چگونه ميتوان مرد جذابي بود ؟


چگونه ميتوان مرد جذابي بود ؟چگونه ميتوان مرد جذابي بود ؟
چگونه مردی با شیوه زندگی ملال آور، میتواند همسرش را به سمت خود جذب کند؟
تنها کاری که می توانید انجام دهید که هم به نفع خودتان است و هم به عنوان راهی برای جلب توجه خانمها به شمار می رود، این است که سعی کنید فرد جذابی باشید.

یکی از آسانترین شیوه هایی که می توانید از آن بهره ببرید، این است که "اهل عمل" باشید. به این معنا که از هر موقعیتی که بر سر راه شما برنامه گرفت به بهترین نحو استفاده کنید.
اگر بر سر دوراهی گیر کردید، هر دو راه را امتحان کنید. اگر در مورد مسافرت رفتن دودل هستید، خوب، سفر کردن گزینه بهتری است. می خواهید برای صرف غذا به یک رستوران جدید بروید و یا در همان مکان همیشگی غذا میل کنید، خوب ما به شما میگوییم که یک چیز جدید را امتحان کنید.
با انجام چنین اموری زندگی شما رفته رفته سرشار از تجربه های جدید خواهد شد.... هوش و دانش شما نیز افزایش پیدا می کند و باعث می شود که همسرتان نسبت به زندگی شما کنجکاوی بیشتری از خود نشان دهد.
هر چقدر که تجربیات شما بیشتر باشد، بالطبع مطالب سرگرم کننده تری دارید تا با همسرتان در میان بگذارید... و در نتیجه خیلی آسان تر می توانید با او ارتباط بر برنامه کنید.
به عنوان مثال زمانی که او می گوید " با دیدن این منظره به یاد مکانی در اروپا افتادم" شما نیز می توانید، پاسخ دهید "اوه، بله...می دونم چی می گی"
زمانی که به شما می گوید که عاشق غذاهای یونانی است می توانید او را به رستورانی ببرید که روزی خودتان برای شکستن عادت روزانه به آنجا رفته بودید.
به خاطر داشته باشید که هیچ گاه از انجام چنین کارهایی پشیمان نخواهید شد، بلکه پشیمانی از آن کارهایی است که تا به حال آنها را انجام نداده اید. سعی کنید طعم حقیقی زندگی را بچشید. خودتان هم شگفت زده خواهید شد که همسرتان چقدر سریع متوجه این موضوع می شود.
شما قبلا ذکر کرده بودید که یک مرد به منظور ایجاد جذابیت در روابط خود باید از "حس رهبری" بالایی برخورد باشد. اهمیت این مطلب تا چه حد است؟
ساده است، خوب است بدانید که خانم ها از تصمیم گرفتن متنفر هستند.
همه ما خوب می دانیم که خانم ها خیلی سریع تصمیم می گیرند، اما به همان سرعت نیز نظرشان در مورد هر چیزی عوض می شود، و این امری است که حقیقت دارد.
خانم ها توانایی تصمیم گرفتن را دارند، اما دوست ندارند چنین کاری را انجام دهند، به همین دلیل هم هست که همیشه جذب مردهای با اراده و مصمم می شوند. برای خانم ها مصمم بودن مردها جزء خصوصیات برجسته آنها به شمار می رود. برای یک خانم هیچ کس مردانه تر از فردی نیست که می داند از زندگی خود چه می خواهد، به اندازه کافی اعتماد به نفس دارد، و او را به مکانی می برد که هم سرگرم کننده است و هم مهیج.
آقایون با انجام چنین اموری ثبات و ایمنی را برای خانمها فراهم می آورند، و این دقیقا چیزی است که خانم ها هر لحظه آرزوی آنرا می کنند. با برداشتن مسئولیت تصمیمگیری از روی شانه های او شما می توانید آرامش و امنیت را برایش به ارمغان آورید.
متاسفانه بسیاری از آقایون از تصمیم گیری وحشت دارند، چرا که تصور می کنند شاید تصمیمات آنها موافق نظر خانم ها واقع نشود و موجبات ناراحتی آنها را فراهم آورد.
در طول زمان ممکن است همه ما دچار چنین اشتباهاتی شویم و سوال "من نمی دونم.... تو می خواهی چه کاری انجام دهی؟" را که خانم ها از آن به شدت متنفر هستند، بر زبان می آوریم.
اما همانطور که مردها هنگام رقصیدن با حرکات قدرتمند اما در عین حال ملایم خود همه چیز را کنترل می کنند، در عشق ورزی نیز باید یک چنین کاری را انجام دهند.
اگر می خواهید او را برای صرف غذا به یک رستوران ببرید، ابتدا از مزایای رستوران برای او صحبت کنید، اگر او مخالفت کرد، لازم نیست از او سوال کنید "تو کجا رو دوست داری؟" بلکه خیلی سریع می توانید پیشنهاد مکان دیگری را به او بدهید.
قاطعیت شما که نشاند هنده "مردانگی" شماست مشخص می کند که آیا مجذوب شما خواهد شد یا خیر.
بنابراین در حالی که او را با ملایمت به سمت خواست های خودتان هدایت می کنید، خیلی زیرکانه هر چیزی که خواست به او بدهید. او از شما به خاطر این کار ممنون و متشکر هم خواهد شد.
یک مرد چگونه می تواند در زمان ملاقات خانم ها "جذابیت" خود را به آنها ثابت کند؟
یکی از بزرگترین تفاوت هایی که میان مردهایی که در روابط خود با خانم ها موفق هستند و سایر افراد، این است که آنها همیشه آماده "ترک رابطه" هستند.

