تعداد پسران در سن ازدواج در ایران سه میلیون و ششصد هزار نفر بیشتر از دختران است !!!!


تعداد پسران در سن ازدواج در ایران سه میلیون و ششصد هزار نفر بیشتر از دختران است !!!!تعداد پسران در سن ازدواج در ایران سه میلیون و ششصد هزار نفر بیشتر از دختران است !!!!
تعداد پسران در سن ازدواج در ایران سه میلیون و ششصد هزار نفر بیشتر از دختران است !!!!


هفته نامه ی امید جوان در شماره 583 مورخ 8 تیر 1387 نوشت:
ایران 23.5 میلیون مجرد دارد!
سازمان ملی جوانان در گزارشی اعلام کرد, میانگین سن ازدواج دختران در سال 85, 20 تا 24 سال و پسران بین 20 تا 29 سال بوده است.
بر این اساس کل جمعیت هرگز ازدولج نکرده 23 میلیون و 500 هزار و 836 نفر به تفکیک مرد و زن هستند و از این تعداد 13 میلیون و 130 هزار و 970 نفر را مردان و 10 میلیون و 365 هزار و 893 نفر را زنان ازدواج نکرده تشکیل می دهند.

همچنین :

سازمان ملی جوانان سن به هنگام ازدواج دختران و پسران را اعلام كرد اجتماعی: به گزارش خبرگزاری شبستان، دکتر اسحاقی، معاون مطالعات و تحقیقات سازمان ملی جوانان در نشست مطبوعاتی که پیرامون وضعیت ازدواج جوانان صبح امروز برگزار شد، گفت: موضوع جوان پژوهی در جهان به لحاظ اهمیت دوران جوانی بسیار گسترده است، به همین دلیل مراکز، رشته های دانشگاهی، مجلات و نیروی انسانی به عنوان کارشناس پیرامون مسایل جوانان به وجود آمده است.

به گفته معاون مطالعات و تحقیقات سازمان ملی جوانان جمعیت 29-15 سال ازدواج نکرده در سال 85، 15 میلیون و 768 هزار و 197 نفر (9 میلیون و 200 هزار مرد و 6 میلیون و 598 هزار زن) و جمعیت 42-15 سال ازدواج نکرده در این سال 16 میلیون و 824 هزار و 883 نفر (9 میلیون و 704 هزار و 568 مرد و 7 میلیون و 120 هزار و 297 نفر زن) بودند.

مدیر مطالعات و تحقیقات سازمان ملی جوانان سن ازدواج برای دختران و پسران را به سه بخش زودهنگام، بهنگام و دیرهنگام تقسیم کرد و گفت: محدوده سن بهنگام برای دختران 27-15 و برای پسران 30-18 و محدوده سن دیرهنگام برای دختران بالای 27 سال و برای پسران بالای 30 سال است.بازی های عاشقانه - برای آقایان

1:

تایید تاپیک


سكته در كمين مردانِ خائن است!

2:

ttp://sharifnews.ir/?11779.
محمد مدد ، رییس مرکز آمار ایران در خصوص جمعیت زن و مرد فرمود: بر خلاف اونچه دیگران فراخوان می‌نمايند، هم اكنون جمعیت مردها نسبت به زنان بیشتر هست و نسبت جنسیتی برای هر ‌١٠٠ زن ‌١٠٤ مرد هست، در حالی که این نسبتطور هستاندارد ‌١٠٠ به ‌١٠٥ هست.
وی از افزایش سن ازدواج در کشور اظهار داشت و فرمود: مطابق نتایج سرشماری سال گذشته، سن ازدواج در مردها ‌٦ دهم سال و در زنان ‌٨ دهم سال نسبت به سال ‌٧٥ افزایش یافته هست.

وی ادامه داد: بر پايه سرشماری سال قبل، تقاضا برای ازدواج نسبت به گذشته کمتر نشده‌است و در حالی که در سال ‌٧٥، ‌٥٩ % بانوان ازدواج کرده‌اند، در سال ‌٨٥ این میزان به ‌٦٤ % رسید.


