:

مغالطه و فریبکاری تا کی ؟

خرافات قمه زدن و در گِل غلتیدن در شیعه گری جدا باید بررسی بشه و بقیه چیزها هم جدا

جهان اسلام اکثریت اهل سنت هستن و غربی ها به موضعات شیعه گری و شیعه ها اهمیتی نمیدن چه لزومی داره امت جهان براشون اهمیت داشته باشه اخبار جمع شدن چند تا شیعه رو پیگیر بشن؟
اما ویرانگری های دولت اسلامی برای همه مهم هست چه غربی ها و چه ما دنبال میکنیم

رسانه ها همه اخبار شیعه و سنی رو پوشش میدن منتشر میکنن اما امت براشون فستیوال شیعیان اهمیت نداره برای امت غربی این مهمه که دولت اسلامی داره چکار میکنه و کی نابود میشه

شیعه ها در کربلا از 15 میلیون تا 17 دور هم جمع شدن اما رسانه ها پوشش خبری دادن ولی انتظار نداشته باشید جمع شدن شیعه ها خیلی خبر داغی برای غربی ها باشه

سایت های
alarabiya
al-monitor
foxnews
yahoonews
BBC
usnews
dailymail
dailymail 2
news-journa
middleeasteye
thenational
telegraph

و صدها سایت دیگر همچون تایمز اسرائیل از رکورد زنی پیروان مذهب تشیع حمایت خبری کردن
ولی جز اخبار پر بازدیشان نبوده

در ویکی پدیا انگلیسی و فارسی با توجه با منابع معتبر به این گردهمایی اشاره شده

روزنامه تلگراف هم مینویسد
The ten largest gatherings in human history
Funeral of Ayatollah Khomeini, Iran, 1989
Around 10 million Iranians came to Tehran to mourn the political leader.

Several were crushed to death as the crowds became uncontrollable.

rbaeen festival, Iraq, 2014
Up to 17 million people are thought to have made the pilgrimage to the 2014 ceremony of Arbaeen, which commemorates the death of a grandson of the Prophet Mohammed, Imam Hussain.

The festival is held in the city of Karbala.

به هر حال موضوع قمه زنی شیعیان در سایت های غربی بهش اشاره شده و به رکورد زنی شیعه ها در کربلا هم اشاره شده

تا کی میخواین مظلوم نمایی کنید؟ شما مظلوم نیستین و ظلمی در حق شما نشده

این شماها هستین که اخبار ایران و جهان رو سانسور شده به ما میدین

45:

جالبه که ما الاون اگر بخوایم در رد سخنان تاپیک، لینک از سایتهای خبری بین المللی بذاریم به دلیل مسدود بودن اکثر این سایتها قادر به انجام این کار نیستیم! عجب روزگاری شده...


46:

سلام.

مثل پارازیت انداختن روی همان چند شبکه ایرانی ، مثل پارازیتی که روی پرس تی وی انداختند ، درسته ؟ یا این جزو انها محسوب نمیشود؟

حالا اگر اسمش را بگذاریم مثلا بایکوت خبری ، عدم پوشش ، ندید گرفتن ، مشکل حل میشه؟

47:


رسانه های غربی از تعامل گزینشی در پوشش خبرهای راهپیمایی و زیارت اربعین حسینی به شدت انتقاد کردند.
بزرگترین سانسور تاریخ

سرویس جهان مشرق- رسانه های غربی از تعامل گزینشی در پوشش خبرهای راهپیمایی و زیارت اربعین حسینی به شدت انتقاد کرده، اون را بزرگ ترین تجمع مسالمت آمیز بشری در جهان دانستند.روزنامه انگلیسی «ایندیپندنت» با تاکید بر اینکه زیارت اربعین حسینی بزرگ ترین تجمع بشری در جهان شمرده می شود، نحوه تعامل رسانه های غربی با این زیارت میلیونی را مورد انتقاد برنامه داد و خاطر نشان کرد که این تجمع میلیونی فراتر از جشنواره «کام میلا» هندوها که سه سال یک بار انجام می شود و همچنین شمار شرکت نمايندگان در اون 5 برابر مراسم حج هست.نویسنده مقاله حکایت جوان هسترالیایی را نقل می کند که شیفته او شده هست.

