۷ شوخی زشت آقایان با خانم ها !


۷ شوخی زشت آقایان با خانم ها !۷ شوخی زشت آقایان با خانم ها !
در این مقاله با ۷ شوخی بسیاز زشت که باعث از بین رفتن عشق در زندگی مشترک می شود آشنا می شوید.
این شوخی ها شاید عادی به نظر برسد و چندان هم مشکلی در زندگی ایجاد نکند ، ولی فکر نکنید زن و شوهری که با هم مشکل پیدا می کنند ، یک اتفاق خیلی بزرگ بینشان افتاده یا فیزیکی با هم درگیر شدند ! بعضی از موضوعات بسیار ریز در زندگی وجود دارد که اگر آنها را رعایت نکنیم ، رابطه ما با همسرمان را به تدریج خراب می کنند ، پس بیایید با هم این رفتارها را بخوانیم و کنار بگذاریم !
باید بگویم بسیاری از آقایان و مخصوصا پسرهای جوانی که ازدواج می کنند ، هنوز در فضای مجردی به سر می برند و نمی دانند جلوی همسرشان چه باید بگویند و چه نگویند ، اجازه بدهید خیلی ساده تر شوخی های رایج بعضی مردان را با همسرشان بگویم ، البته دقت کنید اینها در فضای عادی و شوخی است :

* شوخی های تهدیدی :
– طلاق : مثلا همسر شما می گوید "اگه یکماه آشپزی نکنم چیکار می کنی؟” بدترین جواب این است :”خب طلاقت میدم!” بعد هم غش غش میخندید و در پاسخ ناراحتی همسرتان می گویید :”بابا شوخی کردم” همسر شما هم ناراحت می شود و شما او را "بی جنبه” خطاب می کنید و یک شوخی ساده می شود بهانه ای برای جنجال !

خب حالا فرضا اگر خیلی مرد خوبی باشید از دل همسرتان هر طور شده در می آورید ، اما یک اتفاق خیلی بد افتاده ، همسر شما نگران و مضطرب می شود، به فکر می رود ، ناراحت می شود ، در رابطه زناشویی اش کمی سرد می شود و … البته منظورم این نیست که با یک شوخی کوچک همه چیز خراب می شود ، منظور این است که وقتی از این شوخی ها کردید کم کم عادت تان می شود و به تدریج تیشه به ریشه رابطه می زنید.

– زن دوم : شب دیر به خانه می آیید ، همسرتان می گوید :”کجا بودی تا این وقت شب؟” شما هم می گویید:”خونه دومی !!!” خیلی شوخی جالبی بود نه ؟ یا مثلا بدون هیچ بهانه ای مسئله زن دوم را مطرح می کنید ! مثلا به بچه هایتان می گویید:” آره دیگه کم کم میخوام یه مامان جدید براتون بیارم!”
البته تجربه ی من ثابت کرده مردانی که از این شوخی ها می کنند ، کسانی هستند که هیچ وقت این کار را نمی کنند ! ولی باز هم می گویم این شوخی ها تیشه به ریشه زندگی می زند ، همسر شما مدام در فکر می رود ، شما هم با خودتان فکر می کنید همسرم چقدر شکاک است و زنهای مردم اینطور نیستند و … ! همین می شود بهانه برای خراب شدن یک رابطه زناشویی.

– مرگ و زندان : آقا یک سرماخوردگی کوچک گرفته ، به همسرش می گوید :” خانم اون قلم و کاغذ رو بردار بیار آخرین وصیت هام رو بکنم.” یا مثلا زیاد دیدم آقایانی که تا مشکلی در کارشان پیش می آید می گویند :” خانم اون وسایل ما رو جمع کن امروز فرداست که با مامور بیان دنبالم.” یا "سعی کن ماهی یه بار بیای ملاقاتم و کمپوت آناناس هم بیاری!” البته اینها نمونه است ولی حرفهایی است که زیاد در زندگی ها می بینم و هیچ پایه و اساسی ندارد و مرد فقط برای شوخی اینها را بیان می کند ، ولی نمی داند با همین شوخی ها به همسرش لطمه روحی می زند و او را نگران و مضطرب می کند.