آنچه کـه آقـایـان بـاید درباره دمـپایـی روفـرشـی بـدانند؟!
در مردها نیز با رشد ‌٤ %ی ازدواج مواجه بودیم
.

وی تصریح کرد: این میزان در شهر قم به حد هستاندارد رسیده هست، یعنی برای هر ‌١٠٠ زن، ‌١٠٥ مرد وجود دارد.

او به میانگین سن ازدواج در كشور اشاره کرد و فرمود: میانگین سن ازدواج در مردان ‌٢/٢٦ سال و در زنان با یک صدم سال کاهش نسبت به سال ‌٧٥ به ‌٢/٢٣ سال رسیده هست.

رییس مرکز آمار ایران همچنین از رشد سن جمعیت کشور اظهار داشت و فرمود: هم اکنون هرم جمعیت کشور از نوجوانی به جوانی در حال حرکت هست.


روز مرد و مردان نامرد !
یعنی در سال ‌٧٥، میانگین سنی جمعیت ‌٣/٢٤ سال بوده هست که این میزان در سال گذشته به ‌٢٨ سال رسیده هست
افزایش ‌٨/١ %ی جمعیت پسران نسبت به دختران
تعداد پسران در سن ازدواج در ایران سه میلیون و ششصد هزار نفر بیشتر از دختران هست !!!! تعداد پسران در سن ازدواج در ایران سه میلیون و ششصد هزار نفر بیشتر از دختران هست !!!! تعداد پسران در سن ازدواج در ایران سه میلیون و ششصد هزار نفر بیشتر از دختران هست !!!! تعداد پسران در سن ازدواج در ایران سه میلیون و ششصد هزار نفر بیشتر از دختران هست !!!! تعداد پسران در سن ازدواج در ایران سه میلیون و ششصد هزار نفر بیشتر از دختران هست !!!! تعداد پسران در سن ازدواج در ایران سه میلیون و ششصد هزار نفر بیشتر از دختران هست !!!! [ صفحه اصلی ] [ سرویس اجتماعی ] [ عناوین کل اخبار سرویس اجتماعی ] [ عناوین کل اخبار ] [ چاپگر ] [ دریافت فایل متن خبر ] [ دریافت فایل XML ] [ نسخه چاپی ] [ نمایش خبر ]

تعداد پسران در سن ازدواج در ایران سه میلیون و ششصد هزار نفر بیشتر از دختران هست !!!! /افزایش ‌٨/١ %ی جمعیت پسران نسبت به دختران/
رییس ساوقت نظام روانشناسی و مشاوره:
شایعه افزایش جمعیت دختران نسبت به پسران ناشی از كم‌سوادی افراد جامعه هست
سرویس: اجتماعی
1386/03/22
06-12-2007
12:46:25
8603-12175: كد خبر
تعداد پسران در سن ازدواج در ایران سه میلیون و ششصد هزار نفر بیشتر از دختران هست !!!!
خبرگزاری دانشجویان ایران - شهرستان تهران
سرویس: اجتماعی

رییس ساوقت نظام روانشناسی و مشاوره كشور ریشه پریشانی‌ها، ناامنی‌ها و تعارضات روانی را در نگرش‌های اجتماعی به مسایل ارزیابی كرد و فرمود: فقر انگیزش و برخوردار نبودن از احساس خود ارزشمندی از دلایل اصلی ناامنی‌های روانی و عاطفی در دنیا و كشور هست.


خاطره ای که هر روز تکرار میشود!!

