سخنرانی « جهانگیر الماسی » بازیگر متعهد سینما و تلویزیون در مزار استاد « ناصر پورپیرا


سخنرانی « جهانگیر الماسی » بازیگر متعهد سینما و تلویزیون در مزار استاد « ناصر پورپیراسخنرانی « جهانگیر الماسی » بازیگر متعهد سینما و تلویزیون در مزار استاد « ناصر پورپیرا
سخنرانی « جهانگیر الماسی » بازیگر متعهد سینما و تلویزیون در مزار استاد « ناصر پورپیرار »
سخنرانی « جهانگیر الماسی » بازیگر متعهد سینما و تلویزیون در مزار استاد « ناصر پورپیرا


از لینک زیر دانلود کنید :


گفته های «جهانگیر الماسی» بر سر مزار استاد - نماشا

من شاید ناسزاوارترین کس برای صحبت کردن باشم ، هرگز ایشون رو از نزدیک ندیدم . هرگز آنچنان شناختی که دوستان نسبت به آقای پورپیرار دارند نداشتم . البته توی فیلم [ ایشون رو ] دیدم و شخصیتشان رو حدس زدم و آثارشان رو هم چندتایی را دیدم و خوانده ام .
عجیبه برام همین پریروز که یکی از کتابهاش رو ورق می زدم و می خواندم برام جالبه ، << بنیاد >> ی که به قول شما ایشان درافکند در مبارزه با << بیگانگان >> ، در مبارزه با خاندان های حکومت گر بین المللی ( یهود ) ، در مبارزه با << دروغ >> ، << جعل >> در مبارزه با زشتی هایی که فقط مسیر تحصیلش << استعمار >> و << استثمار >> و << استحمار >> است. منافع یه عده معدودی رو در این جهان بزرگ تأمين می کنه در برابر << تحمیقی >> که نسبت به یک عده دیگه صورت می ده .

از این منظر کار << ناصر پورپیرار >> ... من قبول ندارم که مرگ ( کمی مکث و بغض ) ، میدونم واقعا که :

<< هرگز نمیرد آنکه زنده شد به عشق
ثبت است بر جریده عالم دوام ...>>

دوام مردانی این چنینی . [ ناصر پورپیرار ] در قلب ها و اذهان و فکرها تخمی را پراکندند که حتما ( تاکید شدید ) ادامه خواهد یافت .

همین تشکیک در آنچه که هست که مورد تایید برخی از منابع شبه علمی دنیای غرب و در جهت تثبیت قدرتهاییست که ناجوانمردانه این بخش از دنیا را تقسیم کردند [ بین خود ] و ... به دنبال نقشه های قدیمی برای ما هستند . ایشان تونسته نگاه ها را ببره به این سمت که << شک >> بکنیم . و این خودش خیلی ارزشمنده ... >>منکران واقعه عاشورا از موضع خود دفاع کنند

1:

خیلی جالبه که دستمال بدستی همچون جهانگیر الماسی بیاد از یک خودفروخته و یه توده ای خائن هم تعریف و تمجید کنه!
همون بهتر که امثال وطن فروشانی همچون پور بیرار گور به گور بشن!


درفش کاویانی ایران در تاج ملکه انگلستان! / کد ۰۲۳۷

2:

از انتشار این خبر تشکر می کنم چون باعث شدی یک لعنت آبدار جدید نثار این ...


ریشه یابی يکتاپرستی؛ ایمان به یک خدای یگانه از کجا می آید؟
بفرستم الماسی هم خدا ببین به چه روزش انداخته هم گور و لعنت این پیرار بشه , باز هم تشکر از انتشار و یاد آوری این ...


ایران از دروازه تمدن بزرگ عبور خواهد کرد
که از لعنت سهم بیشتری ببره .


قديمي ترين بندر دنيا کشف شد
یا علی


اسامی چند شخصیت تاریخی را که به ذهنتان میرسد معرفی کنید

3:

نوشته اصلي بوسيله nsolhdoust نمايش نوشته ها
فردوسی دروغ
حافظ دروغ
سعدی دروغ
ابن سینا دروغ
مولوی دروغ
قاجاریه دروغ
بیش از 2000 سال فلات ایران خالی از سکنه بوده هست...

