فرزند یکی از مسئولین نظام: مذاکرات هسته ای به جایی نمی رسد


فرزند یکی از مسئولین نظام: مذاکرات هسته ای به جایی نمی رسدفرزند یکی از مسئولین نظام: مذاکرات هسته ای به جایی نمی رسد
پارس نوشت: فرزند يکي از مسئولين عالي رتبه که در امور پزشکي فعال است از «نااميدي» پدرش درخصوص به نتيجه رسيدن پرونده هسته اي و برداشته شدن تحريم ها خبر داده و تاکيد کرده است: آمريکايي ها تا امتياز بزرگي از ما نگيرند در مورد تحريمها کاري نمي کنند و لذا بعيد است که مذاکرات به نتيجه برسد و آنها تحريم ها را بردارند. وي افزوده است: چون دو سال پيش امتيازاتي که بايد مي‌داديم و نداديم، شرايط مذاکرات بد شده است بنابراين حالا بايد امتيازات بيشتري بدهيم. اين يک واقعيت است که اگر امتياز مناسبي به آمريکا و غرب ندهيم، اين پرونده همچنان مفتوح خواهد ماند.

از اين فرزند مسوول عالي رتبه درباره علت نرفتن پدرش به عربستان سؤال شده که وي جواب داده که پدرم قصد داشت به عربستان برود و مي‌توانست مشکل بين دو کشور را حل کند، اما آقاي روحاني خيلي خوشش نيامد.

دکتر روحاني مايل نبود که اين کار توسط پدرم انجام شود و دوست داشت که از کانال دستگاه ديپلماسي خودش موضوع حل شود.از طرف ديگر پدرم نظر رهبري را هم نمي ‌دانست و بعد هم که ملک عبدالله فوت کرد و قضايا پيچيده شد، کاري عملا انجام نشد.امام خامنه‌ای:سیاست ایران درمقابل دولت مستکبرآمریکاهیچ تغییری نخواهدکرد

1:

فکر کنم فرزند ولایتی باشن


54 out of 100 based on 49 user ratings 224 reviews