به نقل سرویس «شهری» ایسنا، دكتر افروز در اولین همایش سراسری حوزه مشاوره شاهد و ایثارگر كه امروز انجام شد با بیان این كه روانشناسی و مشاوره همزاد زندگی شهرنشینی هست، اضافه کرد: هر چه فرایندهای اجتماعی پیچیده‌تر می‌شوند نیاز به خدمات روانشناختی نیز افزایش می‌یابد بنابراین می‌توان فرمود یكی از پیامدهای زندگی شهرنشینی تعارضات روانی هست.


پدری که پسرش را در هزار مسابقه قهرمان کرد +عکس

وی ادامه داد: آمارهای حاكی از اون هست كه میانگین جمعیت شهرنشینی در دنیا 47 % و در ایران 70 % هست بنابراین با توجه به جمعیت شهرنشینی كشور شاهد بحران‌های روانی بیشتری در كشور هستیم.


روز مرد مبارک ...

افروز ریشه اصلی آسیب‌های شخصیتی در دنیا را خلاهای عاطفی، نگرش‌های منفی و بازدارنده نسبت به پدیده‌های اجتماعی معرفی و اظهار كرد: پدیده شومی به نام بی‌اشتهایی روانی در كشور حاكم هست و این پدیده را باید تبیین و راهبردهای جدی در رفع اون ارائه كرد به عنوان مثال امروزه شاهد بی‌اشتهایی تحصیلی در میان پسران هستیم به طوری كه 70 % شركت‌كنندگان كنكور را دختران تشكیل می‌دهند، چنین مباحثی جز مسایل مهم روانی و اجتماعی هستند نه مسایل علمی.


فواید ازدواج برای آقایان!!!

وی اضافه کرد: با تحلیل ناامنی‌های شغلی، بحران‌های اقتصادی، تلاطم‌های سیاسی، شرایط خانوادگی و غیره دسترسی با ضرایب حاصل از این شرایط می‌توان كار درمانی و روانشناختی را آغاز كرد.


افروز یكی دیگر از شرایط بی‌اشتهایی روانی بالاخص در میان دانش‌آموزان را اعتیاد الكترونیكی خواند و عنوان كرد: این ناهنجاری اجتماعی در میان پسران نسبت به دختران شایع‌تر هست.

به طوری كه اگر دختر و یا پسری بیش از 120 دقیقه در روز از وسایل الكترونیكی همچون موبایل، ماهواره و پلی‌استیشن و اینترنت هستفاده كنند دچار اعتیاد الكترونیكی شده‌ هست.


رییس ساوقت نظام روانشناسی و مشاوره كشور با اشاره به برخی شایعات درباره افزایش جمعیت دختران نسبت به پسران اذعان كرد: پراكندگی چنین شایعاتی ناشی از كم سوادی افراد جامعه هست چرا كه طبق آمار ارائه شده از سوی مركز آمار ایران و ساوقت ثبت احوال حاكی از افزایش 8/1 % جمعیت پسران نسبت به دختران هست به طوری كه در گستره سنی 20 تا 30 سال برای هر یك‌هزار نفر دختر یك‌هزار و 81 پسر وجود دارد.


وی بهترین راهكار در این زمینه را تقویت خودارزشمندی و انگیزه مشاركت اجتماعی عنوان و اظهار كرد: باید گام‌های موثری همراه با توصیه‌های راهبردی در راستای بهداشت روانی و تقویت سلامت روانی مراجعان و افراد برداشته شود.


انتهای پیام
كد خبر: 8603-12175افزایش نرخ تولد نوزاد پسر در کشور


رییس ساوقت ثبت احوال كشور در خصوص نرخ ولادت در كشور طی سال جاری تا كنون نیز به ایسنا فرمود: در این مدت 615 هزار و 6 فقره ولادت در كشور ثبت شده هست كه نسبت به رقم 584 هزار و 970 فقره ولادت سال 83، رشد 13/5 %ی نشان می‌دهد.