اگر یک خانم متوجه شود که نظر شما را به خود جلب کرده و شما همیشه در کنار او باقی می مانید، هیچ کاری برای جلب نظر شما به خود انجام نمیدهد و از این گذشته به راحتی کنترل تمام امور را نیز به دست می گیرد.
"انتقال قدرت" از همان آغاز اولین ملاقات معنا پیدا می کند.
یک خانم به راحتی می تواند از همان ابتدای امر تشخیص دهد که آیا شما به او "اهمیت" می دهید و یا خیر.
اگر احساس کند که شما تنها به او "چشم دارید"، دیگر هیچ تلاشی برای جلب توجه شما انجام نمی دهد، زیرا می داند که شما در حال حاضر تصمیم خود را در مورد او گرفته اید.
از سوی دیگر اگر تصور کند که تنها برای سرگرمی با او برنامه ملاقات گذاشته اید و اثری از علاقه حقیقی به چشم نمی خورد، او تمام تلاش خود را می کند تا بتواند نظر شما را نسبت به خود جلب کند و در شما تاثیر بگذارد.
شاید شما تعجب کنید اما این مطلب حقیقت دارد.
بنابراین رمز موفقیت شما در این مرحله اجتناب از "کم آوردن" در مقابل خانم هاست، و شما باید به هر قیمتی که شده این کار را انجام دهید.
همیشه به خاطر داشته باشید که یک خانم جذاب دیگر در گوشه ای به انتظار شما نشسته است. تصمیم خود را در مورد رابطه فعلیتان بگیرید، آیا می خواهید ادامه دهید و یا قصد ترک آنرا دارید؟
زمانیکه حس انتخاب کردن وجود شما را فرا بگیرید و به خود حق انتخاب دهید، او به سمت شما کشیده می شود و می توانید او را با خود به هر کجا که می خواهید ببرید. اگر این شیوه را در پیش بگیرید تمام خانم ها برای جلب توجه شما تلاش خواهند کرداین مردان هرگز از شما خواستگاری نمی‌کنند

1:

خب مامردها هممون جذابيم غيرازاين فكر مي كنيد


نجابت.

2:

دقیقا همه مردها جذابند نیازی به این کارها نیست دخترها سعی نمايند یکم جذاب باشند


زنان به اين جمله‌ها احتياج دارند

3:

به نظر من توی این دنیای آخر الوقت که بعضی مردها دقت کنید بعضی مردها صورت خودشون رو عین خانوم ها آرایش میکنن اگر ما آقایون خصوصیات ظاهری مردونگی خودمون رو حفظ کنیم میتونیم جذابترین باشیم.


چگونه دلیل گریه کودکمان را تشخیص بدهیم؟

4:

البته اينو هم بگم دخترها آرايش كردشون با آرايش نكردشون تومني 1000دلار فرق داره


زنان سلطه گر، مردان زن ذلیل!

5:بلعیدن دست مردی توسط تمساح 18+

6:

جالب بود و اموزنده

سپاس گرامی


چرا آقایان از دست کردن حلقه ازدواجشان طفره می روند ؟!

7:

فکر نکنم مردا بتونند با این چیزا جذاب بشند
کلاً مرد جماعت نمی تونه جذاب بشه!

8:

اگر دقت كنيد مردهايي كه خيلي به جذابيت اهميت ميدن، سپس اينكه با يه دختري رابطه بربرنامه ميكنن كم كم اهميتشون به جذابيت مياد پايين و ديگه به جذابيت مثل قبل اهميت نميدن، چون ميبينن دخترا واقعا ارزش اين كارها رو ندارن.


9:

سلام هستارتر محترم

صحبتهای شما جالب بود، ولی اینجور که من هم صحبت های شما برداشت کردم، مردها باید همه کار برای خانمها اجرا کنند و خانها مثل یه فرمانروا به مردها امر نمايند، اگه مردی اینگونه باشد مورد علاقه خانمها میشود، مگه مردها جونشون رو از سر راه آوردنند که اینجوری فدای خانمها نمايند و خانها فقط با این کارها به مردها علاقند شوند.
به نظر شما این بی رحمی نیست که مردها صبح تا شب کار نمايند و سرمایه جمع نمايند و به راحتی خرج خانمها نمايند تا اونها رو به خود جذب نمايند، مگه خانمها چی دارن که مردها ندارن، البته به نظر من اکثر مردها بخاطر اینکه نیاز به آرمش دارن به سمت ازدواج میرن، که این نیاز در خانمها هم هست
پس چرا فقط مردها باید برای خانمها ول خرجی نمايند و جذاب باشند، در حالی که هر دو اونها به همدیگه نیاز دارند.

من قبول دارم که مردها باید کارهای خشن زندگی رو به دوش بکشه و خانمها بار معنوی زندگی رو تأمین مینمايند ولی بازم دلیل نمیشه که مردها مثل نوکر شخصی برای خانمها کار نمايند که بخوان جذاب بشن.

10:

اره جونه خودتون میبینم چه کارهایی میکنین تا دله دخترارو بدست بیارین یاواسشون جذاب باشین

11:

ما فقط برای اینکه اعتماد به نفس دخترها یکم بره بالا و همچنین چون ما مردها ذاتا ادمهای خاکی هستیم معمولا یکم دخترها رو لوس میکنیم

12:

من با این تیکه اصلا موافق نیستم..

اگه حس کنم طرف برای سرگرمی و تفریح اومده سراغم نه تنها هیچ تلاشی براش نمی کنم بلکه یه حالی هم ازش میگیرم و میذارم میرم!
تازه نه تنها برام جذابیت نداره...

بلکه همون یه ذره جذابیتی رو هم که داشت از دست میده چون فکر می کنم چه آدم علاف و هیز و بی شخصیتیه که واسه سرگرمی میره سراغ دختر امت.


13:خيلي متفاوت شدين با گذشته ؟!نوشته اصلي بوسيله reza_nice نمايش نوشته ها
من قبول دارم که مردها باید کارهای خشن زندگی رو به دوش بکشه و خانمها بار معنوی زندگی رو تأمین مینمايند ولی بازم دلیل نمیشه که مردها مثل نوکر شخصی برای خانمها کار نمايند که بخوان جذاب بشن.
نيست شما هم همه ي اين توصيه ها رو مو به مو انجام ميدين !!!

14:

ببینید خوب این تاپیک اصلا معنیش این نیست که شما فرمودین..