وی پیاده به زیارت بارگاه امام حسین علیه السلام مشرف شده و همان جا اسلام می آورد.در بخشی از این مقاله نویسنده به نقل از این جوان هسترالیایی می نویسد: برآورد شده بیش از 2 میلیون وعده غذایی رایگان افراد و نیروهای داوطلب امتی به زائران ارائه می دهند که بسیار بیشتر از میزان غذایی هست که وزارت دفاع آمریکا به زلزله زدگان کشور «هائیتی» کمک کرد و 4 میلیون وعده را شامل می شد.بزرگترین سانسور تاریخ
در این راستا، نویسنده مقاله صمن انتقاد از نحوه تعامل رسانه های غربی با این رخداد عظیم، این رسانه ها را به تلاش برای فریب و تحریف افکار عمومی و پنهان کردن عمدی حقیقت اونچه در عراق جریان دارد، متهم می کند.
روزنامه ایندیپندنت با تاکید بر اینکه زیارت اربعین به خاطر سه نماد بزرگ ترین تجمع بشری در جهان، بزرگ ترین گروه داوطلب امتی در دنیا و بزرگ ترین سفره گسترده و رایگان در جهان، باید در کتاب رکوردهای «گینس» ثبت شود، در حالی که اونچه در کربلا طی زیارت اربعین در جریان دارد، نماد و نمودی از اخلاق عالی انسانی و جلوه تسامح و همزیستی مسالمت آمیز جوامع بشری و کشتن منیت‌ ها و خودخواهی ها و تلاش برای یاری مظلومان و ستم دیدگان هست و این همان دین «محمد» (ص) هست که گروه تروریستی تکفیری «داعش» به مخالفت با اون پرداخت و وارد مبارزه با اون شد.بزرگترین سانسور تاریخ


این اولین بار نیست که رسانه های غربی از نحوه تعامل این رسانه ها با رخ داد عظیم «زیارت و راهپیمایی اربعین حسینی» انتقاد و اون را گناهی غیر قابل بخشایش توصیف می کند.«رادیو اوستون» از زیارت و راهپیمایی اربعین به عنوان بزرگ ترین تجمع و راهپیمایی دینی و سیاسی در جهان یاد و اون را بی مانند و بی نظیر توصیف کرده و تاکید می نماید، رسانه های غربی با نادیده گرفتن این تجمع بزرگ بشری از بیش از 80 کشور جهان و با حضور و مشارکت بیش از 20 میلیون نفر، مرتکب اشتباه و خطای حرفه ای می شود.بزرگترین سانسور تاریخ
به فرموده این رادیو اروپایی اونچه گزارشگران و خبرنگاران وابسته به اون تهیه کرده اند، نشان می دهد، اونچه در عراق جریان دارد، با هیچ تجمع و رخ دادی در جهان قابل قیاس نیست و پیام های سیاسی و امنیتی و دینی بسیاری در سطح منطقه ای به همراه دارد.
رادیو اوستون تاکید می کند که غرب و در راس اون، آمریکا و انگلیس باید دچار کور رنگی شده باشند که این پیام ها را نمی بینند، پیام هایی که در قالب های گوناگون و به اشکال مختلف به کاخ سفید و متحدان منطقه ای و بین المللی اش داده می شود.نشریه آمریکایی «هافینگتن پست» نیز یکی دیگر از این رسانه های غربی هست که به شدت از پوشش سیاسی این مراسم توسط این رسانه های انتقاد کرده، از اصحاب رسانه در غرب می خواهد به این سوال جواب دهند که چگونه هست، اونها کوچک ترین تجمع و راهپیمایی در انگلیس و یا صدها تجمع محدود در کشورهای مخنلف جهان را نادیده نگرفته و از اون ده ها فیلم و نقل و تحلیل و تفسیر تهیه می نمايند، در حالی که این تجمع خروشان و مسالمت آمیز بشری را نادیده گرفته از اون بی تفاوت و در سکوت مطلق می گذرند.بزرگترین سانسور تاریخ
هافینگتن پست در نقل خود با اشاره به اینکه در طول راهپیمایی اربعین حسینی می توان تجسم عینی ارزش هایی چون صبر، خویشتنداری، فداکاری، از خودگذشتگی، بخشش و اخوت و برادری را مشاهده کرد، تاکید می کند: قهرمانان واقعی این افراد هستند که ترسیم نماينده و به وجود آورنده بزرگ ترین حماسه بشری هستند، نه قهرمانان واهی و پوشالی که هالیوود در هستودیوهای خود ایجاد می کند.
این نشریه آمریکایی یادآور می شود: اگر حقیقتا می خواهید با اسلام واقعی و حقیقی آشنا شوید، به شما زیارت اربعین توصیه می شود، چراکه جشنواره و همایش ارزش هایی هست که محمد (ص) اونها را به بشریت عرضه کرد و تکفیری های افراطی تلاش می نمايند، اون را تحریف نمايند، همان کسانی که سلاله قاتلان حسین (ع) در روز عاشورا هستند؟


هافینگتن پست در پایان تاکید می کند، اگر می خواهید، با ریشه ها و اصول اعتقادی «داعش» آشنا شوید، باید دشمنان این گروه را بشناسید.

