" ترور فرمانده سپاه پاسداران در هوملند"


" ترور فرمانده سپاه پاسداران در هوملند"" ترور فرمانده سپاه پاسداران در هوملند"
موج اهانت و تهدید به مسؤولان کشورمان در سریال مشهور آمریکایی ادامه دارد و این بی شرمی به جایی رسیده است که رسما سخن از ضرورت ترور فرمانده سپاه پاسداران به میان آمده است.
به گزارش در تازه ترین این اقدامات، سریال آمریکایی هوم‌ لند (Homeland) که در رسانه های غربی به عنوان سریال محبوب "باراک اوباما" رییس جمهور آمریکا مشهور شده، از آنجا در کشورمان مشهور شد که در قسمت پنجم از فصل سوم خود ، یک ایرانی با نام مستعار (Zarin) را وارد خود کرد.

" ترور فرمانده سپاه پاسداران در هوملند"
جوادی معاون سازمان اطلاعات ایران با اسم مستعار زرین در هوملند

این نام بسیار شبیه نام وزیر خارجه ایران دکتر ظریف( zarif) است و تنها یک حرف با نام فامیلی وی تفاوت دارد. زرین نام مستعار فردی به نام "مجید جوادی" است که قبلا از نام ناصر حجازی هم به عنوان نام مستعار استفاده کرده بود و همین مسئله با اعتراض و تاسف خانواده و هواداران پر شمار دروازه بان اسطوره ای کشورمان همراه شد.

"مجید جوادی" در این سریال یکی از فرماندهان سپاه پاسداران و معاون رییس اطلاعات کشورمان معرفی می‌شود که در انفجار مقر سازمان سیا در آمریکا نقش اصلی را بر عهده دارد.

نکته عجیب این است که در این سریال مشخص می شود که زرین پیش‌ تر مأمور ساواک بوده و با آمریکایی‌ها تعامل داشته است و با قتل 4 مخبر سیا در ایران(در زمان انقلاب)، خود را در دستگاه اطلاعاتی پس از انقلاب محبوب می کند و در حال حاضر معاون فرمانده سپاه پاسدارن ایران است.

" ترور فرمانده سپاه پاسداران در هوملند"

در ادامه بخش های هوملند که به تازگی روی آنتن رفته است، مسئولان سیا از فردی آمریکایی که متهم به انفجار مقر سیا است اما به واقع در این داستان بازی خورده و نقشی در این ترور نداشته، می خواهند از مرز عراق و با کمک القاعده وارد ایران شده و تقاضای پناهندگی کند.

از آنجایی که در افکار عمومی این فرد مسئول اصلی ترور معرفی شده به کمک "جوادی" به دیدار فرمانده سپاه که اسم "دارنیش اکبری" برای آن انتخاب شده، رفته و آنجا برای اعاده حیثیت خود در افکار عمومی آمریکا، فرمانده سپاه پاسداران ایران را ترور کند .

در این بخش های جدید سریال آمریکایی، برای وارد کردن نیروی نفوذی خود به ایران، جوادی را در یک تله گرفتار می کنند و با رو کردن اختلاس 45 میلیون دلاری او از ایران و دستگیری او پس از قتل همسر خیانتکارش! در امریکا، او را وادار به همکاری با دولت آمریکا در این نقشه می کنند.

" ترور فرمانده سپاه پاسداران در هوملند"

سازمان سیا سپس با توجیه معشوقه نیرویی که برنامه است به عنوان نفوذی وارد ایران شود، تاکید می کنند که ترور «دارنیش اکبری» فرمانده سپاه پاسداران ایران به عنوان بزرگترین مانع صلح در جهان(!) باعث می شود نیروی همکار با سیا یعنی جوادی به ریاست سپاه پاسداران برسد و ضمن آنکه یک فرد معتمد ایالات متحده کنترل دستگاه امنیتی ایران را بر عهده می گیرد، امکان مذاکره و گفتگوی ایران و آمریکا پس از 30 سال فراهم می شود!

به گزارش باشگاه خبرنگاران، اگرچه تهمت ها و جعلیاتی که درباره ایران و سربازان گمنام امام زمان (عج) در این سریال به افکار عمومی غرب ارائه می شود، آنقدر سخیف و بی ارزش است که نیازی به پاسخگویی ندارد اما فرض کنید اگر در یک سریال ایرانی، سخن از ترور یک مسئول ارشد دولت یا ارتش آمریکا مطرح می شد، چه واکنشی از سوی رسانه ها و مسئولان غربی به همراه داشت و چه اتهاماتی به مردم کشورمان وارد می شد؟!«اسرائیل ؛ وحوش بی بدیل دوران» ، این اتفاق شوم را پایانی است؟ + تصاویر هولناک (+18)

1:

معلومه از سپاه خیلی میترسن


از بمباران غزه تا ضيافت افطاري با حضور رهبران حماس!

2:مشهورترین جنایات رژیم صهیونیستی

3:

مگه تو فیلم به آرزوی پوچشون برسن و دق دلیِ نحسشون رو خالی کنن!


تصاویری از ویرانی خانه ها در غزه

4:

این فیلم داره نشون میده امریکا چقدر از ایران میترسه


داعشی‌ها خیلی هم افراطی نیستند! (سیاست رسانه ای بی بی سی در خاورمیانه - قسمت اول)

5:

خیلی خنده داره!


72 out of 100 based on 57 user ratings 932 reviews