هر دو طرف باید تلاش نمايند که برای هم جذاب باشند..

هم مرد برای زن و هم زن برای مرد
حالا این تاپیک واسه آقایونه..

یه تاپیک هم میزنیم واسه اینکه خانومها چیکار نمايند تا واسه آقایون جذاب باشند...
مردها باید همه کار برای خانمها اجرا کنند و خانها مثل یه فرمانروا به مردها امر نمايند، اگه مردی اینگونه باشد مورد علاقه خانمها میشود،
من فکر می کنم شما درست نخوندید مقاله رو..

این مقاله فقط قصد داره بگه آقایون چه رفتارائی انجام بدن که جذابتر باشند..

نه کارهای خاصی..

لازم نیست فیل هوا نمايند که..
بلکه اگه یه سری امور پیش پا افتاده ، و یه سری ظرافت ها رو رعایت نمايند تاثیر زیادی تو جذابیتشون میذاره..
چیزهائی مثل لحن حرف زدن..

لحن صداشون..

عکس العملهاشون..

ایجاد موقعیت هائی کوچیک اما خاص..

و .........

تازه اصلا نفرموده که آقایون تحت فرمانروائی خانومها باشند..

آخه کجای این مقاله همچین چیزی نوشته!

بعدشم این که اصلا جذابیت نمیشه..

من که بدم میاد از همچین مردائی..
مردی رو می پسندم که با قدرت و با اراده باشه و برام تصمیم بگیره..


در حقیقت قدرت و فرمانروائی در دست اون باشه نه من..

این برام خیلی جذابیت داره.
این مقاله هم همین رو میگه..


15:

من چطور بودم قبلا؟!...


فكر ميكنم عقايد قبليم هم از همين نوع بود و تغيير خاصي نسبت به حرفهاي قبليم نداشتم!

به نظر من خيلي آقايون سپس مدتي آراستگي براي طرف مقابلشون بتدريج در ملاقاتهاي بعدي كمتر به اين مساله فكر و وقت صرف ميكنن.

به همون دليلي كه فرمودم!

16:

اينكه افراد مدتي سپس رسيدن به مطلوب ، كم كم شور و اشتياق قبل از رسيدن رو از دست ميدن و گاها" به فراموشي مي سپارند ، يك چيز كاملا طبيعي ست رايان ، در واقع ذات آدمي همينه !

خيلي از خانومها رو هم ديدم كه سپس ازدواج ديگه اون شور و حال گذشته رو ندارن ، خيلي كمتر به خودشون مي رسن ، كمتر تو فكر اين هستن كه براي شوهرشون خوشگل باشن ، خيلي ها هستن كه موقع بيرون رفتن ( از خريد يك كيلو بادمجون سر كوچه بگيريد تا مهموني ها و مراسمات مختلف ) ساعتها مقابل آينه مي ايستن و به زيبايي سر و صورتشون ميرسن ، ولي تايشان خونه ، براي شوهرشون ...؟!

حالا خوبه منم بگم دليلش اينه كه به نتيجه رسيدن مردها ارزششو ندارن ؟!


منظورم از اينكه فرمودم متفاوت شدين تغيير عقايد درونيتون نبود ، بلكه تغيير رفتار بيروني تون بود ، من مطمئنم اين حرفهايي كه جديدا" مي زنيد منطبق بر اصل باورهاتون نيست...

17:

اولاً نه که انجام نمیدم، مگه از جونم سیر شدم
دوماً اینها اسمش توصیه نیست.

18:


من هم حرف شما رو قبول دارم خانمها همیشه به ظرافتها اهمیت میدهند، اگه مردی خانمش رو ببره به یه رستوران شیک و با کلاس میدونید اون خانمه که کجای اون رستوران نگاه میکنه؟ من فکر میکنم به لکهء کوچیک روی لیوانِ روی میز بیشتر دقت میکنه تا وضع شیک و باکلاس اون رستوران.

البته این ظریف بینی در اکثر خانم ها هست و در ضمینه های مختلف بروز میدهند.
اگه هم حق با شما باشه و من خوب مقاله رو نخوندم، پس معضرت میخوام.

19:

هرکس باید خودش باشه.
هرکسی واسه یک نفر ساخته شده که برای طرفش جذابه.
اگه بخوایی تظاهر کنی یه روز خسته میشی.


20:

مردا که جذاب نیستن که باز واسه جذابیتشون بخوایم نظر یا راه کار بدیم

21:

خب اون هم هست، البته من با اينكه در پست اول ذكر نكردم ولي خب منظورم تعميم دادن به همه نبود! بعضي دخترها هم هستند كه ممكنه طرف براي هربار ديدنش ذوق و شوق داشته باشه و حتي ظاهر خودش رو براي خوشامد دختر تغيير هم بده (و همينطور برعكس) ولي اكثريت اينطوري نيستن! اون هم برميگرده به يكسري عوامل! اون هم اينكه پسر دلائلي رو كه يك دختر جذبش ميشه رو در چيزهاي ديگري ميبينه! (منظورم اخلاق و منش نيست!)

پسرها اين علاقه دختر رو در اين ميبينند كه مثلا: 1 - چون بهش اظهار علاقه شده، اون دختر هم داره براي نگه داشتن اين علاقه جواب ميده و اگر كس ديگري با زبان بهتري اظهار علاقه كنه دختر هر لحظه ممكنه از پسر اول سرد بشه! 2 - چشم و هم چشمي! متوجه ميشه دختر تيپ اون پسر رو بيشتر براي كلاس و پزش جلايشان دوستان و فاميل ميخواد و نه بخاطر خود پسره! اگر محبتي هم بهش ميكنه بخاطر تيپش و ظاهرش هست و مثلا اگه يكبار با سر و وضع نامرتبي ببيندش رفتار دختره عوض ميشه! 3 - دختر از اونهايي بوده كه صرفا به ظاهر اهميت ميده و اصلا درك و همفكري لازم رو براي فهميدن حرفهاي طرف مقابلش نداره و فقط حواسش به قد و هيكل و تيپ طرف هست!

