جزئیات ربوده شدن 14 صیاد ایرانی در اقیانوس هند


جزئیات ربوده شدن 14 صیاد ایرانی در اقیانوس هندجزئیات ربوده شدن 14 صیاد ایرانی در اقیانوس هند
رییس سازمان شیلات چگونگی ربوده شدن 14 صیاد ایرانی در اقیانوس هند توسط گروه تروریستی الشباب را تشریح کرد و گفت: درحال حاضر اطلاعاتی از این صیادان نداریم که امیدواریم مشکل از طریق دستگاه‌های ذیربط حل شود.

حسن صالحی - معاون وزیر جهاد کشاورزی - در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، درباره چگونگی این حادثه اظهار کرد: لنج ماهیگیران ربوده شده در اقیانوس هند خراب می‌شود و در این هنگام کنترل و هدایت لنج از دست ماهیگیران خارج شده و آنها به مرزهای آبی سومالی وارد می‌شوند.

وی افزود: لنج صیادان ربوده شده در قسمتی از مرزهای آبی سومالی مجبور به پهلوگیری می‌شود که به گروه تروریستی الشباب اختصاص داشته است و در نتیجه ماهیگیران ایرانی که حدود 14 نفر بوده‌اند، توسط این گروه تروریستی ربوده می‌شوند.

رییس سازمان شیلات ایران اظهار کرد: در حال حاضر گزارش‌های لازم به دستگاه‌های ذیربط ارائه شده و وزیر جهاد کشاورزی پس از اطلاع از این مساله دستور پیگیری هرچه سریع‌تر را برای رسیدن به نتیجه داده است.

صالحی گفت: اطلاعات دیگری از 14 ماهیگیر ربوده شده در اقیانوس هند نداریم و امیدواریم این مشکل از طریق دستگاه‌های ذیربط حل شود.

به گفته معاون وزیر جهاد کشاورزی فرم‌ها و مکاتبات مخصوص برای این قبیل مسائل مانند گروگان‌گیری تکمیل و به دستگاه‌های ذیربط ارسال شده و در حال پیگیری است.


در این رابطه بیشتر بخوانید: جزئیات ربوده شدن 14 صیاد ایرانی در اقیانوس هند - سایت خبری تحلیلی تابناك|اخبار ایران و جهان|TABNAK © سایت خبری تحلیلی تابناك|اخبار ایران و جهان|TABNAKدلنوشته فرزند شهید باکری درباره ۱۷۵ غواص

1:

وقتی که این خبر منتشر شد در گام اول به شدت تکذیب شد .
اما حالا تایید شد ! (این خود مصداقی بر بی اعتمادی به مسئولین هست )

دوم اینکه حوادث چند سال اخیر و گروگانگیری های خارج از مرز های ایران (مانند حادثه گروگان گرفتن چند سرباز و دیپلمات ایران در یمن و حالا هم این مسئله ) ، این پیام رو ارسال میکند که ایران در بدنه ارتش خودش نیاز به یک گردان کاملا کماندویی و ویژه برای عملیات های برون مرزی و رهایی گروگان دارد .

مانند نیرو ویژه دریایی ایالات متحده امریکا یا نیرو های sas انگلستان


درخواست مهدی هاشمی از قوه قضاییه

2:

مسئولین ما همیشه بی صداقت بودند .


ارسال شکایت لاریجانی از احمدی نژاد به قوه قضاییه
اونقدر دروغ فرموده اند که مثل چوپان دروغگو یه دفعه هم حرف راست بزنند کسی باور نمیکند !


60 out of 100 based on 45 user ratings 1070 reviews