اعدام یک نظامی ایرانی توسط داعش؟!


اعدام یک نظامی ایرانی توسط داعش؟!اعدام یک نظامی ایرانی توسط داعش؟!گروه تروریستی داعش هفته گذشته یک نظامی را در شهر فلوجه اعدام کرد؛ اما برخی از رسانه‌ها اعلام کرده‌اند که نظامی اعدام شده ایرانی بوده است.

به گزارش پارسینه، گروه تروریستی داعش هفته گذشته یک نظامی را در شهر فلوجه اعدام کرد؛ اما برخی از رسانه‌ها اعلام کرده‌اند که نظامی اعدام شده ایرانی بوده است.

عناصر تروریستی داعش یک سرباز عراقی را که چند روز پیش دستگیر کرده بودند به طرز دلخراشی به شهادت رساندند.

فعالان اجتماعی عراق با انتشار تصاویری در شبکه‌های اجتماعی اعلام کردند که تکفیری‌های داعش پس از به اسارت گرفتن این نظامی وی را در خیابان‌های شهر فلوجه گردانده و با آویزان کردن از روی یک پل اعدام کردند.

این نظامی قهرمان عراقی که از ناحیه پا مصدوم شده بوده در درگیری با داعشی‌ها در محاصره برنامه داشته و پس از چند روز مقاومت، از شدت تشنگی و گرسنگی سرانجام به اسارت آنان درآمده است.

جنایتکاران داعش این اسیر عراقی را در بازار شهر فلوجه گرداندند و در نهایت وی را بر روی "پل السکنیة" با طناب اعدام کردند.

اعدام یک نظامی ایرانی توسط داعش؟!

جوسازی علیه ایران

این جنایت هولناک درحالی صورت گرفته که یک سایت معتبر مصر اعلام کرد که نظامی اعدام شده، یک سرباز ایرانی بوده که در گروه الحشد الشعبی (نیروهای بسیج مردمی) در فلوجه می‌جنگیده است!

سایت خبری "بوابة فیتو" مصر در گزارشی افزود: نیروهای داعش سرباز ایرانی پس از گرداندن در بازار فلوجه از روی پل السکنیة اعدام کردند.

اعدام یک نظامی ایرانی توسط داعش؟!

وب سایت خبری heavy.com نیز نظامی اعدام شده را ایرانی معرفی کرده است!

این سایت آمریکایی در تیتر خود، بر شیعه بودن این شهید نیز تأکید کرده است!

این درحالی است که رسانه های خود گروه تروریستی داعش، فرد اعدام شده را یک عنصر "جیش صفوی" (تعبیری که تکفیری‌ها برای شیعیان بکار می‌برند) معرفی کرده و حرفی از ایرانی بودن وی نزده است.

جمهوری اسلامی ایران بارها اعلام کرده است که بنا به درخواست دولتمردان عراق، برای مقابله با تروریست‌های تکفیری به این کشور کمک می کند؛ که این کمک ها منحصر در اعزام مستشاران نظامی ایران و آموزش نیروهای بسیج مردمی است، اما هیچ نظامی ایرانی در صحنه مستقیم نبرد در عراق حضور ندارد.چه وقت آمدن بود ؟!

1:

رافضی هستلاحی که سنی های تندرو به شیعیام میدهند


توهین واضح و جدید به منتقدان

2:

چند ماه پیش توی یوتوب یه کلیپی دیده بودم که همین داعشیها یک ایرانی غیرنظامی رو اسیر کرده بودن و بهش میفرمودن ایرانی مجوسی مجوسی ...


ویکی‌لیکس ۶۰ هزار سند عربستان را منتشر کرد
و اذیتش میکردن بعدها یکی از اهالی محل که برای کار به عراق رفته بود رو دیدم تعربف کرد که چند نفر کارگر و مهندس ایرانی اونجا توسط داعش ربوده شده بودن رو میشناخته...


پرونده تخلف ۶۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریالی اسحاق جهانگیری در دیوان محاسبات


سعودی‌ها پسرمهاجرانی رابورس تحصیلی‌کردند+سند

3:

از خبرگزاری اهل بیت بعید بود لینک سایت سکسی heavy.com رو معرفی کنی
این سایت سرگرمی دارای تصاویر نیمه برهنه مدلهای جوان هست!
خبرگزاری اهل بیت کار عاقلانه ای نکردن


54 out of 100 based on 59 user ratings 884 reviews