و اين چنين ميشه كه پسر كم كم سرد ميشه و ميفهمه اون همه وقت صرف كردن و آراستگي لزومي نداشته چون نتيجه عكس داده و دختره در باغ ديگه اي هست! قبول كنيد كه بسياري از دخترها در اين دسته ها برنامه ميگيرند(خوشبينانه نگاه كنيم بيشتر از نصفشون) البته اينها رو بدون تجربه شخصي ميگم و ديدم نسبت به جامعه و دوستان و فاميل هست!

ولي خب جمله آخرتون رو كامل نفي نميكنم! شايد اينطور هم باشه....


22:


خيلي داريد منفي نگاه مي كنيد به قضيه ، نميگم همچين دخترايي نيستن ولي آمارشون صد در صد " بيشتر از نصف دخترها " نيست !!

مطمئن باشيد اگر اون پسر همه ي علاقه شو به همسرش نشون داده باشه و در ابرازش كوتاهي نكرده باشه ، هرگز از طرف اون دختر خيانت نمي بينه ، دخترها به توجه پسر مورد علاقه شون احتياج دارن تا باورش كنن ، تا مطمئن بشن ، تا به عشق طرف مقابلشون ايمان بيارن...

در مورد ظاهر هم اگر نگاهي كوتاه به پست هاي دوستان در بعضي تاپيك هاي همين فروم انداخته باشيد ، متوجه ميشيد كه اكثر دخترها ( بالاي 80 % ) تيپ هاي ساده و موقر رو بيشتر مي پسندن ، مطمئن باشيد اكثر دخترها پيش از هر چيزي مجذوب شخصيت و اخلاق و منش پسرها ، و همين طور شيوه ي بيان و ابهت و شجاعت و ذكاوت اونها ميشن !

بازم ميگم ، بدبين شديد...

اما دو حالت از مهم ترين حالات سرد شدن دخترها :
اول اينكه احساس كنن اونها رو صرفا" به خاطر زيبايي صورت و اندامشون ، اون هم جهت بالا رفتن كيفيت جواب دريافت شده در مواقع هوسراني (!!!) مي خوان و بس !

و حالت دوم بي توجهي مرد به تلاش و شور و شوق همسرش جهت زيبا جلوه كردن از ديد او ، و غرق شدن مرد در دنياي بيرون از منزل ( بخصوص محيط كار ) هست ، ديدم مرداني رو كه عادت كردن خستگي كار دو چندان جلوه داده ، با خودشون به خونه ميارن !


و آخر اينكه ، باهوشي و زيركي تون قابل تحسينه رايان...!

23:

تو به واقعیتی را فرمودی که سال ها انسان ها مانده بودن ، چرا که این دخترا عاشق مردها می شوند و همواره منتظر مرد رویاهاشان هستند!!!!!

24:

شايد شما راست بگين!! ولي نه تنها اون شرایط كه متاسفانه خيلي عواملي ديگه هم ممكنه پسر رو از دختر سرد بكنن (منظورم بيشتر قبل از ازدواج هست) مثل توجه دختره به وضعيت مادي و اصالتش كه حتما چه ميدونم شهرستاني نباشه و از اينطور چيزها! يكي از آشناهامون (البته من اين حرفها رو لزوما از رايشان اون نميگم!) خواستگارهاشو رد ميكرد به چه بهانه هايي! مثلا يكيش چون تايشان نعبلكي چاي خورده بود! يكيش چون فلان طور نشسته بود!!! خب معلومه كسي كه به اينطور چيزها توجه كنه تايشان روابط هم به چيزهاي غير مهم توجه ميكنه و باعث سردي طرفش ميشه!

در مورد علل سرد شدن دخترها هم خب تا حدودي درست ميگيد! ولي اگه واقعا پسري دختري رو بخواد واقعا براش مايه ميذاره و كار به اونجاها كه فرموديد نميكشه! ولي متاسفانه به نظرم دخترها (حتي اگه واقعا علاقه داشته باشن) زيادي با يك ديد فانتزي و مد و كلاس و ظاهر و لهجه و ....

به طرفشون نگاه ميكنن! يعني حتي عشق واقعيشون هم شامل اين پارامترها ميشه! در حالي كه ميتوم اطمينان بدم اگه دختري نظر پسري رو جلب كنه ديگه طرز راه رفتن و حرف زدن و حتي پوشش اون دختره در نظر پسر خيلي كمرنگتر ميشه! ولي فكر ميكنم اين مساله در دخترها تا حدودي برعكسه و كمي زيادي به ظواهر پسر اهميت ميدن! (و اينجا جالب ميشه كه ميبينيم جاي دختر و پسر در توجه به ظاهر و قيافه عوض ميشه و اين دخترها هستند كه بيشتر حساسن...)

با اين همه به نظر شما هم به عنوان كسي كه خودتون دختريد و عمري بين خانومها زندگي كرديد احترام ميذارم و طبعا چيزي كه مشخصه، ديد شما سپس عمري زندگي با هم جنسهاتون به دست اومده و ديد من هم همينطور ....

در ضمن ممنونم از هستفاده از افعال معكوس در جمله آخري:دي!


25:

مگه مداهم میتونن جذاب باشن
که حالا بگیم چطوری

26:

بله ، مي دونم !
اين كه خوبه ، من خاله ي بزرگم تايشان جوونيش يكي از دختران بسيار زيبا بوده ( به نقل از فاميل ) ، به خاطر زيباييش و البته موقعيت خوب پدربزرگم خواستگارهاي زيادي هم داشته ولي مثل همين فاميل شما هر كدوم از خواستگاراش رو به يه بهانه اي رد مي كرد ، مثلا يكي از بهونه هاش اين بوده كه چرا پدر اين پسره كچله !!!! آقا جونم ميگه خوب بابا اين پس فردا موهاش دوباره درمياد ، در ثاني تو كه نمي خواي با پدرش زندگي كني ، آخه اينم شد بهونه ؟؟!!!!!!