48:
دیگ به دیگ میگه روت سیاه !

49:

مساله اینه که یه مراسم مذهبی چندان بار خبری نبره مگه اینکه اتفاق عجیبی رخ بده یا خدای ناکرده حادثه ای اتفاق بیوفته به طور مثال مراسم مذهبی در هند علی رغم شرکت نمايندگان زیادش فقط وقتی پوشش پیدا میکنه که مثلا بر اثر ازدحام اتفاقی بیوفته ، مساله ارزش خبری به عنوان یه واقعه قابل انعکاس به مخاطب هست نه صرفا تعداد شرکت نماينده .


50:

جالبه که ما الاون اگر بخوایم در رد سخنان تاپیک، لینک از سایتهای خبری بین المللی بذاریم به دلیل مسدود بودن اکثر این سایتها قادر به انجام این کار نیستیم! عجب روزگاری شده...


51:

سلام.

مثل پارازیت انداختن روی همان چند شبکه ایرانی ، مثل پارازیتی که روی پرس تی وی انداختند ، درسته ؟ یا این جزو انها محسوب نمیشود؟

حالا اگر اسمش را بگذاریم مثلا بایکوت خبری ، عدم پوشش ، ندید گرفتن ، مشکل حل میشه؟

52:


رسانه های غربی از تعامل گزینشی در پوشش خبرهای راهپیمایی و زیارت اربعین حسینی به شدت انتقاد کردند.
بزرگترین سانسور تاریخ

سرویس جهان مشرق- رسانه های غربی از تعامل گزینشی در پوشش خبرهای راهپیمایی و زیارت اربعین حسینی به شدت انتقاد کرده، اون را بزرگ ترین تجمع مسالمت آمیز بشری در جهان دانستند.روزنامه انگلیسی «ایندیپندنت» با تاکید بر اینکه زیارت اربعین حسینی بزرگ ترین تجمع بشری در جهان شمرده می شود، نحوه تعامل رسانه های غربی با این زیارت میلیونی را مورد انتقاد برنامه داد و خاطر نشان کرد که این تجمع میلیونی فراتر از جشنواره «کام میلا» هندوها که سه سال یک بار انجام می شود و همچنین شمار شرکت نمايندگان در اون 5 برابر مراسم حج هست.نویسنده مقاله حکایت جوان هسترالیایی را نقل می کند که شیفته او شده هست.

وی پیاده به زیارت بارگاه امام حسین علیه السلام مشرف شده و همان جا اسلام می آورد.در بخشی از این مقاله نویسنده به نقل از این جوان هسترالیایی می نویسد: برآورد شده بیش از 2 میلیون وعده غذایی رایگان افراد و نیروهای داوطلب امتی به زائران ارائه می دهند که بسیار بیشتر از میزان غذایی هست که وزارت دفاع آمریکا به زلزله زدگان کشور «هائیتی» کمک کرد و 4 میلیون وعده را شامل می شد.بزرگترین سانسور تاریخ
در این راستا، نویسنده مقاله صمن انتقاد از نحوه تعامل رسانه های غربی با این رخداد عظیم، این رسانه ها را به تلاش برای فریب و تحریف افکار عمومی و پنهان کردن عمدی حقیقت اونچه در عراق جریان دارد، متهم می کند.
روزنامه ایندیپندنت با تاکید بر اینکه زیارت اربعین به خاطر سه نماد بزرگ ترین تجمع بشری در جهان، بزرگ ترین گروه داوطلب امتی در دنیا و بزرگ ترین سفره گسترده و رایگان در جهان، باید در کتاب رکوردهای «گینس» ثبت شود، در حالی که اونچه در کربلا طی زیارت اربعین در جریان دارد، نماد و نمودی از اخلاق عالی انسانی و جلوه تسامح و همزیستی مسالمت آمیز جوامع بشری و کشتن منیت‌ ها و خودخواهی ها و تلاش برای یاری مظلومان و ستم دیدگان هست و این همان دین «محمد» (ص) هست که گروه تروریستی تکفیری «داعش» به مخالفت با اون پرداخت و وارد مبارزه با اون شد.بزرگترین سانسور تاریخ


