دخالت بیجای پلیس در سخنرانی مطهری


دخالت بیجای پلیس در سخنرانی مطهریدخالت بیجای پلیس در سخنرانی مطهری
صبح یکشنبه از سخنرانی دکتر علی مطهری، نایب رییس مجلس به مناسبت اربعین در مشهد جلوگیری شد. میزبان مراسم، مجمع مشورتی اصلاح طلبان خراسان بود.

پلیس پیش از حضور آقای مطهری برای سخنرانی، در سالن همایش ساپکو حاضر شد و با اعلام این که سخنرانی لغو شده، حاضران را متفرق کرد.

شنیده شده بود که علی مطهری علی رغم مخالفت با سخنرانی اما به میان کسانی که به خاطر سخنرانی او آمده بودند حاضر خواهد شد اما جمعیت به صورت کامل پراکنده شدند.

پیشتر برنامه بود که این سخنرانی در سالن رازی مشهد که زیرمجموعه ی دانشگاه علوم پزشکی برگزار شود ولی محل برگزاری در ساعاتی پیش از آن با دستور برخی نهادها تغییر کرد.منبع مطلب : http://www.iranjib.ir/shownews/30447/لغو-سخنرانی-علی-مطهری-در-مشهد؛-پلیس-حاضران-را-متفرق-کرد/دکتر روحانی: اتهام بی‌اساس و بی‌پایه از گناهان کبیره است

1:

پلیس ایران یاداره در اموری که بهش ربطی نداره دخالت میکنه یام داره همون وظایف اصلی خودش رو با خشونت های افراطی پیش میبره
بنظرم کلا منحل شه بهتره
کشور انارشیستی شده فقط


سخنرانی بسیار زیبای دکتر لاریجانی

2:

انار شیستی رو دقیقا توضیح میدین هستاد؟


عیادت سید حسن خمینی از آیت الله صانعی

3:

باید دید چرا و از چه موضوعی نگرانی داشتند که سخنرانی را منحل کرده اند......


رییس قوه قضاییه: مواردی از طرح حمایت از آمران به معروف مغایر با قانون اساسی است


رحیمی:به ۱۷۰ یا ۱۸۰ نفر از نمایندگان اصولگرای مجلس پول پرداخت شده!

4:

به فرمان لرد خراسان بوده قطعا


ماجرای جنگ بورسیه‌ای دولت با مجلس!

5:

اونارشیسم در زبان سیاسی به معنای نظامی اجتماعی و سیاسی بدون دولت، یا به طور کلی جامعه‌ای فاقد هرگونه ساختار طبقاتی یا حکومتی هست.


ناامیدی جوانان از تدبیر جدید دولت امید! وام مسکن
اونارشیسم برخلاف باور عمومی، خواهان «هرج و مرج» و جامعهٔ «بدون نظم» نیست، بلکه همکاری داوطلبانه را درست می‌داند که بهترین شکل اون ایجاد گروه‌های خودمختار هست.


اعطای اختیار زیاد به آمران و ناهیان «فسادآور» است
...

6:

از این منبع اطلاعات آوردین دیگه:

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
اقتدارگریزی[۱] ،سروری ستیزی یا اونارشیسم در زبان سیاسی به معنای نظامی اجتماعی و سیاسی بدون دولت، یا به طور کلی جامعه‌ای فاقد هرگونه ساختار طبقاتی یا حکومتی هست.

اونارشیسم برخلاف باور عمومی، خواهان «هرج و مرج» و جامعهٔ «بدون نظم» نیست، بلکه همکاری داوطلبانه را درست می‌داند که بهترین شکل اون ایجاد گروه‌های خودمختار هست.

طبق این عقیده، نظام اقتصادی نیز در جامعه‌ای آزاد و بدون اجبارِ یک قدرت ساوقت‌یافته بهتر خواهد شد و گروه‌های داوطلب می‌توانند بهتر از دولت‌های کنونی از پس وظایف اون برآیند.

اونارشیست‌ها به طور کلی با حاکمیت هرگونه دولت مخالفند و دموکراسی را نیز استبداد اکثریت می‌دانند (که معایبش کمتر از هستبداد سلطنتی هست).[۲]
اونارشیسم شامل مخالفت با اقتدار یا هر گونه ساوقت با ساختارهای طبقاتی در هر رابطه انسانی هست و به سیستم دولت محدود نمی‌شود و به عنوان یک تئوری بی‌تعصب، اونارشیسم تساوی در بسیاری از جریان‌های فکری را خواهان هست.[۳][۴][۵][۶][۷][۸][۹][۱۰] اونارشیسم یک تئوری جهان بینی خاص ارائه نمی‌دهد و مانند دیگر نظریه‌ها در حال تغییر هست.

اونارشیسم خود زیر نحله‌های پرشماری دارد، که جز در یکی دو اصل بنیادین شباهت چندانی با هم ندارند.[۱۱][۱۲] مکاتب فکری اونارشیسم می‌تواند پايه اً متفاوت باشد، به طور مثال اونارشیسم هر چیزی از فردگرایی مطلق تا جمع‌گرایی کامل را حمایت می‌کند.

اونارشیسم معمولاً به عنوان ایدئولوژی چپ رادیکال در نظر گرفته می‌شود و بیشتر اقتصاد اونارشیستی و فلسفه حقوق اونارشیستی از تفاسیر ضد هستبدادی کمونیسم، اقتصاد مشارکتی، سندیکالیسم و همکاری متقابل تأثیر گرفته هست.


7:

خخخخ طرف نمیتونه خودش اونارشیسم رو توضیح بده کپی میکنه !!
خب چرا میگیش؟


86 out of 100 based on 46 user ratings 1346 reviews