* شوخی های مردانه
– شوخی های فیزیکی : یک سری شوخی هایی هست که ما در فضای دوستانه خودمان انجام می دهیم ، مثلا با بیل می زنیم توی سر رفیقمان و به مدت نیم ساعت با هم می خندیم ! یا دوستمان با لگد ما را سه متر جلوتر پرتاب می کند ! خب اینها در فضای مردانه همه نشانه محبت و دوست داشتن است ! ولی هرگز از این شوخی ها با همسرتان نکنید ، خانم ها احساسات بسیار قوی ای دارند ، مثلا وقتی شما همسر خود را نوازش می کنید خیلی برای او لذت بخش است ، و برعکس وقتی به شوخی به او ضربه ای می زنید به همان اندازه برایش دردآور و ناراحت کننده است. پس از این شوخی ها هم اصلا نکنید.
با یکی از دوستانم بیرون رفته بودیم ، به بهانه ای یک خودکار به همسرش داد ، تا خانم خودکار را گرفت ناگهان از جایش پرید و دوستم زد زیر خنده ، ظاهرا خودکار برقی بود و یک برق چندولت خفیف همسرش را گرفته بود ، این هم جزء شوخی های فیزیکی محسوب می شود که به هیچ وجه ، تاکید می کنم به هیچ وجه نباید مرتکب شوید.
– شوخی های حاوی فحش : باز هم این یک نوع دیگر از خوشمزگی های به جا مانده از دوران مجردی است ! البته منظورم از فحش ، حرفی است که توهین تلقی شود ، باز هم می گویم ممکن است این الفاظ در بین دوستان ما نشانه محبت باشد – که البته همان هم غلط است – ولی هرگز در ارتباط با همسرتان از این شوخی ها استفاده نکنید ، چیزی که جدیدا در شبکه هایی مثل فیس بوک دیده ام – با عذرخواهی از همه دوستان- واژه "کثافت” است که مثلا با تغییر شکل "کصافط” می نویسند و بسیار زشت و بی ادبانه است ، و متاسفانه آقایان در رابطه های پیامکی با همسرشان از آن استفاده می کنند یا لفظش را به زبان می آورند ، این هم نمونه ای دیگر از شوخی های خراب کننده رابطه است که نباید مرتکب شوید.

یا مثلا واژه های دیگر ، بعضی واژه ها را هم مجبورم بگویم که خیلی خانم ها از آن شاکی هستند که آقایان در رابطه با آنها به شوخی به کار می برند مثل "لامصب” "بدبخت” "بیچاره” و …

پس خیلی مواظب این واژه ها باشید ، همسر شما ممکن است چیزی نگوید و یا عادت کرده باشد ، اما باور کنید شروع با این واژه های ساده زندگی خیلی ها را به مرز طلاق کشانده است. خواهش می کنم از این الفاظ استفاده نکنید.

*شوخی های تمسخر آمیز
– شوخی در مورد اعضای خانواده : مثلا خانمی به همسرش می گوید :” اگر مشکلی پیش اومد بابای من هست که کمکمون کنه” شما هم قصدی ندارید و به شوخی می گویید :” بابای تو هنوز قسط جهیزیه ات رو داده که بخواد کاری کنه حالا !”

این شامل شوخی با اعضای خانواده مخصوصا بزرگترها و پدر و مادر هم می شود ، یعنی فرضا با پدر همسرتان یا مادر همسرتان شوخی ای کنید که دور از شان آنها باشد و یا بی ادبی محسوب شود.

– مسخره کردن : مسخره کردن همیشه بد است ، مسخره کردن همسر بدتر و مسخره کردن همسر در حضور دیگران بدترین کار ممکن ! این مسخره کردن می تواند جنبه های مختلفی داشته باشد ، همسرتان کاری را درست انجام نداده شما با این کلمات او را صدا می کنید ” نابغه ! آی کیو ! دانشمند ! "

یا مسخره کردن قد ، هیکل یا لهجه همسر که این هم بسیار بد و زننده است ، مسخره کردن غذا را هم زیاد دیده ام ، مثلا به همسرتان می گویید :” عزیزم میشه بگی این غذایی که پختی دقیقا مزه چی میده ؟” و یا :”این غذا رو برم بریزم جلو گربه ها ببینم لب میزنن یا نه !”