و همه این اراجیفبرای اثبات برتری یهود و صهیونیسم از 2500 سال پیش تا امروز هست.

هویت سازی برای کسانی (یهودیان) که به قول ابوریحان بیرونی به دلیل اینکه دائما اسیر و برده بوده اند و آواره، سخنان بیهوده و یاوه بسیار وارد تاریخ کرده اند.
حال این جهانگیر الماسی باید کمی جستجو کند و دلیل حذف شدن خود در اذهان عمومی را در اینگونه قضاوت های غیر تخصصی اش در اموری که هیچ از اونها نمی داند، بیابد.

مانند هنرمندانی چون محمد رضا شریفی نیا و احمد نجفی، الماسی یکی از معدود بازیگران ایران هست که برای حمایت از محمود احمدی نژاد ریاست جمهوری ایران شناخته شده هست.


ممنوعیت افشاگری دروغی تاریخی
در مراسم تجلیل از فرج الله سلحشور با اشاره به ماجرای بین سلحشور و اونجیلناجولی فرموده: مدتی پیش در سفری که به خارج از کشور داشتم، فردی از من پرسید شما آقای سلحشور را می‌شناسی؟ ایشان چطور آدمی هست؟ و من هم در جواب فرمودم؛ او فردی هست که به حرف‌هایی که می‌زند کاملاً اعتقاد دارد.


کشف گنجی بی‌نظیر در اسپانیا +عكس
به نظر من معرفتی که در کلام سلحشور در جواب به اونجلینا جولی بود، وی را تحت تأثیر برنامه داد و باعث شد که او حتی در بازی کردن در فیلم‌هایش تغییر نگاهی داشته باشد و من از این جهت به سلحشور تبریک می‌گویم.وی در مصاحبه ای دیگر فرمود:"ایشان در اثر صحبت‌های سلحشور عکس‌العمل تندی نشان دادند و همین باعث تحسین من شد چون دیدم یک زن دارد از شرافت خود دفاع می‌کند. او فرمود من ممکن هست که خودم نتوانم به ایران بیایم ولی از همسرم برد پیت خواهم خواست که به ایران بیاید و به شدت با سلحشور برخورد کند و حتی او را کتک هم بزند. به خصوص چون اون وقت باردار بودند من از این واکنش ایشان خیلی خوشم آمد چون یک نوع غیرت شرقی از خود نشان داد.

به این هم بسنده نکرد و باز هم در این باره صحبت کرد.

بعد هم اصلا فایل فعالیت‌های‌شان را عوض کردند و از بازیگری فاصله گرفتند و به سراغ فیلمسازی رفتند.

حتی سپس اون اتفاق در دو فیلم بد هم بازی کردند اما من دیدم که پوشش خود را رعایت کرده‌اند و دو فیلم هم در بوسنی و ترکیه ساختند که البته در اون منافع کشور خودش آمریکا را دنبال کرده بود که کار درستی هم هست.

یعنی از او که نمی‌شود انتظار داشت بیاید منافع ما را دنبال کند.

از این منظر هم رفتار ایشان برای ما قابل اعتناست که به دنبال منافع ملی خود باشیم و اون را همیشه در نظر بگیریم."

4:

یاد داستان اون بنده خدایی افتادم که می فرمود پیشنهاد من بود که بغداد را با موشک زدند و جنگ ایران و عراق تمام شد!


لینک ویدئو:

youtube.com/watch?v=4rd5ClQOElQ5:

حالا اگر این شخص یکی مثل پرویز پرستویی بود !

که میرفت ساوقت ملل !! و از جنایتکاران و انیرانانی مثل صدام حسین و ...

حمایت میکرد !

این شخص دیده امت ایران؛ آدم حسابش نمیکنن

الانم میخواد از امت ایران؛ با حمایت از کسی که ضد امت ایران بود !