خلاصه در اين مورد و همين طور مورد بعدي ، تا حدودي هم حق با شماست !
فكر ميكنم تاپيك رو حسابي منحرف كرديم..

راستي ، منظورتون از افعال معكوس چي بود ؟!

27:

جذابيت به بيان و رفتار، كردارادماست
كه دوستان خوبم خيلي عالي تشريح كردند
و اين رفتار نبايد طوري باشه كه طرف مقابل سوء هستفاده كنه

28:


درسته....متاسفانه بعضاً زياد به اينطور مسائل اهميت ميدن! البته من كماكان معتقدم به تفاوت ديد و سليقه و ......

هيچ نظري از جمله نظر خودم رو وحي منزل نميدونم!

البته بحثمون زياد هم بيربط نبود به موضوع...

خب منظورم همون جمله تون در مورد هوش و ذكاوت و اينا بود ديگه.

كه از افعال معكوس هستفاده كرده بوديد! مثلا اينكه : «ذكاوت شما واقعا باعث تقديره!!!» يعني اينكه......بابا اين چه هوش سطح پايينيه كه تو داري! :دي!

29:

عجب !
حدس مي زدم ، فقط مي خواستم خودتون توضيح بديد..

اشتباه شد ، مطمئن باشيد !

30:

من کاری به دیگران ندارم ما به طور ذاتی جذابیم نیازی به شرایط دیگه نیستچگونه ميتوان مرد جذابي بود ؟

31:

انسان به صداقتش جذاب میشود

با خود و دیگران صادق باش با جذاب شوی

32:

فكر نميكنم.

به چيزهاي ديگري وابسته ست.

(حتي در بعضي خانومها دروغگايشاني شيرين نسبت به صداقت تلخ بيشتر مورد هستقبال واقع ميشه)

33:

شما مردا هرکار کنید باز اونی که ما میخوایم نمیشین ...


34:

به نظر من جذابيت بايد تو ذات آدم باشه و اگر كسي بخواد به زور خودش رو جذاب كنه بيشتر تو ذوق ميزنه تا جذاب بشه.

35:

جذابیت در نهاد هر انسانی هست

هر انسانی برای حداقل یک انسان دیگر جذاب هست

بهتر هست اون کس که ما را جذاب میبیند بیابیم

و بگوییم چرا جذابیم

36:

مردوجذابیت!!!!

37:

مطمئنان کسی که شما را با خود در راه زندگی همراهی میکند

در او خصلتی هست که باعث میشود

جذب او شوید


38:

باید در رابطش فکر کرد
در بعضی مواقع به نفعه ودر بعضی مواقع خیر

39:

جذابیت نسبت عکس داره با صداقت، خانم و آقا هم نداره.


40:

تعدادی از نظرات رو خوندم
بعضی ها جالب بود و خوندنی
بعضی ها محض خنده بود
بعضی ها با غرور مخلوط بود و دور از واقعیت
بعضی از روی حسادت

اول اینو به اونهایی بگم که فکر میکنن جذابیت یک مرد باید حتما به چشم جنس مخالف بیاد این نظر یکمی با خود کم بینی و اعتماد به نفس کم مخلوط هست
ما توی جامعه هستیم که انواع و اقسام انسانها البته در دو جنس دارن زندگی میکنن
جذابیت وقتی زیبا و واقعی هست که در چشم همه جذاب دیده بشه و نه فقط برای جنس مخالف یا یک فرد

پس نکته اول :
برای جذاب بودن دیدن همه نقاط هست و نه فقط یک نقطه.

در ادامه:
جذاب بودن زیاد سخت نیست
تنها لازمه جذاب شدن و جذاب بودن اینه که هر کس خودش باشه
نه اینکه خودشو کمتر و یا بیشتر از اون چیزی که هست نشون بده
این افراط و تفریط ها در مدت وقت طولانی باعث کثرت در جذابیت میشه


پس نکته دوم:
هر کس فرد حقیقی که هست بمونه و افراط و تفریط ممنوع


ادامه:
ما وقتی میتونیم خودمون باشیم و خودمون رو همون طوری که هستیم به اطرافیان نشون بدیم که چیزی به نام اعتماد به نفس داشته باشیم
در وادی جذابیت داشتن اعتماد به نفس یکی از مهم ترین شرایط هست که با تقویت اون میتونیم به خود باوری برسیم و جذابتر دیده بشیم بدون کمی و کاستی

نکته سوم:
داشتن اعتماد به نفس بالا مهم ترین عامل جذاب دیده شدن

ادامه:
پس از خود باوری که لازمه اون اعتماد به نفس هست ما باید در درجه اول خودمون رو دوست داشته باشیم
به خودمون احترام بزاریم تا دیگران هم ما رو دوس داشته باشن و به ما احترام بزارن
مثال این موضوع دقیقا مثل پول پول میاره هست
ما هر چقدر واسه خودمون بیشتر ارزش قائل بشیم دیگران هم برای ما ارزش قائل میشوند
فقط توجه داشته باشید ارزش قائل شدن برای خود به معنی مغرور شدن نیست

نکته چهارم:
خودتون رو دوس داشته باشید تا شما رو دوس داشته باشند

ادامه:
و در آخر ماباید یاد بگیریم به دیگران به اندازه اونها احترام بگذاریم

و هر کسی رو اونطوری که اون طرف دوس داره ببینیم
نه بیشتر نه کمتر بدین شکل ما میتونیم اونطوری که دوس داریم دیده بشیم

نکته آخر:
هر کسی رو همون طوری که دوس داره ببینیم نه همون طوری که هست

41:


این ذاتی بودنشو هستم

---------
اومدم پست اول هستارترو بخونم دیدم خودم تاپیک زدم !فكر نميكنم.

به چيزهاي ديگري وابسته ست.

(حتي در بعضي خانومها دروغگايشاني شيرين نسبت به صداقت تلخ بيشتر مورد هستقبال واقع ميشه)
من تو شوک این خانمایی که تو همش مثال میزنی موندم !