نکته آخر را هم بگویم ، لطفا اگر این شوخی ها را با همسرتان می کنید ، بدون هیچ تعارفی ، انتظار محبت و شادی و گرم بودن خانه و … را از او نداشته باشید. یکی از دوستان من که اتفاقا خیلی هم به همسرش علاقه داشت ، به خاطر همین ناشی گری ها و شوخی های بی مورد ، الان در دادگاه خانواده در رفت و آمد برای درخواست طلاق همسرش است. پس لطفا مراعات کنید.
پارسینه
۷ شوخی زشت آقایان با خانم ها !چند درصد میشه به دخترا اعتماد کرد ؟(ورود دخترا ممنوع)

1:

ضمن تاييد مطالب
واقعا واسه من پيش اومده همسرم به شوخى ضربه اى مثلا رو کتفم زده ولى نمىدونم چرا يهو بغض مىکردم..حس خوبى نداره اصلا..هر چن شوخى اس..
.که خوب البته ايشون هم ديگه رعايت مىکنه


علت دوستی دختر ها با پسرها ؟

2:

منم بابام یبار شوخی شوخی مسخرم کرد تا سه روز دلم نمیومد باهاش حرف بزنم.....


درس حقوق،مردان ....


چقدر ظاهر و نوع لباس و ارایش یک زن در تحریک برای تجاوز تاثیر داره

3:

کلا درشوخی با خانم ها باید مساپلی نظیرادب شخصیت انها وهمچنین حرمتو...


هه هه هه.....akhe chera
انها حفظ بشود
ما نباید همانگونه که با مثلا برادرمان یا رفیقمان ویا هرکس دیگری شوخی میکنیم با همسرمادر ویا خواهرخود هم شوخی کنیم
البته من خودم هم گاهی اوقات دچاراین اشتباهات شده ام وسعی کرده ام تصیحح کنم


تا به حال چقد پا خوردین از دخترا؟

4:

من که هنوز زن ندارم ......
ولی این شوخی ها رو با مامانم ..مامان بزرگم ..خاله هام ..و هرکسی باهاش نزدیک باشم میکنم ..

اول به شکمشون گیر میدم میگم چاق خپل ...به مامان بزرگم نیگم مثل پرتقالی قلت بدم میچرخی میری پایین
کلی با هم میخندیم یا بهش میگم مثل پنگوئن راه میری ..


چگونه زن خود را رواني كنيم؟!!
به خونه هم به شکماشون میگمم اون شکم نیست دیگه خیکه ....هست..وقتی خیلی خوشحالم با مشت میکوبم توی شکمشون یا وقتی دراز کشیدن پای چپمو میزارم روی شکمشون بعد با پای راست محکم روی زمین فشار میدم و میپرم اون ور آونا فکر میکنن الان با پای چپ میرم رو شکمشون بعضا داد هم میزنن ولی میبینن اتفاقی نیفتاد ...کلا شوخی حال میده و زیاد به این روانشانسیا گیر ندین بیشتر وقتی زندگی رو سختر میکنن


دنيا را بدون اقايان تصور كنيد!

5:

فکر کنم تکراری باشه به این نشو که اولین پستم مصادف بود به همچین تاپیک ی
http://forum.hammihan.com/thread108377.html

6:

متاسفانه بعضی مردان شوخی هایی رو که با دوستاشون انجام میدن رو با همسر یا دوست دخترشون هم انجام میدن که واقعا کار اشتباهیه
مثلا شوخی فیزیکی واقعا کار مسخره ایه, دیگه فوقش در حد قلقلک یا نیشگون لطیف باید باشه

7:

در هر چیز باید اعتدال رو رعایت کرد همینجور در شوخی

8:

قلقلک حرمت راپایین می اورد
شما دراشتباه محض هستید

9:

اتفاقا خیلی جواب میده

10:

کلا با دختر ها نباید شوخی کرد : یا خوششون می یاد و فکر می نمايند عاشقشون شدی یا خوششون نمی یاد و بازم فکر می نمايند عاشق شدی.