انتقام بگیره


6:

من ک ایشونو نمیشناسم
حتما حرفای خاصی زده ک انقد امت واکنش نشون میدن


الان نمیتونم قضاوت کنم

7:

- تنفر از ایشان بعلت نظراتی که داشته کمابیش قابل درک هست، اما متوجه علت اینهمه بددهنی و ناسزا نمیشوم، چرا که کینه اون هم در این حد، گاهی وقتی ایجاد میشود که شخص مورد حمله، تاثیر زیادی بر اذهان گذاشته باشد.

آیا اینگونه بوده؟ (شاید بوده و ما خبر نداریم!)

با قسمتی از سخنان الماسی موافقم و اون اینکه این شخص فرهنگ "شک کردن" را ایجاد کرده و این به خودی خود مساله بدی نیست.

برای خود من بحث ناقص بودن بعضی ساختارهای تخت جمشید همان وقتی که از این آدم شنیدم جالب بود و جواب قابل توجهی هم تا این لحظه بابت این ایراد مشاهده نکردم.همانطور که روز و شب (بعضی هایمان) بر طبل عدم تعصب میکوبیم و سعی میکنیم مستقیم و غیرمستقیم به این بهانه باورهای دیگران را به بدترین حالت بکوبیم و هزل کنیم و بگوییم شک کردن به باورها خوب هست، حال چگونه اینهمه دشنام سمت کسی روانه میشود که قسمتی از تاریخ را (هرچند تند و بی حساب) نقد کرده هست؟ تعصب اگر بد هست، تعصب تاریخی هم بد هست و فعلا اکثر ما غبطه زندگی در فلان کشوری را میخوریم که یک دهم همین تاریخ پر سر و صدا را نداشته هست!


8:

اتفاقا یکی از خصوصیات ناصر این بود که اصلا شک نمیکرد.

من هرگر در ویدیوها و فرمودار ایشون اثری از شک ندیدم.

او کسی بود که با دیدن یک عکس و یک برداشت کاملا نا درست به یک نتیجه گیری کاملا قطعی میرسید و در نهایت به این نتیجه میرسید که همه یا مزدورند و یا فریب خورده و او تنها نابغه و حقیقت جوی روزگاره هست.

او انقدر متکبر و خودشیفته بود که حتی پیش از مطرح کردن چنین چیزهایی حاضر نبود از افراد صاحب نظر تحقیق و پرسشی در این موارد اجرا کند.نمونه این مطلب در تایپیکی که خود من ایجاد کردم هست.


http://forum.hammihan.com/thread189493.html

9:

درود بر شما،

دقیقا لزومی به هستفاده از الفاظ رکیک نیست و هستفاده از این دست روش ها بیشتر به نفع اینگونه افراد می باشد و باعث تطهیر و دیده نشدن عملکردشان هست.

اما در رابطه با بعضی از عملکردهای خوب این فرد (هیچ فردی 100% منفی و یا 100% مثبت نیست) باید تایید کنم که یکی از موارد زیر سوال بردن برخی آیات نازل شده از مراجع آکادمیک عموما غربی بود البته باید بگوییم که این فرد بیشتر ادای منتقدانی از این دست را در می آورد و به دلیل نظریاتی که خوراک مناسبی برای تجزیه طلبان و قومیت گرایان فراهم می کرد بیش از پیشگامان این عرصه خودنمایی کرد.

کسانی چون احمد حامی و امیر مهدی بدیع و ...

از اون دست منتقدان تاریخ نوشته شده در دوران معاصر هستند، تاریخی که چهره ای وارونه از اونچه بوده را برای هویت بخشی به یهود و اروپاییان تازه به دوران رسیده، در مقابل دیدگان ما به رقص در آورده هست.

در مورد تخت جمشید و نیمه کار بودن اون باید بدانیم که این مکان برای مراسم مذهبی و آیینی مورد هستفاده برنامه می گرفته هست و از این روی هست که کوه ای که بر اون تکیه دارد هنوز کوه رحمت نامیده می شود.

تخت جمشید همانطور که احمد حامی بیان کردند به دلیل نقایص مهندسی و ساختاری که دارد نمی توانسته پایتخت سیاسی و حکومتی باشد.

