دختری که ناگهان به خواب میرود! +عکس


دختری که ناگهان به خواب میرود! +عکسدختری که ناگهان به خواب میرود! +عکس
یک دختر 15 ساله به یک بیماری به نام سندرم زیبای خفته دچار است و همیشه در حال چرت زدن است. این دختر 15 ساله که استیسی کامرفورد نام دارد که از نوعی بیماری خاص رنج میبرد. وی به صورت دوره ای به خواب عمیق فرو میرود و اکثرا در حال چرت زدن است در آخرین دوره ای که وی به خواب عمیق رفت مدت 2 ماه در خواب بوده است. او یکی از 1000 نفری است که در سراسر دنیا به این بیماری عجیب دچار هستند.

دختری که ناگهان به خواب میرود! +عکس

مادر 53 ساله وی میگوید:شروع دوره ها هیچ علامت خاصی ندارد . گاهی وی در حال راه رفتن ناگهان کف خانه می افتد و خوابش میبرد. این اتفاق به قدری سریع رخ میدهد که او حتی فرصت نمیکند خود را به جای مناسبی برساند. او در شرایط خواب عمیق از رختخواب خارج شده و به دستشویی میرود و گاهی غذا میخورد و آب می نوشد اما همه این حرکات را در حالی که خواب است انجام میدهد.


دختری که ناگهان به خواب میرود! +عکس

زمانیکه از خواب برمی خیزد فکر میکند یک روز در خواب بوده و از اتفاقات افتاده کاملا بی اطلاع است و همه چیز را فراموش کرده است و چیزی به خاطر نمی آورد. نکته جالب اینکه وی در دوره های خواب عمیق صدایش تغییر میکند و مانند یک کودک حرف میزند و رفتار میکند.

دختری که ناگهان به خواب میرود! +عکس
این دختر مدت یک سال است به این بیماری مبتلا شده است و هنوز درمانی برای این بیماری یافت نشده است. او به دلیل این بیماری مجبور شده است مدرسه را رها کند که این مسئله به شدت وی را ناراحت کرده است.دخترانی در آرزوی پسر بودن

1:

حتما بچگیاش کم خوابیده


بیشترین گناه

2:

عجیبا غريبا


بانو

3:

خوبه خواب زیاد میبینه
اگه همش کابوس ببینه چی؟


آیا حجاب، نگاه را جنسی تر می‌کند؟

4:

هر ببینش فکر میکنه معتاد..الان بهش نرسیده


اشتغال زنان در کدام شهر رکورد زد؟

5:

الهی خیلی دلم سوخولیدواسش


گفت و گو با زنان خیابانی: درخواست رابطه های جنسی عجیب !

6:

جالب بود!اتفاقا چند وقته پیش یک مطلبی رو خوندم راجع به فردی که چندین سال بود نخوابیده بود!البته دقیقا یادم نمیاد چه مدت بیدار بود اما دچار عوارض شدید روحی و جسمی شده بود طفلکی.


60 out of 100 based on 45 user ratings 920 reviews