در هر حالت به ازدواج فکر می نمايند.


11:

جدی فرمودید یا شوخی کردید؟:|
بیچاره همسر آیندتون:دی

12:

What is wrong with u?

13:

ایا فکرنمیکنید یک حرکت بی ادبانست
ایا فکرنمیکنید شما بی ادب هستید؟

14:

هیچ مرگیم نیست

موقعی شادم این کارا رو میکنم ناراحت باشم با کسی حرف نمیزنم
کلا هرکسی با من هست باید پره هیجان و جبو جوش باشه حوصله کصالت احوال رو ندارم .....

بزار شعری که برای ان یکی مامان بزرگم سرودم رو بخونم ...

نناجی نناجی مرگ به نیرنگه تو خونه جوانانه ما میچگد از چنگه تو

فکرشو کن منو خیلی هم دوست داره با وجود همه اینا ولی عروساشو با اون همه احترام سایه شونو با تیر میزنه

کلا شوخی جو رو عوض میکنه و به همه نشاط میده

15:

آره فامیلم دیگه براشون عادی شده این کارای من
فقط بعضی وقتا سوتی میدم مثلا یبار جلوی دایی بزرگم به مامانبزرگم فرمودم سبیلات (یادم نمیاد فقط به سبیلاش گیر دادم که بلند شده) بعدش داییم رفت بهم فرمود جلوی داییت کسی ازین شوخی ها نمیکنه که منم فرمودم نمیدونستم پس اگه دایی کوچیکمو ببینی که من پیشش لنگ میندازم چی میگی


هنوز کسی پیدا نشده من خوشبختش کنم
دنباله مکملم هستم پیدا میشه کم کم

16:

جدی باورم نمیشه
آخه حالا مثلا با دایی و عمو و پدر یه چیزی...
ندیدم کسی رو که با مادربزرگش اینجوری شوخی کنه.


17:

بابا کجاش بی ادبانست؟ قلقلک خیلی خوب و رمانتیکه.

هنوز این چیزا رو نمیفهمی

18:


خب جا داره اینجا یه خاطره خدمتتون تعریف کنم
همسر بنده ورزشکاره و دستای سنگینی هم داره قاعدتا
داشت به شوخی میفرمود میزنمت چند وقته نزدمت پررو شدی و کمربند رو برداشت
بنده هم که معرف حضور هستم ..سطح امادگی جسمانیم بالاست
خلاصه ما لگد وحشتناکی حواله ی شوهر کردیم
میخواستیم نخوره ولی خورد و پرت شد رو مبل و با تعجب منو نگاه میکرد که ضربه فنیش کردم با چه سرعتی !!
یعنی باید فیلم اسلو موشن ترتیب میدادیم تا معلوم شه کجاش خوردو در عرض چند ثانیه خورد
تمام سینه اش درد گرفت

دو دفعه خشونت به خرج بدین میفهمه نباس از این شوخیا کنه

تازه به شوخی میفرمود یه زنی گرفتم نمیتونم بخشانت به خرج بدم یه ذره

و من الله التوفیق

19:

نتیجه گیری
زنه ورزشگار نگیرین

20:

تاپیک تکراری ما خیلی وقت پیش هستارت کردیم د.ی

7 شوخی زشت آقایان با خانم ها !

http://forum.hammihan.com/thread108377.html
21:

بعضی مرد ها عادت دارند توی میهمانی ها جلوی خانمشان

در باره مادر خانمشان جک و لطیفه تعریف نمايند ، و غش غش به خندند در این هنگام خانم

هیچ چی نمی گه اما مطمئن باشید خانم در ذهنش دارد

کمر قتل شوهرش را می بندد

22:

هیچ کس اینکارو نمیکنه

23:

در مورد زن دوم سوالی داشتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگر حق مسلم هر مردی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟

24:

به نکاتِ خیلی خوبی اشاره کرده واقعا .
من خیلی خیلی حساسم روی این چیزا
مخصوصا شوخی زیاد .

شوخی فیزیکی که بدتر.
یا مسخره کردن حتی به شوخی.

اصلا توی کتم نمیره اینا :|
مخصوصا از طرف همسر یا کسی که دوسش دارم.


