مجلس دادگاه نیست که فرمان اعدام یا رفع حصر صادر کند/نباید به تریبون مجلس حمله می کردن


مجلس دادگاه نیست که فرمان اعدام یا رفع حصر صادر کند/نباید به تریبون مجلس حمله می کردنمجلس دادگاه نیست که فرمان اعدام یا رفع حصر صادر کند/نباید به تریبون مجلس حمله می کردن
فتاحی: مجلس دادگاه نیست که فرمان اعدام یا رفع حصر صادر کند/نباید به تریبون مجلس حمله می کردند
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس اعتقاد دارد که در مورد مسئله حصر، مجلس نمی‌تواند نقش دادگاه را بازی کند.
عابد فتاحی از نمایندگان اصلاح طلب مجلس با اشاره به حوادث روز گذشته پارلمان و تنش‌های صورت گرفته در زمان نطق علی مطهری درباره حصر خانگی موسوی و کروبی، به خبرنگارنامه نیوز گفت با این هیاهوهایی که هر از گاهی در مجلس راه می افتد، که یکی می‌گوید اعدام کنید، دیگری می‌گوید آزاد کنید درحالیکه نه آزاد کردن درست است نه اعدام کردن باید فکری برای این موضوع کرد. مچلس دادگاه نیست که فرمان آزادی و اعدام صادر کند. اساسا ما حق گفتن چنین حرفهایی را نیز نداریم زیرا این مسائل به قوه قضاییه ربط دارد و در حیطه کار مجلس نیست.

فتاحی بیان کرد: البته آن چیزی که آقای مطهری گفت و باعث هیاهو در مجلس شد این بود که از نظر قانون اساسی برخورد با این افراد درست و قانونمند نیست و شورای عالی امنیت ملی نمی تواند آنها را چهارسال نگه دارد و باید به دادگاه و قوه قضاییه واگذار کند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: این هیاهوها فقط ضرر و زیانی برای نظام جمهوری اسلامی است، مسائلی که در پشت تریبون مجلس جمهوری اسلامی رقم خورد هزینه‌هایی است که نظام پرداخت می کند و نباید اینگونه شود، نباید افراد به تریبون مجلس حمله می کردند.

فتاحی: مجلس دادگاه نیست که فرمان اعدام یا رفع حصر صادر کند/نباید به تریبون مجلس حمله می کردندتصویب طرح کرک - منندز در کمیته بانکی سنا

1:

مجلس بی کفایتی هست
من از این مجلس فقط این دیدم که هر سه ماه یکبار میخوان قانون ازدواج دوباره آقایون رسمی کنن


شارلی ابدو؛ از توهین به مریم مقدس و مسیح تا پیامبر اسلام + تصاویر و فیلم

2:

یعنی اقای مطهری نمیدونند نگهداشتن اونها در حصر برای حمایت از جان اونهاست؟
نمیدونه برای اینه که از اونها پیراهن عثمان نسازند؟؟ مطمئنا از ما بهتر میدونند اما
چرا وبرای اظهار وفاداری به چه کسانی از تریبون خانه امت علیه خواسته های امت
داد میزند !!؟ خدا میداند.


همه چیز درباره تلاش‌های محمدرضا پهلوی در نسل کشی مردم ویتنام


82 out of 100 based on 72 user ratings 322 reviews