رییس ساوقت ثبت احوال كشور خاطرنشان كرد: از مجموع كل آمار ولادت در نیمه نخست سال جاری در كشور 314 هزار و 903 تولد نوزاد پسر و 300 هزار و 103 فقره تولد نوزاد دختر نقل شده هست كه تولد مردان نسبت به مدت مشابه سال گذشته كه 298 هزار و 898 مورد بوده، 35/5 % و تولد زنان نسبت به 286 هزار و 72 فقره در سال گذشته معادل 9/4 % افزایش یافته هست.


معاون وزیر كشور تصریح كرد: بر این پايه ، در نیمه نخست سال جاری تولد نوزدان پسر 14 هزار و 800 فقره بیش از نوزاد دختر بوده هست.

[FONT='book antiqua',palatino] دلایل علمی افزایش تعداد پسر ها در سی سال اخیر در ایران و جهان[/font]
[FONT='book antiqua',palatino]اما دلایل آمار بالا.

از نظر علمی اثبات شده هست که عواملی روی جنسیت نوزاد تاثیر می گذارند و اغلب اونها هم به نفع زیاد شدن جمعیت پسرها هستند.
[/font]
[FONT='book antiqua',palatino]بعضی از این شرایط عبارتند از:[/font]
 • [FONT='book antiqua',palatino]هورمون تستوسترون یک هورمون مردانه هست که اگز میزان اون در بدن زن بالا رود, محیط بدنش برای پرورش جنین پسر مستعدتر می شود.[/font]
 • [FONT='book antiqua',palatino]اگر زنی هسترس بالا داشته باشد, میزان هورمون تستوسترون اش بالا می رود و همان بالایی.[/font]
 • شانس پسر شدن بچه اول بیشتر هست و والدین تک فرزندی اغلب پسر دارند
 • [FONT='book antiqua',palatino]جنگ از عواملی هست که هسترس زن ها را بالا می برد و در این شرایط والدین علاقه مند به تک فرزندی هستند.

  بنابر این اگر به دلیل جنگ تعداد مردان اون نسل کم شود یا به عبارتی نسبت جنسی نسل درگیر جنگ پایین بیاید, به طور حتم مردان نسل بعد به مراتب بیش از دختران همان نسل خواهند بود.

  باز هم به عبارتی نسبت جنسی نسل بعد بالاتر خواهد رفت.

  [/font]
 • [FONT='book antiqua',palatino]تحقیقات نشان می دهند که نگه داری گربه باکتری ای را به بدن زن منتقل می کند (عامل بیماری تاکسوپلاسما) که این باکتری باعث می شود محیط بدن زن برای پرورش جنین پسر مستعدتر باشد.[/font]
 • [FONT='book antiqua',palatino]فصول گرم به ایجاد جنین پسر کمک می کند.

  این موضوع به لحاظ آماری اثبات شده هست.
  [/font]
 • [FONT='book antiqua',palatino]آب و هوای گرم به طور کلی در بالا رفتن ایجاد جنین پسر موثر هست.

  این دلیل مشابه مورد قبل هست با این تفاوت که در بالایی موردی و تراکم اون در طول یک سال بررسی شده هست و در این مورد نسبت جنسی نسلهای یک منطقه.

  (به هر حال نتیجه یکی هست!)
  [/font]
 • [FONT='book antiqua',palatino]پس گرم شدن کره زمین در سالهای اخیر= افزایش تعداد پسر ها
  همچنین کشور های گرمسیر (از جمله ایران خودمان) = % بالاتر متولدین پسر
  [/font]
 • [FONT='book antiqua',palatino]بیماری هپاتیت ب احتمال پسر شدن بچه را بالا می برد.

  شاید بتوان فرمود سیاستهای دولت برای مبارزه با هپاتیت در این نسل به نفع نسبت جنسی در نسل بعد باشد!!!
  [/font]
 • [FONT='book antiqua',palatino]مادری که شخصیتی غالب دارند, (همان زن سالارهای خودمان) احتمال پسر بودن فرزندانش بیشتر هست.