25:

لطفا رعایت کنید با خوردنی وارد نشوید

26:خیر

27:

وای چقدر خندیدم
بیچاره ما دخترا که پسرا راجبمون همچین فکری میکنن.

28:

نامزد گرامی تنها همین شوخی مرگ رو داره
آخرش یه روز سر همین شوخی خودم میکشمش

29:

والا من سعی میکنم حتی همچین شوخی هایی رو با همجنسم هم نکنم !
ولی فقط اینو میدونم اونی که با من ازدواج میکنه خیلی خوشبخت میشه

30:

یعنی کلا درخانواده ماد یتون همه شکم چاق دارن؟الان اکثر ریر 70 ساله ها مراقب هیکلشون هستن
این شوخی ها خیلی خوبه ولی به شرط اینکه حرمت هاحفظ بشه

31:

باشوخی هایی که قبح طلاق را ازبین میبره چه درموردزن وچه مرد موافقم
درمورد زن دوم این شوخی بسیاردرروحیه زن ومیزان علاقه او تاثیر گذاره وحتی باعث بوجودامدن سوظن درزن و اشفتگی وسردی زندگی خواهدشد
من که حتی داییم باوجودسن بالا ازاین شوخی درجمع کرده ناراحت شدم وتذکردادم و الان جلوی من ازاین شوخی هانمیکنه
پیامبرفرمودند هیچوقت باهمسرتون شوخی ناموسی نکنید که سردی میاره(دقیق یادم نیست ولی مضمون همین بود)

32:

به نظرما این کارشما بی ادبانس وشما مصداق بارز یک بی ادب هستید بهترهستش درفضای عمومی این سخنان رانگویید

33:

دو مورد از شوخیاش جوری بود اصن نمیشه اسمشو شوخی گذاشت

34:

درود خانم مرجان
به نظرشما قلقلک دادن میتواند شوخی مناسبی باشد؟

35:

سلام..

اگه طرف مقابل جنبه شو داشته باشه و ازین کار ناراحت نشه بله میشه اسمشو شوخی گذاشت...

36:

پس شوخی خوبی نیست
وطرف باد جنبش روداشته باشد تابهش شوخی فرمود
ماهم هرچه به این شب گردعلیرضا)میگوییم باورنمیکند
بسیارعالی شد که شما این را عرض کردید به عنوان یک خانم تاایشان شاید بفهمد

37:

خوب هر کس نظری داره علی رضا هم نظرشون اینه..

به زور که نمیشه بخوایم کسی چیزی رو باور کنه ......

از نظرم هر شوخی نیاز به جنبه داره اگه طرفو ناراحت کنه دیگه اسمش شوخی نیست.

38:

متاسفانه اکثر اقایون اصلا توجه نمی کنن...ولی به شخصه چنین مردیو آویزونش میکنم زنده زنده پوستشو میکنم تا دیگه از این فکرا به ذهنش خطور نکنه

39:

سرکدوم شوخی ازاین هفت مورد این کار رومیکنید؟

40:

یه لیست از واکنشامو براتون میزارم:::


– طلاق:::با ماهیتابه میکوبم تو سرش میگم قبل اینکه تو منو طلاق بدی خودم مهرمو اجرا میزارم ازت طلاق میگیرم
-زن دوم:::بازم با ماهیتابه میکوبم تو سرش میگم بابام جادو شد منو داد به تو کی میخواد بیاد زن توی خر بشه؟میرم مهرمو اجرا میزارم ازت طلاق می گیرم
-مرگ و زندان:::یه نگاه عاقل اندر سفیه میکنم و دو دلم میگم:ایشالا
-شوخی های فیزیکی:::این یکیو واقعا نمیتونم تحمل کنم...چون خیلی مغرورم میگیرمش زیر کتک انقدر میزنمش چپ و راستشو از هم نشناسه بعد با قهر تموم لباسامو میریزم تو چمدون میرم مهرمو میزام اجرا ازش طلاق میگیرم
– شوخی در مورد اعضای خانواده:::منم سپس اون ماجرا حسابی مادر و خواهرشو مستفیض میکنم بفهمه دنیا دست کیه
مسخره کردن:::چون این دفعه هم غرورم مورد هدف برنامه گرفته میزنم تو سرش میگم لیاقت نداری بیشعور...میرم طلاق میگیرم ازش