این اولین بار نیست که رسانه های غربی از نحوه تعامل این رسانه ها با رخ داد عظیم «زیارت و راهپیمایی اربعین حسینی» انتقاد و اون را گناهی غیر قابل بخشایش توصیف می کند.«رادیو اوستون» از زیارت و راهپیمایی اربعین به عنوان بزرگ ترین تجمع و راهپیمایی دینی و سیاسی در جهان یاد و اون را بی مانند و بی نظیر توصیف کرده و تاکید می نماید، رسانه های غربی با نادیده گرفتن این تجمع بزرگ بشری از بیش از 80 کشور جهان و با حضور و مشارکت بیش از 20 میلیون نفر، مرتکب اشتباه و خطای حرفه ای می شود.بزرگترین سانسور تاریخ
به فرموده این رادیو اروپایی اونچه گزارشگران و خبرنگاران وابسته به اون تهیه کرده اند، نشان می دهد، اونچه در عراق جریان دارد، با هیچ تجمع و رخ دادی در جهان قابل قیاس نیست و پیام های سیاسی و امنیتی و دینی بسیاری در سطح منطقه ای به همراه دارد.
رادیو اوستون تاکید می کند که غرب و در راس اون، آمریکا و انگلیس باید دچار کور رنگی شده باشند که این پیام ها را نمی بینند، پیام هایی که در قالب های گوناگون و به اشکال مختلف به کاخ سفید و متحدان منطقه ای و بین المللی اش داده می شود.نشریه آمریکایی «هافینگتن پست» نیز یکی دیگر از این رسانه های غربی هست که به شدت از پوشش سیاسی این مراسم توسط این رسانه های انتقاد کرده، از اصحاب رسانه در غرب می خواهد به این سوال جواب دهند که چگونه هست، اونها کوچک ترین تجمع و راهپیمایی در انگلیس و یا صدها تجمع محدود در کشورهای مخنلف جهان را نادیده نگرفته و از اون ده ها فیلم و نقل و تحلیل و تفسیر تهیه می نمايند، در حالی که این تجمع خروشان و مسالمت آمیز بشری را نادیده گرفته از اون بی تفاوت و در سکوت مطلق می گذرند.بزرگترین سانسور تاریخ
هافینگتن پست در نقل خود با اشاره به اینکه در طول راهپیمایی اربعین حسینی می توان تجسم عینی ارزش هایی چون صبر، خویشتنداری، فداکاری، از خودگذشتگی، بخشش و اخوت و برادری را مشاهده کرد، تاکید می کند: قهرمانان واقعی این افراد هستند که ترسیم نماينده و به وجود آورنده بزرگ ترین حماسه بشری هستند، نه قهرمانان واهی و پوشالی که هالیوود در هستودیوهای خود ایجاد می کند.
این نشریه آمریکایی یادآور می شود: اگر حقیقتا می خواهید با اسلام واقعی و حقیقی آشنا شوید، به شما زیارت اربعین توصیه می شود، چراکه جشنواره و همایش ارزش هایی هست که محمد (ص) اونها را به بشریت عرضه کرد و تکفیری های افراطی تلاش می نمايند، اون را تحریف نمايند، همان کسانی که سلاله قاتلان حسین (ع) در روز عاشورا هستند؟


هافینگتن پست در پایان تاکید می کند، اگر می خواهید، با ریشه ها و اصول اعتقادی «داعش» آشنا شوید، باید دشمنان این گروه را بشناسید.

53:
دیگ به دیگ میگه روت سیاه !

54:

مساله اینه که یه مراسم مذهبی چندان بار خبری نبره مگه اینکه اتفاق عجیبی رخ بده یا خدای ناکرده حادثه ای اتفاق بیوفته به طور مثال مراسم مذهبی در هند علی رغم شرکت نمايندگان زیادش فقط وقتی پوشش پیدا میکنه که مثلا بر اثر ازدحام اتفاقی بیوفته ، مساله ارزش خبری به عنوان یه واقعه قابل انعکاس به مخاطب هست نه صرفا تعداد شرکت نماينده .66 out of 100 based on 61 user ratings 386 reviews