  (شاید بعدا راجع به تایپ های شخصیتی هم بنویسم که این موضوع بیشتر معلوم شود.)
  [/font]
 • [FONT='book antiqua',palatino]بیماری های ژنتیکی در دختران بیشتر هست (رقبا را به هر حال کم میکند)[/font]
 • [FONT='book antiqua',palatino]قوانین ملتها بر بالا رفتن نرخ تولد پسران موثر هست.

  این قوانین پايه ا ازنوع قیمت مرغ و غلات یا واردات پسر نیست!! به عنوان مثال سیاست تک فرزندی در چین یکی از دلایل عمده ای هست که تعداد پسران این کشور را نسبت به دختران اون زیادتر کرده هست.
  [/font]
 • [FONT='book antiqua',palatino]اگر پدر و مادری جایگاه اجتماعی بالایی داشته باشند این امر به پسر شدن فرزندانشان کمک می کند.

  این موضوع نیز جنبه ی آماری دارد اما می توان اون را به خصایص مادر و هسترسهای او نیز ربط داد.
  [/font]
به هر حال این قبیل شایعات جز اون که نظام خانواده را در کشور متزلزل کند و عده ای سودجو سیستمهای مختلف جامعه را به مخاطره بیاندازند, (مثل دکتر مددی!!!) هیچ ثمری ندارد.


و با این شرایط بهتر اون هست که برای شروع مبارزه با این شایعه اول قشری که متحمل زیان های این حرفهای بی پايه می شود (یعنی زنان و دختران) هوشیاری و خونسردی خودشان را در این زمینه حفظ نمايند, تا تبدیل به نقطه ی شروعی برای متزلزل شدن جامعه نشود.

3:

خبر جالبيست

به ازاى هر 100 زن 104 الا 105 پسر يا مرد وجود دارد

حال شما را متوجه اين اصل ميكنم

اينجا ايران هست

كشور اسلامى

كشورى كه مى توان به تعداد 4 زن عقد و 40 زن صيغه كرد

حال دوباره سرشمارى كنيد

اينبار با اين اصل

براى هر مرد 44 زن

آرى ، گايشانى حق با شماست

تعداد زن ها واقعا كم هست

4:

جالب بود
مرسي تينا هميشه تاپيك هات متفاوته

5:

من نفهمیدم چی شد من که شنیدم دخترا بیشترن

اما امار تینا خانوم میگه پسرا بیشترن

بالاخره کی به کیه؟

6:

فرمودم که برای دل خوش کردن دخترهای ترشیده و امیدوار کردن اونها به اینده این امار الکی رو دادن

7:

نه آقا حامد یعنی پسر 3 میلیون 8صد هزار نفر زیادتر هست حالا حالا ها خیالشون راحت دنباله یه خوبش بگردند

8:تینا جان امارت یحتمل غلطه

9:

حامد جان یحتمل متن را نخوندی کلی منبع معتبر داره

10:

تا دیر نشده بهش زنگ بزن!!!
از کسی شماره نگرفته باشه خوبه!!!

11:بابا
زن زیاده مرد کم

12:پس برم یه تحقیقاتی بکنم

قبلش از همه ی اد لیستام معذزرت خواهی کنم تا همشون نپریدن

13:

خیلی به این امار ارائه شده دل نبندین چون هر سال یه آمار جدید ارائه میشه

14:

جالب اينجاست كه تا مي يايم به يكيش عادت كنيم يه آماري مي دن كه 180 درجه با قبلي متفاوته منم از اين آمار سورپرايز شدم

15:

این آمار درسته که بدون اغراق و جهت گیریه
متاسفانه تو مملکت ما چون می خواند به دخترا القا نمايند زود شوهر کنید و دنبال درس و شکوفایی هستعداد های خودتون نباشید و به اولین خواستگارتون جواب بله را بگید آمار های اشتباه می آورند

16:

خیلی اغراق امیز بود تینا خانوم
یه نظام و امار هاشو بردید زیر سوال
نه اینجوری نیست واسه این خاطر نیس

17:

برای شما که دوست ندارید حقایق به این واضحی را ببینید شاید اغراق آمیز باشه اما واقعیته
این خبر هم معتبره هم درست

18:

خب دلتون رو خوش کنید به این امار ها ببینیم کجای دنیا رو میگیرین

19:

ما که همینطوریشم نصف بیشتر دنیا را گرفتیم 80 % دانشگاه ها را پر کردیم اکثر شغلها را برداشتیم و...........