و اینکه از یک مکان مذهبی و زیارتی هموقت با مرمت و کارهای عمرانی اون، هستفاده شود چیز غریبی نیست و امروزه هم این کار انجام می شود...

تصور می کنم اتفاق ناگورای که اخیرا در کعبه مکرمه روی داد مثالی تازه از تنور در آمده در این ارتباط باشد.

حال فردی چون ن.پ.

برای اهداف خاصی که در نظر داشته هست کل هویت ایران را زیر سوال می برد و از اون سوی برای قومی که در اسلام به قومی آواره و مغضوب واقع شده از سوی خدا معروف هستند آویزان شبه سندها و افسانه های یهود می شود که سراسر دروغ و تزویر می باشند.

این فرد در آخرین مصاحبه هایش باز هم تاکید بر جدایی و عدم پیوند قومیت های ایرانی به زبان راند و این هستفاده ابزاری گاه و بی گاه یک تواب از اسلام نمی تواند نشان دوستی سالم این فرد با اون باشد.

پاینده باشید

10:

کنفرانس هستاد پورپیرار در دانشگاه شهید بهشتی - آبان ۱۳۸۶

کنفرانس سال 1386(9) - نماشا

11:

سخنرانی « جهانگیر الماسی » بازیگر متعهد سینما و تلویزیون در مزار هستاد « ناصر پورپیرار »
سخنرانی « جهانگیر الماسی » بازیگر متعهد سینما و تلویزیون در مزار هستاد « ناصر پورپیرا


از لینک زیر دانلود کنید :


فرموده های «جهانگیر الماسی» بر سر مزار هستاد - نماشا

من شاید ناسزاوارترین کس برای صحبت کردن باشم ، هرگز ایشون رو از نزدیک ندیدم .

هرگز اونچنان شناختی که دوستان نسبت به آقای پورپیرار دارند نداشتم .

البته توی فیلم [ ایشون رو ] دیدم و شخصیتشان رو حدس زدم و آثارشان رو هم چندتایی را دیدم و خوانده ام .
عجیبه برام همین پریروز که یکی از کتابهاش رو ورق می زدم و می خواندم برام جالبه ، << بنیاد >> ی که به قول شما ایشان درافکند در مبارزه با << بیگانگان >> ، در مبارزه با خاندان های حکومت گر بین المللی ( یهود ) ، در مبارزه با << دروغ >> ، << جعل >> در مبارزه با زشتی هایی که فقط مسیر تحصیلش << هستعمار >> و << هستثمار >> و << هستحمار >> هست.

منافع یه عده معدودی رو در این جهان بزرگ تأمين می کنه در برابر << تحمیقی >> که نسبت به یک عده دیگه صورت می ده .

از این منظر کار << ناصر پورپیرار >> ...

من قبول ندارم که مرگ ( کمی مکث و بغض ) ، میدونم واقعا که :

<< هرگز نمیرد اونکه زنده شد به عشق
ثبت هست بر جریده عالم دوام ...>>

دوام مردانی این چنینی .

[ ناصر پورپیرار ] در قلب ها و اذهان و فکرها تخمی را پراکندند که حتما ( تاکید شدید ) ادامه خواهد یافت .

همین تشکیک در اونچه که هست که مورد تایید برخی از منابع شبه علمی دنیای غرب و در جهت تثبیت قدرتهاییست که ناجوانمردانه این بخش از دنیا را تقسیم کردند [ بین خود ] و ...

به دنبال نقشه های قدیمی برای ما هستند .

ایشان تونسته نگاه ها را ببره به این سمت که << شک >> بکنیم .

و این خودش خیلی ارزشمنده ...

>>

12:

کنفرانس هستاد << پور پیرار >> در << دانشگاه شهید بهشتی >> - آبان 1386کنفرانس سال 1386(9) - نماشا

13:

نوشته اصلي بوسيله nsolhdoust نمايش نوشته ها
فردوسی دروغ
حافظ دروغ
سعدی دروغ
ابن سینا دروغ
مولوی دروغ
قاجاریه دروغ
بیش از 2000 سال فلات ایران خالی از سکنه بوده هست...

و همه این اراجیفبرای اثبات برتری یهود و صهیونیسم از 2500 سال پیش تا امروز هست.

