فیلم مستند Zero Days 2016, حقایق تکان دهنده درباره استاکس نت + دانلود


فیلم مستند Zero Days 2016, حقایق تکان دهنده درباره استاکس نت + دانلودفیلم مستند Zero Days 2016, حقایق تکان دهنده درباره استاکس نت + دانلود
بسم الله الرحمن الرحیم
مستند جدید و تکان دهنده Zero Days 2016
در خصوص حقایق پشت پرده ویروس خطرناک استاکس نت
فیلم مستند Zero Days 2016, حقایق تکان دهنده درباره استاکس نت + دانلود
دانلود فیلم Zero Days 2016 از:


اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهمارتباط مانور ایران با تدارک القاعده در مرزها و طرح حمله به بغداد

1:

ممنون
تو این فیلم
خیلی جالبه
اسراییل از روی مانیتور های نمایش داده شده از تجهیزات هسته ای
از تلویزیون ملی ایران میتونن ویروسی فقط برای تجهیزات ایران بسازن

مرگ بر اسراییل

راست و دروغش رو نمیدونم


برنامه ایران برای ساخت ناو هواپیمابر در سال آینده

2:

«روزهای صفر»؛‌ فیلمی مستند از جنگ سایبری آمریکا علیه نیروگاه نطنز
هستاکس نت
شناسهٔ خبر: 3707178 - شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵ - ۰۱:۲۷
بین الملل > ایران در جهان
فیلمی مستند با نام «روزهای صفر» به کارگردانی «آلکس گیبنی» داستان «استاکس نت» را روایت می کند؛ روایتی ترسناک از نخستین سلاح سایبری آمریکا که تأسیسات هسته ای نطنز را هدف برنامه داد.
به نقل خبرگزاری مهر به نقل از سایت خبری بیزنس اینسایدر، در سال ۲۰۰۶ «جورج دبلیو.


یدالله بایندر
بوش» رئیس جمهور وقت آمریکا به شدت نگران تلاشهای ایران برای غنی سازی اورانیوم بود.


تلویزیون روسیه: آمریکا را ظرف یکساعت غرق می کنیم
اما وی در منجلاب جنگ عراق فرو رفته بود و به غیر از حملات هوایی و یا راه اندازی یک جنگ تمام عیار دیگر در خاورمیانه گزینه های چندانی برای مقابله با ایران در اختیار نداشت.

بنابراین،‌ رهبران نظامی وی گزینه سومی را پیش روی او گذاشتند: سلاحی که می توانست به طور بالقوه مانع از دستیابی ایران به اهداف هسته ای موردنظر خود شود، درحالیکه هیچ ردی از مهاجم نیز برجای نمی گذارد.

این سلاح نخستین سلاح سایبری جهان با نام رمز «بازیهای المپیک» بود که بعدها از سوی محققان امنیت کامپیوتر نام «استاکس نت» را گرفت.

یک فیلم مستند جدید و جذاب با نام «روزهای صفر» به کارگردانی «آلکس گیبنی» داستان «استاکس نت» را روایت می کند؛ روایتی ترسناک از این نخستین سلاح سایبری که محققاً آخرین از نوع خود نخواهد بود.

این کرم رایانه ای فوق محرمانه با کسب اجازه رسمی از بوش و پس از اون باراک اوباما توسط آمریکا و رژیم صهیونیستی برای آلوده کردن تأسیسات غنی سازی هسته ای ایران در نظنز طراحی شد و این کرم رایانه ای هدف خود را به انجام رساند.

این کرم رایانه ای راه خود را به درون تأسیسات هسته ای نطنز پیدا کرد و سیستمهای خاص کنترل صنعتی مورد هستفاده ایرانیان را آلوده ساخت.


هواپیمای ناشناخته برفراز آسمان کانزاس
وقتیکه این کرم رایانه ای سیزده روز پس از آلوده کردن این سیستمها فعال شد، سرعت سانتریفیوژها را سریع یا کند می کرد تا سانتریفیوژها از کار بیفتند- این درحالی بود که صفحات کامپیوترهای عامل همه چیز را نرمال نمایش می داد.

اما این برنامه قدرتمند کامپیوتری گاهی اوقات با یافتن یک راه خروج می گریخت.


سازمان افسران ناسیونالیست
سیستمهای رایانه ای که مورد حمله این کرم رایانه ای برنامه می گرفتند،‌ برای حفاظت از خود در برابر آسیبهای نرم افزاری وقتی در اختیار نداشتند (صفر روز).


آشنایی با درجات ارتش ج.ا.ایـــران
بدتر از اون این بود که قابلیت این کرم رایانه ای برای تکثیر خود، باعث آلوده کردن کامپیوترها در سراسر جهان می شود.

اما این واقعیت که «آلکس گیبنی» کارگردان فیلم مستند «روزهای صفر» با نمایش یک سری مصاحبه ها از لنز دوربین خود بینشی حداقلی به بینندگان در خصوص هستاکس نت ارائه می دهد، به خودی خود یک دستاورد بشمار می رود.

به رغم اونکه کارگردان این فیلم مستند با کارشکنی مقامات آمریکایی یا رژیم اسرائیل روبرو می شد،‌ توانست به یک منبع اطلاعاتی مهم در آژانس امنیت ملی آمریکا دست پیدا کند و از اینجا بود که داستان «روزهای صفر» آغاز شد.

در این فیلم،‌ منبع اطلاعاتی آلکس گیبنی در مورد واحد «عملیاتهای دسترسی حساب شده» در آژانس امنیت ملی آمریکا صحبت می کند و درباره این توضیح می دهد که چگونه واحد هکر سرّی و همتای اون در سرزمین های اشغالی یک بخش اعظم از بدافزار طراحی شده برای این مأموریت ویژه را رمزگذاری می نمايند.


پادگان هم میهن
وی در ادامه در خصوص نحوه آزمایش این بدافزار می گوید که «تست انجام شد و [سانتریفیوژها] را از کار انداخت».

یکی از باورنکردنی ترین افشاگریهای این فیلم وقتی رخ می دهد که منبع اطلاعاتی آلکس گیبنی در مورد عملیاتی بزرگتر از هستاکس نت صحبت می کند.

این ادعایی هست که روزنامه نیویورک تایمز نیز اون را تأیید کرده هست: «آمریکا حمله سایبری گسترده ای را طرح ریزی کرده هست که بسیار بزرگتر از حمله سایبری به تأسیسات نطنز هست».

این عملیات جداگانه موسوم به «نیترو زئوس» امکان دسترسی آمریکا به سامانه های پدافند هوایی ایران را میسر می سازد که از این طریق، سامانه های مزبور توان واژگونی هواپیماها را از دست خواهند داد.

طبق اظهارات این منبع اطلاعاتی، عملیات نیترو زئوس در واقع سناریوی یک نبرد سایبری علمی- تخیلی هست.72 out of 100 based on 37 user ratings 212 reviews