شما چی؟

20:

مطمئنا از پسران دل پری دارید!
هیچ دوست ندارم بشینیم از این بحث های بی فایده بکنم به امارها و نگاهتون به دنیا پایبند باشید

21:

چه خوب خیلی عالیه قابل توجه اقایون خانما راحت تصمیم میگیرن باکی ازدواج کنن

اقایونم سریعتر دنبال دختر خوب بگردن وگرنه ترشیده میشن

22:

ممنون از تاپیک قشنگت...
جالب بود...
کاش بقیه ی عزیزان وقتی فرمایشی میفرماین، مطالبشون منبع داشته باشه...


23:

بحران کمبود دختر در ایران و جهان
پسران مجرد 3 میلیون نفر بیشتر از دختران مجرد
معاون مطالعات و تحقیقات ساوقت ملی جوانان :


9میلیون پسر و 6 میلیون دختر در سن ازدواج، مجردند
شهرستان تهران – حیات
اسحاقی ادامه داد: از این آمار 15 میلیون و 768 هزار و 197نفر در گروه سنی 15 تا 29 سال برنامه دارند که حدود 9 میلیون این افراد را مردان تشکیل می دهند .

شهلا کاظمی پور رییس مرکز مطالعات و پژوهش جمعیتی آسیا و اقیانوسیه در ادامه نشست خاطرنشان کرد: در تمام گروه های سنی تعداد مردان از زنان بیشتر هست و مضیقه ازدواج مطرح نیست !!!!

http://www.hayat.ir/?lang=fa&page=showbody_news&row_id=2818

24:

اين آمار مى تواند ديد خيلى از انسان ها را باز كند

اما ايا اين آمار زنانى كه بيوه هستند

و مطلقه هستند

را با مردانى كه مى خواهند براى اولين بار ازدواج كنند

ميسنجد ؟

يك آمار ديگر بايد

زيرا هيچگاه دخترى كه براى اولين بار ميخواهد ازدواج كند

نمى رود و زن دوم كسى نمى شود

مگر اينكه سنش بسيار بالا رود

25:

نگاهی به جمعیت ایران

جمعیت کل : 71,208,382
جمعیت مرد: 36,079,711
جمعیت زن: 35,028,671
نسبت مرد به زن : 104 مرد / 100 زن
آمارهای کشور ایران نشان می دهند که نرخ تولد در کشور ما برابر هست با 105 نوزاد پسر در ازای هر 100 نوزاد دختر، که این میزان تا گروه سنی 35 سال کمابیش به همین صورت می باشد.

در ایران هم اکنون جمعیت مردان تا رده سنی 65 سال بیش از جمعیت زنان می باشد، و در رده سنی 65 سال به بالا جمعیت زنان بیشتر از جمعیت مردان می باشد.همچنین در کشور ما بر طبق آمار ها، طول عمر متوسط زنان 72 سال و طول عمر متوسط مردان 69 سال می باشد.

هم اکنون جمعیت مردان در ایران بیش از 1،000،000 (یک میلیون نفر) بیشتر از جمعیت زنان در ایران می باشد.

بدیهی هست که جمعیت دختران جوان کشورمان نسبت به پسران جوان به مراتب کمتر می باشد به این دلیل که در سنین بالای 65 سال قسمت عظیمی از جمعیت را زنان به خود اختصاص داده اند که این به دلیل عمر طولانی تر زنان می باشد.