هویت سازی برای کسانی (یهودیان) که به قول ابوریحان بیرونی به دلیل اینکه دائما اسیر و برده بوده اند و آواره، سخنان بیهوده و یاوه بسیار وارد تاریخ کرده اند.
حال این جهانگیر الماسی باید کمی جستجو کند و دلیل حذف شدن خود در اذهان عمومی را در اینگونه قضاوت های غیر تخصصی اش در اموری که هیچ از اونها نمی داند، بیابد.

مانند هنرمندانی چون محمد رضا شریفی نیا و احمد نجفی، الماسی یکی از معدود بازیگران ایران هست که برای حمایت از محمود احمدی نژاد ریاست جمهوری ایران شناخته شده هست.

در مراسم تجلیل از فرج الله سلحشور با اشاره به ماجرای بین سلحشور و اونجیلناجولی فرموده: مدتی پیش در سفری که به خارج از کشور داشتم، فردی از من پرسید شما آقای سلحشور را می‌شناسی؟ ایشان چطور آدمی هست؟ و من هم در جواب فرمودم؛ او فردی هست که به حرف‌هایی که می‌زند کاملاً اعتقاد دارد.

به نظر من معرفتی که در کلام سلحشور در جواب به اونجلینا جولی بود، وی را تحت تأثیر برنامه داد و باعث شد که او حتی در بازی کردن در فیلم‌هایش تغییر نگاهی داشته باشد و من از این جهت به سلحشور تبریک می‌گویم.وی در مصاحبه ای دیگر فرمود:"ایشان در اثر صحبت‌های سلحشور عکس‌العمل تندی نشان دادند و همین باعث تحسین من شد چون دیدم یک زن دارد از شرافت خود دفاع می‌کند. او فرمود من ممکن هست که خودم نتوانم به ایران بیایم ولی از همسرم برد پیت خواهم خواست که به ایران بیاید و به شدت با سلحشور برخورد کند و حتی او را کتک هم بزند. به خصوص چون اون وقت باردار بودند من از این واکنش ایشان خیلی خوشم آمد چون یک نوع غیرت شرقی از خود نشان داد.

به این هم بسنده نکرد و باز هم در این باره صحبت کرد.

بعد هم اصلا فایل فعالیت‌های‌شان را عوض کردند و از بازیگری فاصله گرفتند و به سراغ فیلمسازی رفتند.

حتی سپس اون اتفاق در دو فیلم بد هم بازی کردند اما من دیدم که پوشش خود را رعایت کرده‌اند و دو فیلم هم در بوسنی و ترکیه ساختند که البته در اون منافع کشور خودش آمریکا را دنبال کرده بود که کار درستی هم هست.

یعنی از او که نمی‌شود انتظار داشت بیاید منافع ما را دنبال کند.

از این منظر هم رفتار ایشان برای ما قابل اعتناست که به دنبال منافع ملی خود باشیم و اون را همیشه در نظر بگیریم."

14:

مگه ناصر پور پیرا مرده؟
عجب تحریفی میکرد!از بس دروغ میفرمود خودشم دروغ هاشو باورش شده بود
جهانگیر الماسی چرا رفته اونجا!؟

15:

دوستان جواب های خوبی در مورد این پست داده بودند اما ضاهرا پست پاک شده و شما دوباره اون را ایجاد کردید اتفاقا در فرمودار ناصر اصلا اثری از شک وجود نداشت او با قاطعیت همه چیز را انکار می کرد.

او فرمودار بی پايه خود را وحی منزل میدانست و صاحب نظران را یا خود فروخته و یا ساده لو و فریب خورده مینامید.

http://forum.hammihan.com/thread189493.html

16:

درود

دو تاپيك شما به علت تكراري بودن اخبار و محتوا ادغام شد .


17:


سلام

واقعا زحمت کشیدید!


ای کاش متعهدانه این پست سراسر اهانت آمیز قرون وسطایی را طبق قوانین تالار !!!!!!!! حذف می کردید :مرگ یک خود فروخته، ناصر پورپیرار


از همان تیتر این تاپیک اهانت آمیز هست .