42:

متوجه نمی شم به چه دلیل به این نتیجه رسیدی؟
ولی من یکی که ترجیح میدم به خاطر اون چه که هستم (خود واقعیم)دیگران ازمن بدشون بیاد تا به خاطر انچه که نیستم دوسم داشته باشن یا جذاب به نظر برسم البته این تاپیک اقایونه ولی چون نوشته بودی خانوم واقا هم نداره فرمودم

43:

موضوعات مورد علاقه ی جوانان
تو این سن همه دنبال جلب نظر جنس مخالف و جذاب بودن هستن

44:

عزیزم
حق با توئه و این خیلی عالیه که تو تا این اندازه صادق و فهمیده هستی البته با نگاهی
به نام کاربریت می شد اینو حدس زد .اما توجه کن که من در این جمله اینو تائید نکردم
بلکه یک حقیقتو فرمودم ، قبول داری خیلی از انسانها با تظا هر به انچه نیستن در روابط
موفق ترند از اشخاصی که صادقانه و بی ریا ، خود واقعیشونو در معرض دید می ذارن؟
حتی خیلی از ازدواج ها به همین دلیل منجر به شکست می شه.


45:

بله درس میگی ولی همونجور که خودتم فرمودی منجر به شکست میشه ،پس شاید اولش یه اقا یا خانوم با دروغ وتظاهر بره جلو وحتی در نظر دیگران موفق شده باشه ولی تا کی؟اخرش که چی؟
من معتقدم رابطه بین صداقت و جذابیت رابطه مثبتیه ،ادمی که دروغ بگه تا جذاب بشه وخودشو مطرح کنه در واقع داره با این کار خودشو منفور میکنه

46:

این حرفت نشون داد که فرمودارت برپايه منطق هست نه احساسات .من که خیلی وقت پیش به این نتیجه رسیده بودم انسانها بیشتردوست دارند دروغهای قشنگ رابشنوند تاراستهای تلخ را .کافیه یه نفر رابادروغهای اونچنانی سرکاربذاری انقدر دوست داره که نگو .حالا بیا وراستشو بگو همونی که ادعای دوست داشتنتو داره ترکت میکنه

47:

دوست عزیز
حرف ما فقط در مورد اولشه که شما هم موافقین.

48:

هم با ظاهر ميشه جذاب بود هم باطن--ولي دومي مهمتره---و يكيش پاكي دله---مگه نشنيدين ميگن كسي كه آدمه خوبيه همرو جذب ميكنه!!!

49:

1- خوشتیپ مادر زادی باشید .
2- ماهيچه هاي صورت را رها كنيد.

سعي كنيد ماهيچه هاي صورتتان را رها كنيد تا صورت، حالت طبيعي و دلپذير خود را داشته باشد.

با اين چهره مي توانيد رو به دنيا كنيد و به همگان بگايشانيد كه از هيچ چيز نمي هراسيد.


3- ارتباط بربرنامه كنيد.

هنگاميكه با فرد ديگري روبرو مي شايشاند، با چشم هاي خود با او ارتباط برقر كنيد، سرتان را به نشانه تائيد تكان دهيد، لبخند بزنيد و شادي خود را به او انتقال دهيد.

اصلاً نگران عكس العمل فرد مقابل نباشيد و البته در عين حال بايد به ياد داشته باشيد كه در اين كار زياده رايشان نكنيد.


4- نام افراد را به خاطر بسپاريد.

وقتيكه براي اولين بار كسي را ملاقات مي كنيد سعي كنيد كه نام او را به خاطر بسپاريد.

اين كار براي خيلي از افراد دشوار هست.

وقتيكه نامشان را مي گايشانند، اونرا چندين مرتبه با خود تكرار كنيد تا نامشان در ذهنتان باقي بماند و سپس نام خود را نيز به اونها بگايشانيد؛ به عنوان مثال سلام "سارا" من "ماني" هستم.

وقتي هم كه با اونها خداحافظي مي كنيد، باز هم سعي كنيد چند مرتبه ديگر نام اونها را تكرار كنيد تا به طور كامل در ذهنتان باقي بمانند.

هر چقدر بيشتر نام اونها را تكرار كنيد، بيشتر به يادتان مي ماند و طرف مقابل هم احساس مي كند كه او را بيشتر دوست مي داريد و احتمال اين امر كه با شما بيشتر گرم بگيرد افزايش پيدا مي كند.


5- به ديگران علاقمند باشيد.

اگر شما يكي از آشناهاي قديمي را ملاقات كرديد به عنوان مثال يك همكار، همكلاسي، دوست يكي از دوستان و ...

در مورد خانواده و علاقمندي هاي جديد اونها سوالاتي مطرح كنيد.

اسم افراد نزديك به اونها را بپرسيد و نام اونها را به خاطر بسپاريد.

مطرح كردن يك چنين مسائلي، موضوعات جديدي براي صحبت كردن در اختيار شما برنامه مي دهد و اونوقت مجبور نيستيد كه تنها در مورد كار و كلاس هاي درسي با هم صحبت كنيد.

مي توانيد تا حدودي در مورد خودتان نيز صحبت كنيد.

در تمام طول بحث خودتان را علاقمند نشان دهيد و نشان دهيد كه تمايل داريد به فرمودگايشان خود با او ادامه دهيد.


6- فرمودگو در مورد موضوعات مناسب.

بايد در مورد موضوعاتي صحبت كنيد كه طرف مقابل به اونها علاقه دارد، حتي اگر خودتان هم علاقه شديد به اونها نداشتيد، بازهم اين كار را ادامه دهيد.

به عنوان مثال اگر در يك جمع ورزشي برنامه گرفتيد، در مورد بازي ديشب يا گل كردن تيمي كه به تازگي وارد ليگ شده صحبت كنيد.

اگر با كساني هستيد كه به سرگرمي هاي مختلفي علاقمند هستند، مي توانيد در مورد سرگرمي هاي مورد علاقه اونها از جمله ماهيگيري، بافتني، كوهنوردي، و سينما صحبت كنيد.


