سردار نقدی: حتی جوجه استکبار هم به اموال ما دستبرد میزند


سردار نقدی: حتی جوجه استکبار هم به اموال ما دستبرد میزندسردار نقدی: حتی جوجه استکبار هم به اموال ما دستبرد میزند
سردار نقدی: حتی جوجه استکبار هم به اموال ما دستبرد میزندفارس/ رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به بدعهدی‌های آمریکا پس از برجام، گفت: امروز نه تنها اجازه دسترسی به اموال مان را نمی‌دهند بلکه به آن دستبرد هم میزنند و حتی جوجه استکبار (کانادا) هم به اموال ما دستبرد میزند.

سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در همایش سالروز تاسیس بسیج اساتید در دانشگاه شهید بهشتی گفت: سنت الهی بر این برنامه دارد که رویش‌های جدیدی محصول مبارزه است.

وی ادامه داد: بدون یک چالش سنگین و یک مبارزه نفسگیر، یک مولود ارزشمند متولد نمی‌شود؛ البته عده ای به‌دنبال انکار این واقعیت هستند و یک زندگی دروغین بدون چالش را وعده میدهند
سردار نقدی با تاکید بر اینکه اگر میخواهیم به قله ها برسیم باید سختی ها را تحمل کنیم، گفت: می‌شود زندگی بدون چالش داشت، اما این زندگی بدون رشد و رویش خواهد بود.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: امروز انقلابیونی که انقلاب را بوجود آوردند، درحال واگذاری عرصه به نسل جدید هستند، بر همین اساس نیاز امروز ما این است که به نوسازی گفتمانی که در همان دوره اول انقلاب داشتیم، بپردازیم.

وی تاکید کرد: اگر میخواهیم حیات طیبه را استمرار بخشیم، نیازمند حرکت انقلابی هستیم.

سردار نقدی با بیان اینکه جریان نفوذی در برهه کنونی کارش این است که با این گفتمان مقابله کند، اظهار داشت: امروز بالاترین وظیفه ما تبیین این وضعیت و ارتقاء بصیرت و دشمن شناسی مردم است و این انقلابی‌گری است که ما را رشد می‌دهد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه امروز باید وارد بیان مصادیق نفوذ شویم، گفت: دشمن در باغ سبز دروغین نشان می‌دهد و می‌گوید بیایید درگیری ها را کنار بگذاریم و راحت زندگی کنیم.

وی تصریح کرد: در برجام این وعده های دروغین را تجربه کردیم و رهبری چه دقیق از روز اول بیان داشتند که طرف‌های مقابل عهدشکن هستند و نمی‌شود به آنها اعتماد کرد.

سردار نقدی اظهارداشت: نتیجه نرمش قهرمانانه باید باید باعث بیداری ما نسبت به عمق دشمنی دشمن شود و امروز باید شما اساتید تبیین کنید که مسئله، موضوع اتمی نبوده است.

وی با اشاره به بدعهدی های آمریکا پس از برجام گفت: امروز نه تنها اجازه دسترسی به اموال مان را نمی‌دهند بلکه به آن دستبرد هم میزنند و حتی جوجه استکبار (کانادا) هم به اموال ما دستبرد میزند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: برنامه بود با کدخدا کنار بیاییم تا نوچه هایش جلوی ما لنگ بیندازند، اما می‌بینیم بدتر شد.
وی با طرح این سوال که امروز قراردادهای نفتی چگونه است؟ گفت: آیا ما بدنبال اقتصاد صنعتی هستیم و یا اقتصاد شیخ نشین ها که نفت و گاز خام صادر می‌کنند و ماشین های لوکس در اختیار برخی برنامه می‌دهند و آیا می‌خواهیم خام فروشی را ننگ بدانیم یا افزایش صادرات نفت خام را افتخار؟
سردار نقدی تصریح کرد: نفوذی ها می‌خواهند ملت ما به فقر و فلاکت بیافتد تا به نفوذ و سلطه استکبار تن دهد.ایا تبانی سازمان سنجش با موسسات اموزشی حقیقت دارد؟ با ذکر دلیل و مدرک معتبر

1:

به مال بی صاحب همه دست درازی می کنن، کانادا هم خواسته عقب نیفته.


مشروح بیست و دومین مجمع سراسری فرماندهان و مسئولین سپاه
سردار بیاد بگه واکنش ایران در این رابطه چی بوده وگرنه اصل مطلبو همه میدونن و تازگی هم نداره


درآمد دو برابری از پروازهای آسمان ایران در پسابرجام

2:

این واژه به قرینه واژه "جوجه حزب الهی" ساخته شده دیگر...بله؟


افشاگری «تابناک» از پرداخت حقوق‌های نجومی در «بیمه تعاون» +اسناد

3:

نوش جانشان

حداقل امریکا و کانادا چند میلیون ایرانی را پناه داده اند

مثلا حالا اینها نخورنش مگر گیر ملت ایران میات


اقازاده و حزب الله و بشار اسد میخورنش

پس نوش جان امریکا و کانادا حالا که به کام ملت ایران نیست


تلاش برای ناکامی نظارت بازرسی کل کشور بر شهرداری تهران

4:

تمام ادعاهای خداناوران را در تعبیر انسانیت می توان در نگرش شما دید:)
حمد و سپاس خدای منان را که بندگانش را به نعمت عقل مسخر گردانید و انها را بر حیوانات من جمله گوریل و میمون وشپانزه و...برتری بخشید.


علم‌الهدی: نمی‌توانند کشور را «چراگاه حیوانی خود» کنند


66 out of 100 based on 61 user ratings 1136 reviews