این هم عکس اهانت آمیز تاپیک با زیر نویسی که نیاز به توضیح ندارد :
نوشته اصلي بوسيله team_sar_dadbin نمايش نوشته ها


سخنرانی « جهانگیر الماسی » بازیگر متعهد سینما و تلویزیون در مزار هستاد « ناصر پورپیرا

پرویز رجبی در جواب پورپیرار که فرموده بود «مورخان مدرکی ندارند تا جواب فرموده‌های مرابدهند»، تصریح کرد: «او راست می‌گوید، دادن جواب آدم بی‌سواد مسئله هست.»

ﻧﺎﺻﺮ ﭘﻮﺭﭘﯿﺮﺍﺭ ﺑﻪ ﺩَﺭَﮎ ﻭﺍﺻﻞ ﺷﺪ !!

ﻭﯼ ﺩﺭ ﺷﻬﺮﯾﻮﺭ ۱۳۹۴ﺑﻪ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺗﻤﺎﻡ
ﻧﻈﺮﯾﺎﺕ ﻋﺠﯿﺐ ﻭ ﻏﺮﯾﺒش به درک واصل
شد

18:

سلام

42 پست توهين آميز از تـاپـيك مورد نـظر شما حذف شده هست .

آقـاي پورپيرار
يك صاجب نظر تاريخي بودند كه منتقدان سينه چاكي هم داشتـند ، بـه لـحـاظ
اينـكه مبـاحث تالارهاي فرمودـگو به وجود منتقد و طرفدار بستگي دارد لـذا عقيم
كردن مباحـث و حذف اونها عقلاني و منتقي نيست زيرا در اين صورت بـحثي در
بيـن نـخواهد بود و كاربران به سـمت شبـكه هاي اجتماعي غيراخلاقي سرازير
شـده و در اونجـا بدون نظـارت مـديران توهين هاي به مراتب شديدتر را نثار افراد
مـورد انتقادشان مي كنـند .

حذف همه ي تـوهين هـايي كه به مرحوم پورپيرار
نسبت داده شده نيز دقيقاً هـمان مـديريت قانوني سايت هست كه اعمال شده
تـوجه داشته باشيد كه اگر عده اي با نيات دنيـايشان كسي را لعن كنند ، كمترين
اهميتي براي پروردگار نخواهد داشت .

البته بنده شخصاً با اكثريت قريب به اتفاق نظريات ايشان مخالفم ليكن توهين
نمي كنم .


19:


سلام

صدبار توجیه خود را بخوانید ببینید خودتان ازاین توجیه و عذر بد تر از گناه قانع می شوید ؟ شما ریشه اهانت ها یعنی خود تاپیک را رها کرده اید و بعد با افتخار می گویید ۴۲ پست از اون تاپیک را حذف کرده اید ؟!!!

آیا این مصداق دمیدن سرنا از سر گشاد نیست ؟؟؟


از نظر من اون تاپیک سراسر اهانت آمیز به یک انسان شریف که هنوز کفنش سرد نشده و کاملا عقده گشایانه بود و کوچک ترین مایه ای از نقد نداشت و مخالفت صریح با قوانین تالار هست و شما نیز شریک جرم و شریک در اهانت به مرحوم پورپیرار هستیدو طبق قوانین تالار باید حذف شود .


توجه کنید آپ نماينده اون تاپیک سابقه زیادی در تخلف از قوانین تالار دارد و بارها مرتکب اهانت شده و به نظر من باید حساب کاربریش مسدود شود .

حال اگر دل شما هم پس از چند هفته از اهانت به ساحت آقای پورپیرار خنک شده و امیال درونیتان فروکش کرده مطابق قوانین تالار عمل کنید .


20:

ناصر پورپیرار کسی نیست جز یک موجود حقیر و عقده ای و فراری از واقعیت و انسانیت که عمر کثیف خود را صرف دروغهای ساخته افکار پلیدش کرد و با این روش خود را در فهرست خائنین و ناکسین و وطن فروشان بی غیرت گذاشت...78 out of 100 based on 53 user ratings 878 reviews