ترور یک معلم دیگر در شهرستان «سرباز»/ سوال از وزرای اطلاعات


ترور یک معلم دیگر در شهرستان «سرباز»/ سوال از وزرای اطلاعاتترور یک معلم دیگر در شهرستان «سرباز»/ سوال از وزرای اطلاعات
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس از ترور یک معلم دیگر در شهرستان «سربا به دست یک گروهک تروریستی شیطان صفت خبر داد.
ترور یک معلم دیگر در شهرستان «سرباز»/ سوال از وزرای اطلاعاتنادر در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران، از ترور یک معلم در شهرستان «سرباز» خبر داد و گفت: عصر روز گذشته - پنج شنبه 11 دی ماه - دو فرد مسلح ناشناس سوار بر یک دستگاه موتورسیکلت در روستای نصیرآباد شهرستان «سرباز»، در اقدامی تروریستی دو نفر از ساکنان این روستا را به شهادت رساندند و متواری شدند.

وی افزود: در پی این اقدام تروریستی «عیسی شهرکی زاد»، معلم بومی ساکن در روستا به همراه «ادهم صبوری»، از اعضای بسیجی بلوچ اهل سنت، هنگامی که در صف نانوایی بودند، با تیراندازی دو فرد مسلح موتورسوار به شهادت رسیدند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس تصریح کرد: طبق اخبار واصله، راکبین موتور سوار که مسلح به سلاح گرم بودند، 5 گلوله به این عزیزان شلیک کرده اند.

نایب رئیس فراکسیون کارگری مجلس در ادامه اظهار داشت: این برای چندمین بار است که چنین اتفاق ناگواری در استان سیستان و بلوچستان به وقوع می‌پیوندد.

قاضی‌پور گفت: از 4 وزیر «اطلاعات»، «دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح»، «کشور» و «آموزش و پرورش» سوال خواهیم کرد که چرا در راستای دفاع از معلمینی که در بلوچستان مشغول خدمت به کشور هستند، تلاش نمی شود.

وی در پایان تاکید کرد: مسئولان باید در راستای دفاع از حق و حقوق مردم بیش از پیش تلاش کنند.

این معلم 13 سال سابقه خدمت در آموزش و پرورش را داشته و سومین معلمی است که پس از «جواد نوروزی» و رضا «سرگزی» از ابتدای سال جاری در بلوچستان به شهادت می رسد.حسن روحانی سال 96 بیشتر رای خواهد اورد

1:

امت ما درهرموردی سریع جوگیرمیشن حالا چه مورد خوب وانسانی باشه و چه غیرانسانی
البته عدم اجرای قوانین درموارد دوم جاده صاف کنه نفرات بعدیه


تمسخر استقبال "تاریخی" اردوغان از عباس

2:

اینجا چند عیب وجود دارد چند نقص :

یک حراست مرز های خطرناک جنوب شرقی به عهده خود بلوچ های قهرمان سیستان و بلوچستان هست (هیچ کسی از مرکز و سایر نقاط ایران حاضر نیست در ان منطقه خدمت کند ! )
با این حال کمترین توجه به منطقه بلوچستان می شود .
یادم یک بار یکی از سران قبایل بزرگ بلوچستان که افراد زیادی از این خاندان در حال حراست از مرز ها هستند و در این راه شهید هم داده اند فرمود : تنها خواسته ما این هست که بیشتر به جوانان و منطقه ما توجه کنید


با حمایت بیشتر از امت غیور بلوچ جنوب شرقی کشور مطمئن باشید هیچ کسی نمی تواند دیگر انجا را نا امن کند .

در کنار ان باید ارتش حراست مرز های جنوب شرق رو عهده دار شود و ارتش در کنار بلوچ قهرمان همه یاغی های پاکستانی را تار و مار نمايند .


کلینتون:روحانی مشکلات را گردن جلیلی انداخت


66 out of 100 based on 61 user ratings 836 reviews