هيچ كس از شما انتظار ندارد كه در تمام زمينه ها يك متخصص باشيد، بايد به اونها بگايشانيد كه فقط به دليل علايق شخصي هست كه تمايل داريد در مورد موضوعات مختلف با ديگران به بحث و فرمودگو بنشينيد.

ذهن خود را باز كنيد، اجازه دهيد تا ديگران توضيحات لازم در مورد موضوعات مختلف را براي شما بازگو كنند.

روراست باشيد و به اونها بگايشانيد كه دانشتان در مورد برخي چيزها محدود هست و بدتان نمي آيد كه چيزهاي بيشتري در مورد اون مبحث ياد بگيريد.


7- به جاي غيبت كردن ديگران را تكريم كنيد.

اگر در جمعي در حال صحبت كردن هستيد كه همه افراد به نحايشان در مورد يك شخص بخصوص در حال غيبت كردن هستند، بد نيست شما چيزي در مورد اون بگايشانيد كه دوست مي داريد.

فرمودن چيزهايي كه در ديگران دوست مي داريد مي تواند 100% شما را تبديل به يك فرد جذاب كند.

در عين حال با اين كار مي توانيد حس اعتماد ديگران را نيز به خود جلب كنيد.

همه اطرافيان به اين نتيجه مي رسند كه شما هيچ وقت ايده ي بدي نسبت به ديگران نداريد.

همه به اين نتيجه مي رسند كه آبرايشانشان در دست شما محفوظ خواهد بود.


8- دروغ نگايشانيد.

شايد به دلايلي دروغ بگايشانيد اما مدارك و شواهدي وجود دارد كه بر خلاف فرموده هاي شماست.

اگر به مريم بگايشانيد كه عاطفه را دوست داريد و به نسيم بگايشانيد كه عاطفه را دوست نداريد، مطمئن باشيد كه مريم و نسيم با هم صحبت مي كنند، حرف هاي شما را با هم در ميان مي گذارند، و با اين كار اعتبارتان را نزد اونها از دست خواهيد داد، و از اون به بعد هم ديگر هيچ كس حرف هاي شما را باور نخواهد كرد.


9- با صداقت از ديگران تعريف و تمجيد كنيد.

اين كار خصوصاً در ارتقاي عزت نفس ديگران نقش مهمي را بازي ميكند.

چيزهايي كه خوشتان مي آيد را انتخاب كنيد و در هر واقعياتي به اونها اشاره داشته باشيد.

اگر از كاري و يا از كسي خوشتان مي آيد راهي براي بيان اون پيدا كنيد و فوراً به اون اشاره كنيد.

اگر براي انجام اين كار بيش از اندازه استقامت كنيد، ممكن هست حرف هاي شما قدري رياكارانه جلوه كنند.

وقتيكه احساس مي كنيد با تشايشانق هاي خود مي توانيد زمينه پيشرفت را براي اونها فراهم آوريد، حتماً اين كار را اجرا کنيد و از اونها تعريف كنيد.

اگر احساس ميكنيد كه چيزي در مورد فردي تغيير پيدا كرده هست (به عنوان مثال مدل مو، طرز پوشش پوشيدن و ..

به اون توجه كنيد و چيزي را كه در مورد اون خوشتان آمده، به زبان بياوريد.

اگر مستقيماً سوالي مي پرسيد، با خوشرايشاني اونرا بيان كنيد و سپس سوال خود را با يك تعريف بجا به پايان برسانيد.


10- در پذيرش تعريف و تمجيد مهربان باشيد.

اين فكر را كه برخي از تعريف و تمجيد ها هدف خاصي را در پس خود دارند را از ذهن بيرون كنيد.

در قبول هر نوع تعريف و تمجيدي پرحرارت و علاقمند ظاهر شايشاند.

خيلي بيشتر از فرمودن يك "خيلي ممنون" ساده پيش برايشاند و اونرا با جملاتي نظير: "خوشحالم كه خوشت آمده" و يا "خيلي مهرباني كه به اين مورد اشاره كردي" همراه كنيد.

اين عبارات خودشان مي توانند به عنوان نوعي تعرف و تمجيد در جواب تعريف هاي فرد مقابل به شمار روند.

در عين حال بايد دقت داشته باشيد كه برداشت بدي از تعريف هاي ديگران نكنيد.

به عنوان مثال اگر كسي به قصد تعريف از شما فرمود: "نميداني چقدر دلم مي خواست كه من هم به اندازه تو ...

بودم" شما نبايد در جواب او بگايشانيد من اصلاً هم يك چنين خصوصيتي را نداشته و ندارم و احساس مي كنم كه برداشت تو در اين مورد غلط بوده و قضاوت نادرستي داشتي."

11- تن صداي خود را كنترل كنيد.

يكي از نكات ضروري كه بايد همواره به خاطر داشته باشيد، ماهيت صحبت كردن هست.

برخي از افراد هستند كه در درون خود احساس ناامني مي كنند و به راحتي نمي توانند تعريف و تشكر ديگران را پذيرا شوند.

در مورد يك چنين افرادي بيشتر بايد دقت كنيد و روان و سليس با اونها صحبت كنيد.

اگر تمايل داشتيد به اونها بگايشانيد كه "امروز زيبا شده ايد" تن صدايتان بايد همانطوري باشد كه مي گايشانيد: "امرور روز زيبايي هست." هر گونه تغيير در تن صدا و نحوه بيان كردن اون، اين شك را در اونها بوجود مي آورد كه فرموده هاي شما از سر صدق و درستي نيست.

مي توانيد براي تمرين، صداي خود را رايشان نوار ضبط كنيد و چند مرتبه اونرا گوش كنيد تا متوجه هر گونه تغييري بشايشاند.

از خودتان سوال كنيد كه صداي شما نشان مي دهد كه از رايشان صداقت صحبت مي كنيد؟ تا زماينكه به يك عبارت خالصانه و صادقانه نرسيده ايد، به ظبط كردن صداي خود ادامه دهيد.


چند نكته
· هميشه خونسرد باقي بمانيد.

