لغو ممنوع التصویری رئیس دولت اصلاحات در صداوسیما؟


لغو ممنوع التصویری رئیس دولت اصلاحات در صداوسیما؟لغو ممنوع التصویری رئیس دولت اصلاحات در صداوسیما؟
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : در حالی که قوه قضائیه رسانه‌ها را از نشر اخبار و تصاویر رئیس جمهوری پیشین منع کرده است، شب گذشته شبکه خبر سیما، صدا و تصویر رئیس دولت اصلاحات را به روی آنتن برد.

به نوشته آنا ، در این مستند که صبح امروز نیز تکرار شده و نگاهی به مواضع متناقض آمریکا و غرب به مسئله حقوق بشر داشت، مواضع و پیشنهادهای رؤسای جمهور کشورمان در سازمان ملل متحد نیز مورد بحث برنامه گرفت و در همین راستا به پیشنهاد «گفت‌وگوی تمدن‌ها»ی رئیس دولت اصلاحات اشاره و تصاویری از وی به همراه صدای او پخش شد.

پیش از این نیز در ۱۲فروردین سال جاری مصادف با سالروز برگزاری رفراندوم تشکیل نظام جمهوری اسلامی ایران، مستندی به نام «بیم و امید» از شبکه یک سیما پخش شد که روند برگزاری اولین انتخابات را بعد از پیروزی انقلاب به نمایش می‌گذاشت.

در انتهای این مستند برگزاری انتخابات‌های مختلف در طول ۳۶ سال نظام اسلامی به نمایش گذاشته شد و تصاویری از آیین‌های تحلیف رؤسای جمهور مختلف از رجایی تا روحانی پخش شد. در این میان، تصویر مراسم تحلیف ریاست جمهوری سید محمد خاتمی پخش شد و از او نام برده شد.چامسکی: اگر اقدامات اوباما را ایران انجام می‌داد، آمریکا جنگ اتمی راه می‌‌انداخت

1:

مسخره هست.....


آخرین اظهارات بقایی قبل از بازداشت + صوت
کسی که 8 سال رییس‌جمهور این مملکت بوده بدون اونکه دادگاهی شود و اتهامش اثبات شود صرفاً به دلیل اتهامات کیهانی! ممنوع التصویر میشود تا مثلاً به خیال خودشان از یادها برود!!!!.....


یاد اوری خاطرات دوران دولت نهم ودهم
اما کسی که 8 سال مملکت را به لبه پرتگاه برد و با سیاستهای غلطش موجب گسترش فساد اقتصادی و نابودی اقتصاد ملی شد و اینمقدار بیکاری و گرانی و مشکلات برای مملکت ایجاد کرد همچنان ممنون التصویر!! هست و سخنرانی میکند و به شهرهای مختلف میرود!!!!!!......


فرید زکریا
این هستاندارد دوگانه قابل قبول نیست


آخرین وضعیت حکم مجازات دو پلیس فاسد سعودی

2:

علت این تناقضات و سردرگمی اونست که کشور ما یک مملکت شترگاوپلنگی هست و هرکس ساز خود را میزند و راه خود را میرود !

یعنی یک مرجع واحد برای تصمیم گیری در مورد یک موضوع خاص وجود ندارد و تعدد مراجع قدرت از مشکلات همیشگی چند دهه اخیر بوده هست .


فیلم / واکنش افشاگرانه دکتر عباسی به سخنان روحانی


فلان مرکز قدرت یک تصمیم میگیرد و اجرا میکند و فلان مرکز قدرت دیگر تصمیمی دیگر و متضاد با اون میگیرد و اجرا میکند و هر دو هم قیافه حق بجانب میگیرند و به دیگری اعتنایی ندارند و معمولا هم منشا این تصمیمات منافع جناحی و گروهی اشخاص هست و هرکس به منفعت خود یا جناح خود می اندیشد .


پیش به سوی توافق هسته‌ای! روند مذاکرات در وین شتاب گرفت


60 out of 100 based on 35 user ratings 1160 reviews