برگرفته از: سایت تخصصی آماری
http://www.xist.org/earth/pop_gender.aspx
https://www.cia.gov/library/publicat...ok/geos/ir.html
افزایش تعداد مردان در ایران
آمار سایت خبری آفتاب


تعداد پسران در سن ازدواج در ایران سه میلیون و ششصد هزار نفر بیشتر از دختران هست !!!!
رییس مركز آمار ایران فرمود: برآوردهای مقدماتی از نتایج ششمین سرشماری عمومی نفوس و مسكن نشان می‌دهد كه جمعیت كل كشور ۷۰میلیون و ۴۹هزار و ۲۶۲نفر هست.


بنا به اظهارات رییس ستاد ششمین سرشماری عمومی نفوس و مسكن در این سرشماری شهرستان تهران با ۱۳ میلیون و ۳۲۸ هزار و ۱۱ نفر پرجمعیت‌ترین هستان كشور هست كه ۱۹ % جمعیت كشور را در خود جای داده هست و ایلام با ۵۴۳ هزار و ۷۲۹ نفر كم جمعیت ترین هستان كشور هست كه تنها ۸ دهم % جمعیت كشور در این هستان ساكنند.


وی با اشاره به تفاوت ۸/۱ %ی جمعیت مردان نسبت به جمعیت زنان كشور فرمود: نتایج سرشماری نسبت جمعیت مردان را به زنان ۹/۵۰ به ۱/۴۹ % هست و جمعیت مردان كشور ۸/۱ % بیشتر از جمعیت زنان هستتعداد پسران در سن ازدواج در ایران سه میلیون و ششصد هزار نفر بیشتر از دختران هست !!!!


ساختار جنسی جمعیت


در این سرشماری، ٣۵ میلیون و ٨۵۴ هزار و ٨۱٨ مرد و ٣۴ میلیون و ۶۱٨ هزار و ۲٨ زن به عنوان ساکنان دائم و موقت ایران شمارش شده اند.

این ارقام ۱۰٣ مرد در مقابل ۱۰۰ زن را نشان میدهد.

در حیطه علوم اجتماعی و جمعیت شناسی "تعداد مردان در مقابل ۱۰۰ زن" را نسبت جنسی می گویند.

نسبت جنسی یک جمعیت تا حد زیادی بستگی به مرگ و میر نسبی مردان و زنان و در مناطقی که مهاجرت چشمگیری وجود دارد بستگی به توزیع جنسی مهاجرین به داخل یا خارج دارد.
نسبت جنسی را میتوان جداگانه برای سنین و گروههای سنی مختلف محاسبه کرد.

نسبت جنسی نوزادان در ایران مانند اکثر جمعیت های جهان حدود ۱۰۵ مولود پسر در مقابل ۱۰۰ مولود دختر هست
http://neshastelond on.info/joomla/ index.php? option=com_ content&task=view&id=511&Itemid=31

26:

فقط یک مورد را در این امار لحاظ نکردن ان هم اینست ۵۰ % از پسرها حاظر نیستند تشکیل خانواده بدهند .

از روی این حساب کنید !!

27:

کسی به تشکیل خانواده اشاره نمیکنه موضوع اینه بعضی از متشنجان جامعه که کاری جز شایعه پراکنی ندارند با فرمودن اینکه پسر قحطیه می خواند دخترا را به ازدواج زود هنگام ترغیب نمايند و مثلا به اولین خواستگار جواب بله را بدند وگرنه میترشند در حالیکه پسر ها در سن ازدواج نزدیک 4 میلیون بیشتر هستند خیلی وقته ها از سن ازدواج هم بالاتراند و خیلی پسرهای دیگه که تو این آمار نیست

28:

تعداد پسران در سن ازدواج در ایران سه میلیون و ششصد هزار نفر بیشتر از دختران هست !!!!

