درباره ارتش بین المللی هیتلر چه می دانید؟


درباره ارتش بین المللی هیتلر چه می دانید؟درباره ارتش بین المللی هیتلر چه می دانید؟
به نام خدا،
با درود،
احتمالا با تصوری که ما از هیتلر و رایش سوم داریم گمان می کنیم تمام مردم اروپا بر ضد هیتلر جنگیدند و با نازیسم مخالفت کردند... خیر! در واقع اکثریت مردم اروپا، نه نازیسم، بلکه کمونیسم را تهدید جدی برای اروپا می دانستند و به همین دلیل حدود دو میلیون سرباز غیر آلمانی عمدتا داوطلبانه به ارتش آلمان نازی ملحق شدند و دلاورانه برای هیتلر جنگیدند.
تقریبا تمام کشور های اروپایی در ارتش آلمان یگان های ملی جداگانه داشتند. نروژی ها، دانمارکی ها، فرانسوی ها، بلژیکی ها، کروات ها، آلبانیایی ها، روس ها، اوکراینی ها، بالتیکی ها، قفقازی ها و حتی اقوام غیر اروپایی همچون تاتار ها، اهالی آسیای میانه، عرب ها، هندی ها دارای یگان های داوطلب ملی مخصوص خود بودند.

[IMG]http://www.*************/files/8klln6ys00hqy7ltjw4r.jpg[/IMG]

در کتاب «ارتش بین المللی هیتلر» (1) که در 119 صفحه در قطع وزیری و به زبان فارسی می باشد به یگان های داوطلب ارتش آلمان از مناطق اروپای شمالی و اروپای غربی (با یک ضمیمه درباره یگان های هندی و عربی) پرداخته شده است و در دو جلد دیگر به یگان های داوطلب از مناطق دیگر پرداخته شده است.
برای اطلاعات بیشتر می اونید به این لینک مراجعه کنید:
http://www.hitler.ir/forum/showthread.php?tid=93

از سایت:
www.hitler.irتقويم دوازده حيواني

1:

با درود
سپاس از شما برای معرفی اين كتاب.


مسلمانان کاشفان اولیه قاره آمریکا


اگر كتاب را كامل خوانده‌ايد آيا خودتان نقدی هم بر اون داشته‌ايد؟

پيروز باشيد


زندگی بی روح ما.از آژانس دوستی تا بچه های نسبتا بد

2:

درود
لینک کتاب گویا از کار افتاده هست.


تأثیر یلدا در جشن‌های اقوام دیگر
هراونکه این کتاب را دارد برایم ایمیل کند سپاسگزار خواهم شد.


پشت پرده شبكه "من و تو"


مرام ما ایرانیان

3:

نظر امت اون وقت را نمی دانم ولی امت امروز اروپا و همه دنیا فهمیده اند(اکثریت امت) که هر دو ایدئولوژی تهدید جدی برای هم اروپا و هم کل بشریت بوده اند.


جنگ جهاني دوم از آغاز تا پايان
هر دو بر ضد آزادی و حقوق بشر هستند و هردو در عمل شکست خورده اند(نگویید که نازیسم هدیه بزرگی برای بشریت داشت(!) ولی نگذاشتند، نازیسم به هر حال محکوم به شکست بود چون از پایه اشتباه بود) ولی جالب و عجیب هست که عده ای از هموطنان ما پس از سالها به اونها علاقه نشان می دهند(شاید از جنایت های اونها خبر ندارند؟!)
ن.ک.
http://forum.hammihan.com/thread9322-77.html


78 out of 100 based on 33 user ratings 1208 reviews