41:

امیدوارم جوابم جامع و کامل باشه

42:

زن ها موجوداتی لطیف و نازنازو و احساسی هستند و خیلی زود ترک بر میدارن برا همین باید مواظب بود همان طور که امیرالمومنین علی علیه السلام فرمودند : ان امراه ریحانه : زن همچون گل بهاری لطیف هست

43:

بیچاره ان شریک زندگی شما
من به جاش بدنم درد گرفت
نمیشود ازچیز دیگری هستفاده کنید
چون ماهیتابه قدیمی شده هست

44:

بیچاره چیه حقشه....میخواست با دم شیر بازی نکنه
بخاطر شما سعی میکنم از تستر یا چایساز هستفاده کنم

45:

با سلام

کلا معتقدم شناختن زنها بخاطر مغز پیچیده ای که دارند سخته!


فکر کنید دارید شام می خورید همسرتو و خواهرتون هم دور سفره نشته اند:

وقتی به برادرم بگم اون لیوان رو بده به من هیچ فکری نمی کنه و لیوان رو می ده!

وقتی به خواهرم بگم، لیوان رو میده ولی فکر میکنه حتما نخواستم مزاحم شام خوردن همسرم بشم! همسرم هم فکر میکنه حتما دلیلی داره که لیوان رو ازو اون نخواستم.

وقتی به همسرم بگم، فکر می کنه چون می خوام محبت بینمون رو به خونوادم نشون بدم این در خواستو ازش کردم، خواهرم هم احتمالا همین فکرو می کنه!

بیشتر گریه کردن زنها هم بخاطر "من طفلکی" هست.

الکی گریه میکنن تا کاراشون رو مردها انجام بدن خودشون به کارهای دیگه اشون برسند! فکرم می کنن ما نمی دونیم ولی نمی دونن که ما می دونیم!

در مورد شوخی هم با اخلاق خانمها فرق داره باهم:

یه شب خواهرم ملافه سفید انداخته بود سرش رفته بود تو کمد، طوری ترسوند منو که زبونم بند اومده بود!

46:


بیا همین الانم بگی دختر میان سراغت والاااااا

47:

شوخی این چنین چطوره؟

48:

بازم گلی به روی تو ملکوت
اینها روول کن
فقط خودم وخودت

49:

چایسازوتستردیگه خیلی گرونن
نبایدحرومشون کنی توسراون بدبخت

50:

آقای همسر خیلی شوخی میکنه من اولش(اوایل زندگیمون) ناراحت میشدم ولی الان من بدتر از ایشون شدم
زدم رو دست اقای همسر
درکل در همه چیز حتی شوخی باید افراط نکرد
هر چیزی به اندازه اش خوبه

51:

اخه اینطوری یک تیر و سه نشون میشه
هم سرش میشکنه هم آدم میشه هم یه ضرر مالی بهش میرسه میفهمه این حرفاش چه عواقبی داره

52:

این عکس کیست که بر اواتارت گذاشتی ؟؟

53:

سلام
خلخالی
اسم کوچیکت چیه؟
میخوام داستان بنویسم همه بچه ها داخلش هستند

54:

اسم حضرت ایت الله العظمی شیخ الاسلام والمسلمین سلطان الفقها و الاساتیذ را به اسم کوچک بنویسی گستاخ ؟؟!!
محمد علی هستم !

55:

دمت گرم

56:

تاحالافکرمیکردم فقط من ممکنه بااین خشونت رفتارکنم ولی شما خشن تری

57:

تشکر از مطلب خوبی که گذاشتین

58:

اصلشم همینه

59:

هیچ وقت به یه خانم نگید که چند سالته ، بلکه بگویید چند بهار از زندگی شما می گذرد.

60:

درجواب مگوید خزان هست زندگی ما
یعنی اعتماد به نفس توحلقم

61:

در جواب میگویم ، ازدواج از اون تو


72 out of 100 based on 27 user ratings 1202 reviews