29:

دوست عزیز من با امار مخالفم البته اماری که اینان با روشهای غیر علمی بدست می اورند و ان را به خورد امت می دهند .بهتر هست نگاهی عمیقتر به جامعه بیاندازید ان گویای همه چیز هست .


30:

دوست عزیزم
آماری که به خورد امت میدهند همین آماری هست که افراد سود جو در همین سایت هم به تمسخر میگیرند ومیگویند ثابتشده تعداد دخترها زیاده و هر روز ترشیده میشند و لان و بهمان
من منبع دادم
کاش حداقل تویه اون سایت آماری ایران کلیک میکردی
مملکتی که خودش طرفدار صیغه و ازدواج مجدد هست دلیلی نداره تاکید کنه دخترها کم هستند
و این آمار حقیقا محض هست

31:

نگاهی به جمعیت ایران
جمعیت کل : 71,208,382
جمعیت مرد: 36,079,711
جمعیت زن: 35,028,671
نسبت مرد به زن : 104 مرد / 100 زن

برگرفته از: سایت تخصصی آماری
http://www.xist.org/earth/pop_gender.aspx
https://www.cia.gov/library/publicat...ok/geos/ir.htm
l32:

تمام این عکس های که عروس ها دنبال اون مرد هستند صحنه هایی از یک فیلم هستند !


من این فیلم را دیده ام.

موضوع از این قراره که این آقای داماد در روزنامه آگهی میده برای ازدواج (چونکه به خاطر رسیدن ارثیه از پدربزرگش باید که حتماً ازدواج کرده بود.

این آقا هم در روزنامه پیغام میده مبنی بر اینکه هر خانمی که حاضر بشه یک روز ادای ازدواج با ایشون رو در بیاره مبلغ 100 هزار دلار به اون خانم میده.

و مسلما خیلی از خانما برای این خبر مراجعه کردند.

جالب این هست که امت که اصلاً از محتوای این عکس بی خبرند چطور برای دامن زدن به شایعه بی شوهری از این عکس سوء هستفاده کرده اند) این آقا خودش در روزنامه درخواست زن کرده بود! اون هم با مبلغ 100.000 دلار برای یک روز !

33:

ببینید دوست من فکر کنم شما منظور من را خوب متوجه نشده اید یا بنده خوب بیان نکردم .

صحبت سر زیاد و کم نیست حرف من اینست چرا یک دختر باید چنین فکر کند که اگر ازدواج نکند می ترشد یا اگر مردی ازدواج نکند می میرد .


چون چنین طرز فکری باعث خواهد شد که فرد بدرستی تصمیم نگیرد .


34:


خوب توی روز ملی جوان رئیس ساوقت ملی جوانان هم همچین مطلبی و فرمودند که تعداد پسرا بیشتره

35:

والا ما که شنیده بودیم دخترها بیشترند شاید ایرانی ها دارند مثل اعراب دخترهاشون رو زنده بگور مینمايند

36:

والا اشتباه شنیدید
شنیدند کی بود آمار دقیق گرفتن

37:

ایول بابا ایول!!!! من اینا سالهاست میدونم ولی خوشحال میشم همه بدونند اما بعضیا!!!به نفعشونه قبول ننمايند

38:

بهتره همیشه به شنیده ها اعتماد نکنید بلکه هرچیزی را مستندقبول کنید !طبق اخرین اماری که مرکز امار ایران هستخراج کرده جمعیت ایران را 51%مرد و49%رن تشکیل میدهند
ضمنا طبق اخریی اخباری که ازتلویزیون شنیدم تعداد پسران ودخترانی که درسن ازدواح هستند باهم برابرند یعنی 3میلیون پسردر مقابل 3میلیون دختر

39:

خير اين روزا ديگه اكثرا دخترا پدرا رو زنده به گور ميكنند!
هيچوقت تو تاريخ نشد ما برابري سمت داشته باشيم


60 out of 100 based on 15 user ratings 1040 reviews