نقش پولهای کثیف توسط جریان احمدی نژاد در انتخابات!


نقش پولهای کثیف توسط جریان احمدی نژاد در انتخابات!نقش پولهای کثیف توسط جریان احمدی نژاد در انتخابات!
آفتاب: شرق نوشت: اکبرترکان مشاور رئیس جمهور به سایت «ندای ایرانیان» گفت: «احمدی‌نژاد یک‌فرد یا یک‌دولت نبود. یک‌جریان برنامه‌ریزی‌شده را با خود داشت. این جریان اکنون مدعی است که احمدی‌نژاد را نمی‌شناسد. اینها هر اسمی روی خودشان بگذارند و هر ائتلافی برای انتخابات‌ها انجام دهند نمی‌توانند از پول‌های کثیفی که به‌دست آورده‌اند تبری بجویند.»

ترکان ادامه داد: «آنها با این پول‌های کثیف می‌خواهند در آوردگاه‌های سیاسی سال۹۴ شرکت کنند و اینکه سال۹۴ ما سکوت کنیم و چیزی نگوییم و نقاب از چهره کسی برنداریم، درست نیست. هزار‌بار پوستین خود را عوض کنند نمی‌توانند دست‌های آلوده به فسادشان را بپوشانند. نمی‌گذاریم عده‌ای با پول‌های کثیف در سال۹۴ به پیروزی برسند. هرجا نیاز به افشا باشد این کار را می‌کنیم.»

او اضافه کرد «با تشکیل ائتلاف‌های جدید، اسامی جدید و شعارهای جدید می‌خواهند بگویند ما آدم‌های گذشته نیستیم تا اینکه اقبالی از سوی مردم به سمت آنها پیدا شود. همین الان پول‌های کثیف و قاچاق بخشی از مدیریت کشور را درگیر کرده است، ما نباید اجازه تکرار این امر را بدهیم. مسلما عده‌ای می‌خواهند در سال۹۴ با پول‌های کثیف و بادآورده وارد بازی سیاسی شوند و البته ما هم سکوت نخواهیم کرد. سال۹۴، سال افشای آنها است

تهدید اکبر ترکان به افشای نقش پولهای کثیف در انتخابات های گذشته توسط جریان احمدی نژادنشست ظریف و کری

1:

اختلاس و دزدی و خیانت کم بود !

نوبت پول کثیف شد !

واقعا جریان احمدی نژاد ؛ مچکریم !


الجزيره: اختلاف 1+5 به علت مخالفت روسيه با خودکار بودن بازگشت تحريمهاست

2:

این سایتها یا میگن احمدی نژاد یا شریعتمداری
از خودتون هیچی ندارید


66 out of 100 based on 41 user ratings 1016 reviews