قصد شما خوشحال كردن ديگران هست و نبايد به اين موضوع فكر كنيد كه ممكن هست اونها در قبال شما چه واكنشي نشان داده و چه خيال بافي هايي در ذهن خود اجرا کنند.

اگر اين كار را اجرا کنيد، اونوقت تمام تاثير اين كار بر رايشان صورت شما نمايان خواهد شد، و تبديل به فردي مي شايشاند كه فقط در پي راضي كردن اطرافيانش هست.

كسي كه نيازهاي شخصي اش را زير پا مي گذارد تا ديگران دوستش بدارند.

بايد هميشه به خاطر داشته باشيد كه امت اونقدر كارهاي متنوع دارند كه نمي توانند كه همواره به شما فكر كنند.

بيشتر اوقات در مورد خودشان و كارهايي كه بايد اجرا کنند، فكر مي كنند.


· ميزان جذابيتي كه مي توانيد بدست آوريد، به ميزان خلاقيت شما در تحسين كردن ديگران بستگي دارد.

تعريف ها و تحسين هاي خود را با لحني قاطع اما در عين حال شاعرانه بيان كنيد.

هيچ اشكالي ندارد كه چند قطعه از قبل آماده شده را در ذهن داشته باشيد تا در وقت تحسين كردن از فردي بيان كنيد، اما افراد جذاب كساني هستند كه بتوانند در همان لحظه چيزي را ابداع كنند و نوآوري به خرج دهند.

اگر ذهن شما خلاقيت داشته باشد و دائماً ابداع و نوآوري كنيد، ديگر نگران تكرار مكررات هم نخواهيد شد.


· گاهي اوقات مجبور مي شايشاند عقايدي را بيان كنيد كه شايد كمتر اتفاق مي افتد ديگران نظر مثبتي نسبت به اون داشته باشند.

در چنين واقعياتي مي توانيد اين كار را با قدري شوخي بياميزيد.

شوخي و خنده مانند قاشق پر از شكري هستند كه به بيمار كمك مي كنند دارو را راحت تر فرو ببرد.· همدلي يكي از ملزومات بي چون و چراي جذابيت هست.

بايد بدانيد كه چه چيزهاي اطرافيانتان را خوشحال ميكنند و چه مواردي موجبات ناراحتي اونها را فراهم مي آورند، اونوقت مي توانيد بهترين انتخاب را در مورد اونها داشته باشيد.


· اگر احساس مي كنيد كه به يكباره نمي توانيد عضلات صورت خود را رها كنيد، مي توانيد اين كار را از شانه هاي خود شروع كنيد، اگر از جاي اصلي خود بالاتر آمده باشند، نشان دهنده اين مطلب هستند كه شما قدري عصبي هستيد.

اونها را به سر جاي خودشدان بازگردانيد، ژست عمومي بدن خود را تصحيح كنيد، نفس عميقي بكشيد و لبخند بزنيد.


هشدار
· از بحث و جدل بپرهيزيد.

حتي اگر نيمي از افراد با شما مواق باشند، باز هم شما نمي توانيد جذابيت 100% پيدا كنيد.

چيزهايي كه بر زبان مي آوريد بايد براي تمام افراد خوشايند باشند.

وقتي كه احساس كرديد دلتان مي خواهد در يك بحث شركت كنيد، از خودتان بپرسيد كه: "آيا واقعاً لازم هست كه در همين لحظه، نظر خودم را مطرح كنم؟" اگر احساس مي كنيد كه هيچ گونه الزامي در اين كار وجود ندارد، بنابراين قدري بذله گايشاني كنيد و مطرح كردن نظر خود را بگذاريد براي يك وقت ديگر.


· هيچ گاه به جوك هايي كه خودتان تعريف مي كنيد، نخنديد.

اين كار سيماي قشنگي ندارد.

مي توانيد لبخند بزنيد؛ همين كفايت مي كند، اصلاً هم ناراحت نشايشاند اگر هيچ كس به اون نخنديد.

گاهي اوقات افراد متوجه جوك نمي شوند.

اين امر بايد براي خود اونها ناراحت كننده باشد كه متوجه منظور شما نشده اند.

هدف شما صرفاً خوشحال كردن اونها بوده هست.


· هيچ گاه در مورد مسائل مختلف توضيح بيش از اندازه ندهيد چون صرفاً ارزش فرموده هاي خود را از بين مي بريد.

اين كار نشان دهنده اين مطلب هست كه شما از اعتماد به نفس پاييني برخوردار هستيد و به سختي مي توانيد باور كنيد كه ديگران حرف هاي شما را متوجه شده اند.

همينطور ممكن هست اين سوء تفاهم را نيز ايجاد كند كه شما به مخاطبان خود اعتماد نداريد و تصور مي كنيد كه اونها متوجه منظورتان نمي شوند و خودتان قصد داريد به جاي اونها تصميم بگيريد.

وقتيكه نكات غير ضروري را از فرموده هاي خود حذف مي كنيد، امت با اشتياق بيشتر به حرف هاي شما گوش مي دهند.

با اين كار ممكن هست كه براي كسب اطلاعات بيشتر نيز وارد بحث شده و سوالاتي را مطرح كنند.

بايد اعتماد كنيد كه مخاطبانتان حساب دو دوتا چهارتا سرشان مي شود.


· برخي از افراد هستند كه مقوله تكبر و جذابيت را اشتباه مي گيرند.

درحقيت بايد دانست كه تكبر نقطه مقابل جذابيت هست.

جذابيت حس رضايت ديگران را بر مي انگيزد، اما تكبر فقط مي خواهد حس رضايت فردي را برانگيزاند.

تكبر افرادي را جذب مي كند كه در وجود خود ناامني هايي دارند، اما جذابيت توانايي جذب تمام افراد را دارد.

50:

از اونجایی که انسان زیبا پسنده!
سپس ظاهر ! که معمولآ گذراست!
هر انسانی با زیبایی کلام و قدرت تکلّم در حین صبوری
جذابترینِ انسانهاست


60 out of 100 based on 35 user ratings 1160 reviews